Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość kasiunia
dzis mam dola, niby sie ciesze ze schudlam ale brak mi radosci zycia... ja wogole duuuuzo gorzej przechodze te diete niz pierwszym razem, mam straszne wahania nastrojow.jakby depresja! chyba psychicznie juz jestem zmeczona.po zakonczeniu nie chce juz wracac do tej diety bo jest juz za ciezka dla mnie...nie koncze na zawsze:) moze powtorze w grudniu przed urlopem w pl:-) napewno bede sie starala sie odzywiac racjonalnie tak sobie obiwcalam zreszta juz przed dieta ale wiecie jak to jest, mi latwo dosyc spada ta waga jednak i zawsze jak widze cos dobrego to mysle sobie a zjem co mi tam - tyle zgubilam ze jedno mi niezaszkodzi, pozniej zapominajac ze juz poplynelam-ze jadlam juz cos nie dla mnie siegam po druga rzecz i mysle tak samo-ze jedno nie zaszkodzi... tak bylo wlasnie po tej pierwszej turze...(stad plus 3,5 przez 5 tyg) po pierwszej to jeszcze ta swiadomosc ze zaraz zaczne kolejna diete wiec jakby jadlam na zapas..wiedzac ze bede poscic bo zaraz zaczne kolejna ture dietki. to straszne!!! teraz rozwazam dodawanie 50 ml mleka chudego do kawy(pije jedna dziennie) to byloby jakies 25 kcal wiecej. do wymarzonej wagi brakuje mi 6 kg abym wazyla 59. jesli nie uda mi sie przez kolejne 14 dni to przeciagne diete az do uzyskania mojej wymarzonej wagi. w zyciu najmniej ile wazylam to 51 ale to bylo po porodzie, 9 lat temu, mialam nadczynnosc tarczycy ktora po 4 latach przeszla w niedoczynnosc i tak wlasciwie tylam, tylam ,tylam, w zeszlym roku od stycznia do czerwca stosowalam bio cla z zielona herbata i schudlam na niej 6 kg w 6 miesiecy jedzac normalnie i nie uprawiajac sportow(bralam maksymalna dzienna dawke 6 tabl) tak z wagi 81 spadlam na 75. no to sie rozpisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
na oczyszczenie polecam lisc senesu (podobnie jak sedesu) nojlepiej stosowac do 7-10 dni. dziala swietnie :-) najlepiej sypany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
CZESC KASIU :):):):) Uszy do gory :) :) kazdemu zdarzaja sie gorsze dni, brak zapalu i motywacji. Na poprawe nastroju moze kup sobie cos fajnego.Nie trzeba kupowac niewiadomo czego,wystarcza np fajne sexi majtusie.Albo zrob sobie fajnie nozki, pedikir,jakis ladny lakier na paznokcie.W koncu wiosna jest,trzeba bedzie niedlugo zadbane stopy pokazac. Zycze poprawy nastroju i sily w wytrwaniu na Cambrydz :). Buziaki Pati hh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
PATIHH dzieki za rade, moze masz racje... wyjde gdzies wkoncu mam wolne:-) jest fajny sklep u nas z firmowymi ciuszkami moze wyczaje tam cos fajnego:-).... kupilabym lakier ale mam pelno... zakladam akryle to mije hobby wiec mam wszystko z tej dziedziny:-) dzioeki ze odpisalas!!! dzieki za zainteresowanie:-) usciski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia teraz juz wiesz jak jest mi ciezko, jak ja juz ta diete przechodze enty raz. Niestety ciagle popadam w beldne kolo. A jezeli juz sobie zaplanuje na jakis dzien ze bede sie odchudzac to jem jeszcze wiecej to jest najgorsze. Ciezka jest ta dieta. Zwlaszcza jak sie ja stosuje po raz kolejny. Ja za drugim razem to mialam jeszcze luz,spokojnie ja przechodzilam i nie mailam problemow, najgorzej jest teraz jak od 3 lat uczepilam sie tylko dc i tak w kolo dc,tycie, dc tycie dc tycie. Malo zostalo ci do uzyskania celu, naprawde juz duzo osiagnelas. Mi tez sie marzy waga 59 ale ja chyba tego nie dokonam, chociaz bardzo bym chciala. Mleko spokojnie mozesz uzywac. Przeciez nikt nie pwoiedzial ze mleka nie mozna uzywac na scislej, wrecz przeciwnie o chudym mleku do kawy mowieono juz bardzo dawno ze mozna uzywac, teraz mowia w ogole co innego. Teraz