Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość patihh
milo czytac ze WY tez grzeszycie :) Przyznaje sie ze dzis bylam bardzo grzeczna :) Sklamalabym piszac,ze nic nie zgrzeszylam,ale prawie NIE zgrzeszylaM ;););););)jak dla mnie o i tak duzoooo. Zgadza sie,ze duzo osiagniemy jak jestesmy nastawione. Najlepiej jak wierzymy ze cos sie uda, jestesmy o tym przekonane, to mamy duze szanse ze tak bedzie. Gorzej jak nastawiamy sie pesymistycznie,to zmniejszamy sami sobie szanse na powodzenie. OPTYMISTYCZNE MYSLENIE POLOWA SUKCESU :) Druga polowa sukcesu,to CAMBRIGE :) To zycze wszyskim sukcesow... oby do konca naszych diet :) Pati HH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chyba wachania nastrojów... któraś z Was pisała, że też tak ma... Ech... od euforii po furię a teraz mam doła! Jutro rano mam ważenie po 2 tyg ścisłej, może to da mi power. Może jutro bedzie lepiej :-) Poza tym forum, nie mam w nikim wsparcia w obranym celu, najważniejsza osoba (podobno) w moim życiu ma mnie i to co robię "gdzieś" i tak jakoś mi jest głodno, samotno i źle. PatiHH, przed dietą robiłam oczyszczanie wątroby metodą dr Clark- kupiłam drogą wysylkową preparaty do oczyszczenia tj. sól, jakieś tabletki, dodatkowo musialam dokupić grejfruty i oliwę z oliwek- ogólnie było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ASIA S dzisiaj chyba kazda z nas ma gorszy dzien z jakiegos tam powodu. mam wyrzuty bo ja napisalam pierwsza o moim lichym stanie i tak Was chyba zarazilam. z drugiej strony jednak patrzac to mile ze mamy do siebie zaufanie i nawet takimi sprawami mozemy sie podzielic:-) jutro laseczki niech kazdej z nas usmiech sie na twarzy namaluje po przebudzeniu... tego zycze Wam i sobie... pamietajmy, ze jestesmy wszystkie na dobrej drodze do super linii i robimy to co robimy dla siebie:-) buziaczki-:-) wszystkim spokojnej nocki ... jestem glodna jak wilk... ten godzinny spacer naprawde szybkim tempem spalil polowe mojej dostarczonej dawki kalorii. . . oby jutro bylo lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
Ania S... nie martw sie,kazda chyba z nas ma nastroje.Ja nawe bez diety;)Dzisiaj ,mam dobry nastroj...a to dlatego ze wrocilam na diete! Mozecie mi nie wierzyc,ale bylam zla sama na siebie,ze przerwalam ja! Nie moglam sie doczekac az nowu na nia wroce.Wtedy czuje ze robie COS DLA SIEBIE i juz mi lepiej Ale jak jest dieta,roznie to bywa. Znam wszytskie jej nastroje. Od zlosci ,ze jest sie glodnym ,albo ze kilogramy sie nie spadaja na dol:( ....do radosci jak tylko waga drgnie :) :) :). Ale pocieszmy sie ,ze na koncu kiedy czeka nas najwieksza radosc...WYMARZONA ,albo prawie wymarzona WAGA :) Czego Wam i sobie zycze. Pati HH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
ASIU S oczywiscie :) A czy bylas zadowolona z oczyszczenia ?Pilas ta sol gorzka ? straszna co :) czlowiek chyba juz by wszytsko zrobil,zeby dobrze wygladal i sie czul :) Pozdrawiam Pati HH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
KASIUNIA nie boj zaby,nie zarazilas nas zlym nastrojem. RAZEM musimy sie trzymac by przerwac ta glodowke ;)Mi np duzo daje pisanie tu, przynajmniej mam zajete rece czyms :) Prosze napisz mi czy Towje produkty masz z Pl czy i Irlandii. Czy te z Irlandii tez rozrabia sie z mlekiem ??? Slyszal ktos o tych rozrabianych mlekiem ??? jutro dostane wlasnie te nowe , inne produkty,wlasnie rozrabiane mlekiem. Maja troche wiecej kalorii przez to... Ciekawe czy wolniej sie na niej chudnie... Chcialabym zeby byly juz 3 tygodnie pozniej ,albo 8 kg mniej :) No to milych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za słowa wsparcia :-) PatiHH sól