Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość libusza
Cześć Desdemonka Dieta zakupiona?? Od jutra zaczynasz?? Mi jeść nadal się nie chce, ale pić za to tak bardzo, że by mi mogli podłączyć rurke z woda na stałe. Aż mi sie brzuch się "wydymał":) Apropo kotków to mam jedną znajdę, która juz ma rok i wiekowego psa (15 lat). O dziwo się zgadzają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Libusza;) Dieta zakupiona:) 14 zupek grzybowych, 7 batonów i 7 velvet:) Z racji mojego wzrostu muszę siamiać 4 razy dziennie posiłki DC. Mam 174 wzrostu. Wiesz..wolę taką formę, anizeli 3 posiłki i jeden mój własny. Dłuzej będę też wychodziłaz diety. No cóż długa walka przede mną. Jak mnie dzisiaj zważyła i zmierzyła to, aż się przeraziłam. Ale mam to co mam na własne życzenie:( Z takimi wymiarami;( śmialo mogłabym być w 4 miesiącu ciąży... A walkę rozpoczęłam już dzisiaj!!!! Od wczoraj nic nie jadłam. Dopiero przed chwilką wsunęłam grzybową i powiem Ci, że jedzenie sprawiło mi ogromną radość;) poczułam jak ciepełko płynie do mego żołądka:) Aż maż na mnie dziwnie patrzył. Powiedziałam mu, że to determinacja!!;) A jak Twoje luzy w spodniach?? Aż jestem ciekawa moich efektów:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Luna
Witam kobitki ;) Ja także zakupiłam już dietę DC spodziewam sie przesyłeczki w poniedziałek, na razie na 10 dni żeby sprawdzić czy zadziała no i oczywiście czy będę na tyle twarda żeby wytrwać......pisały tu dziewczyny że można stracić nawet 14 kg w 3 tygodnie??? ale to chyba zależy od każdej osoby i jej budowy ciekawe jak będzie ze mną... trzymajcie sie dzielnie dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libusza
hej Moje luzy w spodniach troche wieksze. Nie waże się, ale przymierzam stare spodnie i musze stwierdzić że jak na 4 dzień stosowania diety jest rewelacyjnie (zobaczymy jak długo). Witam nowa koleżanke. Co do utraty wagi to różnie, ale mój kolega z pracy w ciągu 11 dni schudł 9 kg. Gdyby mi się tak udało...(marzenia:) ) Pozdrawiam i trzymam kciuki PS Mój mąż już nawet nie komentuje. Chyba uważa, że znó mam jakieś fanaberie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo:) Wiesz Libusza jak na pierwszy dzień to mi idzie nawet extra:) Ja nie potrafię póki co się powstrzymywac i ważę się jak najęta;) ha,ha,ha... Mam taka fajną wagę od razu z pomiarem tłuszczyku.. Od rana mam na wadze 1,4 kg mniej, ale zdaję sobie sprawę, że to jest spowodowane ubytkiem wody, która zaczęła mi się zatrzymywać w organiźmie. Zresztą jak tyłam to tempo może nie bylo, aż takie...ale potrafiłam z dnia na dzień ważyć więcej nawet o 0,5kg... Oby tak dalej;)))))))) a zaniedługo zniknę;) ha,ha,ha Witaj M_Luna:) Czekamy na Ciebie.....im więcej osób tym raźniej.. Pozdrawiam Was Ps. Po \"wszytskim\" zrobimy sobie małe porównanie naszych zdjęć: PRZED i PO;) A swoją drogą z jakiego województwa jesteście??;) Ja aktualnie mieszkam w dolnośląskim (Wrocław)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libusza
Hej Ja też muszę się zaopatrzyć w taką wagę. Może zażyczę sobie od męża na imieniny:) Mieszkam w kujawsko- pomorskim. Dwa lata temu wyprowadziłam się na wieś pod Bydgoszcz (w której wcześniej mieszkałam). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia1987
