Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Evelka77
Witam, czy któraś z Was się orientuje jaka jest różnica pomiędzy dietą cambridge, a herbalife? Nie mam pojęcia którą wybrać. Mam 162wzrostu i 87kg. Tragedia...może któraś z Was ma jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelka stosowałam obie i bardziej polecam Cambrige po Herbalijf miałam niezłe jojo ona nie przydotowuje wogule do życia po diecie dopuki ją stosujesz chudniesz i sobie tak żyjesz ale jak ją odstawisz kilogramy wrcają i to widze tez po moich znajomych .Cambrige uczy nas dobrego odzywiania wyborów co zdrowe i co dobre wiec bardziej ci ją polecam ja juz schudłam na niej 53 kilo wiec bardzo polecam duzo wyżeczeń s początku ale warto bo widac efekty ;) wiec polecam i pisz jak ci idzie jeśłi ją wybierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
Baby1979 dziękuję za informację. Piękny wynik uzyskałaś, choć nie wiem jak, bo zawsze brakuje czasu na czytanie aż tylu wypowiedzi. Poczytałam troszkę o obu i w herbalife pije się koktajl z błonnikiem,odżywką białkową ,herbatką i jeszcze jakimiś witaminami co mnie zniechęciło. Myślałam,że będę piła 2x koktajl na śniadanie i kolację, do tego 2 przekąski, normalny obiad i to wystarczy, choć mam sporo do zrzucenia. Myślisz,że przy cambridge musiałabym zacząć od ścisłej, czy od następnego etapu? A tak przy okazji, gdzie kupujesz produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie ja jestem w holandii i kupuje tu ale wiem że w polsce są miejsca gdzie możńa kupic i najlepiej byc pod kontrola porowadzoncej to tez duzo pomaga i motywuje a czy od scisłej tego ci nie powiem to powie ci twoja kansultantka ja miałam sporo bo z 130 to zaczynałam od scisłej ty aż tak dużo nie masz wiec moze już i 2 etap ale ja się na tym nie znam nie chcę cię wprowadzać w błąd ale bardzo ci ją polecam ja jestem bardzo zadowolona i po tylu walkach z rużnymi diatami i suplemętami wkacu widze efekt moich wyrzeczeń i starań ;) buziaczki i powodzonka.Ado reszty leniuszków pisać kochane bo coś zastygłyście po tych świetach ;(buzaiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
kochana a jak zniosła taką utratę wagi Twoja skóra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo ćwicze 4 razy w tygodniu po 2 godx i raz basen wiec sie super ujędrnia ale do tej diety ćwiczyc nietrzeba waga i takleci ja sobei ćwicze żeby ciało niebyło sflaczałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
...chyba zostałyśmy tu tylko we dwie....Chciałam sobie zacząć od ścisłej ale na niej nie wolno ćwiczyć, więc chyba zostawię 1 posiłek i 2 koktajle. Mam tylko nadzieję,że wytrzymam. W piątek jadę po produkty. Ty to przynajmniej masz już z górki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce ja jestem na scisłęj już 7 miesiąc co 6 tygodni mam dodatkowy posiłek przez tydzień i znów scisła i ćwicze i zyje i czuje się swietnie i nadal jestem na scisłej ;) czasem coś tam podjem jakis maleki plasterek szynki ale ciągle sicsła ;) ciesze się ze zaczynasz napewno nie bedziesz żałowac ;) ja z rozmiaru xxl jestem już na L czasem M WIEC JEST SUPER ;)))Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Tak wiem, że to forum dla Pań.. Ale szukałem informacji na temat diety cambridge i przez przypadek tu wszedłem... Czy są to jakieś dziewczyny będące akurat na tej diecie? Mam zamiar się za nią zabrać i szukam jeszcze potwierdzenia, że warto.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
Baby1979 ja dzisiaj pierwszy dzień. Troszkę zeszło ale musiałam deklarację zdrowia odesłać i dopiero zamawiać produkty. Wypiłam dziś rano pół porcji koktajlu,za 2,5h drugie pół. Potem zupka i znowu podzielony na pół koktajl. Wolę podzielić je na 5 posiłków i potem już do końca się tego trzymać. Koktajl smaczny...jeśli ktoś pił odżywki białkowe to nie będzie miał absolutnie problemu z akceptacją smaku. Może jest troszkę słodszy ale smakuje dobrze. Bartek2000 forum nie jest tylko dla Pań , a raczej dla wszystkich , którzy stosują cambridge. A czy warto....? ...hmmm, odpowiem za 3 tygodnie po ścisłej. Ale patrząc na wcześniejsze wpisy,chćby Baby1979, która zrobiła to po mistrzowsku to z pewnością tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani ciesze się ze znów ktos tu wszedł i cos pisze jak wam idzie ;) Ostatnio tu wchodziłam ale