Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Aga07
W związku z tym że jestem nowicjuszką w tym temacie to mam jedno pytanie: Czy można pić kawę z mlekiem? (bo co jak co ale od tego jestem uzależniona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ciesze sie, ze dolaczylas do nas:) Jesli chodzi o kawe, tez jestem uzalezniona, pije okolo 8 dziennie. Wole z mlekiem, ale na pierwszej DC nauczylam sie pic czarna. Lalam coraz mniej mleka, az przestalam:) Niektore konsultantki i dietowiczki mowia, ze z 0% lub 0,5% tluszczu mozna. Drastycznie nie wplywa to na wynik diety. Powodzenia, dolacze do Was w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraem
Witam serdecznie!! Otóż pragnę oświadczyć iż od 6 listopada zaczynam DC. I w związku z tym mam nadzieję że będziecie mnie wspierać i opdowiadać na moje ewentualne pytanka. Mówię odrazu że nie jestem otyła lecz mam nadwagę i wcale nie uważam by dieta DC nie była dla takich jak ja. Przy moim trybie życia trudno jest trzymać się ściśle takiej dietki jak 1000 kcal czy Montignac. Aczkolwiek uwielbam 1000 kcal bo jest naprawdę wporządku.No i wiem że po zakończeni DC przez pewien czas muszę ją stosować. Ps. Mam 160 cm i waże 66 kg. Chcę zejść do 54( myślę że to rozsądna waga). Czyli przede mną 12 kg do zrzucenia. Liczę na wasze wsparcie :-) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saraem, witaj bratnia duszo:) Ja mam 160 cm i 65 kg:) Zaczynam od 4 listopada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki ja mam dzisiaj straszny kryzys zaraz zjem całą lodówkę. A jeszcze 18 dni diety. Ja ciągle myślę o jedzeniu to straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze pomysl o slicznych ciuszkach w malym rozmiarze, ktore kupisz za 18 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Niestety moją dietę szlak trafił nie dałam rady. Nie mogę już patrzeć na te zupki batony i napoje. Zrobie sobie dłuższą przerwę i zacznę w lutym. POZDRAWIAM i Życzę Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anesza
Witajcie dziewczyny! Dzisiaj trafilam na Wasze forum i strasznie sie ucieszylam! Od poniedzialku, czyli 6.11 zaczynam DC. Ciesze sie ze nie bede sama- boje sie ze nie dam rady na tym sproszkowanym jedzeniu. Ale w grupie razniej:) Trzymajcie sie i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anesza, witaj! Blondi, wielka szkoda! No Dziewczyny, ja po pierwszym dniu: 2 koktajle i zurek:) Jak juz pisalam, to \"moj trzeci raz\". Nastawienie mam super, pelna jestem optymistycznych mysli:) Glod nawet znosny, boli mnie troszke glowa i spac mi sie chce. Waze 65,4 kg Fuj...ile tluszczu;) Tak jak zawsze na DC bede sie wazyc codziennie. Wiem, ze na poczatku to glownie woda i wszystko inne wiem, ale codzienne wazenie ostro mnie dopinguje:) Trzymam za Was kciuki i Wy trzymajcie za mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anesza
Jak ja wam zazdroszcze ze juz zaczelyscie!! ale ja juz od jutra rozpoczne moje boje z tluszczem:) Ja startuje z 71kg/170cm. Nie jest to moze otylosc ale do idealu jeszcze daleko:) Jakies 10kg. Jeszcze pare lat temu bylo 58 i bylo IDEALNIE:) i jeszcze bedzie. Obiecalam sobie ze nie bedzie zadnych zalaman czy porazek. Wakacje spedzilam w USA i tam to dopiero byly grubasy.I jak slyszalam od niektorych ze chudli po 60-70kg (to nie sciema) to dlaczego my nie mozemy?? DAMY RADE!!!! pozytywne nastawienie to podstawa! Trzymam kciuki za wszystkich- tych mniejszych i tych wiekszych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anesza, tylko koniecznie melduj jutro jak Ci idzie! To Twoja pierwsza przygoda z DC? U mnie ok. Podobnie jak wczoraj. Jedzenie to najmniejszy problem, gorsza ta sennosc i bol glowy. Ktos jeszcze cos napisze jak mu idze? No bo w kupie ;) razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam napisac! Kilo mniej:) Wiem, napisze jeszcze raz, to tylko woda i to co mialam w jelitach ale i tak milo na wage popatrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anesza
