Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość eviva
Dziewczyny! Uważajcie na ponowne rozciągnięcia żołądka!Tyle musiałyście wycierpiec pijąc te zupki ,szkoda by było a cholerka żołądek raz dwa się rozciąga........jedzcie po pół porcji albo i mniej ,inaczej.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia-Illg
Kafka, jjjak ja Ci zazdroszczę! Choć może niekoniecznie tej piersi z kurczaka... :) Jednak nie rezygnuj z przynajmniej trzech posiłków dziennie, bo zaprzepaścisz Swój sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszmietowke
Cześć dziewczyny! Ja jestem stąd:http://f.kuchnia.o2.pl/temat.php?id_p=37288&start=7080 Widzę, że u was spory tłum. Ja właśnie kończę ścisłą I, tydzień przerwy i wracam na II etap. Potem znowu przerwa i tak ąż do 6 z przodu... Podziwiam Was i siebie też. Ale wczoraj stwierdziłam, że jednak kocham tą diete. Naprawde. 3 tydzień to w ogóle był loozik. Nie ciągnie mnie już do niczego, ale nie użalam się nad sobą, tylko jestem szczęśliwa, że chudnę i że nie będę już rybką wielorybką. Uważam, że lepsze to niż myślenie o tym co można, a czego nie można, i czy nie za dużo zjadłam itd. poza tym nie ma takich pokus - a jeszcze kęsik, czy coś. Ja schudłam w te 3 tygodnie 8 kilo. Waga stanęła po dwóch i troche, ale wczoraj dostałam okres więc znam przyczynę. Wiem, że znowu zacznie się ruszać. Poza tym widze po centymetrze (-7 w pasie). Super. Mam nadzieję, że moje postępy i nastawienie Wam pomogą. Pozdrawiam serdecznie Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia-Illg
Maszmietowke, witamy w naszych skromnych progach i zapraszamy do rozmowy :) Gratuluję wyniku! Myślę jednak, że jednotygodniowa przerwa, to nie jest dobry pomysł. Powinnaś wydłużyć ją do dwóch tygodni co najmniej, bo inaczej możesz mieć kłopot z wypadającymi włosami, łamliwymi paznokciami etc. . Poza tym, później możesz zaprzepaścić sukces, bo tak Ci spadnie metabolizm, że o efekt jo-jo będzie bardzo łatwo. Także, zastanów się jeszcze nad tym. Ja bym doradzała 2 tygodnie mieszanej i miesiąc 100 kcal, a później 3 tygodnie ścisłej i znowu mieszaną oraz 1000 kcal - tak będzie zdrowiej i efektywniej. A, jak Ci się bardzo spieszy, to możesz zrezygnować z 100 kcal między ścisłymi, ale nie skracaj mieszanej! Pozdrawiam wszystkie Kobietki :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczka
Kochane Kobietki. Poradźcie. Jeżeli mam problem z wypadającymi włosami to czy mogę zaczynać DC? Nadmieniam , ze od dwóch miesięcy zażywam Merz Special i Humavit ze skrzypem. Niby trochę lepiej ale jeszcze wypadają. Ktoś tu kiedyś napisał, że po DC poprawiła się cera, skóra i włosy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Najlepiej zrób sobie badania krwi i zobacz, czy czegoś Ci nie brakuje (np. żelaza). Jaki tryb życia prowadzisz? Owszem, na DC poprawia się kondycja włosów i paznokci, ponieważ dieta ta dostarcza wszystkich składników i mikroelementów potrzebnych organizmowi, ale trzeba pamiętać, że w dalszym ciągu jest to bardzo malutko kalorii i trzeba uważać. Dlatego radziłabym morfologię. Jeśli wszystko będzie okay, to spróbuj. Jeśli nie, to uzupełnij to, czego Ci ewentualnie brakuje i wtedy rozpocznij DC. Na wypadające włosy polecam Wyciąg ze skrzypu polnego z pokrzywą - dostępny w aptece za ok. 10 zł (małe opakowanie) i 20 zł (duże opakowanie). A, poza tym, świetny jest napar z siemienia lnianego (i pokrzywy oraz skrzypu - jeśli uda Ci się je zdobyć), którym płuczesz włosy po ich umyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczka
Robiłam morfologię i FT4. Wszystko w normie. I z jednej strony to mnie cieszy ale z drugiej strony nie wiem co sie dzieje. Przypuszczalnie czegoś brakuje. Trzeba probować. Może chodzi np. tylko o cynk. Zażywam wyciąg ze skrzypu z pokrzywą. Wiem, że na efekty trzeba poczekać. Dziękuję za rady i oczywiście powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo. Na Twoim miejscu bym próbowała :) Czasem włosy są po prostu osłabione, czasem jest to kwestia hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaczka
Wiesz? Ja myślę, że to ciągłe eksperymenty z dietami. Stosowałam różne diety; w końcu organizm się zbuntował. Pomyślałam o DC bo podobno najlepiej zbilansowana , ma wszystkie składniki. Boję się tylko czy pokonam ten ciągły głód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tak - organizm się w końcu wkurzył ;) Co do głodu... Nie będę udawać, że go nie ma - zwłaszcza w ciągu pierwszych dwóch, trzech dni. Ale później przechodzi i wszystko zaczyna być kwestią nastawienia. Chodzi o to, że przez pierwsze dni kurczy Ci się gwałtownie żołądek i to zupełnie naturalne, że czujesz głód. Potem, jeśli stosujesz DC według wszystkich zastosowań, to nie powinien zbytnio Ci doskwierać. Ja nie jestem głodna, tylko mam różne smaki - nawet nie na słodycze, tylko na porządny obiad. Czuję się dobrze, mam dużo energii. Moim zdaniem, na DC dobre jest to (oczywiście, poza chudnięciem), że masz po prostu szlaban. Trzy zupki dziennie (plus woda, herbata, kawa) i koniec. Nie ma żadnego pretekstu do podjadania. To bardzo motywuje, bo w ciężkich chwilach możesz sobie powiedzieć, że, jeśli teraz coś podjesz, to cała dieta na nic. Na ataki głodu dobra jest woda (najlepiej ciepła) - działa :) Nie jestem zwolenniczką diet, ale ta naprawdę mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta_aa
U mnie właśnie po kolacji - koktajl truskawkowy i niestety zanosi się na to, że tylko koktajlami będę się żywiła przez najbliższe trzy tygodnie, bo zupki są poza moimi zdolnościami przyswajania pozywienia. Na samą myśl mnie odrzuca. Na szczęście motywacja u mnie gra pierwsze skrzypce a jest naprawdę olbrzymia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka_23
Witam wszystkie panie!🌼 🌼 🌼 Czytałam troszkę Wasz topic ale tylko pierwsze kilka stron. Ja jestem 12 dzień na ścisłej. Mieszkam w Anglii a tu ścislą dietkę można stosować 4 tyg. Odchudzałam sie już kilka razy ale najbardziej w pamięć zapadła mi kopenchadzka-okropność. Schudlam wtedy 6kg ale zrobiłam podstawowy bład juz w trakcie diety zastanawiałam się co zjem jak tylko upłynie te 13 dni! Oczywiście waga wróciła a ja dałam sobie spokój. Jednak tym razem biore sie za tą diete na poważnie. Mój ukochany oświadczył mi sie (w Paryżu pod wierzą Aifla) i chce wyglądć bosko na własnym weselu!jeszcze mam w gruncie rzeczy sporo czasu (termin ślubu wyznaczyliśmy na 20 sierpnia 2008) ale juz sie chce za siebie wziąć i nie tylko dlatego porostu żle sie czuje we własnej skórze. Dodam,że mam 168 i 80kg. Mam silną wolę i wiem, ze moge schudnąć jak naprawde bede chciala ale nigdy nie przykladalam do tego wagi. Dopiero teraz wziełam sie tak naprawde na serio i mam nadzieje, ze bedziemy sie wspierac. Bo razem zawsze razniej. Bede tu pisać o swoich (mam nadzieje) sukcesach. Oczywiście mam też nadzieje, ze frekfencja będzie dopisywać:-) Buziaczki dla wszystkich odchudzaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło rony
