Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość cay
Witam jakiś czas śledziłam wasze forum i sama zdecydowałam się zacząć diete DC jestem na niej od poniedziałku i narazie daje rade ale czy można dodawać więcej wody do tych posiłków bo dla mnie są za gęste myśle że to nie ma znaczenia i czy można pić kawe z tableteczką słodzika bo bez kawy to mi ciężko mam nadzieje że na marne kasy niewydałam że coś schudne a tak wogóle to ile można stracić na ścisłej 21 dniowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
Czesc laseczki :) Jak zmagania z dieta :)? ciezkooooooooooo idzie, co ? Witaj CAY. Napisz cos o sobie. Wiek, waga, ile chcesz schudnac. Ja moge Ci z mojego doswiadczenia poradzic, NIE PODJADAJ !!! Ja na poczatku w 1 tyg.nie podjadalam i najwiecej schudlam.W 2 bylo gorzej bo podjadalam. Teraz 3 tydz.sie zaczal i znowu sie pilnuje,ale jest ciezkooo!!!. Pij duzo wody, cieplej tez, bo wydaje sie wtedy ze zupke sie je. Ja zupki jem w duzych kubkach, dodajac wiecej wody...i masz wiecej zupy. Trzymam kciuki za Ciebie ! ;) NO i za reszte..... do wieczora szczypiorki 2010 ;) ;) ;) Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepia25
Witam, Mam do sprzedania produkty diety cambridge w cenie 5,5o za sztuke (u konsultantów cena to 7zł): 16 napojów kakaowych (wazne do: 27.02.11.) 7 zup jarzynowych (25.02.11.) 3 owsianki naturalne (07.05.10) 2 zupy porowe (18.05.10) 1 zupa grzybowa (19.09.10) 1 zupa brokułowa (15.04.10.) 1 baton żurawinowy (07.07.10) W sumie 31 produktów czyli zestaw na 10 dni diety. Sprzedam tylko jako całość (170 zł). Są to produkty oryginalne, zakupione u konsultantki na użytek własny. Ja na diecie cambridge schudłam 6 kg w 10 dni wiec polecam. Napoje kakaowe i zupy jarzynowe sa najsmaczniejsze ze wszystkich produktów DC nie tylko moim zdaniem:). Przesyłka na koszt kupujacego lub odbiór osobisty w zabrzu/gliwiach. kontakt : suul@o2.pl. pozdrawiam i polecam:) kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAY
Witaj patihh ! mam 31 lat wzrost 162 i ważę 70 kilo a chciałabym schudnąć 10 a nawet do 15 kilo wiem że to jest możliwe bo przed urodzeniem dziecka odchudziłam się z 67 do 50 kilo do porodu szłam 68 k i po wróciłam do 53 odchudziłam się wtedy dzięki silnej woli i wyjazdom za granice do pracy i ograniczyłam jedzenie nie ciągneło mnie do podjadania ale pomijając to wszystko to ja ciągle się odchudzam bo mam dużą tendencje do tycia jak schudne to chyba muszę do końca życia się pilnować największym problemem są uda a teraz to i brzuch bo skóra rozciągnięta i tłuszcz miał gdzie wejść jak narazie zupki mi smakują oprócz pomidorowej okropna i narazie nic nie podjadam mam nadzieje że dam a ty pierwszy raz stosujesz tą diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia83 - ja bym na Twoim miejscu nie brała kopenhaskiej... hm może zrób tak: skończ ścisłą, potem jedz na poziomie 800-1000 przez tydzień, potem powoli zwiększać kaloryczność o 100kcal/tydzień aż dojdziesz tak do 1300 i wtedy Dukan. Dieta dukana mi się nawet podoba, co