scisla to nie tylko 3 saszetki w proszku, teraz scisla to 3 dc i szklanka mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dzieki RIKI TIKI, swoja droga nie wiem skad ty bierzesz sil tyle na te diete... naszczescie jak mam juz scisla to tylko scisla i niczego nie podjadam-no tylko o tym mleku mysle ale tylko o kieliszku:-) 50ml, zaraz sie ogarne i lece do miasta na shopping, za rada PATIHH poszaleje dzisiaj:-) jeszcze mam do odebrania wyniki badan krwi- robilam przed rozpoczeciem kolejnej tury dietki...okaze sie co tam we mnie siedz:-)i skad te nastroje... sciskam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
SUEN w ktorym dniu proponowalabys zjesc pierwszy batonik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
ellooouuu .. jak pisze z Wami, to jakos bardziej sie pilnuje. Wiec jestescie skazane mnie czytac :) :) Co do mleka. Slyszalam wlasnie pare dni temu, ze tylko Polska DC nie ma mleka,ze wszytskie produky rozrabia sie z woda.Tak wlasnie ja robilam,bo mialam CD przywieziona z Pl. Niestety koncza mi sie produkty i znalazlam przedstawicielke DC u mnie w Niemczech. Z TEGO CO MI POWIEDZIALA JUZ PRZEZ TELEFON ,TO TE PRODUKTY ROZRABIA SIE Z MLEKIEM ODTLUSZCZONYM 0,03 %. Podobno w Polsce i Anglii sa bardziej rygorysyczne te diety,a Niemiecka mniej rygorystyczna. Cos mi tylko wspomniala,wiecej wypytam sie jutro, jak dostane produkty. Wiecie co...??? Naprawde ciesze sie ze nowu robie te diete.Jakos lepiej sie czuje, przede wszyskim psychicznie ,ze robie COS DLA SIEBIE. No i przede wszytskim dla CIALA robie cos... :) Wytrwalosci zyczeeeeeeeeeee !!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym podjadaniem to teraz tez chcialam przejsc dc tylko na dc ale poprostu w ten weekend jak prosimy gosci i 12 h nie mam nic w ustach to naprawde zjadlam te 4 plasterki wedliny, ogolnie to teraz tez nie [podjadam, ale wczesniej sama wiesz jak bylo, ale to wszystko jest spowodowane tym ze zbyt duzo razy bylam juz na dc i brak mi juz sil, jednak tylko to na mnie dziala, kiepsko bo kiepsko ale jakos dziala. Stad tez ja teraz juz w 5 dniu zjadlam juz batonik, zreszta uwazam ze spokojnie i batony mozna jesc od pierwszego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
Riki Tiki nie martw sie....pociesz sie ze sa wieksze grzesznice od Ciebie ! ! ! np JA :(:(:( Wazne ze zdajesz sobie sprawe z tego i CHCESZ..... i ZALUJESZ....;) Znam to uczucie. Wiesz jakiego ja mialam wczoraj kaca moralnego ! ! ! Przyznaje sie bez bicia, ze w weekend zjadlam 2 czekolady!!! Moze to nie wytlumaczenie,ale to dlatego ze nie bylam na weekend u siebie w domu. Bo u mnie w domu nie ma co jesc :) :) :) i nie kusi mnie. A jak jest sie w gosciach, jeszcze KTOS czestuje, usluguje i szczuje dobrym jedzonkiem... Tak wiec do konca diety, czyli najblizsze 3 tygodnie , planuje scisle trzymac sie diety i nie opuszczac mojego mieszkanka, i mojej pustej lodowki :) Mysle ze zaczne pisac sobie w specjalnym dzienniku, z reka na sercu , co jem !!! Moze bede sie bardziej pilnowac.. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Od 15 dni jestem na diecie. W pierwszym tygodniu ubyło mnie 5 kg, w kolejnym tylko PÓŁ KILOGRAMA! Czy to jest normalne? POMÓŻCIE MI! Jestem na ścisłej, nie podjadam, piję ok. 3l. wody dziennie. Co mam robić??? Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej BAETA111 a moze w cm ci polecialo teraz a nie na wadze?mierzylas sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasieńko, prawdę powiedziawszy - NIE :) Jestem tylko przerażona wręcz tak niskim spadkiem wagi. Zaraz lecę po miarkę i się wymierzę. Czy to możliwe, że zamiast kilogramów lecą centymetry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