Mi na wypadające włosy bardzo pomógł szampon Dermena spróbujcie ,po miesiącu mycia co 2 dni był rewelacyjny efekt! Żadne tabletki mi nie pomagały dopiero ten szampon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafka1209
Witajcie , widzę że nas przybywa,skończyłam ścisłą dietę ,jestem w trakcie wychodzenia ,ale mimo reżimu i nie podjadania ,szczerze mówiąc jestem trochę zawiedziona waga stanęła na -4,5 i mam wrazenie że od tygodnia ani drgnie :o Ale trudno postaram się nie wrócic do tanu poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Jakiś czas temu stosowałam DC, schudłam cgyba z 12 kilo przez 3 tygodnie, niestety głupota była silniejsza od rozumu i wróciło mi to bardzo szybko. Później stosowałam Dietę South Beach - z bardzo pozytywnym skutkiem. Dzieku SB trzymałam sie bardzo długo w swojej ulubionej wadze. Ostatnio jak debil zaczęłam żreć - zamiast jeśc(a bardzo lubię ten sport) i opona poprostu wylewa mnie sie ze spodni. Stanęłam wczoraj przed lustrem, popatrzyłam na siebie i powiedziałm dość!!!! Pamiętam, że kiedyś piłam rano i wieczorem koktaile a w południe zupke, czytając was - zrozumiałam że mozna stosowac 3 razy dziennie zupki? Czy to prawda, te koktaile mi nie smakowały......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviva
Oczywiście że można, można same zupli same koktajle ,można mieszaćsmaki ni np pani pomieszała w jednej paczce po kilka smaków zup i koktrajli tak że miałam urozmaiconą tą diete.(nie polecam pomidorowej jest ...ochydna...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziekuję za expresową reakcję :). A macie może jakies sprawdzone adresy konsultantów - którzy wysyłają deitę? Jeśli oczywiście na forum można przesyłać adresy, przyznam, że nie odrobiłam lekcji i nie poczytałam zbyt dokladnie forum :), jednak jestem zdyscyplinowana i sie dostosuję :) Pozdrawiam wszystkie odchudziaki i liczę na wsparcie......oj będzie mi potrzebne :):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki w ten przepiękny dzień! Greta, ja jakoś nie mogłam uwierzyć w to, że "najem" się koktajlami, więc zamówiłam same zupki. Faktycznie, nie są najlepsze :) Choć po trzech dniach z pomidorową, to ja już teraz wszystko zjem :D Na okres modyfikowanej zamówię sobie chyba i zupki, i napoje, i batony. Które koktajle być mi poleciła? Ewelinko, witamy na Forum! 🌼 Gratuluję romantycznych zaręczyn :) Koniecznie pisz o sukcesach i pochwal się, jak Ci idzie do tej pory. Kafka, przeczekaj ten moment. Często dzieje się tak, że waga ani drgnie - stres, okres etc. . Poza tym, bardzo możliwe, że teraz chudniesz w centymetrach, a nie kilogramach. Eviva, co do pomidorowej, to ja się zgadzam w 100% :) Gosipiet, teraz jest bardzo bogata oferta tych produktów DC. Możesz jeść same zupki, same koktajle lub sobie mieszać. Na jeden posiłek możesz zjeść batona. Na Allegro jest mnóstwo sprzedawców, ale oni przeważnie nie mają nic wspólnego z konsultantami. Ja tam kupiłam DC i gość ani nie wymagał wypełnienia karty zdrowia, ani się więcej nie odezwał. No, cóż... Można i tak. Przynajmniej est szybko i bezproblemowo. Tu masz adres: http://www.allegro.pl/item315147506_dieta_cambridge_63szt_wysylka_mikser_od_edieta_.html Podaję Ci numer do Warszawy - pod nim możesz uzyskać informacje dotyczące konsultantów w Twoim regionie: (022) 859 0304

