Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość madziula_tarnów
Dieta już do mnie przywędrowała naszą kochana Pocztą Polską :)]Już się nie moge doczekac wtorku aż zaczne :) ;p Bardziej mnie cieszy ta deita niż świeta ;p Od jutra ogranicze posilki i bede pic duzo wody zeby przyzwyczaic zalądek :) Chce już dołaczyć do Was buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula_tarnów
juz odliczam godziny ;p niech ten czas szybiej leci ;p Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vesnavesna
a dla mnie jarzynowa rządzi i kurczak z grzybami. :) a w ogóle. spróbowałam batoników jabłkowych z rodzynkami. super!!! jutro przetestuję jeszcze taki żurawinowy. :) jak na razie schudłam jeden rozmiar :D 11 dzień za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta tuż, tuż i ogarnia mnie panika. Niezależnie od wszystkiego, będę przechodzić katusze. Jedzenie naszych dań Dc przy stole zastawionym pysznościami to mordęga, zjedzenie czegoś pysznego ze świątecznego stołu - wyrzuty sumienia gwarantowane. Jak to przetrwać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara
Magda ja też przy stole zastawionym i z zupkami... Powiem Ci że ja rozważałam czy zacząć... w poniedziałek będzie mój 15 dzień czyli ostatni tydzień będzie przede mną...Ale stwierdziłam- co będę to odkładać. Teraz nie bo święta, potem szkoda bo zaczną się owocki, potem kolejne święta i tak zawsze można jakąś wymówkę wyszukać. Więc nie łammy się bo nie warto. Ja nie tkę ani nawet okruszka i wam też tego życze. Oraz wesołych świąt oczywiście. A za pasem wiosna - będziemy odmioenione i ładniejsze. A święta??? Na prawdę w ciągu roku nie możemy sobie zrobić przyjemności skosztowania schabiku, pasztetu czy jajeczka? Albo kupić kawałek ciasta? Na prawdę nie ma na stole nic co byłoby warte niweczu naszych starań!!! Poza tym będą kolejne i kolejne i kolejne święta !!! ;))) Ja zaczynam myśleć co potem... I nie wiem.Nie wiem na prawdę co robić, co jeść... Jak zacznę tyć to się chyba załamię na tej mieszanej... niby są przepisy na chude żarcie ale ja biegam 12h poza domem i zuppke sobie moge pomieszać, ale robić sałatki ??? Nie ma opcji. Poza tym nie jem mięsa i jajek... więc nie wiem co mi zostaje. Może jakaś nowa dieta? Rozważam też wizyte u dietetyka tylko czy on mi powie czegoś czego ja sama nie wiem ???? Wesołych chudzinki wesołych i spokojnych świąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vesnavesna
i co dziewczyny? wytrzymałyście? bo ja tak. pomogłam sobie przymierzając za ciasną spódnicę, która kiedyś leżała na mnie idealnie, a ostatnio wcale w nią nie wchodziłam. nadal jest zdecydowanie za ciasna, ale przynajmniej się dopinam! jak doping to doping :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vesnavesna
mam pytanie. co myślicie o przejściu na dietę montaignaca po cambridge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula_tarnów
Zaczęłam własnie pije koktail vanilkowy :) dobry nawet jest tylko miałam słabe baterie i mi sie dobrze nie rozmieszał a bu.... :( buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviva
polecam montignaca naprawdę się chudnie, a szczególnie po cembrydżu kiedy żołądek jest skurczony ja na montignacu nie dość że chudnę to zeszły mi z ciała wszelkie dziadostwa , które czasami mi lubiły wyskoczyć, a teraz mam ciałko gładziutkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula_tarnów
Vanilke moge pic..kakao takie sobie zobacze na obiad zupe..;p grzybowa czy mi posmakuje cos czuje ze truskawka to bedzie moj smak ;p :) jade po wode :) chyba dwie zgrzewki kupie;p buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula_tarnów
Dziewczyny a koktaile mozna pić na zimno z lodem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula_tarnów
Skończyłam 1 dzień :) na sniadanie wypiłam koktail Vaniliowy na 2 sniadanie poł kakaowego na obiad zupa grzybowa któa najbardziej mi smakowała ze wszystkich dan i na kolacje pol kakaowego wolałabym chyba pic te koktaile na zimno..i z mlekiem.. zastanowie sie nad tym :) szkoda , ze tak cichutko na tym forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vesnavesna
