Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Lai
Maba - bardzo dziękuję za odpowiedź i zaTwoją bezinteresowną życzliwość, jaką nam okazujesz. Twoje rady przydadzą mi się w razie (odpukać) kryzysu. Jeśli zauważę, że wskazówka wagi porusza się w "nieprawidłową" stronę, postaram się szybko zareagować. Na razie wszystko idzie jak z płatka. Miałam zamiar w święta nie przytyć, a kiedy dziś weszłam na wagę, okazało się, że pół kilograma schudłam. Kalorii nie liczyłam, jadłam wszystko na co miałam ochotę, dbałam tylko o to, aby porcje nie były duże i nie podjadałam między posiłkami. Albo poprawiła mi się przemiana materii, albo organizm się uwolnił od nacisku, bo tak jak pisałam, jeśli schudnę jeszcze trochę, to się ucieszę, jeśli nie, to nie będzie tragedii. Trochę się obawiałam DC, w zeszłym roku miałam problemy żołądkowe i nie byłam pewna, czy DC mi nie zaszkodzi, ale muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Żołądek mnie nie boli, wróciłam do dobrych nawyków jedzeniowych, a sterty słodyczy w każdym kątku domu wcale mnie nie kuszą. Pozdrowienia dla wszystkich "zaginionych" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lai
Kolejne pół kilograma mniej. Ale się ten mój organizm ostatnio rozpędził. Fajnie, tylko dlaczego ja tu zaczynam prowadzić pamiętnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wracajcie, dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam i to dosłownie, spędziłam dzisiaj cztery!!!!!!!!!godziny u fryzjera, a tytko się podcięłam i odświeżyłam kolorki. Ale ważne, że z końcowego efektu jestem zadowolona, w końcu prawie pól dnia tam przesiedziałam :) Lai strasznie Ci zazdroszczę, waga w dół i to przy normalnym jak rozumiem odżywianiu się, chyba twój organizm już zrozumiał co ma robić. GRATULACJE :D Moja waga ani drgnie, ale cieszę się, że nie pokazuje więcej, na razie wróciłam do diety 1000 kalorii plus a może w tym miseczka makówek :P z uwzględnieniem przerwy sylwestrowo - noworocznej, bo noworoczny toast i jakieś drinki strasznie zaostrzają mój apetyt :( Tak więc zupełnie na serio wezmę się za siebie od nowego roku. Cos gdzieś się nam zawieruszyła Rucia. Pozdrawiam Was wszystkie, jeszcze tu zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kruszynki! Pojawiły się dwa nowe produkty DC - napój kakaowy i bananowy - gotowe napoje pakowane w kartoniki do picia przez słomkę. Jeszcze nie próbowałam. Cena za 1 posiłek niestety ponad 8 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKA28
może jest ktoś kto wie czy w Lublinie też są konsultanci diety Cambridge proszę pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lai
Agnieszko, witamy i zapraszamy do nas częściej. Wejdź w jakąś wyszukiwarkę, np. www.google.pl, najlepiej w wyszukiwanie zaawansowane i wpisz "Dieta Cambridge, Lublin". Kiedy ja to zrobiłam, wyświetliły się trzy strony adresów, więc pewnie jakiś odpowiedni znajdziesz. Basieńko, toż Ty musisz wyglądać jak bogini, cztery godziny - no, no :D Podziwiam Twoją wytrwałość. Za gratulacje dziękuję. Odżywianie normalne, bo te wizyty moje i u mnie wykluczają liczenie kalorii, ale porcje nieduże. Nawet nie mam ochoty na większe. Zawieruszyła się nie tylko Rucia, ale też Balbinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Maba jak wypróbujesz te nowe smaki, to napisz jak smakują, może się zdecyduję na urozmaicenie menu DC, i powiedz, czy mogłabym u Ciebie zamówić to jedzonko? Również witam Agnieszkę 🌻 rozumiem, że chcesz podjąć to wyzwanie, bardzo się cieszę, bo ja od 2 stycznia robie druga serię, to będziemy się wzajemnie wspierać :) Lai czas spędzony u fryzjera zaowocował że tak powiem bardziej poprawnym wyglądem mojej fizjonomii :) Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn, napiszcie ile po świętach wam ubyło/przybyło (niepotrzebne skreślić) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! BasiuK Spytaj swojej konsultantki. Jeżeli nie będzie chciała sprowadzić Ci to wyślę Ci pocztą. Do firmy jadę dopiero pod koniec przyszłego tygodnia i kupię sobie do spróbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKA28