prawda strasznie dużo tam białka, ale myślę, że można spróbować. Tyć nie powinnaś, co najwyżej w fazie uderzeniowej nie spadnie Ci dużo kilogramów. Inną opcją jest 1500 + dużo ruchu, ale to już nie wiem czy masz czas/ochotę. Riki Tiki witaj :) mi też jest o wiele ciężej... od 2 dni waga mi stoi, najpiękniej było za pierwszymi razami, że tak to nazwę. Trzeba zmienić podejście do tej diety, nie może być tak, że przed jakimś wydarzeniem odchudzamy się a potem kg wracają, znowu się odchudzamy i tak w kółko. Pomijam już fakt, że dieta co raz słabiej na takie osoby działa, ale organizm, co on przeżywa! To jest zwyczajne katowanie organizmu.. tyjemy, chudniemy, tyjemy, chudniemy i ciągle pakujemy w siebie chemię. Nie ma co się oszukiwać, Cambridge to chemia, skuteczna, ale jednak nie są to świeżutkie warzywa czy owoce... sama robiłam tak jak Ty Riki Tiki i teraz płacę za to swoją wagą. Trzeba się mocno zawziąć w sobie, schudnąći trzymać się niskokalorycznej diety tak by już nie tyć! Widzimy wahanie 2kg na wadze na plusie - i już włączamy sobie w głowie sygnał alarmowy, a nie doprowadzamy do jojo 8kg przykładowo. Z metabolizmem również masz rację, ja mam tak spierniczony metabolizm, że .... poza Cambridge jak chcę się trzymać wagi + trochę chudnąć muszę jeść 800-900kcal. To nie jest zdrowe, postanowiłam, że teraz przejdę przez 2 tury ścisłych by dojść do tych 75-78kg, to przy moim wzroście 170 jest nadwagą, ale już lekką przynajmniej. Potem jem 800-900 i idę do dietetyka, nie po to by chudnąć więcej, ale by mi podgonił metabolizm, nie mogę całego życia spędzić jedząc 800-900kcal. Niestety to jest minus Cambridge, spowalnia bardzo metabolizm. Riki Tiki trzymam za Ciebie mocno kciuki, koniecznie musisz sobie odpocząć od diety na kilka lat, ja również.... oby tylko waga nie rosła. Same sobie jesteśmy winne. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cay
witam patihh mam 31 lat 162cm i 70 kilo chciałabym schudnąć 10 a nawet 15 kilo bo wiem że to jest możliwe bo 4 lata temu przed urodzeniem dziecka schudłam z 67 do 49 kilo a do porodu szłam 67 a po już osiągnełam 53 i tak spowrotem przytyłam a schudłam wtedy bez żadnych kupnych diet dziędki wyjazdom za granice i ograniczyłam jedzenie po prostu niechciało mi się jeść nie podjadałam trwało to może 2 lata ale raz byłam taka chuda narazie ta dieta mi smakuje tylko pomidorowa jest okropna ale narazie niepodjadam nawet mi się niechce ale tp dopiero początek najgorszym moim problemem są uda i teraz i brzuch bo skóra rozciągnięta i tłuszcz miał gdzie wejść i mam dość szerokie biodra ale jak wtedy schudłam to nawet biodra mi się zmniejszyły nik mnie nie poznawał niewiężył że nieprzeszłam żadnej operacji że tak można się skurczyć ale to było i mineło sądze że już tak niedam rady schudnąć wiek też odgrywa role wtedy miałam 24 lata a z wiekiem metabolizm się zmienia zresztą zobaczymy a ty pierwszy raz stosujesz tą diete ile schudłaś w pierwszym tyg. trzymam kciuki za wszystkie dietowiczki wspólnie damy rade !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cay