nie byla taka zła, najgorsze było wypicie grejfruta z oliwą o 21.45 :-( to było wyzwanie- ja ogolnie nie bylam zanieczyszczona (o dziwo!) ale moi znajomi to mięli różnorodne złogi w postaci kolorowych kamyczkow i grudek! Aż nie do wiary, kiedy tego słuchalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dzien dobry moje kochane. zaraz zmykam do pracy... dzis narazie lepiej:-) PATIHH teraz produkty kupuje w irlandii i tutaj tez sie rozrabia z woda. wiesz jak z pl sciagalam diete to jak moja baba uslyszala ze pracuje fizycznie i to po tyle godzin dziennie to tez mi kazala jedna saszetke np napoju rozrabiac w mleku, bo to naprawde my decydujemy sie na ta scisla rygorystyczna. jak dzwonilam kiedys do w-wy experta i mowilam ze jestem na tej mega scislej to mnie opieprzyla bo mowila ze lekarz musi dac pisemne polecenie do stosowania diety tej ktora my za normalna uwazamy, jeszcze mi ta pani dodala- a czy pani jest niepowazna??czy jest pani pewna ze watroba i nerki pracuja prawidlowo?? zzielenialam ale i tak zdecydowalam sie na scisla:-)wiec oni naklaniaja na diete z wyzsza liczba kalorii ale oczywiscie my samowolka i jazda na niskiej i szybsze efekty...chociaz nie wiem jakie bylyby na tej z mlekiem... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Dzisiaj zważyłam się po 2 tyg ścisłej i razem zgubiłam 4,7 kg! hurrra! Przy ograniczeniu normalnego jedzenia to dałabym radę tyle kg zgubić w przeciągu 2 miesięcy- przy moich zdolnościach podjadania :-( drugie tyle po kolejnych 2 miesiącach i w sam raz zaczęłaby się zima a ja pewnie i tak nie wytrwałabym na normalnej diecie :-) DC jakoś bardziej mnie mobilizuje. Wiem, że później trzeba potwornie uważać ale ogólnie warto! DZIEWCZYNY BADŹMY DZIELNE I NIE PODJADAJMY!!! :-) :-) :-) Acha, wiecie co!? Zastanawiem sie czy nie zostać na ścisłej aż do momentu kiedy nie zgubię tych 10 kg? Na moje oko byłoby to ok 5-6 tyg.... w końcu w którymś z krajów mozna na niej być 12 tyg :-) hmmm..... sama nie wiem czy nie przesadzam.... :-) pozdrawiam Was wszystkie moje kochane! Trzymajmy sie dzielni e bo kolejny dzień walki musi uwieńczyc się sukcesem! :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia wawa
Witajcie Dziewczyny:) Czytałam Wasze posty i postanowiłam podzielić się z Wami moimi doświadczeniami z DC. Ścisłą zakończyłam 8 lutego 2010 z wynikiem minus 10. W swoim życiu stosowałam już chyba wszystkie diety świata!!! I...potem waga wracała. Ale kiedy przebrnęłam przez 21 DC to, możecie mi wierzyć czy też nie ale WIEM, że już NIGDY nie dopuszczę żeby przytyć!!! Od zakończenia ścisłej schudłam kolejne 5 kg i nadal chudnę. Jem ale "z głową", nie jest łatwo bo jestem strasznym łakomczuchem. Cóż, nie sztuką jest schudnąć ale utrzymać wagę. Wciąż ją kontroluję. Trzymam za każdą z Was kciuki! Wierzę, że będzie ok. Pozdrawiam cieplutko z chłodnej Wawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
ASIU S gratuluje wyniku !!! no i ciagle podziwiam Cie za wytrzymalosc . Napewno dasz rade. Jak czytam Ciebie i inne dziewczyny,ktore tak zawziecie daza do celu, to mnie mobilizujecie :) Chyba kazda z nas ma te same obawy, leki, radosci i nadzieje :) DLATEGO MUSIMY TRZYMAC SIE RAZEM ! ! ! Prosze napisz mi jeszcze tylko jak zrobilas to oczyszczenie watroby.Myslisz ze przy DC moge to zrobic ? Podobno teraz 28.kwietnia jes najlepszy moment,przy zacmieniu. Juz mi sie info mieszaja,bo tyle sie wczoraj naczytalam. Moze cos przekrecilam. MUSZE WAM SIE PRZYZNAC ZE OSTATNIO MAM KLOPOTY Z KONCENTRACJA :( :( :( Czy Wy tez to zauwazylyscie u siebie ??? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