chyba mam mało silnej woli od dzisiaj nie zaczęłam stosować diety ale zastosowałam więcej ruchu (rano z dzieciakami na sanki a w porze dobranocki troszeczkę ćwiczeń) Dziewczyny fajnie ,że tu jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lai
Miło, że tak uważasz, Agnieszko, tyle że nas właśnie nie ma :D No, ale ja wracam. Wykończona, więc na wiele nie liczcie. Zabrałam się za remonty, jestem na etapie zrywania tynków. Etap będzie trwał dłuuuuuugo. A tu szaleństwo w pracy się zacznie. Ech... Agnieszko, nie martw się, że nie masz silnej woli, odpowiedni moment pewnie przyjdzie. Ja myślalam o odchudzaniu od lata, a zdecydowałam się jesienią. Coś Cię na pewno wkrótce zmobilizuje. Dobrze, że zaczęłaś o tym myśleć i coś robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą w nowym roku :) Agnieszko nie martw się, ja też przesunęłam swój termin diety na poniedziałek. Po prostu za dużo teraz okazji do spotkań towarzyskich, jeszcze jutro idziemy na sylwestra bis, ale od poniedziałku wracam do pełnej diety cambridge. Zapewniam, że mam co odpokutować :( Maba w poniedziałek bedę rozmawiać z moją konsultantką i myslę, że nie będzie problemu z zakupem tych nowości :) Czekam też na Twoją opinię. Pozdrawiam wszystkie nieobecne i jakoś ostatnio mało aktywne kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izopa
Witam wszystkie Panie! Dopiero wczoraj przeczytalam całą Wasza rozmowe i bardzo chetnie sie dolacze. Ja diete Cambridge mam juz za soba, stosowalam ja rok temu. Ale wytrzymalam tylko 2 tygodnie. Schudlam 5 kg i bylam bardzo zadowolona, niestety nie zmienilam swoich nawykow zywieniowych i po paru miesiacach waga wrocila do normy. :( Teraz znow chce schudnac i pierwsza moja mysla bylo siegnac po diete Cambridge wlasnie. Wiem, ze to zalezy ode mnie, ale boje sie, ze to odchudzanie znow sie skonczy efektem jo-jo. A moze ja bylam jakos zle przygotowana do tej diety? Jak przeczytalam Wasze opinie i jak sobie dobrze radzicie, to tez nabralam ochoty, zeby sprobowac. W razie gdybym postanowila, to zaczynam we wtorek! Na pewno bede sie czesto odzywac. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabel
Przez 2 tyg. schudłam 5 kg na DC. W drugim tygodniu byłam strasznie osłabiona, miałam zawroty głowy. Po diecie przytyłam 2 kg. Teraz od 6 m-cy moja waga się nie zmienia a to dzięki HCA który unormował mi przemianę materii. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabel, a co to HCA? To znaczy, ze w sumie jestes zadowolona z diety Cambridge? Mialas okres przejsciowy po kuracji, tj. np. 2 posilki diety Cambridge i 1 normalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lai
Basiu, nie zauważyłaś, bo jest mnie coraz mniej :D Znowu o pół kilograma. Wchodzę we wszystkie swoje stare spódniczki zostawione jako wyrzut sumienia i nadzieja :D. Najwęższa mini sprzed 10 lat jest jeszcze obcisła, ale już niedługo tak będzie. Izopa, witamy. My też się boimy jo-jo, ale MUSI się udać. Na pewno maba będzie nad Tobą czuwała jako dobry duch, tak jak nad nami. Nawiasem mówiąc, maba, paskudnie drogie te napoje, ale dzięki za nowe wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maba, mam do Ciebie pytanie. W styczniu nie bardzo moge zastosowac pelny 3-tygodniowy program diety ze wzgledu na wyjazdy. Chcialam kupic diete na 12 dni. Czy moge przez 7 dni stosowac ja jako wylaczne zrodlo odzywiania, a potem - przez ostatnie 5 zrobic sobie 2 posilki DC + 1 normalny posilek? Czy moze jeszcze w ciagu tych 5. dni powinnam np. przez 3 dni byc na 2 zupkach DC, a przez 2 ostatnie na 1 zupce diety Cambridge i dwoch normalnych posilkach? Jak powinnam przeprowadzic wlasciwie to przechodzenie do diety 1000 kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Izopa, witajcie wszystkie kruszynki ! Życzę Wam dużo szczęścia w Nowym Roku . Izopa radzę zastosować drugi wariant, tzn w drugim tyg. 2XDC + 1 posiłek przex 3 dni . 