Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

HEJ DZIEWCZYNY! WŁAŚNIE MIJA MI 3 DZIEŃ ŚCISŁEJ DIETKI. CZUJĘ SIĘ DOBRZE, CZASAMI TYLKO MI W BRZUCHU BURCZY I GŁOWA POBOLEWA, ALE PO ZA TYM JEST OK :) NIE PODJADAM I TRZYMAM SIĘ DOSYĆ DOBRZE. PO WYPROBOWNIU CZĘŚCI PRODUKTOW NAJBARDZIEJ DO GUSTU PRZYPADŁY MI 3 ZUPY - JARZYNOWA, GRZYBOWA I KURCZAK Z GRZYBAMI. DZIŚ KUPIŁAM JUŻ ZAPAS NA KOLEJNY TYDZIEŃ. DOLLITA DZIĘKUJĘ ZA RADY I WSPARCIE :* WIELKIE BRAWA DLA CIEBIE ZA ZRZUCENIE TYLU KILOGRAMOW. MASZ RACJĘ DAMY RADĘ, TRZEBA TYLKO CHCIEĆ :) WSZYSTKO ZALEŻY TYLKO OD NAS DZIEWCZYNY. DOLLITA W JAKIM CZASIE ZRZUCIŁAŚ TYLE KILOGRAMOW I CO STOSOWAŁAŚ, TYLKO DC? CZAR1702 MOGŁABYŚ NAPISAĆ JAKIE POSIŁKI PRZYKŁADOWO JEDZĄ CIOCIA I KUZYNKA? BYŁABYM CI BARDZO WDZIĘCZNA. POWODZENIA I DO JUTRA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda006
Cześć ;) Jestem już w 15 dniu ścisłej DC ;] Jak dotąd żadnych grzeszków na koncie. Waga spada mi pomału ok.1kg na tydzień. Za to wymiary lecą w dół jak oszalałe ;D W tyłku jest już -5cm :D I o to chodzi! Trzymam kciuki za Was i za siebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CLAY - absolutnie nic nie podjadałam, ani kęsa czegokolwiek, święta były w 100% cambridgowe, szkoda mi było tracić efekty tak ciężkiej pracy. Wiem dobrze, że w moim konkretnym wypadku 3kg spadku to jest nic, ja potrzebuję minimum 20kg na minusie i to trzyma mnie w ryzach :) ALPINA nie ma za co :) co do mojego zrzucania kilogramów, to nim cokolwiek napiszę pozwól, że zaznaczę - mam niedoczynność tarczycy - okrutnie ciężko chudnę za to szybko tyję, owszem na własne życzenie ale jednak. Ja zrobiłam tak, ważyłam 106kg - wzięłam sięza Cambridge klasycznie : 21 dni ścisłej + 7 dni 1 posiłek normalny i 2 Cambridge, 7 dni 2 posiłki normalne 1 Cambridge, 7 dni 800kcal. Zeszłam do 96kg. Dalej sama sobie robiłam posiłki przez jakiś czas, dziennie jadłam 800-900kcal, nie więcej bo bym nie chudła - jeśli jesteś zdrowa prawdopodobnie schudniesz jedząc i 1000, ja tak niestety nie mam. Ważne było czym są te 800-900kcal, jeśli zjadłam cośsmażonego co miało 400kcal i resztę posiłkow 500kcal to absolutnie nie chudłam, waga stała w miejscu. By chudnąć jadłam tak: 1 posiłek to Śniadanie: tutaj głównie 2 kromki pieczywa ryżowego z czym tam chcę łososiem wędzonym/2 plasterkami szynki drobiowej/miodem. 