cisz wiec miło z esie odzywacie i ze mamy nowego goscia.Bartek ,Ewelina ma racje to forum dla wszystkich kturzy stosują diete Camdrige wiec witaj w naszym gronie i mam nadzieje ze z nami pozostaniesz ze zaczniesz diete bo naprawde warto ;))) Masz przykłąd zemnie ze 130 kilo mam już 74 ;) jeszcze nei koniec ale już bliziutko ;))wiec ja jak najbardziej polecam;)))Ewelinko ja tez dzieliłam koktaile na początku na pół ale z czasem już niemusiałam tego robic wiem ze w polce każą pić całość i neidzielić umnei w holandi pozwoliła mi podzielić tylko druga połówka musi być z lodówce ;) Zycze wam kochani powodzonka i do sklikania bede wchodzić co dziennie jak zawsze i sprawdzac jak idą wasze postępy ;) buziaczki i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Jestem na diecie Cambridge juz trzeci tydzien. Znalazlam ten topic kilka dni temu, Przeczytalam wasze wypowiedzi z kilku ostatnich stron i z checia sie do was dolacze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilia witaj w naszych progach ;))) mam nadzieje ze bedizesz tak zadowolona jak ja ;))) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
Witaj Lilia, jak miło,że ktoś do nas dołączył. Ja dzisiaj drugi dzień. Wczoraj miałam problem ze zjedzeniem tylu ilośc****siłków ale sobie poradziłam. Dzisiaj dla odmiany miałam problem z wypiciem 3 litrów wody. Dopiero początki, a mi już niedobrze jak na nią patrzę...po prostu się zmuszam do picia. Mam tylko nadzieję,że wytrwam....bo dookoła tyle pokus!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelk ;)))) no tu stoi nasza silna wola na te pokusy wiesz ile razy ja otwieram lodówke wącham oglądam i ją zamykam';)))) masakra ale jak widze efekt to widze ze warto ,Zimą jest siężej z ta woda w lato szło mi tez łatwiej duzo pijesz mi kazali 2,5 litra ale każdy porwadzi inaczej ;)))))Ja utro mam warzenie od 2 tygodni waga mi coś stoi w miejscu a grzeczna jestem mam nadzieje ze ocs się ruszy bo czas mnie goni ;) Buziaczki kochane i trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo kochania jak wam minoł dzień?? Ja dziś po co tygodniowej kontroli wagi i jupiiiiiiiiiiiiiiiiii 2 kilo mniej ;) ciesze się a wam jak się spala tłuszczyk kochani ;) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
Gratulacj***aby, miło czytać jak pięknie znikają Ci kilogramy. Ja zważę się dopiero po tygodniu albo nawet po 2. Nie chciałabym się zniechęcić jak nic nie schudnę. Dzisiaj byłam dokupić sobie produktów na 10dni. Na razie koktajl waniliowy smakuje mi najbardziej, choć czekoladka z miętą też jest fajna. Ja nie trzymam ich przygotowanych w lodówce, tylko dzielę proszek na pół i przygotowuje na świeżo. Najgorzej jest jak cała reszta je coś innego niż ja....okropność. Ale lepiej jest teraz się pomęczyć, a później być z siebie dumnym. Kiedyś będę jadła też takie pyszności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby gratulacje!!! :) U mnie minal trzeci tydzien. Podsumowanie za ostatnie 7 dni to tylko -1kg. Jestem troche rozczarowana poniewaz przestrzegalam diety co do litery. Ale w sumie przez 3 tygodnie zrzucilam 7kg wiec nie jest zle. Mam jeszcze sporo do zrzucenia. Zaplanowalam na poczatku ze pozbede sie 25kg. Mam nadzieje ze mi sie uda. Baby jestes moja inspiracja. Ciesze sie ze znalazlam ten topic, z wami dziewczynki jest mi razniej. Baby, Evelka- pozdrawiam was cieplutko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ;))) Miło ze znów się tu ktoś odzywa i nie jestem sama ;) Lila serce niedołuj się ja ostanie 2 tygodnie tez byłam grzeczna i jeszcze 1 kilo do góry było bo woda mi się zatrzymała ale w tym była 2 mniej czasem tak jest ze nasz organizm spowalnia ale pużńiej znów bedzie do przodu wiec nie znechęcajcie się bedzie dobrze efekt to ja i niejedna osoba z tego forum;)Ewelka a ciebie podziwiam za cierpliwośc z warzeniem ja opsesyjnie wchodze na nią codzień choć wiem ze nie powinnam ale to mnie motywuje ;))))Mnie smakują czekoladowe objadło mi się coś troszke ale wcozraj sobie kupiłam miksa i zupki bo ocs strasznie mi zimno w te pochurne dni no a w połódnie do kawki batonik pychotka ;))Kochane buziolki i do sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