Czesc dziewczyny, czy mozecie mi napisac cos o smakach tych wykwintnych dan?? Zamierzam sobie zamówić tą dietkę i zupełnie nie mam pojęcia jakie pyszności wybrać. Mam 173 i zawsze ważyłam 60 kg, 1,5 roku temu zaszłam w ciąże i przytyłam prawie 40 kg, koszmar jakiś. Wyglądałam jak kuleczka. Zle sie ze sobą czuję mimo zapewnien mojego meza ze wygladam pieknie. Obecnie waze 72,5 kg, wiec w porónaniu z tym co bylo w ciązy moze mu sie wydawac ze ladnie wygladam, ale marze zeby wejsc w ciuchy sprzed ciazy. Moja coreczka ma obecnie prawie 8 miesiecy jest sliczna i zdrowa, wiec czas wziąć się za siebie. PORATUJCIE MNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sylwunia 1987... Moim zdanie nie powinnaś stosować tej diety przy wadze, która jest prawidłowa. Ta dieta jest dla ludzi otyłych, albo z nadwagą. Takie jest moje zdanie. Jednak decyzja należy do Ciebie.... Pozdrawiam serdecznie PS. Co do smaków o ja zajadam się zupą grzybową i dzięki podpowiedzi Libuszy napojem koktajlowym i batonem. A..Libusza powiedz mi jak jest jeszcze dobra zupka?;) Pozdrawiam Cię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia1987
Waga jest prawidlowa ale rozmiar odziezy musze nosic 42 takze najwyrazniej mam lekkie kosci :( Dzwonilam do konsultantki stwierdzilysmy ze na razie wezme dietke 10 dniowa i zobaczymy czy dalej bedzie potrzebna :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Libusza...co u Ciebie słychać?? Hej M_Luna czy przesyłka dotarła?? Kiedy zaczynasz?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libusza
Cześć dziewczyny! Ja mam dziś tragiczny dzień i nie wiem czy to spowodowane dietą czy podwyższoną temperaturą. Zobaczymy jak to się rozwinie do jutra. Poza tym wszystko w porządku nadal nie odczuwam łodu choć dziś mnie wzieła ochota na rosół (poczekam z nim do końca diety:)) Co do zup hmmm... ogólnie wole koktajle, ale najbardziej neutralna jak dla mnie jest jarzynowa, choć wczoraj miałam pomidorową i wbrew wszystkim negatywnym opinią na forum mi smakowała. Sylwunia1987 co do wskaźnika BMI to mi też wychodzi że jestem w normie, wiec chyba spokojnie możesz stosować diete (ja przynajmniej stosuje). Wydaje mi się że nawet jak schodniesz ok 10 kg nadal bedziesz sie mieścić w zakresie normy. Mi ta dieta bardzo odpowiada czuję się o wiele lepiej niż przy normalnym jedzeniu (wyłączając dziesiejszy dzień:) ale to raczej przez przeziębienie). Desdemonka a jak Ci idzie? Jak sakują Ci batony i velvet?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libusza
PS Przepraszam za brak literek w niektórych wyrazach. Jest to spowodowane niedożywieniem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionna
przepraszam, czy ktos moze mi odpowiedziec na ytnie dlaczego nie mozna zazyc pierwszej tabletki anty. przed okresem i jakie sa skutki ?? ppilne !! z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Libusza... Idzie mi extra. Nie czuję głodu póki co i nie mam zachcianek. Nawet dzisiaj byłam na tańcu:) i troszkę poćwiczyłam... W sumie to z tego co czytam moje kochane to ja w przeciwieństwie do Was mam zgodnie z BMI nadwagę i to zakrawającą na otyłość 1 stopnia... więc mam z czym walczyć i mam mi ci schodzić;) \"Zeszło\" mi już 2,5 kg w ciągu 3 dni;) Oby tak dalej... Zobaczymy:) Batoniki są okey, ale słodkie...Za to koktajl czekoladowy jest extra:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lubusza...napisz jak się dzisiaj czujesz...Czy temperatura już w normie?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edekbezkredek