1x DC + dwa posiłki przez 2 dni , a następnie dieta 1000 cal. Izabel Osłabienie i zawroty głowy zdarzają sie szczególnie u osób młodych, prowadzących bardzo intensywny tryb życia, a także odwodnionych. Konsultantka powinna Ci skorygować dietę. 2 kg. to woda, więc tak naprawdę to nie utyłaś. Jeszcze raz przypominam, że wszystkie niepokojące objawy należy zgłaszać konsultantce, ona Was widzi, ma Waszą kartę zdrowia i może Was zapytać o sprawy zdrowotne, których nie chcecie poruszać na forum. Chociaż DC jest dietą zdrową, świetnie skomponowaną pod względem odżywczym jest to tylko ok. 450 cal. dziennie. Każdy organizm jest inny i różnie poszczególne osoby mogą reagować na tak małą dawkę energii. Dlatego nie należy lekceważyć różnych objawów, które mogą pojawić się przy stosowaniu diety. Dlatego dieta rozprowadzana jest przez konsultantki, które powinny czuwać nad Waszym zdrowiem i samopoczuciem. Ja w dalszym ciągu będę Wam pomagać . Najważniejsze, żeby być szczupłą i ZDROWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Zaczął się nowy tydzień i zgodnie z tym co sobie postanowiłam zaczęłam dzisiaj drugą serię DC. Moje osiągnięcie po pierwszej serii i dwutygodniowym świąteczno-noworocznym dogadzaniu podniebieniu to minus 7 kg. Lai zazdroszczę Ci błyskawicznego powrotu do figury z wczesnych lat młodości. Może mój organizm też zrozumie czego od niego oczekuję :) Izopa wiem co to jest HCA (znalazłam reklamę w Super Linii) to taki pożeracz tłuszczu \"zmniejsza apetyt, przyśpiesza trawienie, wspomaga metabolizm tłuszczów\" to był cytat z reklamy a jak jest naprawdę, może Isabel napisze coś więcej o tym preparacie :) Teraz muszę uporać się z nieustajaco rosnocą stertą papierów (to dopiero jest efekt jojo) zajrzę tu jeszcze. Może się któraś z Was odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze podaję stronę www firmy sprzedającej m.in. HCA www.hitec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Napój czekoladowy w kartoniku jest bardzo dobry. W pierwszej chwili wydawał mi się bardzo słodki, ale potem pozostawia na długo smak gorzkiej czekolady. Napoju bananowego niestety nie spróbowałam bo chwilowo go nie ma. Zdania na temat jego smaku są różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lai
Basiu, 10 lat temu wczesna młodość? :D W niedzielę mam urodziny, to już 35 latek. Pocieszam się tym, że smarkato wyglądam. Ostatnio nawet pewien pan mnie zapytał, czy rodzice są w domu :D. Wczoraj zaszalałam - lody i szampan. Trzeba teraz odpokutować :( A w przyszłym tygodniu ile szaleństw się szykuje. Chyba mnie czeka powrót do rybki z warzywkami bez oliwy, jeśli chcę mimo nich schudnąć lub chociaż nie przytyć. A teraz wracam do pracy, też mam "papierowe jo-jo" :D Buziaczki dla wszystkich obecnych i zaginionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczynki!!! bardzo przepraszam ze tak dlugo nie pisałam, ale nie zapomnialam o Was, poprostu mialam sporo wolnego:) moja diete tez zaniedbalam z 5 kg mi przybylo, ale znowu biore sie ostro za siebie,o wynikach bede pisala pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki, witaj Rucia :) Zaczynam drugi dzień DC mam deja vu (czy jak to się tam pisze) nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to już było :D Pomijam milczeniem fakt, że taka dieta w środku mroźnej zimy jest chyba trochę wbrew naturze. Wczoraj wypiłam chyba oprócz dwóch butelek zimnej wody, trzy litry gorącej herbaty i ziółek :P było mi potwornie zimno. Dzisiaj jak na razie