Dla Ciebie Lilia również pozdrowionka. U mnie narazie 5 dzień ale też chciałabym zrzucić ok 25 kg. Mam nadzieję,że nam się uda. Wczoraj jadłam owsiankę jabłkowo cynamonową i muszę przyznać,że jest smaczniutka. A koktaje robię sobie teraz na ciepłym mleczku i są chyba lepsze w te zimne dni:) Baby nie mogę się zważyć, bo jak nie będzie efektu to się szybciej poddam. Jak narazie lepiej się czuje, mam więcej energii i lepiej nawet sypiam. A do batoników sięgne po 3 tygodniu, bo na ścisłej nie są zalecane. Kochane nawet nie wiecie jak się cieszę,że tu jesteście. Mam dzięki temu ogromną motywację. Caluski w ten mroźny dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelka kochana niewiem jak tam u was ale ja nadal jestem na scislej i jem dziennie jednego batonika on ma tyle samo kalori co koktail .Co 5 tygodni mam tydzień mieszany i jem dodatkowo 300 g warztyw i 150 g miesa chydego czy ryby ;) wiem wiem już mi tu kolezanka jedna pisała ze 8 miesiecy się neijest na scisłej ale ja tak żyje już mija 8 miesiąc i ciagle jade na 3 porduktach i co 5 tygodni dodtkowy posiłek przez tydzień;) widze ze w pl jest inaczej choć to ta sama dieta ale widze że umnei tu porwadzą to troszke inaczej ;) Buziaczki dla was kochane i trzymam kciuki umnei dzis znów kilo w duł jeszcze troszke i bedzie wyczekiwana 6 w przodu ;))))buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Anglii I tutaj jest jeszcze inaczej. Mozna stosowac scisla przez 12 tygodni bez zadnej przerwy, a batony mozna jesc na scislej po 2 pierwszych tygodniach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila widzisz jedna dieta a z tego co widze w każdym kraju stosują ja troszke inaczej a ostanio mi sie oberwało od Pani ktura jest konsultantką w polsce ze żłe jestem prowadzona szczerze mnei przygnębiła ale widze efekt tu po ludziach odm mojiej konsultanki i wiem ze odbrze to robi ,Ja jestem nadal na scisłej a batona dostałam po 9 tygodniach;)))i bede na scisłej dopuki niedojde do wagi kturą chce utrzymac ;) Buziaczki i pozdrawiam reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby ty sie wogole nie przejmuj ze ktos inny robi to inaczej. Ja od mojej konsultantki dostalam ksiazke firmowa DC i w niej pisze o 12 tygodniach scislej. To samo na oficjalnej stronie DC. Wiec twoje 5 tygodni bez konwencjonalnego jedzenia to pikus. ;) Ja dzisiaj nie wytrzymalam i sie zwazylam. Kolejny -1kg :) Co u was dziewczyny? jak Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila masz racje tylko ze tej Pani chodziło ze po ścisłej powinnam już wporwadzac posiłki i tak dalej chudnąć a nie co 5 tygodni tylko przez tydzień.Ale widze ze efekt jest to ciagne tak dalej umnei ju,z znó 2 kilo mniej mam nadzieje że szybko zobacze tą 6 z przodu ;)))Buziaczki i powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
Witajcie Kochane!!! Dzisiaj był mój 1 dzień ważenia i z 87kg ubyło do 83,2. Nie wiem , czy to dużo ale ogromnie się cieszę. Straciłam nawet 4 cm w pasie. Dało mi to mobilizację do kolejnego tygodnia. A Ty Baby miej w nosie co ktoś mówi. Co kraj to obyczaj i co konsultantka również. Niby w PL ma każdy tą samą dietę i takie same szkolenia, a różne są stosowania. Jeśli nie dojdziesz do wagi , którą chcesz osiągnąć stosujesz 3 tygodnie ścisłej i tydzień mieszanej i tak wkółko. A każdy organizm radzi sobie z tym iinaczej i rób jak C***odpowiada. Moja konsultantka nadaje się chyba tylko do sprzedawania produktów. Od momentu sprzedaży nawet się nie odezwała jak mi idzie. Tylko powiedziała jak mi się coś skończy to żeby zadzwonić to przygotuje produkty. Ehhhh....dziwni Ci ludzie...Całuski dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie od sierpnia spadło 18kg, od 2,5mc nie jem w ogóle produktów DC. Dietę polecam dla osób które potrafią po niej zmienić swoje nawyki zywieniowe. Trzymam kciuki i gratujuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka GRATULACJE kochan super c****szło ja po dzisiejszym warzeniu 2 kilo mniej już 73 stuknęło ciesze się jak małe dziecko;) wiec kochana trzymamy kciuki na następny tydzień;) Trzymaj się i powodzonka klikaj jak ci idzie bede wchodzić tu dziennie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez bylo dzisiaj wazenie z rezultatem -1,4 kg. Lepiej niz w zeszlym tygodniu. :) W sumie po 4 tygodniach jest mnie ponad 8 kg mniej :) Wynik bez rewelacji ale moze byc. Dziewczyny gratuluje Wam waszych wynikow! :) Obydwa sa rewelacyjne! Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×