2 posiłek to II Śniadanie: tutaj zazwyczaj deser sojowy Alpro/batonik Nestle Fitness czy Cini Minis/lód Big Milk Algidy, jabłko lub inny owoc - jedną z tych rzeczy 3 posiłek to Obiad: bardzo często jadlam rybę na parze lub pieczoną, kurczaka na parze, krewetki na parze, komponowałam to z surówką z marchwi, buraków, pomidora - na co akurat miałam ochotę. Bardzo rzadko pozwalałam sobie na coś innego, piekłam też często szaszłyki z piersi z kurczaka, papryki, ananasa i cebulki np. 4 posiłek to Kolacja : często jadłam galaretkę owocową z brzoskwiniami w puszce, czasem wypiłam tylko 300ml mleka sojowego waniliowego i to była moja kolacja, innym razem zjadłam pieczywo ryżowe - naprawdę różnie. Wystrzegałam się ryżu, makaronów, białego pieczywa - te rzeczy jadłam może raz na 2 tygodnie. Nie ćwiczyłam, nie brałam żadnych tabletek na odchudzanie, nie piłam żadnych super herbatek nic takiego - przy takiej diecie 800-900kcal chudłam 4kg miesięcznie jeśli nie grzeszyłam za bardzo. W 2 miesiące schudłam 8kg, tak więc ważyłam 88kg. I tutaj wzięłam kolejną Cambridge i dojechałam do 78kg. Czyli łącznie schudłam w 4 miesiące 28kg - może i niezdrowo, ale czułam się wspaniale, świetnie wyglądałam i widziałam jedynie plusy. Utrzymałam tą wagę bez problemu naprawdę długo, spasłam się ostatnio - miałam straszne problemy w życiu osobistym - gdyby nie to uwierzcie mi dalej bym tylej ważyła. Dlatego moim zdaniem dla kogoś z duża nadwagą najelpsza jest Cambridge + dieta niskokaloryczna potem i ewentualnie jeszcze jedna Cambridge :) Jeśli ja dałam radę każdy da, szczuplejszy wygląd bardziej motywuje, a im szczuplej się wygląda i im dłużej się jest na takiej diecie tym mniejszą się ma ochotę na podjadanie plus żołądek jest skurczony. Powodzenia Dziewczyny strasznie się rozpisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały P.S. Piję masę wody! Po prostu masę! Na Cambridge to co dzień 3 litry czystej wody mineralnej i jakaś herbatka. Na co dzień, gdy nie jestem na Cambridge wypijam 2 litry wody mineralnej i herbatki - czuję taką potrzebę, nie zmuszam się, po prostu uwielbiam wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ DOLLITA ZA SZCZEGOŁOWĄ ODPOWIEDŹ NA MOJE PYTANIA :) WIESZ JA TEŻ NIE ODCHUDZAM SIĘ PIERWSZY RAZ. DOKŁADNIE 2 LATA TEMU ODCHUDZAŁM SIĘ DIETĄ MONTIGNAC'KA I PRZEZ OKOŁO 5 MIESIĘCY SCHUDŁAM 20KG, CZYLI WTEDY ZE 104KG ZESZŁAM DO 84KG. 104KG TO BYŁA MOJA NAJWYŻSZA WAGA, SAMA NIE WIEM JAK MOGŁAM DOPROWADZIĆ SIĘ DO TAKIEGO STANU. NIGDY NIE BYŁAM CHUDA, ALE PRZEWAŻNIE WAŻYŁAM OKOŁO 70KG PRZY WZROŚCIE 165CM. PRZYTYŁAM NAGLE, PRZEZ ZMIANE TRYBU ŻYCIA. PO STRACENIU TYCH 20KG W MOIM ŻYCIU ZASZŁO WIELE ZMIAN I PONAD 10KG ZNOWU POWROCIŁO. OD NOWEGO ROKU STARAM SIĘ SCHUDNĄĆ I NIC MI Z TEGO NIE WYCHODZI, PEWNIE PRZEZ TO, ŻE PROBOWAŁAM STRACIĆ TE KILOGRAMY ZNOWU Z DIETĄ MONTIGNAC'KA. TERAZ WIEM, PRZYCZYNĄ BYŁO TO, ŻE MOJ ORGANIZM PRZYZWYCZAIŁ SIĘ DO TEJ DIETY. MAM NADZIEJĘ, ŻE TERAZ MI SIĘ UDA STRACIĆ ZBĘDNE KILOGRAMY Z DIETĄ CAMBRIDGE. DZIŚ 4 DZIEŃ DC. WAGA SPADA, A JA TRZYMAM SIĘ OK :) PODSUMOWANIE ZROBIE PO 7 DNIACH I NAPEWNO JE TUTAJ ZAMIESZCZĘ. NARAZIE WALCZĘ DALEJ. DZIEWCZYNY CO MYŚLICIE O TYM ŻEBY ZASTOSOWAĆ 21 DNI DIETY ŚCISŁEJ (3 x 1 POSIŁEK DC) I 21 DNI (2 x POSIŁEK DC + MIĘSKO I WARZYWA ZIELONE) ??? BARDZO INTERESUJE MNIE WASZA OPINIA. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"DZIEWCZYNY CO MYŚLICIE O TYM ŻEBY ZASTOSOWAĆ 21 DNI DIETY ŚCISŁEJ (3 x 1 POSIŁEK DC) I 21 DNI (2 x POSIŁEK DC + MIĘSKO I WARZYWA ZIELONE) ??? " wiem ze teraz sa jakies zmiany w sostwoaniu diety cambridge, ale kiedys wlasnie tak bylo, 3 tygodnie, scisla, pozniej chyba 1 tydzien 2xcambride + posilek mieso i warzywa, , kolejny tydzien 1x cambridhe + 2 posilki nazwe "normalne", i 3 tyd - chyba juz normalnie. Tzn , wazne aby przez kolejne te tygodnie w sumie dodawac po 200 kalorii, aby metabolizm powoli rozkrecic, ale mu nie dowalic, by nie zaczal odkladac tluszczyku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alpina nie ma za co :) na pewno schudniesz pięknie na Cambridge, u mnie dziś jest ostatni dzień, jutro zrobię wagowe podsumowanie - przed tą Cambridge robiłam kilka podchodów do tej diety : jadlam 3 dni Cambridge, grzeszyłam i tak z 4 razy - tragedia! A mimo to jak już w końcu zebrałam się w sobie to schudłam tyle co powinno się w ciągu 21 dni schudnąć, czyli organizm się nie przyzwyczaił. Zobaczysz 21 dni szybko zleci i będziesz z siebie bardzo dumna :) Co do Twojego pomysłu by stosować 21 dni ścisłej a potem 21 dni posiłek DC + mięsko i warzywa - to jest to bardzo dobry pomysł, bo na pewno przez tych 21 dni z normalnym posiłkiem dalej będziesz chudła całkiem ładnie a jednak ten jeden posiłek będzie smaczny. Ja mam tylko dwie uwagi. Po pierwsze bierz witaminy - dużo dziewczyn wychodzących z Cambridge o tym zapomina, owszem na ścisłej witamin brać nie trzeba, ale na mieszanej jak najbardziej. Po drugie jak już skończysz te 21 dni z jednym swoim posiłkiem, zrób sobie tydzień z dwoma swoimi posiłkami i potem już jedz wszystkie swoje o rozsądnej kaloryczności - w ten sposób na pewno podgonisz metabolizm i schudniesz :) A u mnie jutro kargulena pieczona w folii z cebulką + marchewka tarta na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO RAZ KOLEJNY DZIĘKUJĘ DOLLITA :) PYTAŁAM DLATEGO, ŻE MAM SPORO KILOGRAMOW DO ZRZUCENIA I WIEM DOSKONALE, ŻE PO 21 DNIACH NADAL BĘDĘ MIAŁA SPORO ZBĘDNYCH KILOGRAMOW. WIĘC PRZYDAŁOBY SIĘ DALEJ TRACIĆ NA WADZE SKORO SIĘ ZAPARŁAM, MAM MOTYWACJĘ I CHCĘ. NA DODATEK JAK JUŻ PISAŁAM WCZEŚNIEJ MOJA KUZYNKA BYŁA 6 TYGODNI NA TEJ DIECIE I 20 KG STRACIŁA. ONA NIE MIESZKA W POLSCE I TAM DIETETYCZKA POWIEDZIAŁA JEJ, ŻE MAX'YMALNIE MOŻNA STOSOWAĆ TĄ DIETĘ 12 TYGODNI. WYDAJĘ MI SIĘ, ŻE TO ZALEŻY OD ILOŚCI KILOGRAMOW DO STRACENIA I TEGO JAK ORGANIZM REAGUJE, CZY JEST WSZYSTKO OK. ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE. W KAŻDYM BĄDŹ RAZIE NARAZIE PRZEDE MNĄ JESZCZE 17 DNI ŚCISŁEJ CD. DOLLITA BARDZO JESTEM CIEKAWA TWOICH SUKCESOW. TRZYMAM KCIUKI ZA JUTRZEJSZE PODSUMOWANIE. SUEN DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miłe Panie, złamałam sie dzisiaj i... weszłam rano na wagę. Miałam to zrobić dopiero w środe czyli po 7 dniach ale nie wytrzymałam. Miła niespodzianka - spadło mi 2,5 kg w 4 dni!!!. Dało mi to ogromnego kopa i wiem, że wytrzymam. Chciałabym do końca maja stosowac DC- B1 czyli 3xDC + posiłek białko i warzywa biało-zielone. Pozdrawiam i trzymam za wszystkie dziewczyny kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako, że wszyscy jeszcze śpią podam swój dokładnyjadłospis: 7-8 rano- owsianka DC+ kawa z 30ml mleka 0,5% czyli razem 147 kcal ok. 12 - baton DC+ kawa z 30ml mleka 0,5% czyli razem 183 kcal ok.16- zupka DC 137 kcal 19-20- 100 g mięska chudego got. i 200 g warzyw czyli 200 kcal Łacznie około 670 kcal Piję oczywiście do tego min. 2 l wody i 2 kubki herbaty zielonej. Do owsianki dodaje 200 ml wody i traktuję ją jako napój. Spokojnej niedzieli bez grzeszków życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titanic38 brawo świetnie Ci idzie :) Pora na podsumowanie, dzisiaj pierwszy dzień mieszanej. Przez 21 dni Cambridge schudłam łącznie 9,7kg. Do mojej najniższej wagi zostało mi do zgubienia 10,2kg. Mam nadzieję, że schudnę 1-2 kg jeszcze na mieszanej a potem ponownie Cambridge. Dzisiaj na pierwszy normalny obiad zjadłam 140g karguleny pieczonej w folii z 28g cebulki podsmażonej na odrobinie oliwy + 200g marchwi - to jakieś 230kcal maksymalnie, jestem najedzona jak prosiaczek :) Polecam wszystkim kargulenę, w 100g ma zaledwie 40kcal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dollita, zazdroszczę Ci tych 10 kg. Marzę o tym by znowu zobaczyć z przodu siódemkę. Swoją drogą jak bardzo zmienia sie postrzeganie siebie zależnie od wagi wyjściowej. Kiedyś ważyłam przez całe lata bez zmian 63 kg i wydawałam się sobie otyła. Patrząc na swoje zdjęcia z tamtych czasów - 7 lat temu - widzę zwykłą przeciętną kobietę tyle, że fatalnie ubraną, bo maskowałam "otyłość" luźnymi ubraniami. Teraz marzę by wrócic do wagi po ciąży czyli 72 kg. Ot paradoks ludzkiej natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS WSZYSTKIE :) KOLEJNY DZIEŃ ZA MNĄ. DNI LECĄ BARDZO SZYBKO, TO JUŻ MOJ 5 DZIEŃ NA DC, A JESZCZE PRZED CHWILĄ BYŁ DZIEŃ 1 :) DZIŚ ZROBIŁAM SOBIE HERBATĘ I NAGLE WPADŁ MI DO GŁOWY PEWNIEN POMYSŁ. DODAŁAM DO HERBATY TROSZKĘ SMAKU, KTOREGO DODAJĘ CZASAMI DO WODY I WYSZŁO CAŁKIEM NIEŹLE. LUBIĘ WYPIĆ CZASEM COŚ BARDZO GORĄCEGO, A POSIŁKI DC NIE MOGĄ BYĆ ZALEWANE WRZĄTKIEM, BO STRACIŁY BY WITAMINY I MINERAŁY. HERBATA GORZKA I BEZ CYTRYNY ZUPEŁNIE MI NIE SMAKUJE. TERAZ MOGĘ SPOKOJNIE