jest OK a jeszcze nie jadłam \"śniadania\" . Maba dziękuję za zdegustowanie nowego smaku, zabrzmiało zachęcająco :) Jak z dietką u Agnieszki i Izopy odezwijcie się, będzie mi raźniej, bo Lai i Rucia już są na wyższym poziomie tzn. utrzymania osiągniętego wyniku :) co jednak jest równie trudnym a może i trudniejszym zadaniem :( Jeszcze raz nieustający podziw i gratulacje dla Was 🌻 Teraz idę zrobić sobie moje I śniadanie i wracam do mojego papierowego jo jo :P od wczoraj znowu utyło to paskudztwo. I jeszcze ten cudny zusowski płatnik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżunia
dzien dobry! od dłuzszego czasu przymierzam sie do DC (3 lata temu schudlam tak bez żadnej specjalnej diety 12 kg z czego w chwili obecnej zostalo może 5-6kg na minusie -az boje sie wejsc na wage! a przytylam przez swoje "niekontrolowane obzarstwo" slodyczami które uwielbiam! i DLATEGO chce cos ze soba zrobic wiec pomyslałam o DC) przeczytalam cały ten topik i juz jestem 'prawie "przekonana ale po 1) jaki jest calkowity koszt DC- 3 tyg. 2) nie wiem czy u mnie (woj.Lubuskie) jest dobra konsultantka DC, ktora mi pomoże we wszystkim 3) "jestem zielona" i nie wiem od czego zaczać... prosze o pomoc! sugestie, chce zgubic jakies 6-8kg ale czy faktycznie tyle uda mi sie zgubic? po przeczytaniu calego opiku wierze że UDA mi sie ale ile???? prosze o porady... wogole o odp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo tu znowu zajrzec. :) BasiuK, jednak nie zaczelam diety, bo stwierdzilam, ze lepiej przeprowadzic pelna trzytygodniowa kuracje niz kombinowac, jak to wszystko rozplanowac na 12 dni. Wiec swoja diete odkladam do lutego.. Ale caly czas jestem z Wami i na pewno bede zagladac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Elżuniu! Tygodniowy koszt DC to 120-130 zł jeżeli nie masz więcej niż 172 cm wzrostu. Jeżeli więcej to będzie drożej. Namiary na konsultantkę w Twoim rejonie uzyskasz w Centrum Diety Cambridge w W- wie pod nr. 22 8590304 w godz.8 - 16. lub podaj z jakiej miejscowości jesteś , a ja Ci jutro odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżunia
dziekuje za odp!, postaram sie zadzwonic jutro to tego centrum i dowiedziec sie o konsultantkach, a czy mogla bym dostac twoj e-mail maba -to napisalabym skad jestem i wiecej szczegołów o sobie , mam jeszcze pytanie co do rodzajow-smaków tych zupek itd. (przegladnęłam strone internetową) jest tam tyle wszystkiego a ja nie bardzo bym chciała kupowac cos w "ciemno' co moze mi nie smakowac, moze ktos z wlasnego 'doswiadczenia" zasugerował by mi co jest zjadliwe, i tak 'na start" dobre dla nowicjuszki? z góry dziekuje bardzo! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elżuniu Największe powodzenie mają zupy. Ale są osoby, które zup nie lubią i wolą napoje. Nie sugeruj sie opinią innych. W pierwszym tygodniu diety proponuję moim klientkom, aby spróbowały wszystkie smaki. Ja wolę zupy, bo po nich czuję się bardziej najedzona. Mój e-mail Margolcia2@o2.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżunia
dziekuje bardzo maba! dzis dzwonilam do centrum DC w Warszawie i dowiedzialam sie "co nie co", akurat w mojej miejscowosci nie ma konsultantki DC(szkoda) ale miła pani z centrum wysle mi poczta wszelkie informacje, karte zdrowia do podpsiania itd. tylko jak bede miala jakies watpliwosci zapytania musze dzwonic tam.... chociaz jak "cos" licze na twoje doswiadczenie maba i ewentualne sugestie! bardzo dziekuje za pomoc! teraz musze sie nastwaic psychicznie "mam schudnąć" i wytrzymac te 3 tygodnie! mysle ze nie bedzie tak źle bo nie jestem nowicjuszka co do diet-ogranicznia sobie czy samodyscypliny, bedzie ok oczywiscie bede na biezaco w miare swoich mozliwosci z wami tu na forum i bede "zawracac wam glowe" swoimi "żalami" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×