Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

maba trochę mnie wystraszyłaś:) .....zacznę wiec ćwiczyć w 4 tygodniu. Pozdrawiam serdecznie. Dzieki że jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) dziś zaczęłam 4 dzień DC. (do końca jeszcze taaaaaak daleko...) ale polubiłam wreszcie wagę:) rano wskazała juz 2,10kg mniej (chociaz wiem że to tylko woda) ale to i tak cieszy oko:) Dziś tłusty czwartek ..... pokusa straszna...... NA razie jakoś się trzymam chociaż wokół mnie gdzie nie spojrzę to na biurkach pączki:))) ach ten zapach.... :) :) :) POzdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm .....:-> czyżby wszyscy się dziś opychali pączusiami tak tu cicho?:) :) :) ... ja na razie wytrzymuje:) opedzam sięod \"życzliwych\" jak moge . Jeden pączuś soti nawet od rana na moim biurku nie ruszony. Ale kuuuusi strasznie. OJ kusi. Podrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni Gratuluję! Tak trzymać! A inne kruszynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Maba:) :) Co do pączków ... nadal się trzymam własnie zjadłam zupkę jarzynową i ruszam do mojej mamy;) oczywiście z butla 2 litrowej wody;) :) co by mnie nie kusiło jak moj mąz i dzieci będą się zajadac:).Chociaż teraz już nie kusi tak jak rano na szczęscie. Co mi przyjdzie na myśl pączek to zaraz się pojawia druga myśl \" odbicie w lustrze\":) :) :) w takim zestawieniu pączuś znika :) A jak inne Panie się dziś trzymają? A może ktoś też właśnie jest na DC tak jak ja? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_kasienka
WITAAAMMMM:) :) :)]] cos dawno mnie tu nie bylo i widze ze ludzie sie zaczeli odzywac wreszcie bo ja czekalam czasem DWA DNI!!! na odpowiedz...eh...a tak mi potrzeba bylo wsparcia... :) ok, u mnie juz 7 kg mniej:) ten tlusty czwartek to cos strasznegoooooo, ja dzis o malo co skusialbym sie na paczki:):) takie piekne i pachnace...eh....zycie jest brutalne/..... mam chwilami dosc i chce mi sie zjesc cos dla ludzi ... ale sie trzymam:) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia_ kasieńka jak długo jesteś juz na DC? ...7 kg to ładny wynik:) ja dziś dopiero 5 dzień i 2,5 kg mniej. maba wczorajszy dzień uważam za sukces:) zjedzone pączki: 0 :)))) chociaż kusiło oj kusiło:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewka76
Bardzo dziekuje Mambie za odpowiedz - bede dodwac gotowanej lub pieczonej ryby do warzyw. Mija dokladnie 28 dzien diety i jest mnie 15 kg mniej, czyli pelnia szczescia. Mam nadzieje, ze u Was jest, albo bedzie podobnie. Trzymam kciuki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim dziewczynom gratuluję sukcesów. Bardzo ładnie chudniecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukiereczek
Dopiero teraz dotarłam do Waszego wątku, trochę szkoda, że tak późno :-( DC skończyłam 2 tygodnie temu, ale jeszcze przymierzam się do powtórki. Bardzo się cieszę, że jest tu ktoś taki kompetentny jak Maba i dziewczyny super się wspierają. Na pewno w grupie raźniej chudnąć. Jak będę miała troszkę więcej czasu to napisze o przebiegu mojej diety, Pozdrawiam cieplutko wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie nie odzywam od poczatku lutego, bo jednak nie zaczlelam diety Cambridge. Malo tego! - Nie moge sie zebrac, zeby jakakolwiek diete zaczac! :( Z Cambridge na razie chyba jeszcze poczekam - dopoki nie bede miala takiego stuprocentowego zapalu. No i zobaczymy ile uda mi sie schudnac na diecie nielaczenia, bo taka zamierzam zastosowac od..jutra. Mimo to caly czas sledze Wasz topic. Martwi mnie troche, ze nie odzywaja sie osoby, ktore pisaly najwiecej na poczatku: Rucia, Basia K... Co z Waszymi rezultatami? Nie dopadlo Was jo-jo? Goraco wszystkich pozdrawiam! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PASILDA