KASIUNIA a myslisz ze moge te niemieckie rozrobic z woda ??? Chyba zadzwonie do tej centrali polskiej i sie spytam. Mi ta niemka mowila, ze niemiecki urzad/Lekarze nie zezwalaja na tak rygorysyczna diete, a przede wszyskim tluszcz (bo trzeba wymieszac z mleko 0,03% ) lepiej rozprowadza po organizmie zawarte w torebce mineraly itd. Zaraz maja mi przywiesc te produkty , to jak sie wiecej dowiem, to dam znac :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
DOSTALAM moje nowe jedzonko :) Pan ,ktory mi przyniosl niestety za duzo mi nie powiedzial nowego. Nawet mi sie pochwalil,ze podczas gdy ON robil diete to podjadal czekolade a i tak schudl :) niby 8kg w 4 mce. Jakos nie zaimponowal mi, myslalam ,ze da mi jakis zapal wiekszy,zmoywuje, a tu nic :( Zadzwonilam tez do info lini kilogramy.pl spytalam sie czy moge z woda, oczywiscie potwierdzila ze moge,co bylo do przewidzenia. Ale tez jakiegos antuzjazmu mi ta Pani nie zaszczepila, mimo ze byla mila. OCZYWISCIE WSPOMNIALAM ZE ISTNIEJE TAKIE WSPANIALE FORUM, ZE GDYBY NIE WY TO BYM NIE WYTRZYMALA :) Naprawde to pisanie z Wami, czytanie Waszych zmagan daje mi najwiecej , wiec DZIEKUJE WAM ZE JESTESCIE ! ! ! :*:*:* PatiHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
a w ogole zapomnialam sie pochwalic :) :) :) SCISLA I podejscie ...16.03.2010......82 kg 01.04.2010 .....78 kg trzy tygodnie mieszanej, a wlasciwie szczerze mowiac PORAZEK :( SCISLA II podejscie 20.04.2010 21.04.2010...75 KG :) :):) Wierze ze uda mi sie z 6 z przodu :) Obym tylko wytrwalaaa :) :) :) Pozdrawiammmmmmmmmm Pati HH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Przecież Wy jesteście wspaniałe! Mówicie, że potrzebujecie wsparcia, a czy Wasze wyniki nie dodają Wam siły i otuchy? Lecicie z kilogrami w dół, że tylko Was chwalić! Lustro tez pewnie się odwdzięcza za tak imponujące wyniki! Jestem na tej diecie pierwszy raz. Zafascynowała mnie niesamowicie, bo szczerze powiedziawszy NARESZCIE chudnę. Nie podjadam. Wy - tak... Ale co z tego? Te małe grzeszki i tak nie przeszkadzają Wam w tym, że ciagle Was "ubywa" :) Tak trzymać i... AVANTI! B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej dziewczyny gratuluje osiagniec:) PATIHH gdybym byla toba to robilabymm na wodzie. Produkty sa te same od ciebei zalezy czy dodasz mleko czy wode. Z mlekiem zawsze wiecej kalorii tylko ja np jednak zdecydowalam sie na kawke z mlekiem-wlewam piecdziesiatke i chociaz ide sie wyproznic a tak jak nie dodawalam mleka w pierwszej turze to 3x bylam tylko przez 3 tyg. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej dziewczyny gratuluje osiagniec:) PATIHH gdybym byla toba to robilabymm na wodzie. Produkty sa te same od ciebei zalezy czy dodasz mleko czy wode. Z mlekiem zawsze wiecej kalorii tylko ja np jednak zdecydowalam sie na kawke z mlekiem-wlewam piecdziesiatke i chociaz ide sie wyproznic a tak jak nie dodawalam mleka w pierwszej turze to 3x bylam tylko przez 3 tyg. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej dziewczyny gratuluje osiagniec:) PATIHH gdybym byla toba to robilabymm na wodzie. Produkty sa te same od ciebei zalezy czy dodasz mleko czy wode. Z mlekiem zawsze wiecej kalorii tylko ja np jednak zdecydowalam sie na kawke z mlekiem-wlewam piecdziesiatke i chociaz ide sie wyproznic a tak jak nie dodawalam mleka w pierwszej turze to 3x bylam tylko przez 3 tyg. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
przepraszam ze tyle razy sie wkleilo. Jestem w pracy pisze wiec z komorki:) laseczki czy przyjmowanie zelaza moze miec wplyw na dietke? Wydajed mi sie ze samo nie ale jestem glodna jak wilk a dopiero 13 jest u mnie. Juz poltora saszetki za mna a do 6 w pracy i roboty pelno:( buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patihh