Hej, ja dietę zaczełam 13 czerwca pod okiem lekarza. Waga na pierwsyzm pomiarze 78 kg przy wzroscie 170. talia 88, biodra 106. Zaczełam oczywiście od 3 saszetek dziennie (truskawki po tygodniu nie mogłam znieść). Tak przez 2 tygodnie. Efekt - 3 kg mniej. Kolejna wizyta u lekarza i zmiana DC. Sniadanie normalne (3 wasa, twarozek lub ryba lub wedlina drobiowa + ważyw do oporu, im wiecej tym lepiej) obiad i kolacja znowu saszetki DC. Efekt - 5 kg mniej. Bilans 5 tygodni - 8 kg mniej, 10 cm w tali , 5 cm w biodrach, po 5 cm w udach. Propozycja na kolejne 3 tygodnie - zesatw dokładnie taki jak sam jak przez ostanie 3 tyg. Pózniej dopiero wprowadzony bedzie obiad. Ponoć widać efekty ;) Znajomi mnie nie poznaja. Dietę polecam tym którzy naprawde chca schudnąć. Jak widacspadek wagi najbardziej postępuje po pierwszych 2 tygodniach stosowania DC. Nie ma sensu zaczynac DC z mysla ze to tylko 2 tygodnie a pozniej wracamy do normalnego jedzenia -szkoda zachodu i kasy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edekbezkredek
O cholera, właśnie przeczytałam to co napisałam i widzę pieknie napisane WARZYWA. Strasznie przepraszam ;) to wszytsko z pośpiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libusza
Hej Desdemonka U mnie dziś już lepiej. Temperatury chyba nie ma (nie mierzyłam), ale czuję się dziś bardzo dobrze. Przed chwilą wróciłam do domu i zjadłam pół jarzynowej, chyba pierwszy raz aż tak bardzo smakowała mi zupa. Poza tym wszytko gites. Mam nadzieje że u Ciebie też wszystko w porządku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Libusza, Ja wczoraj miałam kryzys sił witalnych (połączony z początkiem okresu).... Jak przyszłam do domku, koło 19 to co zjadłam zupkę i położyłam się spać...Sen przedłużył się do dzisiejszego rana. I mało tego chętnie spałabym dłużej gdyby nie to, że musiałam iść so pracy;) Dzisiaj czuję się taka jakaś \"osowiała\". Ale w sumie nie dziwie się memu oganizmowi:) Teraz popijam kawkę z mleczkiem 0,5%. Mam nadzieję, ze postawi mnie na nogi;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na DC moja siostra się przejechała straszliweie, fakt, wybierała tylko niektóre paskudztwa, ale poleciały jej włosy i wydałą masę kasy na stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_N_N_A
Działa na krótko,lepiej pić jogurt-to samo wyjdzie-a jest taniej.Straciłam 400zł pare lat temu,po djecie efekt wróciło więcej niż ubyło.Nie warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Próbowałam różnych rzeczy,zgubiłam 10kg w m-c po Meridi i jak narazie po pół roku utrzymuje wage bez ćwiczeń(leń ze mnie),djete na przemiane materii też polecam,tym co mają problem z wyprużnianiem,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROKI
szkoda kasy,poza tym jest ochydna w smaku,mam złe doświadczenia,efekt jojo i wyczerpanie organizmu-szpital!!!!!To badziewie,wybierzcie zdrową,mądrą diete,po co szkodzić sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna.....już stosowałam tą dietę 7 lat temu..i efektu jojo nie bylo dopóki nie zachciało mi się odchudzać tabletkami chińskimi, a potem Adipexem....po którym rozwaliłam sobie organizm na maxa.. Sądzisz, że tabletki które łykasz są zdrowsze??? Roki... i po głodzeniu się jogurtem efekt jojo może wystąpić, gdy zaczyna się ponownie objadać...A czy jadając tylko jogurt dostarczasz organizmowi wszystkie witaminy, które potrzebuje?? Nie sądzę. Ta dieta (zresztą jak każda inna) zmienia życie na bardzo długo i zaczynając ją stosować trzeba mieć to na uwadze.. Zresztą drogie Panie, powiedzmy sobie szczerze, która dieta (czy w postaci płynów czy też w postaci tabletek) jest zdrowa??? Roześmiana: fakt...u niektórych osób ta dieta powoduje, że \"lecą\" zęby..ale to jest wpisane w odchudzanie się..niestety... Moja koleżanka odchudzała się sama, na własną rękę..mało jedząc i wylądowała w szpitalu..więc z tego co widać...odchudzanie nie jest zdrowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Luna
