Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

upadly_aniol

od jutra odchudzanie

Polecane posty

widzisz Załamana, tak o wiele rozsądniej a i wytrzymac sie da :D chociaz ja sie jakoś specjalnie teraz nie powinnam wypowiadać ;) przeżywam dwudniową fascynacje białym pieczywem rwał jego mać 😠 mam nadzieje że do jutra mi przejdzie, bo sylwestra to widzę cieniutko, aczkolwiek nie przez pryzmat mojej talii ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem zaraz daje dziecku kolację obymjej sama nie zeżarła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam Cię wiosenna na innym topiku i miałam właśnie nadzieję że tu zajrzysz :D więc chwal sie bo chyba jakos Ty jedna masz osiągnięcia jak na razie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki to uderzmy w dzwony :D:D bo taka sytuacja może sie już długo nie powtórzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO NIE WIEM CZY MAM TAKIE POSTEPY,NO MOZE.Wiecie co ktos mi ostatnio powiedzial ze siemie lniane mam jesc i zjadlam 2 lyzeczki i po 3 godz w ubikacji bylam,ale tylko raz dziennie mam jesc.No i pije czerwona herbate i maz mnie goni do cwiczen,a cory nogi trzymaja jak brzuszki robie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna kąciki ust troszkę wyżej poproszę ;) nawet jeśli zjadłaś dziś kebab :D ja dziś nie jem, ja żrę chyba, normalnie jakby mnie głodzili tydzień i miałabym następny tydzień w perspektywie, najeść sie na zapas - tak wyglądał cały mój dzień 😠 wszystko przez ten chleb, jak nie jem chleba to czuje sie pół kilo lżejsza...:D chociaż tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO JA SIE skusilam na sandlicza i lepiej nie powiem co bylo w srodku.jA JAK COS ZJEM TO ZASTANAWIAM SIE CZY WARTO BYLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze bywam tu i tam, ale za jakis kwadrans faktycznie dziecko będe kładła spać, może mi sie uda w miare bezboleśnie przez to przejść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wiosenna wiesz co :D:D i Ty nie masz sukcesów bo nie zjadaś batona a ja skosiłam pół bąbolady :D Ty to jesteś... a Załamana mam to samo, też myślę po fakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie ale na forum nie chcę podawać ;) jak Ty chcesz to daj a ja Cie zaczepię zaraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty juz masz ta 3 pierwsza za soba,a ja sie borykam z nia.Dobrze ze sie nie czuje na tyle ile mam ,tylko na mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie kliknie na mój nick to macie adres mailowy, można wysłać numer gg na maila i po sprawie, zagadam na pewno, jeśli nie dziś, bo zaraz czas spania, to na pewno jak tylko odbiore pocztę - pewnie jeszcze dziś wieczorem późniejszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e Załamana daj spokój, toż to jeszcze nie matuzalem :D:D najlepszy wiek kochana :D wiosenna gdzie Ty? spiesz sie z wysyłaniem lub pisaniem bo zaraz muszę iśc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Załamana 🖐️ Wiosenna kochanie gdzie jesteś? odliczam czas :D jakby co, napisz swój numer na maila, albo Cie zaczepię albo Ci mailowo też podam swój numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
napiszę, a załamana też niech maila poda, bo może faktycznie nie bedę tu szaleć z tym numerem ;D załamana ja mam 29 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz pisz, ja idę teraz dziecko kłaśc spać bo mi tu mówi \"do spania panienko\" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Laurko wysłałam, nawet dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenna na pewno dobry adres wpisałaś? sprawdzałam jeszcze raz, nie doszło nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a do mnie też nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×