hej KASIUNIA :) :) :) A ju myslalm ,ze az 3 posty do mnie napisalas :) :) :) Wlasnie zjadlam pierwsza zupke z tych nowych niemieckich. Sa faktycznie takie same w smaku jak z Pl i nie dodaje mleka. One sa na bazie soi te produkty. Cale szczescie ze ja uwielbiam zupki, wiec je chetnie jem :) Z tych pl nie smakowala mi tylko pomidorowa, okropienstwo. Jarzynowa i grzybowa z kurczakiem super, i wlasnie te same tu zamowilam. Niestety nie maja w ogole tych owsianek, o ktorych czytalam od Was, wiec niestey dalej ich nie posmakuje . Wytrwalosc zycze i milego dnia :) :) :) Buziaki, Pati HH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, czy mogłabyś mi proszę podać jakies namiary gdzie mogę kupić saszetki w Niemczech? Wszystkie produkty sprowadzałam z Polski, bo nie sadziłam, ze tutaj tez to jest. A jakby nie było trochę mi to ułatwi zycie :) Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
patithh ile u ciebie w euro kosztuje dieta na tydzien te 21 produktow? U mnie 56.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dziewczyny ja juz sie uzaleznilam od tego forum:) jest tu wiekszosc naprawde fantastycznych osob. Wchodze na forum jak szalona:) chyba na odwyk musze isc:) laseczki czy ktos wie cos o tym moim zelazie? Lekarz mi wczoraj zapisal. mam malo w krwi i dzis wzielam juz z ranca czy to moze miec wplyw na moje uczucie glooooodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, drugi dzien diety u mnie :-), Ale niepotrzebnie rano wlazlam na wage(juz ja schowalam gleboko), bo polecialo mi tylko 100gram, a wiem, ze wlasnie w pierwszych 3 dniach najwiecej leci. Kurcze mam ndzieje, ze metabolizm az tak kiepsko nie pracuje.... Kasiunia, pytalas o zelazo, nie wiem czy przyjmowanie dodatkowo jakis witamin, i suplementow mzoe zahamowac chudniecie (msyle ze nie jesli nie sa dosladzane to tabletki), ja przyjmuje zelazo, selen, jod, potas, mages dodatkowo, mysle jeszcze i kapsulkach z witamina C (bo ta dieta jakos uboga w ta witamine, a tamte ptrzyjmuje bo przy niedoczynnosci nawet jedzac normalnie ma sie ich niedobory), Patihh, i ja wlasnie ejstem okupiona w zupku pomidorowe, bo mi najbardziej smakuja;) , ale pamietam, ze keidys gdy bylam na cambridhe zajadalam sie tylko samym napojem kakao, innnym razem zupa z kurczaka, - co kolejna tura to smak mi sie zmienia:), no, ale napoj kakao nadalej pozostaje "the best of", ps. gdzies czytalam artykul( wywiad), ze tworca diety cambridge, sam z niecierpliwoscia czeka na zamowienia z Polski, bo wtedy robia zupe pomidorowa, a mu zasmakowalten kwasny smak (ta zupka jest specjlanie robiona pod husta Polakow) Milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dzieki SUEN za potwierdzenie moich przypuszczen:) usciski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Dzis moj 9 dzien, jutro rano wskakuje na wage i zobaczymy, boje sie bardzo bo u mnie to juz z tym spadkiem wagi na dc nie jest tak kolorowo. Asia S gratuluje spadku wagi , masz racje ze te kg to moze bysmy do zimy zgubily na normalnej diecie, patrzac na to ze na zwyklej diecie jest potrzebna o wiele bardziej silniejsza silna wola bo nie jestesmy w ketozie. Sama tez nie wiem ile bede stosowac jeszcze scisla zalezy jak waga bedzie spadac, po prostu do czerwca musze waazyc 60 kg a jak juz by bylo 5 z przodu to bylby chyba jakis cud. Pattihh i jak dzis bez podjadania??? nestety w kwestii oczyszczania nie moge ci pomoc bo nigdy nie stosowalam. Gratuluje spadku wagi i tak cie podziwiam za silna wole bo ja jak juz jeden dzien poplyne to potem jest juz hulaj dusza i conajmniej przez tydzien jest u