Czesc! Wlaśnie znalazłam to forum no i poczytalam troche. Jutro kończe diete Cambridge, powiem ze jestem bardzo zadowolona, przez 3 tyg schudlam prawie 8 kg. cięzko mi było przez pierwsze dni, potem to nawet jadłam tylko obiad, albo tylko kolacje. Raz mi sie zdarzylo ze caly dzien nie jadlam, ale stwierdzialm ze tak robic nie bede, bo moge zepsuc cala diete :( Jutro zaczynam diete mieszana, na śniadanie i kolacje DC a obiadek chudziutki jakies chude miesko i jarzyki, zobaczymy jakie beda efekty, Moja siostra po diecie Cambridge juz po skonczeniu schudla jeszcze ok 3 kg. Do tej pory trzyma linie, a wcale sie nie glodzi, efektu jo-jo nie było i nie ma, a czasem zje i ciasto i pizze ... Moim celem jest schudnąc do wakacji jeszcze ok 20 kg i wiem ze to osiągnę!!!! Pozdrawiam Was serdecznie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Po dłuższej nieobecności wracam i codziennie będę tu pisała o moich bojach w zaczętej dzisiaj drugiej trzytygodniowej serii DC. Ponieważ wróciły mi 4 kg, na które szczerze sie przyznaję zapracowałam zabieram się ze zdwojoną energią do odrobienia strat i mam nadzieję, że do polepszenia ostatniego wyniku :) Oby ten zapał utrzymał sie przez najbliższy miesiąc :) Poczytałam sobie wpisy i jestem pod wrażeniem, Marchewka zaimponowałaś mi 🌻 taki rezultat odchudzania też by mnie usatysfakcjonował :) Gratuluję wszystkim dziewczynom, bo jest czego :) Moni, Kasia Kasienka, Cukiereczek, Pasilda oraz naszej założycielce tematu Lajli, trzymam kciuki i też proszę o Wasze wsparcie :) Cieszę się, że Maba nie znudziła się tym tematem i ciągle czuwa :) Ostatni tydzień spędziłam w górach, gdzie moja koleżanka próbowała wmusić we mnie sześć gotowanych na twardo jaj dziennie!!! W pierwszym dniu jakoś to przełknęłam, ale w następnym mój organizm (chyba jest mądrzejszy ode mnie) kategorycznie odmówił przyjęcia kolejnego jaja. Porównując jej dietę z DC ta ostatnia wydaje mi się o niebo smaczniejsza i łatwiejsza do zastosowania przynajmniej dla mnie Izopa byłoby mi bardzo miło, gdybyś zdecydowała wystartować razem ze mną, proszę, będziemy w ciężkich chwilach, które niestety na pewno będą, wzajemnie się pocieszać :) Rucia odezwij się, napisz jak radzisz sobie z utrzymaniem wagi. Twój przykład bardzo mnie mobilizuje i ciągle zazdroszczę Ci uzyskanego wyniku. Zamówiłam nowe smaki tzn. gotowe napoje czekoladowe i batoniki, trzeba urozmaicać sobie dietę :D Pozdrowienia dla wszystkich i proszę dużo piszcie . Wiosna nadchodzi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewka76
Czesc dziewczyny, jak zwykle mam pytanie do Mamby: jestem na diecie mieszanej 2xDC + 1 zwykly posilek. Na sniadanie pije koktajl, obiad - warzywa z ryba i wieczorem znow koktajl. Przyznam szczerze, ze po obiedzie jedzonym okolo godz. 14.00 nie chce mi sie juz jesc, ale wypijam koktajl okolo 18.00, bo tak zaklada dieta. Oprocz tego przez caly dzien wypijam od 4 do 5 litrow plynow. Czy moge zrezygnowac z koktajlu? A moze wypijac pol porcji? pozdrawiam Marchewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu K! Chetnie rozpoczelabym diete, ale teraz mam strasznie ciezki okres na studiach (prawie jak sesja, bo musze napisac dwie dluugie prace) i nie chce sie dodatkowo oslabiac. ;) Zreszta w marcu chyba bede miala troche wydatkow.. Ale pomysle o diecie. Faktycznie o wiele latwiej sie razem wspierac. :) Tak czy tak na pewno bede zagladac czesto na forum. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maba przerwałam DC ( nie mogłam nic w siebie wmusić do jedzenia poza kleikiem ryżowym na wodzie) bo złapało mnie jakieś cholerstwo ( i moje dziecko też:(. Przez 2 dni bół głowy niesamowity wymioty i temperatura. Teraz już wszystko wróciło do normy. Kiedy moge ponownie zacząc DC? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko Nie możesz rezygnować z 1 posiłku bo to by było o 1/3 składników odżywczych mniej na dobę. Przy dłuższym odchudzaniu odbiło by się to na zdrowiu, włosach , paznokciach. Moni daj sobie jeszcze kilka dni na dojście do siebie, a potem wróć do DC. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Maba:) w takim razie ruszam od poniedziałku. Moze ktoś też zaczyna??? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy dzień na DC minął bez uczucia głodu, oby tak dalej :) Zważyłam się, a jakże i wg mojej wagi ubyło mi 1,5 kg ale to jest raczej niemożliwe, być może wczoraj niedokładnie się zważyłam, ale i tak strasznie się cieszę :D a może tak \"nawodniona\" byłam? Maba powiedz jak przebiega utrata wagi u osób, które są po kolejnych seriach DC, czy mniej więcej tak samo a może za każdym razem mniej, bo organizm się przyzwyczaja? Stepperek też mam, wprawdzie schowany pod łóżkiem, ale go wydobędę i też sobie podeptam ale za trzy tygodnie :) Mam też zestaw ćwiczeń callanetics, który przysłała mi Lai 🖐️ ale te ćwiczenia też odkładam na trzy tygodnie. Lai musze się pochwalić, że coraz lepiej wychodzą mi te ćwiczenia :) Pozdrawiam i byle do wiosny 🌻 czy całą