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mną pierwszy tydzień! - 4,5 kg :) Tylko też się martwię, bo to wszystko zrzuciłam przez pierwsze cztery dni, a od czwartku waga stoi :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia... dziekuje, ale nie mam wogóle przekonania do allegro - chociaż masa moich znajomych tam kupuje. Zamierzam zamówić na stronie głównej DC. powiedzcie mi tylko jeszcze czy zupa jarzynowa ma znośny smak... pamietam tez ze koktail z owoców lesnych był wstrętny... acha i jak u was z przeproszeniem z \"wypróżnianiem\" ? bo ja bez figury I wogóle nie chodze do toalety, mogę ja pić w trakcie diety??? macie jakies pomysły na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia... dziekuje, ale nie mam wogóle przekonania do allegro - chociaż masa moich znajomych tam kupuje. Zamierzam zamówić na stronie głównej DC. powiedzcie mi tylko jeszcze czy zupa jarzynowa ma znośny smak... pamietam tez ze koktail z owoców lesnych był wstrętny... acha i jak u was z przeproszeniem z \"wypróżnianiem\" ? bo ja bez figury I wogóle nie chodze do toalety, mogę ja pić w trakcie diety??? macie jakies pomysły na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem (i zdaniem wielu innych ludzi korzystających z DC) jarzynowa jest najlepsza. Ma najbardziej intensywny smak. Co do spraw WuCetowych, to można stosować Figurę I, ale lepszy jest błonnik - albo kupny, albo naturalny, pod postacią płatków owsianych (można dodawać po łyżeczce do każdego posiłku). Przyznam, że u mnie z tym nie najlepiej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta_aa
No cóż koleżanki w niedoli, niedługo kolejny koktajl na obiadzik i zaczynam czuć się jak cyborg. Co do smaków to ja piję truskawkowy i z owoców leśnych, bo zupki za cholerę nie przechodzą mi przez gardło. Ale smak to kwestia gustu, moja znajoma uważa, że najlepsza jest pomidorowa. Bogu dzięki ferie się skończyły więc córka je obiad w szkole, mąż w pracy a maluch na słoiczkach - ich smak nie zachęca do podjadania. Aha i rezultaty: narazie waga wskazuje około1-1,5 mniej ale okres się zbliża więc nie liczę na rewolucję, natomiast zdecydowanie lecą centymetry, widoczne bardzo, bo mam figurę gruszki i każdy centymetr mniej naprawdę widać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam kobiałki, że stosując South Beach dietę - tez ładnie spadała opona - ZMORA KOBIET ! i polecam te diete naprawde wszystkim - po skonczeniu DC - sama tez sie zastosuję. Gdyby nie moja słaba wola i miłość do pierogów, ziemniaków, makaronów - to byłabym dziś szczupła (jak na mój wiek 45 lat - waga w której sie dobrze czuję to 61 kg). A tak wylewa mi sie obrzydliwe cielsko o wadze 72 kg ! Dlatego też zdecydowałam sie na radykalne cięcie tj - DC. Jestem tylko ciekawa czy też tak szybko strace wage jak przed kilku laty. Organizm nie jest głupi - doskonale pamieta, że juz go nie raz katowałam róznymi dietami i odłozył sibie napewno coś na przetrzymanie MNIE :). Teraz tylko kwestia kto kogo przetrwa . Ha, bedę was zanudzała swoimi poczynaniami jesli pozwolicie - bo mi sie tu spodobało. Buziaki i wytrwałości dla wszystkich towarzyszek od nadmiaru brzucha :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGUSIA84