JĄ WYPIĆ :) CHYBA MNIE JUŻ MNIEJ GŁOWA POBOLEWA, NIE WIEM CZYM TO JEST SPOWODOWANE. DODAM, ŻE OD POCZATKU DIETY WYPIJAM SPOKOJNIE 2,5 LITRA WODY DZIENNIE, CZASAMI MYŚLĘ, ŻE NAWET WIĘCEJ. TAK JAK DOLLITA NIE ZMUSZAM SIĘ, TYLKO POPROSTU CHCE MI SIĘ PIĆ :) WCZORAJ WESZŁAM NA ORBITREKA NA 20 MIN. POWOLUTKU SOBIE POJEŹDZIŁAM. ZDECYDOWAŁAM SIĘ NA TAKI SPACEREK, BO NIE WYCHODZIŁAM NIGDZIE, STRACIŁAM 58 KALORII, CZYLI PONAD 1/3 KALORII ZUPY. TITANIC38 BRAWO :) TRZYMAJ TAK DALEJ!!! ŚWIETNE EFEKTY :) ROZUMIEM, ŻE DZIŚ TWOJ 5 DZIEŃ DIETY CAMBRIDGE? DOLLITA, SUPER, SUPER, SUPER :) NAWET NIE WIESZ JAK BARDZO CHCIAŁABYM MIEĆ TAKI UBYTEK WAGI JAK TY PO TYCH 21 DNIACH :) TRZYMAM KCIUKI ZA DOJŚCIE DO WYMARZONEJ WAGI PRZEZ CIEBIE I UTRZYMANIE JEJ :) TAK Z CIEKAWOŚCI ILE TERAZ WAŻYSZ? ZAZDROSZCZE CI TEGO OBIADKU, JA NARAZIE JADE NA PROSZKOWYCH POSIŁKACH DC :) POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TITANIC38 MIAŁAM TO SAMO, ZAWSZE WAŻYŁAM OKOŁO 65KG - 70KG I MYŚLAŁAM, ŻE JESTEM GRUBA. TERAZ JAK PATRZE NA TE ZDJĘCIA WIDZĘ SZCZUPŁĄ, ZGRABNĄ DZIEWCZYNĘ. NIGDY NIE CHODZIŁAM W SPODNICZKACH, SUKIENKI NIE MAM ANI JEDNEJ DO TERAZ. DLATEGO, ZE ZAWSZE UWAŻAŁAM, ŻE MAM GRUBE NOGI ITD. MAŁO TEGO, POTRAFIŁAM W LATO CHODZIĆ W BLUZIE Z DŁUGIMI RĘKAWAMI, BO MAM MAŁĄ OBSESJE NA PUNKCIE SWOICH GRUBYCH RĄK. RZECZY ZAWSZE MIAŁAM DOPASOWANE, ALE I TAK SIĘ CHOWAŁAM W DŁUGIE JEANSY I BLUZY. TERAZ WIEM, ZE ZASŁUGUJĘ NA WIĘCEJ I MAM NADZIEJĘ, ŻE UDA MI SIĘ OSIĄGNĄĆ SWOJ CEL. FINAŁEM BĘDZIE W LIPCU KUPNO SUKIENKI NA WESELE (NIE MOJE) I PIĘKNYCH DODATKOW. NAWET TERAZ LUDZIE ZUPEŁNIE INACZEJ MNIE POSTRZEGAJĄ, JAK JA SAMA SIEBIE. DLATEGO STARAM SIĘ WALCZYĆ ZE SWOIMI GŁUPIMI KOMPLEKSAMI. JESTEM MŁODĄ OSOBĄ I MAM NADZIEJĘ, ŻE NADROBIE JESZCZE WSZYSTKO TO CO DO TEJ PORY PRZEZ SWOJE GŁUPIE KOMPLEKSY ROBIŁAM... ZOBACZYMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alpina, jak widze startowałysmy razem, więc bedziemy mogły porównac efekty: Ty na ścisłej, ja na mieszanej. Niezdecydowałam sie na ścisłą bo jestem nałogowym wieczornym żarłokiem i WIEM NA PEWNO, że pękłabym już pierwszego dnia. A tak wieczorem mam talerz "normalnego " jedzenia, co pomaga mi przetrwać najgorszy moment dnia. Cóż bedę chudnąć wolniej ale mam nadzieję, że dzieki temu wytrwam na diecie. Zakładam 8 tygodni, średnio po 2 kg czyli mam szanse zejść z 84,5 na 69 kg. A to jest mój cel, mam nadzieje, że realny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TITANIC38 DASZ RADĘ NAPEWNO, MUSIMY BYĆ SILNE :) FAJNIE, ŻE JESTEŚMY NA TYM SAMYM ETAPIE. JA TEŻ ZAKŁADAM DŁUŻSZE ODCHUDZANIE SIĘ NIŻ 21 DNI, BO TYCH KILOGRAMOW MAM TROCHĘ WIĘCEJ. TAK WIĘC PO ŚCISŁEJ BĘDĘ KOMBINOWAĆ DALEJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj_domi