sory za powtórke ale myślałam że nie wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
Witajcie :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Jak dziewczyny zmagania z DC ? Ja grzesze.... taka moja natura. Zjem np jedna zupke i do tego cos tresciwego,ale za to malo kalorycznego( tak sobie tlumacze :) ). Widze ze zoladek mi sie zmniejszyl, mniej jem , ale to nie znaczy ze czasami napadlabym na lodowke :) :) :) :) :) Dziewczyny mam pytanie: CZY PRZEZ DIETE MOZE SIE OKRES OPOZNIC ew. MOZE WYSTAPIC TYLKO PLAMIENIE ??? A jak wasze przygotowania do swiat ?.. podzielcie sie malokalorycznymi przepisami !!!!! Trzymam kciuki za wszytskie abslowentki CAMBRIGE :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patihh u mnie dziś 13 dzień ścisłej bez żadnych grzechów, schudłam już łącznie 7,8kg, ważę 90,8kg. Do mojej najniższej wagi wciąż brakuje mi 12kg, także druga ścisła będzie konieczna. Świąt nie obchodzę ze względu na dietę i nie żałuję, najważniejsze to schudnąć, grzechy nas zaprowadzą donikąd. Może odłóż Cambridge i przez te dni jedz niskokalorycznie w miare i potem przejdź na ścisłą ? Szkoda marnować Cambridge skoro są grzeszki. A co do miesiączki - myślę, że może się przesunąć/być plamienie, zwłaszcza teraz, mamy przesilenie wiosenne, zmianę czasu i na dodatek dostarczamy organizmowi bardzo mało kcali więc to jak najbardziej jest możliwe. Życzę wszystkim Wesołych Świąt, moje będą Cambridgowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patihh u mnie dziś 13 dzień ścisłej bez żadnych grzechów, schudłam już łącznie 7,8kg, ważę 90,8kg. Do mojej najniższej wagi wciąż brakuje mi 12kg, także druga ścisła będzie konieczna. Świąt nie obchodzę ze względu na dietę i nie żałuję, najważniejsze to schudnąć, grzechy nas zaprowadzą donikąd. Może odłóż Cambridge i przez te dni jedz niskokalorycznie w miare i potem przejdź na ścisłą ? Szkoda marnować Cambridge skoro są grzeszki. A co do miesiączki - myślę, że może się przesunąć/być plamienie, zwłaszcza teraz, mamy przesilenie wiosenne, zmianę czasu i na dodatek dostarczamy organizmowi bardzo mało kcali więc to jak najbardziej jest możliwe. Życzę wszystkim Wesołych Świąt, moje będą Cambridgowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wczoraj dalam wpis z zyczeniami...dzisiaj wchodze na nasze forum...i widze...ze nie ma mojego wpisu... a wiec...jeszcze raz :) ...Zdrowych Wesolych Swiat Wielkanocnych..smacznego zdrowego jedzonka..a odchudzac bedziemy sie po swietach ;) Pozdrawiam Olcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jakiś czas temu rozpoczęłam DC (czynnie biorąc udział w życiu tego forum), wyniki były imponujące, naprawdę świetne - z ćwiczeniami 9kg w 14 dni. (Nie)stety musiałam przerwać, gdyż - stety - jestem w ciąży :) ! A jak wiadomo teraz najważniejesze jest dobro mojego dzidziusia. W związku z tym mam do sprzedania kilka torebek (20), szkoda żeby się zmarnowały, więc sprzedam po 5 zł za saszetkę. No, może po 4.50 zł nawet ;) Smaki: 2x napój o smaku toffi z