Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość szpinakk
Moni cieszę się, że nie jestem już sama :) Życzę wytrwałości. Trzymam kciuki. A wesele to dobra motywacja do odchudzania Ja przyznaję się, że troszkę grzeszę. Niestety ciąg imprez rodzinnych już mnie wykańcza i czasem skuszę się na coś innego niż moje torebki. Jestem już na mieszanej i to dla mnie trudniejsze niż ścisła dieta , wtedy wiedziałam, że nic więcej mi nie wolno i trzymałam się. A teraz moje paluszki czasem mnie nie słuchają i wczoraj np. złapały odsmażane naleśniki. No trudno, kolejna bitwa przegrana - ale bilans ogólny jest zadowalający, więc nie ma co rozpaczać. Lylys79 przestraszyłaś mnie swoim pomysłem, to naprawdę grozi szpitalem, 3 torebki to chyba minimum - chyba, że chcesz, żeby wypadały ci włosy, łamały się paznokcie, bolał żołądek itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lylys79
Dlatego, chcę się ratować truskawkami,no ale sezon sie niestety już kończy:-).Narazie 10 dni przyeżyłam na 1 torebce,czuje sie dobrze no i 6kg mniej.Mam pytanko czy któraś z was próbowała moze nowych batonów DC? Zastanawiam sie czy ich nie zakupić, bo zastępują jeden posiłek, a przy okazji to coś słodkiego w ustach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinakk
Batony są super. Bardzo wygodne jeśli nie ma jak przygotować zupki i bardzo smaczne. Mi szczególnie smakuje zbożowy - jeśli lubisz musli to powinien ci też smakować. Dobry jest też czekoladowy. Pomyśl jednak o zwiększeniu liczby torebek bo ja bym tak nie ryzykowała z jedną. Nie boisz się negatywnych skutków ? A propos truskawek - czytałam, że owoce na DC nie są wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lylys - dobry jest baton czekoladowy i morelowy - hmmmm coś pysznego:-) ...zbozowy jakoś mi nie podpasował. ...6 kg.... w tydzień? nie boisz sie jo-jo? Czy ja dobrze zrozumiałam? Dziennie jesz tylko jedną torebkę? Pijesz chociaż jakieś płyny? Szpinakk - ile udało Ci się zrzucic juz sadełka?:-) Na mieszanej mozna jesć dwie torebki i posilek ok. 400 kcal wiec chyba sie zmieściłaś w tym limicie nie? Nie powinno Ci to zaszkodzic. Ale masz rację - ten sezon letnio-grillowy ( mimo braku pogody) kwitnie coraz bardziej:-) :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lylys79
Tak, pije ok 2,5 litra dziennie wody mineralnej. Chyba sobie zakupię batoniki, tylko trochę koszt mnie przeraża 75 zł za 10 batonów to przesada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kruszynki! Widzę, że świetnie dajecie sobie radę beze mnie. Jestem poza domem odcięta od komputera. Będę od czasu do czasu wpadać do domu i sprawdzać co u Was słychać. Tyle \"mądrych\" rzeczy napisałam tu o DC,że świetnie dacie sobie radę same. Wspierajcie się, pilnujcie się, nie róbcie głupstw. Pozdrawiam Was cieplutko. Trzymajcie się. Lylys79 \"Gdyby głupota umiała latać, to fruwałabyś jak gołębica\" - to cytat, ze starego czeskiego serialu. Przepraszam, że tak ostro , ale Twój pomysł 137 cal dziennie jest porażający. Już nie mam siły pisać jeszcze raz o prawidłowym odżywianiu, o skutkach zdrowotnych takiej głodówki. Jak już całkowicie wyłysiejesz, stracisz zęby i paznokcie, to nie mów potem , że DC jest zła. A swoją drogą,kto sprzedał Ci dietę? Pozdrowienia dla wszystkich rozsądnych 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinakk
Witam ! hej Moni jak tam twoje zmagania w osiągnięciu talii osy ??? obliczyłam, że właśnie skończyłaś 1-szy tydzień mam nadzieję, że trzymasz się dzielnie ja niestety czasami grzeszę, ale ogólnie jestem z siebie zadowolona mam już minus 8 kg, a samopoczucie mam jakbym schudła 2x tyle dopinają się już marynarki i spodnie zlatują z ... jakie to miłe chodzić w takich spadających ciuchach a co do sezonu grilowo-imieninowo-urodzinowo-rocznicowego to faktycznie urodzaj w mojej rodzinie - a rodzinka duża, a wszystko z grila tak pachnie, a rodzinka lubi dobrze pojeść ... ;) Lylys79 mam nadzieję, że zracjonalizowałaś swoją dietę Maba dzięki za pozdrowienia, trzymaj się cieplutko w te pochmurne letnie dni - uściski dla wnusi - zazdroszczę ci tych kontaktów z maluszkiem Pozdrowienia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lylys79
Maba,nie cierpię jak ktoś stara sie mnie umoralniać,podsumowując mnie jakimś bzdetnym cytatem.Jestem dorosła, i to ja ponoszę odpowiedzialnośc za moje czyny.Pozatym mam sie dobrze,nic mi nie dolega,włosy i zęby nie wypadły,paznokcie..?-hmm nosze tipsy:-).Po 2 tygoodniach DC 56kg przy 174cm i na tym dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lylys 76 czyli po dwoch tygodniach ile schudłaś? Moim zdaniem powinnas na tych 14 dniach zakończyć ( pisałaś coś wcześniej o 40 dniach!!!! ) Dla wszystkiego zacznij łykać jakieś witaminki bo przez te dwa tygodnie organizm nie dostawał ich zawiele :-) szpinakk 8 kg!!!!! jak ja Ci zazdroszcze. U mnie po pierwszyn tygodniu 3,5 kg mniej i ubrania coraz luzniejsze. Pozdrawiam Cie serdecznie 🌻 Pozdrowienia dla Maby 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaska
Witam wszystkie dziewczyny .Czy Ktoras mogla by mi powiedziec gdzie mozna dostac dietke z batonami,najlepiej wysylkowo,zawsze tak zamawiam.a powiedzcie mi ile stracilyscie kilogramow na 3 tygodniach scislej diety???jesli ktoras stosowala, a i bez oszukiwania .znaczy bez podjadania .sory ale nie czytalam wszystkich wypowiedzi.z gory dziekuje i powodzenia w odchudzaniu !!!trzymajcie sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lylys79
w ciagu 2 tygodni schudłam 9 kg,w sumie moja waga wystarcza mi juz zupełności,ale teraz zastosuje dietkę śniadanko-1 torebeczka DC + nisko kaloryczny posiłek aby zmiescic sie w 1000 kcl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinakk
Jasek ja zamawiałam w poznaniu podaję ci poniżej stronę firmy mogę polecić też ich cenowo bo batony po 7 zł a w moim wrocławiu ceny niestety wyższe www.komfort-med.wlkp.info.pl Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinakk
Jaska sorry za modyfikację (Jasek) dodam jeszcze że zupki były tam po 5,5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lylys 76 rozumiem że te 1000 kcal to przez jakis tylko czas żeby nie było jojo. Bo 56 kg przy 174 cm to super waga. Co do wypadania włosów itd. To nie dzieje się tak od razu:-) Łykaj jakies witaminki. Zaszkodzić nie zaszkodzą na bank :-) Pozdrawiam Szpinakk, Maba duże całusy dla Was kruszynki. 🌻. Co sie dzieje z Basią i Lajlą? Dziewczyny odezwijscie sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaska
o dzieki Szpinakk.za stronke zaraz sprawdze co jak sie porobilo z tymi nowosciami. ja stosowalam kilka razy diete scisla,ostatni raz 3 lata temu,chudlam za kazdym razem 7 kg w 3 tygodnie,i dobrze ze ona tak duzo kosztowala mobilizowalo mnie to zeby jej nie wywalic do kosza,hihi ale w sumie schudlam z 109kg na dzis jest jakies 79kg,i wrocilo mi tylko jakies 5 kilo.a utrzymuje to juz dosc dlugo i moze zaryzykowalabym na jakies male szalenstwo dietowe. Pozdrawiam serdecznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinakk
Jaska nie pamiętam czy na ich stronie były te batony, ale jak zadzwoniłam to mieli pełny asortyment i także napoje w kartonikach, ale ja ich nie próbowałam. Jestem pod wrażeniem ile udało ci się zgubić przy poprzednich dietach ! Gratuluję zwłaszcz tego,że nie było jo-jo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaska
gdzie wszyscy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba22
Lylys jestem ciekawa czy przez te 10 dni tylko i wyłącznie jadlaś jedną torebkę i nic poza tym. Nic innego nie podjadałaś? Pytam bo musze sie pozbyc z 7 kg do konca miesiąca. Jak sie czułaś? Nie chodziłaś osłabiona? Prosze odpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaska
o!!widze ze wszystkie super poodchudzane no no czemu nikogo nie ma ??????ja zamowilam juz swoja dietke i dzis juz ograniczylam zarcie i ciekawe czy moj organizm juz zapomnial o tej diecie i uda mi sie zrzucic troche wiecej niz normalnie,no to chyba tyle na dzis ,pozdrawiam Wszystkie nieobecne!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaska
no jak tu dzis nikt nie zajrzy to ja tez spadam,nie bede sama ze soba pisac!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta33
Jaśka , ja też mam dietę, ale zaczynam dopiero od soboty, bo muszę wujechać na krótko więc chętnie powymieniam się z Toba doświadczeniami tym bardziej, że jesteś zaprawiona w bojach! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jaska i wszystkie dziewczyny Faktycznie, spokojniutko tu, dziewczyny powyjeżdżały i wyleguja się na słonecznych plażach Bałtyku (brrrrrrrrr) wiem, mało dowcipne, u mnie na drugim końcu Polski termometr pokazuje18 oC, dobrze, że w plusie. Ja też zaplanowałam urlop od 9 sierpnia jadę z rodzinką i przyjaciółmi w Bieszczady :-D i do tego czasu chętnie się z Toba poodchudzam. Zostało mi jeszcze troche zupek koktajli i jeden batonik, może na tydzień wystarczy, muszę to przeliczyć. Jaska widzę, że i dla Ciebie taka dieta to nie pierwszyzna, więc damy sobie radę. W końcu nauka Maby nie poszła w las :-) Jednak przykład Lylys jedna torebka dziennie!!!!!!!!! świadczy, że nie wszyscy czytają rady Maby, która odpowiedziała tu chyba na wszystkie mozliwe pytania. Moim zdaniem, jak jadłabyś tak, jak się na DC jeść powinno, to utrata Twojej wagi byłaby taka sama, z korzyścią dla zdrowia. Teraz zrobie sobie I sniadanko - pół batonika waniliowego i pół litra wody :-P i wracam do pracy. Postaram się raz dziennie tu zajrzeć, bo ostatnio z czasem krucho. Pozdrowienia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lylys79
Przez 1 tydzien,jadłam tylko jedną torebke DC,piłam duzo wody i nic pozatym-czułam sie ok.Żadnego osłabienia,tylko przez 3 pierwsze dni tak mi żabki w brzuchu krzyczały ze az wstyd:-).W 2-gim tygodniu jadłam 1 torebkę DC, kilka truskawek i tez duzo pilam.Teraz gdy jestem na 1000kcl, nie widze zadnej róznicy.W Każdym bądź razie jeśli w miesiąc musisz zrzucić 7 kg to spokojnie to zrobisz na pełnej DC,czyli jedząc 3 posiłki dziennie tak jak powinno byc.Powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaska
Szecc Dziewczyny no narescie sie cos ruszylo,moje dieta jeszce nie dojechala ciekawe kiedy zaczne, marta33 witam !w sumie chyba dobrze znam wszystkie,, zasady ,,chociaz od czasu do czasu sa jakies nowosci ktorych nie doczytam ,fajnie jest sie chyba odchudzac w grupie tylko ja od samego poczatku nie bylo kogos kto by mnie wspieral,nawet mama sie smiala ze na tych zupkach nie wytzymam,slinka mi leciala na obiadach u niej ale mialam pozniej satysfakcje ze sie nie dalam,Jesli beda potrzebne jakies rady z moich bojow to chetnie podziele sie z Wami BasiaK fajnie ze Ty tez zaczniesz,ja wlasnie sobie przypomnialam ze mam 3 torebki z poprzedniej wiec moze jednak od jutra zaczne ,a moze w czwratek dojdzie mi dietka,no!to jest pomysl,a teraz jem sobie dzialkowe ogoreczki mniam mniam No to chyba n a razie tyle ide bo mam fure prasowania .Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaska
mialo byc Czesc ,i brzydko mi sie napisalalo jakos to dzis mam nadzieje ze sie doczytacie,sory!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaska
BasiuK ja tez jade w gory na wakacje wprawdzie tylko na 6 dni ale do Zakopanego i chialabym sie nie zblaznic jak bede lazic ,bo lezec na pewno nie zamierzam hihihi a i musze skonczyc odchudzanie do 8mego sierpnia bo MAz wraca z pracy a dzieci wlasnie wyjezdzaja na kolonie ,no juz mi sie zelazko zagrzalo !!!!spadam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinakk
Sorry za kilkudniową ciszę, Jaska mam nadzieję, że nas nie opuścisz. Ja niestety nie mam czym się chwalić przeszłam na 1000 kcal ale moje obliczenia wskazują troszkę więcej - jednak najbardziej zdyscyplinowana byłam na DC ścisłej .Myślę, że tak z rozsądku jeszcze ten tydzień powalczę z tym 1000 i od następnego wrócę na ścisłą. I obiecuje, że będę tu zaglądać Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaska
znow cisza u!!a ja zaczynam jednak od jutra wlasnie dostalam paczke,i ciekawe jak smakuja batoniki hi wzielam ich dos duzo hihi bo na zupki juz nie mam sily ,a czy po batonikach tez trzeba popic szklanaka wody,bo nie doczytalam nic na ten temat????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ciekawe czy ten topic jeszcze żyje, mam nadzieję, że tak. Jestem drugi dzień na DC, na razie jest całkiem ok, ale potrzebne mi duchowe wsparcie, choć podobno charakter mam ruski i dam radę - tak twierdzi mój mąż, ale ja nie jestem taka pewna, bo po prostu czuję się głodna jak wilk. Może za parę dni głód mi przejdzie i będzie git. Nie miałam czasu przeczytać wszystkich wypowiedzi, ale zaraz siądę i szybciutko przyswoję Wasze wcześniejsze doświadczenia. Mam nadzieję, że będziemy się wspólnie wspierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinakk
Witaj Latiz w fanclubie DC ;) Z twoim charakterem dasz radę, a głód zapijaj wodą, herbatkami itp. Zresztą jak waga zacznie lecieć to będzie najlepsza motywacja Jaska ja zapijałam batoniki też wodą bo wtedy czułam się strasznie najedzona ;) A tak na marginesie to brakuje mi teraz tych batoników - niektóre naprawdę smakowały rozkosznie - zwłaszcza w porównaniu z przeokropnym dla mnie napojem z owoców leśnych Postanowiłam też zamówić dużo batoników na następną ścisła. Czy ty zamawiałaś z Poznania ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×