mam do sprzedania kilka produktow ktore mi zostaly po mojej diecie. 4 napoje kakaowe, 3 napoje z owocow lesnych, 1 waniliowy. 9 zupek brokulowych, 6 zurkow, 6 jarzynowych, 4 kurczak z grzybami, 1 orientalna, 4 pomidorowe. 6 platkow owsianych. batony: 1 zurawinowy, 1 orzechowy, 3 toffee, 2 karmelowe, 2 czekoladowe ceny do negocjacji! informacje na dpirwitz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titanic38 zanim się obejżysz też będzie 10kg na minusie :D trzeba tylko cierpliwości, zresztą co to te 10kg u mnie... mi potrzeba o wiele więcej!! Alpina Tobie też waga spadnie tak samo, a jeśli mniej to tylko z powodu mniejszej wagi wyjściowej. Ja mam 170cm wzrostu, startowałam z 98kg, teraz ważę88,9kg. Ja mam strasznąbudowę ciała, mam małe piersi, górę bardzo szczupłą - nie mam brzucha, ręce to mam po prostu chude - w nadgarstku mam 14cm.. szczuplutkie kostki u nóg, łydki, nawet ok uda.. i nagle *BOOM* biodra :/ jestem straszną "gruszką", noszę tylko spódnice i sukienki, staram sięto jakoś tuszować ale i tak... a wiadomo, że najwolniej schodzą cm z bioder. Buźkę też mam małą i chudą wrr wolałabym żeby te kg były bardziej równomiernie rozłożone, ale niestety tak nie jest. A posiłku nie ma co zazdrościć, strasznie ciężko się po nim czułam :( ale ja mam historięz wrzodami żołądka, więc muszę baardzo uważać na to co jem by nie zwijać się przez kilka godzin z bólu. Jutro bezpieczony obiad : pierś z kurczaka na parze + marchewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania07
witam wszystkich odchudzających się. Zaczynam dietkę od jutra 3 tyg. ścisłej. Dollita gratuluję świetnych wyników!!!!!!!!!!! 10 kg na minusie to bardzo dużo!!! a jak te zgubione kg przekładaja sie zgubione cm?? pytam dlatego, ze moja konsultanka mówiła iż, powinnam sie mierzyc, gdyż moze być tak ze kg powoli moga leciec w dół natomiast powinnam bardziej odczuć ten spadek w cm. ćwiczyłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cay
Witam U mnie dziś mineły dwa tygodnie ścisłej z małymi grzeszkami plasterek wędlinu lub ogórek konserwowy zaczynałaz z wagi 72 kg 162 cm a teraz 67 kg spodziewałam się większych rezultatów za tak duże pieniądze ale dobre i to, podpowiedzcie na jaką diete przejść po ścisłej nie mam zamiaru kupywać zupek za drogi koszt a jak już 3 tyg wytrwałam bez normalnego jedzenia to dalej pójdzie lżej żołądek się troche zmniejszył tylko silna wola jest potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania07 dziękuję :) ja nigdy nie ćwiczyłam na Cambridge, nie miałabym na to siły. I nigdy też się nie mierzyłam na Cambridge, może to błąd, ale dla mnie najważniejszym wyznacznikiem są kilogramy. Kiedyś natomiast zmierzyłam się ważąc 85kg i 81kg, różnica była, sama zobacz : Przy 85: Nadgarstek: 