orzechami 1x napój o smaku kakaowym 4x napój o smaku kakaowo pomarańczowym bez laktozy 2x napój o smaku truskawkowym 2x napój o smaku owoców leśnych 3x napój cappuccino bez laktozy 2x zupa brokułowa 1x zupa o samku orientalnym 2x zupa porowa bez laktozy 1x zupa jarzynowa Łączna wartość: 100 zł + ew. koszt przesyłki. To naprawdę nie wiele. Polecam : ) Kontakt: mail: jaknazlosc@gmail.com Pozdrawiam i życzę sukcesów :* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 17 dzień diety ważę 90,4kg. Waga powoli spada w ostatnich dniach, ale się nie poddam. Ułożyłam sobie jadłospis na "wyjście" z Cambridge po 5 dni, może komuś się przyda: Jadłospis na Wyjście z Cambridge 11.04.2010 Śniadanie: koktajl Cambridge 137kcal Obiad: 150g piersi z kurczaka z pary, 200g surowej marchwi 278,5kcal Kolacja: koktajl Cambridge 137kcal Bilans: 552,5kcal 12.04.2010 Śniadanie: koktajl Cambridge 137kcal Obiad: 200g krewetek gotowanych na parze, 200g kalafiora - 264kcal Kolacja: koktajl Cambridge 137kcal Bilans: 538kcal 13.04.2010 Śniadanie: koktajl Cambridge - 137kcal Obiad: 300g karguleny położyć na folię, przyprawić ziołami, solą i pieprzem, 1 cebulę wkroić do środka, dodać 5g masła upiec w piekarniku. Podawać z 200g parowanych brokuł 254kcal Kolacja: koktajl Cambridge 137kcal Bilans: 528kcal 14.04.2010 Śniadanie: koktajl Cambridge - 137kcal Obiad: placek dukana: 2 łyżki otrąb owsianych, 1 łyżka otrąb pszennych, 1 jajko, 1 łyżka chudego serka homogenizowanego lub jogurtu 0% wszystko wymieszać i piec na patelni beztłuszczowej. Podać z sałatką ze: 100g tuńczyka w sosie własnym, 100g startego selera + 2 łyżkami jogurtu light + 1 ogórek kiszony w kostkę - 307kcal Kolacja: koktajl Cambridge 137kcal Bilans: 581kcal 15.04.2010 Śniadanie: koktajl Cambridge 137kcal Obiad: placek dukana: 2 łyżki otrąb owsianych, 1 łyżka otrąb pszennych, 1 jajko, 1 łyżka serka homogenizowanego lub jogurtu 0% - wymieszać, usmażyć na suchej patelni. Podać z 2 łyżkami chudego serka homogenizowanego i 50g łososia wędzonego - 267kcal Kolacja: koktajl Cambridge 137kcal Bilans: 541kcal 16.04.2010 Śniadanie: 2 kormki pieczywa ryżowego + 100g chudego twarożku grani - 170kcal Obiad: 150g piersi z kurczaka natartej przyprawami i oliwą, pieczonej na grillu + 200g kalafiora z pary - 297kcal Kolacja: koktajl Cambridge 137kcal Bilans: 604kcal 17.04.2010 Śniadanie: 2 kromki pieczywa ryżowego + 50g łososia wędzonego - 150kcal Obiad: 300g karguleny położyć na folię, przyprawić ziołami, solą i pieprzem, 1 cebulę wkroić do środka, dodać 5g masła upiec w piekarniku. Podawać z 200g parowanych brokuł + 50g ziemniaka 304kcal Kolacja: koktajl Cambridge 137kcal Bilans: 591kcal 18.04.2010 Śniadanie: 2 kromki pieczywa ryżowego, 100g serka homogenizowanego smakowego, pół grejpfruta - 230kcal Obiad: placek dukana: 2 łyżki otrąb owsianych, 1 łyżka otrąb pszennych, 1 jajko, 1 łyżka serka homogenizowanego lub jogurtu 0% - wymieszać, usmażyć na suchej patelni. Podać z 2 łyżkami chudego serka homogenizowanego i 50g łososia wędzonego - 267kcal Kolacja: koktajl Cambridge - 137kcal Bilans: 634kcal 19.04.2010 Śniadanie: 2 kromki pieczywa ryżowego, 100g serka homogenizowanego smakowego, pół grejpfruta - 230kcal Obiad: Omlet z 1 jajka, 2 plasterków szynki z indyka i 1 plasterka goudy - 250kcal Kolacja: koktajl Cambridge 137kcal Bilans: 617kcal 20.04.2010 Śniadanie: 2 kromki pieczywa ryżowego + 50g łososia wędzonego - 150kcal Obiad: szaszłyk z 80g piersi z kurczaka pieczonej + 2 pierścienie ananasa + 90g cebuli - 221kcal Kolacja: koktajl Cambridge 137kcal Bilans: 508kcal Ja wychodzę po 5 dni, potem 5 dni dieta 800-1000kcal i potem jeszcze jedna ścisła. Mi zależy na czasie, dlatego nie po 7 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jakiś czas temu rozpoczęłam DC (czynnie biorąc udział w życiu tego forum), wyniki były imponujące, naprawdę świetne - z ćwiczeniami 9kg w 14 dni. (Nie)stety musiałam przerwać, gdyż - stety - jestem w ciąży :) ! A jak wiadomo teraz najważniejesze jest dobro mojego dzidziusia. W związku z tym mam do sprzedania kilka torebek (20), szkoda żeby się zmarnowały, więc sprzedam po 5 zł za saszetkę. No, może po 4.50 zł nawet ;) Smaki: 2x napój o smaku toffi z orzechami 1x napój o smaku kakaowym 4x napój o smaku kakaowo pomarańczowym bez laktozy 2x napój o smaku truskawkowym 2x napój o smaku owoców leśnych 3x napój cappuccino bez laktozy 2x zupa brokułowa 1x zupa o samku orientalnym 2x zupa porowa bez laktozy 1x zupa jarzynowa Łączna wartość: 100 zł + ew. koszt przesyłki. To naprawdę nie wiele. Polecam : ) Kontakt: mail: jaknazlosc@gmail.com Pozdrawiam i życzę sukcesów :* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Dollita , czasem lepiej byc dluzej na mieszanej np 3 tygodnie (dochodzac do zjdanych kalorii np 1200) niz stosowac jedna po drugiej z minimalna przerwa bo wtedy nie zawsze spada tak ladnie juz..Ale rozumiem ta pokuse by isc z rozpedu, bo tez kiedys tak mialam:-) ps. Mam zamiar od jutra wskoczyc na cambridge ps. Tretta, jak czytam o diecie, to jakos zcesto sie zdarza ze zaraz po niej osoby zachodzac w ciaze, ktos nawet sie smial ze to cambridge powinni zalecac w przypadku problemow z poczeciem dziecka.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
witajcie dziewczyny :) Jak waga po swietach ? Przynaje sie bez bicia,ze podjadalam.Ale o dziwo nawet nie przytylam ,no moze pare deko :). OD DZIS ZACZYNAM DRUGA RUNDE SCISLEJ... MOZE KTOS DOLACZY.We dwoje zawsze razniej... W pierwszej rundzie schudlam w przeciagu 2 tygodni 5 kg. 170 cm, 77 kg, 32 lata. Cel : 69 ,a jak sie uda to mniej :) :) :) To kto dolancza ? Cos cicho sie zrobilo na naszym forum . DZIEWCZYNY WIOSNA IDZIEEEEE, bierzymy sie za siebe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cay