Witam kobitki:) Desdemonka W końcu dotarła moja paczuszka!!! z 3-dniowym opóżnieniem ..no trudno sie mówi trzeba iść dalej....wiec dziś sobie zrobiłam mały pościk żebym od jutra mogła startować nareszcie już nie mogę sie doczekać:):) Ciekawe co z tego będzie mój mąż patrzy na mnie ina te paczuszki jak na stworzonko nie z tej ziemi ...poza tym niestety muszę się wam pożalić gdyż stwierdził że nie wytrzymam nawet 3 dni!!!! A to burak z niego, ale postanowiłam że mu udowodnię na co mnie stać!!! P.S Trochę sie boje tego przejścia na dietę mieszaną po tych trzech tygodniach....mam tylko nadzieje ze nie nadrobię tego co stracę + jeszcze trochę gratis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Luna
P.S racja Desdemonka po każdej diecie może wystąpić efekt jojo zależy jak kto do tego podchodzi ( na ile poważnie!!) Ja też się boje pomimo tego chce spróbować tylko tym razem nie dam sie i będę walczyła z każdym kg do końca!!! W końcu coś trzeba ze sobą zrobić ja wiem że mówi się" wygląd to nie wszystko" ale chcę sie w końcu poczuć dobrze i komfortowo we własnej skórze... pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libusza
Hej dziewczyny Ja dziś 8 dzień, jeszcze dwa dni a potem dieta wychodząca. Na razie się trzeymam dobrze, tylko dziś jestem trochę ospała, ale to spowodowane jest prawdopodobnie pogada. Apropo diet. Ja stosowałam wcześniej też inne diety min. kopenhadzka. Fakt jest taki ze po wszystkich sie chudnie i po wszystkich bez wyjatku sie przytyje jezeli pozniej nie dba sie o to co je. Znam kilka osob ktore stosowalo Meridie i wybacz A-N-N-O ale ten sposób wydaje mi sie mniej odpowiedzialny niż stosowanie DC. A co bedzie jak odstawisz tabletki?? Bedziesz miala tyle silnej woli zeby sama dać rade?? Każdy wybiera diete która mu najbardziej odpowiada (rowniez jego organizmowi). Mi pasuje DC bo są gotowe produkty i nie musze nic przygotowywac. Poza tym czuje sie przy niej o wiele lepiej niz np. przy kopenhadzkiej. Witam Cie M-Luna i bede trzymac kciuki a meżowie sie nie znaja:) Na pewno wytrzymasz. Mam nadzieje ze dziś sie lepiej czujesz Desdemonka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBCIA 22
WITAM WAS DZIEWCZYNKI!!!! Mój PIERWSZY Dzień!!!!!!!!!!! Nie wiem jak to przetrzymam!!! nie smakuje mi to ani ANI!! Trzymajcie ZA MNIE KCIUKI!! Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkabratka
cześć stosowałam dietę 10 lat temu i było super widoczny efekt chudłam 6 miesięcy i 120 kilo zeszłam na 70 byłam szczęśliwa i gdyby nie dziecko 1.5 roku temu to utrzymana by była waga.na wypadanie włosów radze ciepły olej rycynowy wmasować w głowe pomaga .mam bardzo bujne wosy (nie przesadzam).Planuje znowu zchudnąć z DC ale czekam na odpowiednią chwile .POWODZENIA DZIEWCZYNY ŚWIAT JEST PIĘKNIEJSZY BEZ ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Luna
Dzięki Lubisza :) GRUBCIA 22 za ciebie także trzymamy kciuki !! Pozatym w grupie zawsze razniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Luna
Desdemonka pytałaś skąd jesteśmy .. Ja jestem z Mysłowic (województwo śląskie gdyby ktoś nie wiedział;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×