Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Zaznaczam, że nie stosuje Camridge ani żadnej innej diety, po prostu odżywiam się racjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Wracam do Was i na DC za tydzien. Po weekendzie zakupie pysznosci w proszku i kilka batonikow i zrzucam (mam nadzieje) zbedne kilogramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kuniabb jak Ci idzie odchudzanie ja zaczełam 2 razy i po jednym dniu przerywałam. Ale od dzisjaj znowu zaczynam bo nie mogę patrzeć na siebie. Mam nadzieję, że wytrzymam. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam 156 wzrostu i 50 kg, moje BMI jest 20. Kupilam diete na 12 dni i chcialam sie poracdzic szanowne forumowiczki, czy w moim przypadku to zadziala. Pracuje jako kelnerka i cwicze na steperze. Chcialabym schudnac do 46-47 kg. Bede wdzieczna za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
April, zwariowalas? Ta dieta jest dla ludzi z duza nadwaga, nawet otyloscia! Nie tak, zeby sobie troszke dla kaprysu zrzucic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kaśka od kiedy zaczynasz i od jakiej wagi startujesz. Moja dieta leży w szafce i na mnie czeka jakoś nie mogę jej zacząć.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi! Waze 65 kg a mam tylko 160 wzrostu:( Moja dieta tez lezy w szafce:) Musi tydzien poczekac, zachorowalam, biore antybiotyk:( Moze razem zaczniemy? Bedzie razniej:) To nie pierwsze moje podejscie. Bylo ok, gdzies 10 stron temu bylam na DC, wszystko tam opisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, wrocilam sie na strone 84 i widze, ze sie znamy:) Jak ja konczylam scisla, to Ty zaczynalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, Dlaczego nie moge stosowac diety DC do schudniecia 2-3 kilogramow. Przeciez efekty byloby takie same gdybym ograniczyla jedzenie i zaczela wiecej cwiczyla, tylko ze wtedy nie dostarczylabym organizmowi wszystkich skladnikow. W ile dni mniej wiecej traci sie te 2-3 kilogramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy dni i tracisz 2-3 kg:) Ale nie na stale. Aby efekt byl trwaly musisz diete stosowac dluzej. Skoro sie uparlas to proponuje tydzien scislej, potem tydzien DC na sniadania i kolacje+ obiad. Trzeci tydzien sniadanie, 2 sniadanie, obiad i DC na kolacje. I duuuzo bialka w tych normalnych posiklach, zebys stracila tluszcz a nie miesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diete kupilam tylko na 12 dni scislej. Wiec bede tydzien na scislej i reszte na mieszanej z jednym obiadem. Dziekuje za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraem
A ja mam pytanko jak to jest z mięśniami. Bo skoro w czasie diety DC nie można się zbytnio przemęczać, ćwiczyć intensywnie itp to czy mięśni nie wiotczeją? Mam zamiar rozpocząć tę dietę ale obawiam się zwisającej skóry na miejsu mięśni. Jak to było u WAS? Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez 2 lub 3 tygodnie miesnie nie zwiotczeja. A obwisla skora to dlatego, ze jest \"za duza\" na cialo, z ktorego ubylo podskornej tkanki tluszczoewj. Od poczatku DC stosuj kremy ujedrniajace. Po diecie scislej uzupelniaj bialko i powoli wracaj do cwiczen. Wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