z mlekiem to by była rozpusta :) jestem w trzecim tygodniu. 8 kg mniej. co prawda jeszcze sporo przede mną, ale jak to miło kiedy spodnie robią się takie luuuuuuuuuuuuuuuuźne. zamiast przyjemności jedzeniowych robię sobie takie bezkaloryczne. np. polecany na wielu forach pilling kawowy i mnóstwo balsamów, żeby skóra zniosła odchudzanie tak dobrze jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula_tarnów
ale mówia ,że mozna mleka dodawac albo jogurtu naturalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vesnavesna
z tego co wiem mleko tylko 0%. a jogurt i mleko bardziej tłuste to już raczej na mieszanej, a nie ścisłej dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusia07
od juta zaczynam CD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plushowa
witam was! od pojutrza zaczynam DC ścisłą (po raz pierwszy) czy mogę liczyć na wasze wsparcie i przyłączyć się do was na forum ? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusia07
plushowa - na mnie możesz liczyć ,bo ja też zaczynam jutro pierwszy raz /dziś przeczytałam ok 70% informacji z tego pościka pt.Cambridge-czy ktos stosował? / Jestem pod ogromnym wrażeniem -uważam że te dziewczyny które tak tu dzienie walczyły dały mi dużo siły ,ale czas to oceni oby na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama191
Hej dziewczyny, ja wlasnie zaczynam od dzisiaj... wiec bede szla łeb w łeb z danusia07 - mam nadzieje ze damy rade ;) kiedys na DC schudłam bardzo ladnie, ale przez ostatnie czasy sie zaniedbalam i czas powrócic do poprzedniej sylwetki! RAZEM DAMY RADE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, świeta za nami. Dla odchudzających się to dobra nowina :-) W trakcie świąt dwa posiłki DC zamieniłam na normalne jedzenie, oczywiście w śladowych ilościach i nic tłustego. Nie ukrywam, że było trudno, nie każdy przy stole rozumiał :-( Ale mam to za sobą i mam za sobą 16 dni ścisłej... i 4,5 kg mniej. To chyba niezły wynik. Teraz na diecie czuję świetnie, mam dużo energii, nie myślę już obsesyjnie o jedzeniu tak, jak na początku diety. Pozdrawiam wszystkie nowe odchudzaczki :-) Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Napiszcie prosze, czy ponowne zastosowanie diety daje efekty. Słyszałam nie jedną opinie, ze tylko za pierwszym razem mozna schudnąć. Moze juz ktoś ten temat poruszał wcześniej - nie czytałam uważnie wszystkich wypowiedzi na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusia07
hej,hej witam was Kama191 ,Magda z Poznania grzybowa zaliczona .Ja startuję z wagi 86,5 kg ,napiszcie coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vesnavesna
hej. ja startowałam z 85 kg, po dwóch tygodniach ścisłej dc (koktajle i zupki na wodzie, batoniki, czerwona herbata i mnóstwo wody) w poniedziałek miałam 77 kg i rozmiar mniej. postanowiłam trzymać się rygorystycznie zasad i są efekty, a wysiłek w to włożony wcale nie jest taki wielki! następne ważenie w poniedziałek i mam cichą nadzieję, że zobaczę na wadze 75kg... Potem 1000kcal z elementami montaignaca, czyli pilnowaniem węglowodanów i indeksu glikemicznego przez jakiś czas, a potem planuje drugą serię dc, wychodzenie z diety i trwałe efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusia07
dziewczyny czy w czasie diety można pić kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama191
No ja zaczynam z 93 a do sierpnia musze warzyc 65 :D bo pod koniec wrzesnia wesele wiec teraz ide na 3 tygodnie DC plus 2 tygodnie mieszana to mysle ze z 10 kg spadnie, potem znowu DC i mieszana i tak ze 3 razy... i powinnam prawie osiagnac swoj cel... mam nadzieje ;/ ale mysle ze z Waszym wsparciem nie bedzie tak zle... ;) mam silna motywacje... suknia slubna i te sprawy... mysle ze dam rade ;] optymistka ze mnie co ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusia07
Kama191 -od kidy zaczynasz CD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusia07
ojejku DC -przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama191
DZISIAJ PIERWSZY DZIEN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu07, możesz spokojnie pić kawę, bez cukru i mleka oczywiście. Ja ograniczam się do 2 filiżanek dziennie, żeby nie wypłukiwać magnezu podczas diety (normalnie w pracy wypijałam kilka filiżanek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×