Polskę tak w nocy zasypało jak Śląsk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj bylam w sklepie, bo chcialam kupic sobie cos ladnego na wiosne. Przymierzam bluzeczki, a tu na brzuchu takie walki, ze az strach. Nic nie kupilam. :( Chyba jednak zaczne sie odchudzac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie a zwłaszcza te, które powróciły po dłuzszej przerwie. buziaczki. BasiuK ja tez zaczne druga serię DC jak tylko okaze sie , ze ze mna jest wszystko oki, bo zaczęłam brac pigułki, harmonet i powiem szczerze, ze zaczynam sie obawiać, czy okres zaniknął mi z powodu pigułek czy też z innego powodu ;) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BasiuK Każde kolejne podejście do diety jest trudniejsze. Zmniejsza się mobilizacja psychiczna, być może dlatego, że odpada element ciekawości- co z tego wyniknie?. Po prostu trzeba się bardziej pilnować.Bardzo pomaga cotygodniowa wizyta u konsultantki i konieczność wejścia u niej na wagę. Proponuje aby dziewczyny , które nie mają kontaku stałego ze swoją konsultantką meldowały co tydzień na forum ile schudły, oczywiście jeżeli mają na to ochotę. Druga sprawa to nasz organizm. Jest coś takiego jak pamięć metaboliczna. Organizm pamięta, ż już raz przeżył głodówkę i w końcu dostał jedzenie, więc na początku każdej kolejnej głodówki zwalnia przemianę materii i czeka na jedzenie. Dlatego ubytek wagi może być mniejszy niż za pierwszym razem. Trzeba to przetrzymać , w końcu sobie odpuści i zacznie spalać. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maba dziękuję za odpowiedź, mam tylko nadzieje, że mój organizm nie będzie taki pamiętliwy, bo ja nie mściwa jestem :D Lajla może przedwcześnie ale gratuluję ewentualnego \"innego powodu\" 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Izopa pisanie pracy jest bardzo energożerne, myślę, że schudniesz tak przy okazji. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BasiuK dziekuje za gratulecje ale mam nadzieje, że jednak to nie jest ten \"inny powód\",chciałabym ale jeszcze nie teraz.;) buziaczki chudnąca Lajla 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Maba mozecie mi cos napisac o tych nowych produktach diety Cambridge (tj. gotowych napojach i batonikach)? Ile kosztuja i jak smakuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majusia
dziewczyny, dawno ne odwiedzalam kafeterii, ale wy mnie chyba nie zrozumialyscie!!! Nie jestem anorektyczka, ja po prostu mam troche( a nawet wiecej) cialka za duzo:( Wiem ze 48 ( teraz 45 kilogramow to malo) ale ja naprawde wygladam zle i jezeli nie zrzuce jeszcze z 3 kilogramow, to w kolejne wakacje znow pojade w gory... a tak chcialabym sie poopalac na plazy:) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewka76
Do Izopy : batoniki (czekoladowe i morelowe) kupowalam po 7 zl, napoje z kartonikach po 6 zl. Bardzo mi smakuja, batony dziele na pol (jeden ma okolo 216 kcal) i zjadam zamiast koktajlu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majusia Jestem Twojego wzrostu. Gdy miałam 18 lat ważyłam 45 kilo i wstydziłam się na plaży bo było mi widać żebra. Najładniej wyglądałam przy wadze 48-50 kg. Moja córka też jest niska, waży 50 kg. Wygląda bardzo kobieco i jest zgrabna. Nie przesadzaj więc z tym chudnięciem. Kości zostały rzucone!!!- powiedział mąż rzucając chudą żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majusia
chyba ja mam jakas nietypowa budowe, bo mi tam zeber nie weidac ( tzn. widac ale dlatego, ze mam taka budowe, a nie brak tluszczu) A przy wadze 50 kg to wygladalabym fatalnie:((( ale dzieki za pocieche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po dwóch dniach ubyło mi 3 kg, czy to możliwe???? Ale tak pokazuje moja waga. Gdyby takie tempo się utrzymało, to w ciągu trzech tygodni schudłabym ponad 30 kg :P Fajnie sobie pomarzyć :) ale nie ukrywam, że ten początek daje mi dodatkowego kopa do dalszego stosowania diety :D Jak na razie bardzo dobrze sobie radzę, może doświadczenie z pierwszej serii DC nie jest tu bez znaczenia, bo tak jak mówiła Maba, wiem czego mogę się spodziewać. W gotowaniu rodzinie doszłam już do perfekcyjnej wprawy w przyprawianiu bez smakowania, nie jest dla mnie mordęgą i mogę usiąść razem z nimi przy stole w czasie posiłków. Oby tak dalej. Pozdrawiam i trzymam kciuki za każdą z Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×