Witam wszystkie Panie odchudzające:) Jakiś czas temu zaczełam śledzic Wasze wypowiedzi na temat diety Cambrige i musze przyznac że od dziś jestem na niej. Zaczełam od żurku który był okropny a na obiadek zaserwowałam sobie jarzynową i muszę przyznać że w porownaniu do żurku to pychota:)) Wypiłam już 1,5 litra wody i zaraz lece po kolejna butle bo cały czas mam uczucie ze chce mi sie pic:( Życze wszystkim powodzenia w swoich postanowieniach i mam nadzieje ze ja tez wytrwam i zrzuce swoje upragnione 15kg. Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviva
grzybowa też jest dobra a koktajle zalewajcie zimną wodą wtedy są lepsze mi najbardziej podszedł kakaowy.Mam nr telefonu do mojej konsultantki, mam nadzieję że aktualny,napiszcie to Wam prześlę , ja zamawiałam u niej i poczta przesyłała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszmietowke
Witam dietowiczki! Ja mam 10 dni przerwy,po scisłej (-8kg) i w zasadzie już się nie moge doczekać następnego etapu. Wszyscy mi mówią, że schudłam co za wspaniałe uczucie!! Ale gdzie tam jeszcze ponad 30kg do zwalenia. Widzę, że piszecie o smakach - ale ja jestem z innej planety bo jarzynowa jest dla mnie tak samo okropna jak pomidorowa, za to żurek to debeściak. I kurczak z grzybami i grzybowa też są dobre. A jeśli chodzi o koktajle, to capuccino i waniliowe są oim zdaniem ok, ale owoce leśne i truskawa brrrrr... Ja zamawiam dietę na allegro u dieta-biuro - z tego co pisze to jest lekarzem, karty zdrowia nie wypełniałam ale przysłał to co zamówiłam, dobrze zapakowane, z gratisami i w ciągu 2 dni było u mnie. Mam nadzieję, że Wy też będziecie miały podobne nastawienie do mnie, bo na początku strasznie cierpiałam, ale teraz jestem tak pozytywnie nastawiona, że hej!! pozdrawiam, 3-majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka_23
Witam wszystkie odchudzaczki:-) Ja jestem już prawie dwa tygodnie na ścisłej, jutro jade po jedzonko do konsultantów (mam dwuch malżeństwo) po dostawe;-) Ja kupuje od razu na dwa tyg bo mieszkam 1.5h godziny drogi od nich. Jeszcze sie nie ważyłam przez te dwa tygodnie więc jestem bardzo ciekawa jak poszło. Oczywiście napisze jak poszło:-) ja jeszcze po sobie nie czuje ale już niektórzy zaczynają zauważać. Piszcie ile chcecie schudną bo ja dużo:-( chociaż do 60tki. a propos dzisiaj kupiłam w Argos bierznie do biegania i nie dlugo przyślą więc będe troche biegać w domku. Raczej nie mam możliwości wychodzic i biegac bo mam synka a nie zawsze mój facet jest w domu zazwyczaj wykłada wieczorami w collegu więc myślę, że to dobre rozwiązanie. Piszcie o każdym sukcecie no i sprawdzone sposoby na głod:-) a propos słyszałam, że można używać słodzik do kawy ale czy jest jakieś ograniczenie ilości? Bo ja pije duużo kawy i herbaty ze słodzikiem. Buziaki dla wszystkich🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka_23
A jeszcze jedno. Fajne macie smaki żurek hmmm a biała kiełbaska też do tego jest?:-) my mamy np "orientalne chilli" "pomarańczowa zima" i agrestowe batoniki no coż co kraj to obyczaj. Moją ulubiony koktail to orzechy włoskie z toffe a zupka hmmm chyba ziemniaczana ze szczypiorkiem. A jak dbacie o skórę? Ja boje sie obwisłej skóry po porodzie już jej starczy...:-( Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×