mnie porazka jedzeniowa, a ty dzielnie sie trzymasz po weekendowym szalenstwie. Kasiunia jak bylam na scislej w marcu to tez bralam zelazo bo mialam niedobor w organizmie tylko 40. Ale wiesz co nie wiem czy to mialo wplyw na to czy baradziej chcialo mi sie jesc bo sama wiesz jak to wtedy ze mna bylo, tu przerwalam tu podjadlam, wiec nie wiem, ale moim zdaniem napewno nie ma wplyw na spadek wagi, co do uczucia glodu to nie wiem. Fajnie ze mleko dziala na ciebie wyprozniajaco, bo wiesz jaki to jest klopot przy scislej. Suen patrzac na to ze jak wtedy podjadlas na miescie to twoja waga mogla podskoczyc o 1 kg to po tym jednym dniu schudlas 2 kg, ale nie wiem czy sie wazylas po tym jak zjadlas na miescie. A jezeli masz tak przewalone z metabolizmem to nie zdziwie sie jezeli schudlas tylko 1 kg bo u mnie to normalka. W pierwszych turach dc to w przeciagu 3,4 dni chudla 4 czy 5kg ,ale teraz niestety skonczyly sie takie dobre czasy. Beata zapraszmy do nas, pisz jak najwiecej. Twoim plusem jest to ze jestes 1 raz na dc i kg beda ci swietnie spadac Kasia wawa podziwiam cie za to ze po dc jeszcze schudlas, masz ogromna silna wole. Zazdroszcze!!! Buziaczki kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Dzis moj 9 dzien, jutro rano wskakuje na wage i zobaczymy, boje sie bardzo bo u mnie to juz z tym spadkiem wagi na dc nie jest tak kolorowo. Asia S gratuluje spadku wagi , masz racje ze te kg to moze bysmy do zimy zgubily na normalnej diecie, patrzac na to ze na zwyklej diecie jest potrzebna o wiele bardziej silniejsza silna wola bo nie jestesmy w ketozie. Sama tez nie wiem ile bede stosowac jeszcze scisla zalezy jak waga bedzie spadac, po prostu do czerwca musze waazyc 60 kg a jak juz by bylo 5 z przodu to bylby chyba jakis cud. Pattihh i jak dzis bez podjadania??? nestety w kwestii oczyszczania nie moge ci pomoc bo nigdy nie stosowalam. Gratuluje spadku wagi i tak cie podziwiam za silna wole bo ja jak juz jeden dzien poplyne to potem jest juz hulaj dusza i conajmniej przez tydzien jest u mnie porazka jedzeniowa, a ty dzielnie sie trzymasz po weekendowym szalenstwie. Kasiunia jak bylam na scislej w marcu to tez bralam zelazo bo mialam niedobor w organizmie tylko 40. Ale wiesz co nie wiem czy to mialo wplyw na to czy baradziej chcialo mi sie jesc bo sama wiesz jak to wtedy ze mna bylo, tu przerwalam tu podjadlam, wiec nie wiem, ale moim zdaniem napewno nie ma wplyw na spadek wagi, co do uczucia glodu to nie wiem. Fajnie ze mleko dziala na ciebie wyprozniajaco, bo wiesz jaki to jest klopot przy scislej. Suen patrzac na to ze jak wtedy podjadlas na miescie to twoja waga mogla podskoczyc o 1 kg to po tym jednym dniu schudlas 2 kg, ale nie wiem czy sie wazylas po tym jak zjadlas na miescie. A jezeli masz tak przewalone z metabolizmem to nie zdziwie sie jezeli schudlas tylko 1 kg bo u mnie to normalka. W pierwszych turach dc to w przeciagu 3,4 dni chudla 4 czy 5kg ,ale teraz niestety skonczyly sie takie dobre czasy. Beata zapraszmy do nas, pisz jak najwiecej. Twoim plusem jest to ze jestes 1 raz na dc i kg beda ci swietnie spadac Kasia wawa podziwiam cie za to ze po dc jeszcze schudlas, masz ogromna silna wole. Zazdroszcze!!! Buziaczki kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hej RIKI TIKI dzieki za odpowiedz chociaz pewnie jakaby nie byla tgo i tak bralabym zelazo:) pisalas ze mialas malo - tylko 40? ja mam 5:) hi hi. Buziaki. Po pracy jade na zakupy bede ok 0 na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiuhnia to faaktycznie musisz brac i to koniecznie, bo to nie ma zartow, bierz bez wzgledu na dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×