Tak Kasiu14- pierwszy raz na DC. Ale juz w swoim zyciu przechodzilam przez chyba wszystkie mozliwe diety- te madre i te takie niespecjalnie:) Efekty byly rozne, ale zawsze waga po jakims czasie wracala:( Mam nadzieje ze tym razem mi sie uda! Mysle ze najwieksze wsparcie bedzie nam wszystkim potrzebne w okresie wychodzenia z diety i po niej. Wierze ze nam sie uda!!! Musi! Po prostu zaczna sie aerobiki, bieganie i tym podobne. A meldowac mam zamiar codziennie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeci dzien. Wazylam sie oczywiscie, 63,6:) Idzie swietnie, na razie:) Glod mi nie dokucza ale zaczynam marzyc o smaku swiezej bulki z maslem;) Piszcie, dziewczyny! Razem latwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj pierwszy dzien:) myslalam ze bedzie gorzej, to jedzenie nie jest moze najlepsze ale da rade. Czego sie nie robi aby osiagnac wymarzony cel. Poki co to znajduje sobie caly czas cos do robienia by nie myslec o jedzeniu. Na szczescie to dziala. Kasiu 14 jak ja Ci zazdroszcze- przejrzalam sobie na forum jak to dzielnie walczysz od wiosny i jestem pelna podziwu! Pozdrawiam Wszystkie Walczace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anesza, dziekuje. Takie slowa dodaja mi wiary w odchudzanie:) Ciesze sie, ze i Tobie jakos idzie. Pij duzo wody, to bardzo pomaga. Jak jest chlodno to pije herbate ze slodzikiem bo lepiej mi \"wchodzi\" niz woda:) Nastaw sie psychicznie, ze czwarty (albo trzeci czy piaty) dzien moze byc trudny. Organizm przestawia sie na spalanie tluszczu, zaczyna sie ketoza. Potem juz jest tylko latwiej. Pomysl o tym gdybys miala kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraem
Hej! Jestem po pierwszym dniu DC. Nie jest łatwo bo koktajle są paskudne ( owoce leśne i kakao) ale zupka pomidorowa całkiem smaczna. Dobrze że mam wsparcie ze srony mojego Kochania bo nie wiem co by było gdybym była sama. Dobrze jest też poczytać o waszych sukcesach :-) I w zwiąku z tym mam pytanko: Ile najwiecej udało się wam schudnąć na DC w ciągu tygodnia( oczywiśćie stosująć się do zaleceń)? 2-3 kg? Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najwiecej zgubilam 3,8 kg Ale to byl pierwszy tydzien. W drugim i trzecim chudnie sie niestety mniej. Moj czwarty dzien rozpoczety:) Wasz drugi:) A co do smakow to owoce lesne sa paskudne, zgadzam sie. A macie batoniki? Pyszne, sycace ale drozsze niz zupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pierwszym tygodniu schudłam 6.5 kg,moja konsultantka była w szoku.Do tej pory,a jest to mój 39 dzień na diecie schudłam 13 kg. Chciałabym więcej schudnąć,ale moje zapały studzi konsultantka twierdząc,że teraz powoli będę wychodziła z diety.Dla mnie nie jest problemem bycie na DC,już się przyzwyczaiłam do tego,że mało jem i dużo piję.Spróbowałam,jedzenie konwencjonalne nie za bardzo mi smakuje. Trzymajcie się dziewczyny,życzę Wam wytrwałości, na początku odchudzania jest trudno.Ale wiemy,jaki cel nam przyświeca,za jakiś czas (niedługo)będziemy SUPER LASKAMI. Pozdrowionka P.S.Chciałabym Wam przesłać kwiatki i uśmiechy,ale nie potrafię. Może ktoś mi podpowie,jak mam to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, przyznam sie! Ugryzlam dziecku batonika:( Ale na prawde, to byl jeden gryz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska do jasnej cholery!!! NIE MA PODJADANIA!!! Ja sie jakos trzymam, glodu nie czuje, zreszta zawsze tak mialam ze juz drugiego dnia glodna nie chodze. Jedzenie srednio mi smakuje, ale wtedy od razu staram sobie przypomniec smak diety Kopenhaskiej i od razu mi sie poprawia humor:) ktora z was probowala to wie- nie ma nic gorszego od nieprzyprawionych szpinakow i tym podobnych;) DC nie jest taka zla! No, moze teraz tak mowie, a za tydzien czy dwa nie bede mogla patrzec na te sproszkowane zupki:) trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, to \"do jasnej cholery\" przywolalo mnie do porzadku:) Juz nie bede:) A na drugi tydzien kupie batony. Jak by co to zjem swojego a nie bede kradla dziecki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu wydaje mi sie ze szkoda Twojej dlugiej i ciezkiej pracy. Zobacz, jestes juz prawie na koncu swoich zmagan!:) A ze swojego doswiadczenia wiem, ze jak sie sobie cos odpusci, to pozniej zaczyna sie sobie pozwalac na wiecej i wiecej... i nici z wczesniejszych planow. Tak wiec pilnuj sie:) szczegolnie ze jestes dla mnie duza motywacja:) No dobra, pochwale sie Wam, nie dosc ze jest to 2 dzien na DC to tez jest to moj drugi dzien bez papierosa:):) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anesza, dzieki! Gratuluje rozstania z papierosami! Oby tak dalej:) A ja rezygnuje z nalogu codziennego wazenia. Zwaze sie dopiero w sobote bo od wczoraj waga stoi na 63.2 i tylko sie zdenerwowalam:( Kara za batonika?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraem
Hej Dziewczyny!!!! Jestem po 3 dni DC. Na razie się trzymam choć koktajle są paskudne. Za to zupki polecam :-) Mam pytanko do weteranek :-) Czy można żuć gumę? I jeszcze czy można pić czerwoną herbatę ( oczywiście bez cukru :-) ? Za odp. dziękuję z góry. Pozdrowionka dla wszystkich walczących!!!! Ps. Gratuluję nie palenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna zuc gume, czasem nawet mozna tic-taca:) Herbata czerwona tak, ale nie owocowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×