Cześć dziewczyny u mnie dziś 10 dzięń diety ale w święta mam sobie za złe bo sprubowałam szynki pieczonej i kiełbaski swojskiej ale za to zjadłam 1 saszetke dziennie no i wczoraj zjadłam surówki z kapusty i 1 saszetke ale dziś już nie podjadam dalej ścisła na wadze ubyło mi 3,5 kilo ciekawa jestem ile ubędzie po 21 dniach to podjadanie pewnie spowolni spadek wagi bo jest stanowczo zabronione a człowiek ma słabą silną wole razem dziewczynu może damy rade wspierajmy się na wzajem!! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS WSZYSTKIE!!! DZIŚ ZACZEŁAM PIERWSZY RAZ DIETĘ CAMBRIDGE :) MAM SPORO KILOGRAMOW DO ZRZUCENIA I OGROMNĄ NADZIEJĘ, ŻE UDA MI SIĘ Z TĄ DIETĄ STRACIĆ SPORO Z NICH. WSZYSTKO DLA MNIE W TEJ DIECIE JEST NOWE, W SZCZEGOLNOŚCI CHODZI MI O SMAKI POSIŁKOW. ZJADŁAM DZIŚ ZUPE POMIDOROWĄ, NAPOJ KAKAOWY I OWSIANKĘ CYNAMONOWO - JABŁKOWĄ. JAK MAM BYĆ SZCZERA NIC MI ZABARDZO NIE SMAKOWAŁO I TROSZKĘ MNIE TO PRZERAŻA. PRZY DIECIE TRZYMA MNIE TO, ŻE MOJA KUZYNKA SCHUDŁA NA TEJ DIECIE W 6 TYGODNI 20KG :) POWIEM WAM, ŻE WYGLĄDA TERAZ ŚWIETNIE :) MOWIŁA MI, ŻE NIE BĘDZIE ŁATWO. MAM DUŻE OBAWY CZY DAM RADĘ, BO TE POSIŁKI NIE SĄ ZBYT SMACZNE :( TO MI TROCHĘ PRZESZKADZA. PO ZA TYM JAK NARAZIE JEST OK, NIE JESTEM GŁODNA, PIJĘ WODĘ I NIE PODJADAM. JEDYNE CO JEM DODATKOWO TO GUMY ORBIT NIEBIESKIE. A WAM JAKIE POSIŁKI SMAKUJĄ NAJBARDZIEJ? MOŻE JAKIEŚ RADY? CZY STOSUJECIE JAKIEŚ WITAMINY? I PREPARATY NP. NA WŁOSY, SKORĘ I PAZNOKCIE? TAK NA MARGINESIE KUPIŁAM OPROCZ ZUP, NAPOJOW ITD. SMAK DO WODY JAGODOWY I JEST CAŁKIEM NIEZŁY :) POZDRAWIAM I ŻYCZĘ DUŻO SILNEJ WOLI ORAZ DUŻYCH SPADKOW WAGI!!! PODAJĘ SWOJEGO E-MAILA alpina2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qiuik
Hejka! Pisałam na forum kilka razy w styczniu, więc w skrócie od początku co i jak :) Mam ok. 169 cm wzrostu i w maju zeszłego roku urodziłam córcię. Przed ciążą ważyłam 71 kg, więc też nadwagę miałam przy swoim wzroście, do porodu szłam niestety z wagą 95 kg :( Do stycznia waga spadła mi do 77 kg i stanęła, więc zdecydowałam się na DC. Zastosowałam 3 tyg, diety ścisłej, przy czym przez pierwszy tydzień jadłam 3 posiłki dziennie, potem już tylko 2, bo wcale nie byłam głodna... Nie podjadałam w trakcie diety. Grzeszkami była kawa pita z małą ilością mleka 1,5% i 1 raz szparag w szynce na kolację. Po 3 tyg. ważyłam 6,5 kg mniej. Od tej pory minęły prawie 2 miesiące, waga mi się trzyma. Zdarzyło mi się ważyć już nawet 69kg, ale jem normalnie, nie przesadzając oczywiście z ilością i kalorycznością posiłków. Jednak jeśli miałam ochotę na kawałek pizzy to kawałek zjadłam. Słodkie i przekąski ograniczyłam i nie jadłam prawie wcale. Wczoraj zaczęłam kolejne 2 tyg. ścisłej DC, gdyż zachęcona wynikami etapu pierwszego chcę spróbować zrzucić jeszcze kilka kg. Mam nadzieję, że mi się uda :) Co do smaków posiłków... No cóż, nikt nie mówił, że będzie kolorowo. To jest niestety dieta, a nie posiłki serwowane w najlepszej restauracji w mieście, więc chyba trzeba się nastawić na nieco proszkowe smaki i przetrwać te kilka(naście) ;-) dni. Ja nie przepadam osobiście za cappucino z koktajli, a z zup żurek, pomidorową i brokułową to tak naprawdę jadłam za karę. Cała reszta jest dla mnie ok. Owsianka jabłkowo-cynamonowa spoko, zwykłej nie próbowałam. To chyba tyle wywodów :) Mam nadzieję, że wytrwam kolejne 14 dni na ścisłej - na tyle mam produktów i nie wiem, czy będę chciała dokupować. Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za gubione kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u mnie czwarty dzieńzastój wagowy a dzień Cambridge już18.. 11.04 jem jeden posiłek swój i zobaczymy. Póki co nadal waga pokazuje 90.4, mam 24 lata i wzrost 170 cm gdyby ktoś się zastanawiał. Chcę dojść do 78 i potem rzucam Cambridge i sama próbuję powoli zrzucić resztękilogramów. Także jeszcze jedna ścisła przede mną. Razem damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dlaczego moj post sie nie doidal wczoraj- chociaz "pokazalo jakby byl" hmmm mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->alpina Jesli ejstes pierwszy raz , tzrymaj sie, nie poddawaj sie, bo z doswiadczenia powiem ci ze za pierwszym razem nalszybcije i najwiecej kilogramow leci, jak ktos przeywa i prooboje koljeny raz, kolejny, kolejny etc;-) to coraz wiecej nerwowki,m i coraz bardziej gowniane efekty;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY :) ZACZEŁAM DZIEŃ 2 :) RANO ZJADŁAM ZUPĘ JARZYNOWĄ, BO WIĘKSZOŚĆ NA FORUM JĄ ZACHWALAŁO I KU MOJEMU ZASKOCZENIU ZJADŁAM JĄ NAWET ZE SMAKIEM :) NIE CHCĘ WYJŚĆ NA WYBREDNĄ, ALE UWIERZCIE TAMTE PRODUKTY ZUPEŁNIE MI NIE PODESZŁY I DLATEGO SIĘ TROSZKĘ OBAWIAŁAM CZY DAM RADĘ. ŁATWO NIE JEST W SZCZEGOLNOŚCI KIEDY OSOBY OBOK WCINAJĄ COŚ DOBREGO, ALE DAM RADĘ :) CZUJĘ, ŻE TO MOJA OSTATNIA SZANSA, ŻEBY ZRZUCIĆ TE KILKANAŚCIE KILOGRAMOW. TAK NA MARGINESIE MAM 165 CM WZROSTU I WAŻĘ 94,3KG :( WIĘC PRZEDE MNĄ DŁUUUUUUGA DROGA. CZUJĘ SIĘ OK, JEDYNE CO TO TROCHĘ MNIE GŁOWA POBOLEWA. GŁODNA RACZEJ NIE JESTEM, WCZORAJ TYLKO PO 23 ZACZEŁO MI W BRZUCHU BURCZEĆ. DZIĘKUJĘ "SUEN" ZA WSPARCIE I RADĘ, WEZMĘ JĄ SOBIE DO SERDUCHA I POSTARAM SIĘ Z CAŁYCH SIŁ :) POZDRAWIAM I DO BOJU DZIEWCZYNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alpina Kochana przed Tobą długa droga ale podstawa to się nie poddawać! Ja przy 170 ważyłam 100kg, czyli też 30kg więcej niż mierzę i dałam radę. Co prawda ważę teraz 89 - a było 78 :( no ale chudnę ponownie. Na pewno dasz radę, skoro mi się udało dojechać do 78 to każdemu się może udać. Większej fanki niezdrowego jedzenia niż ja nie ma chyba na tym świecie :) grunt to wytrwać i opierać się pokusom. Pomyśl sobie, że ten kawałek pizzy czy czegokolwiek innego nic nie zmieni, będziesz chciała jeszcze.. i zamiast schudnąć przytyjesz, nie wspominając o tym, że tyle dni dietkowania pójdą na marne. U mnie dziś 19 dzień diety, ważę 89,8kg schudłam od 1 dnia łącznie 8,6kg ;) całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cay
dollita super wynik osiągnełaś po 19 dniach ale chyba ani razu nie podjadłaś bo ja jestem 12 dzień i ubyło mi 3,5 kilo ale w święta zjadłam samego mięska i nieraz zjem 2 saszetki bo staram się po 18 już niejeść a pierwszą jem ok 11 i drugą o 16 i na 3 już za póżnoi niezawsze wypije ok 2l wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czar1702