Kasiunia jak tam nastroj ? mam nadzieje, ze lepiej. Poprawialas sobie go zakupami :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
Hej Beata.. gdzies czytalam ze czasami waga sie zatrzymuje,a centymetry za to ubywaja. Wiec sie nie martw. ja bym sie nawet cieszyla, bo w koncu o te centymetry glownie chodzi :) A waga pewnie znowu zacznie spadac. A moze jestes przed okresem ? wtedy zbiera sie woda w organizmie, tak czy siak,zawsze sie wiecej wazy na okres,nawet 2-3 kg i wiecej. Zycze wytrwalosci podziwiam za niepodjadanie :(( Patihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! Dzięki! Dzięki! Trzy kamienie spadły mi z serca.... Uwierz mi... dzisiaj rano mało się nie rozpłakałam. W życiu jeszcze nie byłam tak konsekwentna w utrzymaniu diety - a tu masz! Kilka razy zdarzyło mi sie nawet, że zamiast 3 torebek jadłam tylko dwie i rosołek. Okres dopiero za dwa tygodnie - więc to nie jest woda. No cóż... walczę dalej z moim tłuszczykiem :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
PATIHH bylam na zakupach ale nic nie bylo:-( kupilam za to w niezlej cenie zestaw minitenisa i jeszcze cos ala tenis na niedzielny turniej z corka. zaraz ide do lekaarza sprawdzic wyniki. nie pojade autem!!! pojde pieszko, mam jakies 30-40 minut bo w tej irl to wszedzie z gorki albo pod gorke;) wiec idzie sie trudniej... maz po mnie przyjedzie do lekarza-nie bede sie przeciez katowac idac w obie strony pieszo hehh..., moze podczas spacerku zlapie dobry nastroj... poki co jest bez zmian.powiem moze lakarka do cos na uspokojenie .ale buziolki sle oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
Kasia a w Irlandi to produkty masz takie jak w Pl,czyli rozrabia sie z woda ?? czy z mlekiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia S , witaj, fajnie ze sie do nas przylaczylas:)., hm ptrzez dwa tygodnie scislej schudlas "tylko" 1 kilo? (chyba cos zle zrozumialam..??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia, ja jeszcze nie probowalam zjesc batonik, i szczerze mowiac ja nie bede chyba probowac, no mzoe zamowie sobie jeden w drugim tygodniu diety- on po prostu rozbudza moj apetyt.. A swoja droga wczoraj byl moj 4 dzien (i przerwalam, bylam za dlugo poza domem, dopadl mnie dół, i okropny ból glowy.. i peklam o 17, pewnie gdyby nie ten ból głowy wytrzymałabym, bede musiala dokupic napoje ze slomka na takie "niespodziewane wyjscia na dlużej"), ale nie objadalam sie jakos, zwyczajnie zjadlam na miescie , a w domu jeszcze jogurt owocowy. Zreszta w drugim dniu zjadlam 5 zaszetek( a jem 4), czyli tak jak Riki-tiki - choc tego nie policzylam sobie z jakis okropny blad, bo tez uwazam ze lepiej jedna zaszetke wiecej niz cos innego. W kazdym razie od DZIS znowo zaczelam, i mam nadzieje ze tym razem bez wpadek. Kasiunia, u mnie tez "przemeczenie materialem", ja juz na sama mysl o cambridge reaguje kiepskim nastrojem;), a swoja droga to wina braku weglowodanow,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps, peklam o 17 mojego czasu. Bo dopoki siedzialam w domu rano bylo dobrze oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps, peklam o 17 mojego czasu. Bo dopoki siedzialam w domu rano bylo dobrze i pisalam sobie tu posty. Cos mi sie poprzednia wiadomosc wyslala w polowie pisania, komputer oszalal,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