14,5cm Pod biustem: 90cm Brzuch: 99cm Biodra: 118cm Udo (tam gdzie pieprzyk - bym wiedziała gdzie mierzyć następnym razem): 48cm Łydka: 38cm Przy 81: Nadgarstek : 14cm - zgubiłam 0,5cm Pod biustem: 87,5cm - zgubiłam 2,5cm Brzuch: 94cm - zgubiłam 5cm Biodra: 116cm - zgubiłam 2 cm Udo: 45cm - zgubiłam 3cm Łydka: 37cm - zgubiłam 1cm Jak widać moje biodra są extra szerokie i najszybciej gubię cm w pasie niestety :( Cay rezultaty są tak małe, ponieważ nie masz otyłości ani dużej nadwagi. Nie ma co się dziwić, że nie schudniesz np 10kg, ta dieta docelowo jest dla osób otyłych jako dieta ostatniej szansy. Co do tego na jaką dietę przejśc, nie mam pojęcia. Ja zawsze wychodzę z Cambridge powoli z koktajlami, inaczej sobie tego nie wyobrażam, trzeba przyspieszyć jakoś metabolizm bo będziesz tyła i uwierz mi na początku żołądek jest skurczony, ale po kilku dniach potrzeba już silnej woli, zanika ketoza, jesteś w stanie już poczuć głód i organizm domaga się jedzenia. Silna wola to podstawa wtedy i całkowita zmiana nawyków żywieniowych. Może ktoś inny doradzi Ci dietę, ja jak pisałam zawsze wychodziłam z Cambridge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE :) DZIŚ MOJ 6 DZIEŃ DC I JEST OK. PRZESTAŁA MNIE JUŻ GŁOWA BOLEĆ CO MNIE BARDZO CIESZY :) I W SUMIE TO NUDY, BO ŻADNYCH GRZESZKOW NA SUMIENIU NIE MAM. JESTEM ZASKOCZONA TYM JAK BARDZO CHCĘ SCHUDNĄĆ, CHOĆ CIĘŻKO MI UWIERZYĆ W TO, ŻE SIĘ UDA. DZIŚ NAWET SPRAWDZAŁAM ILE KALORII MA GUMA DO ŻUCIA :) DLA CIEKAWYCH 2 KALORIE MA 1 PASTYLKA. ŚMIESZNE, ALE ZACZYNAM KONTROLOWAĆ DOSŁOWNIE WSZYSTKO. W CZWARTEK NAPISZĘ PODSUMOWANIE PO PEŁNYCH 7 DNIACH NA DC. DOLLITA JA TEŻ MAM CZASEM PROBLEMY Z ŻOŁĄDKIEM I ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO JAK SIĘ MĘCZYŁAŚ. NA ZDJĘCIU NIE WYGLĄDASZ NA TYLE ILE WAŻYSZ I MOIM SKROMNYM ZDANIEM WYSZŁAŚ BARDZO ŁADNIE. TY JESTEŚ TYPEM GRUSZKI, A JA JESTEM GRUBA WSZĘDZIE. TEORETYCZNIE WYCHODZI NA TO, ŻE JESTEM KLEPSYDRĄ (ALBO CZYMŚ PODOBNYM). W CZWARTEK ZAMIESZCZĘ TEŻ MOJE WYMIARY TO SOBIE ZOBACZYSZ. UWIERZ, ŻE BYCIE GRUBĄ WSZĘDZIE WCALE NIE JEST LEPSZE. STARTUJE Z 97 KILOGRAMAMI :( I MOJ PROBLEM JEST TAKI SAM JAK TWOJ, CZYLI TO, ŻE POTRZEBUJE DUUUUŻO WIĘCEJ ŻEBY SCHUDNĄĆ. ANIA07 POWODZENIA W DC :) Z MOICH DOŚWIADCZEŃ WYNIKA, ŻE FAKTYCZNIE TAK BYWA. JA ZAWSZĘ SIĘ WAŻĘ, A POTEM MIERZĘ. CAY MOIM ZDANIEM W 2 TYGODNIE 5 KG TO DUŻO I NAWET NIE WIESZ JAK BARDZO CHCIAŁABYM WAŻYĆ TYLE CO TY. DOLLITA MA RACJĘ NIE MASZ JUŻ DUŻO ZBĘDNYCH KILOGRAMOW I ORGANIZM NIE CHCE SIĘ ICH POZBYĆ, DLATEGO NIE CHUDNIESZ Z ZAWROTNĄ SZYBKOŚCIĄ. ZAWSZE JEST TAK, ŻE IM JEST SIĘ BLIŻEJ CELU TYM TRUDNIEJ SCHUDNĄĆ. W KAŻDYM BĄDŹ RAZIE SUPER :) POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszyna1985