Ja dopiero zaczynam tą dietę,ale moja Ciocia razem z córką zaczęły ją już dwa miesiące temu. Przez pierwszy tydzień moja ciocia schudła 13 kg, a kuzynka nie całe 10. Później spadało po 1kg na tydzień (kuzynce czasem więcej bo uprawia sporty). Ale ogólnie są zadowolone. Poza tym, odwołując się do słów mamuśki,że po diecie nie miała efektu jojo,to myślę że jest to prawdą. Poza tym uważam,i myślę że mam w tym słuszność, że obojętnie jaką dietę by się stosowało zawsze może wystąpić efekt jojo. Uważam,że nie powinno się podchodzić do diety z zamysłem schudnięcia tylko i wyłącznie. Odchudzanie to zmiana trybu życia. Ja my (tzn ja,ciocia i kuzynka) kożystamy z diety pod okiem dietetyka, który poza zupkami daje nam przepisy co mamy jeść. Ja narazie opieram się tylko na zupkach, ale moje towarzyszki walki mają dodane do diety posiłki. Więc polecam zainwestować w dietę, a przy okazji skorzystać z porad dietetyka (jeśli pójdzie się do takiego który pomaga na podstawie tej diety, to wizyta jest w cenie,a cena u dietetyka za jedną zupkę nie różni się od ceny w internecie) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czar1702
Uwaga dla cay..to że tą 3 zupkę miałabyś zjeść po 18 to nic nie szkodzi... jeśli jesz tylko 3 zupki to musisz zjeść je 3...jedna zupka ma 1/3 dziennego zapotrzebowania na witaminy i środki odżywcze...ważne jest tylko żeby te posiłki były w miarę o tej samej porze, a ostatni nie później jak 2 godziny przed snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia DC
Hej Wszystkim :) Codziennie Was "podglądam". Też stosowałam DC w styczniu 2010. I wiecie co jest najważniejsze w odchudzaniu??? Nie sztuką jest schudnąć...SZTUKĄ JEST UTRZYMAĆ WAGĘ :) Trzmam kciuki, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titanic38
Witam, po trzech tygodniach wpatrywania sie w zakupione produkty od środy zaczełam stosowac DC. Ja zdecydowałam sie na program 1B czyli 3xDC + posiłek mięsko i zielone warzywa. Na razie nie jest źle. Chociaz bardzo ciężkie sa wieczory z nawykiem podjadania przy książce-- do 20 tej jestem ciagle w biegu i nawet nie odczuwam głodu. Mam 160 cm wzrostu i w środe rano na starcie ważyłam 84,5 kg. Zważę sie dopiero w środe czyli po tygodniu. Podczytywanie tego forum bardzo pomaga i podziwiam dziewczyny, które sa na ścisłej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY! WŁAŚNIE MIJA MI 3 DZIEŃ ŚCISŁEJ DIETKI. CZUJĘ SIĘ DOBRZE, CZASAMI TYLKO MI W BRZUCHU BURCZY I GŁOWA POBOLEWA, ALE PO ZA TYM JEST OK :) NIE PODJADAM I TRZYMAM SIĘ DOSYĆ DOBRZE. PO WYPROBOWNIU CZĘŚCI PRODUKTOW NAJBARDZIEJ DO GUSTU PRZYPADŁY MI 3 ZUPY - JARZYNOWA, GRZYBOWA I KURCZAK Z GRZYBAMI. DZIŚ KUPIŁAM JUŻ ZAPAS NA KOLEJNY TYDZIEŃ. DOLLITA DZIĘKUJĘ ZA RADY I WSPARCIE :* WIELKIE BRAWA DLA CIEBIE ZA ZRZUCENIE TYLU KILOGRAMOW. MASZ RACJĘ DAMY RADĘ, TRZEBA TYLKO CHCIEĆ :) WSZYSTKO ZALEŻY TYLKO OD NAS DZIEWCZYNY. DOLLITA W JAKIM CZASIE ZRZUCIŁAŚ TYLE KILOGRAMOW I CO STOSOWAŁAŚ, TYLKO DC? CZAR1702 MOGŁABYŚ NAPISAĆ JAKIE POSIŁKI PRZYKŁADOWO JEDZĄ CIOCIA I KUZYNKA? BYŁABYM CI BARDZO WDZIĘCZNA. POWODZENIA I DO JUTRA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×