hejka SUEN :) :) :) Mam pytanie do Ciebie, bo widze/czytalam ze jestes tu juz weteranka :). I laTasz po tych forach ;) Czy myslisz ze przy scislej mozna dodatkowo dolaczyc oczyszczanie organizmu ? Przymierzam sie do oczyszczania jelita wg.Tombaka. Czyli tzw.lewatywka przez miesiac.Wiecej info na kafeterii. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1337212&start=2040 Mysle ze ktos bedzie zorientowany w tym temacie. Nie wiem czy odczekac troche z tym, czy dopiero po skonczeniu CAMBRIGE zrobic TO. Czy to nie bedzie za duzo na raz dla organizmu. I dieta i oczyszczanie ??? A moze pisze sie ktos jeszcze na oczyszczanie ??? Wiecie ze w nas moze byc nawet 5-7 kg zwalow kalowych ??? bleeeeeeeeee. Kto o tym popisze :) :) :) PatiHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dziewczyny jak mozecie sie truc tym dziadostwem pogadamy za pare lat. zagranica te zeczy to przezytek wszystkie smietniki lykaja polaki i tak wiele o tym sie mowilo ze szkodzi zdrowiu a ruszyc dupska nie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patihh, tak troche lat ;;atam po tych forach", ;), ale nigdy nie slyszalam zeby ktos przeczyszczal sie jednoczesnie na scislej. A te 6-7 kilo, to zawartosc jelit, ktora i tak wroci, wiec niby na wadze zobaczysz i bedzie fajnie, ale to nie bedzie mialo nic wspolnego z "wysmukleniem sylwetki)... Moze zadzwon do konsultanta kilogramy.pl, i tam zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suen nie przejmuj sie najwazniejsze ze nie rzucilas sie od razu na calą lodowke i tak mozesz byc z siebie dumna ze nie obrzarłas sie. Strasznie wiem co czujesz i doskonale cie rozumiem, bo obie jestesmy w podobnej sytuacji. Dc to po prostu u nas standardzik. Ja po tym weekendzie tez jestem niby na siebie zla bo zjadlam ta wedlinke i 2 ogorki, ale z drugiej stony to jestem z siebie tez dumna, bo znajac mnie to dla mnie duzy sukces ze na tych 4 plasterkach i 2 ogorkach kiszonych zaprzestalam. Kazdy czestowal ciastem i innymi smakolykami, a to szaszlczek, a to kurczaczek a to jakis torcik, wiec uwazam to nawet za maly sukces. Zwlaszcza ze nie bylo mnie 12 h w domu. Batony sa dobre i tez nna poczatku nie probowalam ich jednak potem jak ich zasmakowalam to juz koniec, sa dobre a pozatym jest cos wreszcie do pogryzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce 'chwalic dnia przed zachodem slonca";), ale mam dzis wielki entuzjazm do tej diety(dziwne, bo wiecie, wspominalam -zazwyczaj na sama mysl 'zznowu cambridge" robilo mi sie niedobrze), Mam za soba orbitrek, brzuszki, otware okno, slonce za oknem, slonce we wlosach, az chce sie zyc- hm, jestem chyba meteoropatka:), jak jest fajna pogoda od razyu chce mi sie nawet chudnac, zreszta sa powody- im cieplej- tym nosi sie mniej ciuszkow na sobie, tym wiecej "nas widac";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. i szczerze mowiac, chyba zle zaczelam wtedy ta diete (stad wtedy przerwalam) zaczelam ja bowiem dzien przed okreem (a wtedy mam kiepski anstroj , ciag na slodkie, itp), dzis nie mam juz okresu, i od razu jakos latwiej, pamietam, ze wtedy pierwszy dzien byl jakis taki bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej dziewczynki... do lekarza szlam godzinke i to musialam sie sprezac, zlapalam troche swiezego oddechu, nowego spojrzenia na swiat:-) laski jak zgrzeszycie to nie rzucajcie dietki i nie zaczynajcie od nowa. mojakolezanka w 8czy9 dniu diety scislej pekla i poszla do mc donald tam nie tyle ze zjadla poprostu zzarla:-) big maca , frytki proste, frytki krecone, i wypila dwa shake!!! masakra tyle na jeden raz ale tak bylo.... i nastapnego dnia ani przez kolejne nic jej nie doszlo do wagi, nadal byla na saszetkach i nadal zrzucala kg... wiec ludzkie jest grzeszyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam dzisiaj taaaaki zły dzień, że pokłóciłam sie chyba już ze wszystkimi!!! JESTEM ZŁA JAK OSA!!! Ech, mam dość... Ciężko... mam obrzydzenie do zupek- wciskam je na siłę... Suene 1 kg schudłam w 2 tyg diety, bo w pierwszym 3,1 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×