April, moze w ogole zrezygnuj ze scislej? Zrob mieszana 2 DC+ zwykly obiad, potem sniadanie, obiad i DC na kolacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym zaczac od scislej, bo ja nie mam nadwagi i moj organizm raczej bedzie potrzebowal szoku, zeby zaczal oddawac troche tluszczu. Dzasiaj na sniadanie pierwsze pol torebki zuy z kurczaka z grzybami i ojejku jakie to ochydne.........Pewnie nawet tygodnia na scislej nie wytrzymam..........:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj drugi dzien scislej, glodu nie czuje. Pomidorowa jest ochydna a mam ich jeszcze 4:-((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wolno jesc jablka, ani niczego innego. Scisla, jesli ma zadzialac, ma byc rygorystycznie przestrzegana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj!!!!!!!!!! Zaspalam dzisiaj do pracy i zjadlam rano owsianke.........:-((((((((((((((((((((( To moj 3 dzien diety.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Niestety nie wytrzymalam. dzisiaj w czwartym dniu zjadlam rano zupke grzybowa i zaraz potem ja zwrocilam, mdlilo mnie przez caly dzien, a na dodatek pracuje jako kelnerka i potrzebuje duzo energii wiec zjadlam normalne jedzenie. Nie mam tez czasu na celebrowanie jedzenia. Dlodu nie czuje, dla mnie problemem jest to, ze po tych zupkach jest mi najzwyczajniej w swiecie niedobrze.......:-((((( Jutro mam wolne i sprobuje zaczac jeszcze raz............POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę zastosować diete Cambridge, mam troszkę zbednych kilogramów po ciążowych:) czy ktoś przyłączy sie do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze nie zaczelysmy razem...........moze bym na niej wytrzymala. Niestety rzucilam ja po trzech dniach, mi te zupy wogole nie smakowaly i bylo mi po nich zle..........te moje dwa kilo bede zrzucac na silowni:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzam zaczac DC:) Juz dawno zamierzam ale ciagle cos mi przeszkadza. Najpierw bylam chora a teraz 1 listopada. Spedzamy ten dzien cala rodzina i nie chce sie wyglupiac z torebeczka na rodzinnym obiedzie po marszu po cmentarzach. Zaczynam zaraz po Zaduszkach. Po raz trzeci w zyciu. Mam pozytywne doswiadczenia z DC, wiec mam dobre nastawienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu napisz jakie masz doświadczenia z tą dietą, bo ja juz próbuje od dawna różnych diet, ale jakoś nic nie wychodzi, kupilam wiec DC i mam przeczucie że jak nie to to juz nic ...:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana poczytaj od strony 81. Tam jest moje pierwsze podejscie. Na 90 stronie opisalam drugi rza z DC. To zaczynamy 3 listopada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara_20
Dziewczęta...i ja do was wracam...Niestety.Tym razem chyba będę potrzebowała waszego wsparciaa baaardzo mocno...Nie mam siły sama się zmotywować ani do diety ani niczego innego :-/ Bardzo mi jest źle z tym jak teraz wyglądam...rodzinka tez daje mi popalić...Nie mam pracy, przestałam wychodzić do ludzi wogóle ;-( Nawet okłamałam ostatnio siostrę,że mnie na ślubie nie będzie bo dostałam uczulenia i nie mogę z domu wyjść ;-((( Do diety zbieram sę już ze 2 tygodnie i ciągle się załamuję...Mam dość siebie i wszytskiego wkoło...Mam tylko was i tylko z wami mogę o tej diecie pogadać...Już z 10 torebek zmarnowałam bbi sie łamałam 2,3,4 dnia.Jaka ja durna jestem ;-((( Teraz to już ostatni gwizdek żeby schudnąć bo cholerne święta za pasem...I cholerny sylwester ;-( A i jeszcze jedno - badajcie się i jak nie u jednego lekarza to do drugiego...Bo potem się ma tekie kłopoty jak ja... Dziewczynki trzymam za was kciuki i powodzonka życzę.Buziaczki i dobrej nocki.Od jutra zaczynam jeszcze raz - i ostrzegam,że się chyba będe tu wywnętrzać .Głodna jestem nieznośna... ehhh... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To mi sie nie podoba:( Co to za marudzenie? Zabieraj sie za siebie! Zaczynamy od 6 listopada? We trzy damy rade! Zobaczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu oczywiscie ze pomogę :) kurczaki kupilam diete na allegro w niedziele i kurde nie mam jej jeszcze, to od kiedy zaczynamy bo ja już marzę o założeniu starych dzinsów, ehh fajnie by bylo , pozdrawiam Dzieczynki z jakiej wagi startujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×