ja schudlam 15 kg w miesiąc ale co się okazało była to tylko woda zaległa a z tkanki tłuszczowej nic nie ubyło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dzisiaj złożyłam kolejne zamówienie, bo produktów mam jeszcze tylko na tydzien a nie chcę pod żadnym pozorem mieć nawet dnia przerwy żeby nie wypaść z "transu". Macie racje z tym mierzeniem, dzisiaj wieczorem pospisuję wszystkie cm, co prawda 6 dni juz za mna ale za tydzień będę mogła zobaczyć czy w obwodach efekty też mam. Jak na razie waga spada pokazowo: 6 dni -3 kg. Liczę,że w następnych tygodniach będę chudła przynajmniej po 2 kg, bo wiem że najwięcej spada w pierwszym tygodniu. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOLLITA, na ty zdjęciu to ty jesteś laska, gdzie schowałaś te kg. Ja przy Tobie wyglądam jak kartofelek z chudymi rękami. Jutro wpisze wymiary to zobaczycie. CAY, jeszcze 2 kg i Twoje BMI będzie w normie. Gratulacje. Zazdroszczę bo mamy ten sam wzrost, tylko ja startowałam z wagi 84,5. Co do diety, jak nie chcesz DC to pozostaje Ci liczyć kalorie co 2 tygodnie dodawaj po 200 do ilości początkowej a na pewno jojo Cie nie dopadnie ALPINA, w czwartek porównujemy kg, ciekawa jestem wyniku. Trzymam kciuki KRUSZYNA- z z czego taki wniosek, jeżeli piłaś obowiązkowe płyny, to raczej niemożliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania07
witajcie!!!!!!!!!!!! no i zaczęłam pierwszy dzień, nawet nie jest tak żle :-) Myślałam jeszcze aby dodatkowo zacząć chodzić na basen aby efakty były jeszcze wieksze. Moim marzeniem jest schudnąc do 2 maja 10 kg. Startuje z wagi 86 kg wzost 160 cm, masakra!!!!! Gdybym schudła te 10 kg byłaby to waga sprzed ciąży. W styczniu urodziłam synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem przerażona!! Ja pod koniec Cambridge mam zawsze ostre zaparcia mimo tego, że biorę błonnik Cambridge raz dziennie. I dziś było tak samo... miałam straszne zaparcie i na koniec... patrzę a tam krwi na papierze toaletowym jakbym miesiączki dostała. Czy to od zaparcia czy to rak i powinnam siębać ? Wybaczcie ale naprawdę jestem PRZERAŻONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie nie wiem co teraz robić... w planie miałam jeszcze 3 dni : 2 posiłki Cambridge + 1 swój a potem 5 dni 1 posiłek Cambridge i 2 swoje. Mogę to odpuścić i starać się jeść 5 posiłków tak na początek 800kcal czy przytyję? Nie chcę żeby znowu krew była :( widać mój organizm ma już serdecznie dość tej diety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Asiulka...1984
Hej dziewczyny Ja stosowałam tydzień ścisłą dc i jestem załamana, spadek 2 kg, nie wiem czy jest sens tak się katować, bo spodziewałam się większej utraty wagi.... dlaczego tak to u mnie powoli spada? też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×