Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Gość dziewczyny zlitujcie się
do ciekawolina: przeczytałam całość - czytam ten topik od samego początku i nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem, chodziło mi o to, że niektóre dziewczyny piszą tak, że nie można ich odczytać ani zrozumieć... A oto parę przykładów: - Małą ale tu chodzi o chodzenie bez biustonosza!! No wiesz ciężko uprawiąc sex będąc ciągle w bieliżnie! - ...jestem mala lae ze mna sie ... - poprostu chce zeby Garniejka sobie uswiadomiła ze w czesci sama ponosi za to sytuacje odpowiedzialnosc(oczywiscie ona tez) bo wiedziała ze ma zone i dziecko i ze kiedys moze nastapic taka sytuacja i przykłady można mnożyć, a przecież używanie polskich znaków nie boli... :) Do celineczka, mała i Anouk: świetne, bardzo mi się podobało, ale aż taką idiotką nie jestem... jak to sugerowałyście (tu cytat z celineczki: A tak swoją drogą, to pomarańczki znowu będą miały problem ze zrozumieniem tego dialogu ). Buraczek na głowie - to musi ciekawie wyglądać:):);) Napisz koniecznie, jak Twój misiek zareagował. Ja sobie kiedyś zrobiłam pasemka szamponem koloryzującym, który miał się zmyć bo 3 razach, i zeszły... ale dopiero jak ścięłam włosy... za nic nie chciało się toto zmyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziewczyny zlitujcie sie czy aby nie przesadzasz? Nie przecze, ze moze i jest kilka bledow ale jak widzisz dziewczyny doskonale sie rozumieja. Skoro tak ci to przeszkadza to dlaczego w ogole to czytasz? Przeciez nic na sile. Poza tym b. czesto jak sie szybko chce cos napisac albo ma sie malo czasu to rozne babole wyskakuja. Troche mniej nerwow! Pozdrawiam! mala, anouk trzydziecha to rzeczywiscie fajny wiek. Mi do tego ostatecznego szczescia brakuje chyba tylko dzidziusia, wiek troche mnie w tym wzgledzie stresuje, ale powiedzialam sobie, ze nic na sile. Moze kiedys i ja pogadam z innymi mamami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zlitujcie się
Jezuuuu, ale wy wszystkie przewrażliwione jakieś... ta wiosna na was tak wpływa czy co? Życzliwie nie można uwagi zwrócić? Ja rozumiem, że jak się szybko chce coś napisać, to wszystko się może zdarzyć, ale w przypadku niektórych to jest taka maniera pisania chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, to kiedy ta rozmowa kwalifikacyjna?? Może i mnie dobrze że chociaż ty nie ulegasz pokusom fajnych opakowań i z włoskami do fryzjera chodzisz :D:D Dziewczyny zlitujcie się , postaram się, ale jak palę i odbieram telefon jednocześnie stukając w klawiaturę to zawsze coś przeoczę - no cóż ja się postaram obiecuję, ale proszę więcej zrozumienia dla ludu pracy!!!!!!!;) A więc tak misiek był, włoski widział i zapytał czy nas nie stać już na fryzjera:P a ja mu na to, że to nie o to chodzi, tylko o to, że ja sama chciałam coś sobie zrobić na głowie, a on to trzeba było na niej stanąć, a włosów nie ruszać:D Tak czy siak mogło być gorzej. :D:D Dziewczyny nie katujcie mnie wiekiem, bo ja w lutym skończyłam 30 i jakoś specjalnie lepiej ani gorzej się nie czuję, no może po za jednym, że częściej myślę o dzidzi, ale głupoty nadal mi w głowie, a dzisiaj i na głowie :D:D:D Anouk, ale mi smaka narobiłaś:P chyba i ja spróbuję zrobić sobie któregoś dnia taką tartę, ale nie będę nic w przepisie zmieniać bo wyjdzie jak moje pasemka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zlitujcie sie a kto tu mowi o przewrazliwienie? Ja po porostu chce ci delikatnie wytlumaczyc, ze czesto pospiech jest tym chochlikiem, a to, ze niektorzy pisza tak czy inaczej? coz w tym zlego-widocznie taka ich natura. Trzymajcie sie cieplo, ja spadam na zakupy, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ponoć wyglądam jak Michał Wiśniewski u szczytu kariery, oczywiście chodzi o kolor włosów nie bereta , a szkoda:D:D:D:D:D Czy wam też coś się przyczepia do kursora?? i czy zjeżdża wam ta reklama z góry i po chwili wraca na miejsce?? Kurde zmieniłam już 3 przeglądarkę i w każdej coś mi dzisiaj nie pasuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I myszka mi chrupie i moge zgłość się do reklamy z najbardziej chrupiącą myszką na świecie i żaden baton z moją myszką nie wygra :P Anouk , ty to masz zapał kulinarny ja ograniczyłam się dzisiaj do zupy meksykańsko-górsko-diabelskiej w smaku z żółtym serem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zeszłam z drabiny Ale mialam w domu niespodzianke. Otrzymałam własnie prawomocny wyrok rozwodowy i zaskoczyło mnie bo moj eks ma ograniczona władze rodzicelska, ja mam powierzona całkowita władze rodzicielska. I jeszcze drugi egzemplarz dla komornika z natychmiastowym nakazem egzekucji alimentów. No i najwazniejsz , z orzeczona wina gnojka. Do dziewczyny zlitujcie sie; sorki w pracy czasami sie spiesze, w domu mam nowa klawiaturę z tzw. małym skokiem i czasami gubi sie lterki. A przy pisaniu w pospiechu kazdemu zdażaja sie czeskie błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny zlitujcie się.... a Ty nigdy nie robisz błędów? Każda Twoja myśl jest jasna, precyzyjna i bezbłędna? Każde zdanie jest logiczne i zgodne z ideałem polszczyzny? Staramy się, ale nie zawsze wychodzi. Jak w życiu..... Nie będę zołozwata i o tonie nie napiszę..... Celineczka, pachnie porami, kurczaczku-buraczku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, uzbrojna w dokument ruszaj zatem z zaufaną osobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko Fryzjer to moja znajoma bardzo dobra fryzjerka z renomownego studia , która przychodzi do odmu i za baleyage na poldługie włosy kasuje mnie 30 zł. nie opłaca mi sie napalc na opakowania bo tu mam dobra farbe i fachową ręke za te sama cene. No i gwarancje ,ze nie bede musiała chodzic w berecie. jedyna czapka w której dobrze wygladam jest z angorki juz za ciepło . Beret mi nie pasuje. A i jeszcze jedno napewno nie zostawie włosów w wannie. ekonomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaczek- buraczek melduje się na herbatkę, Mała tobie to drinka postawię normalnie , co za wiadomość, a czy ten twój nie dostanie takich samych dokumentów do domu??, bo może się trochę wkurzyć na tą winę i ograniczenienie praw i możesz mieć problem z odebraniem małej buuuu Pochnąca jedzonkiem Anouk, ty sobie moja droga nie pozwalaj, oki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk Rusze , rusze ale teraz to na drabine muszę szybko pomalowac pokój. Jak mała wróci i nie daj boże zażyczy sobie znowu ten różowo morelowy to co ja zrobię . Nie wyrzucę Kubusia Puchatak i nie bede sama malowała szlaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam taniego fryzjera 90zł za farbkę na moje jeszcze półdługie włoski bierze. Wiśniewskiego to ja wręcz nie trawię, ale mogę z nim konkurować w kolorystyce :D:D:D Na jaką herbatke macie ochotę, większość dostepna, może po za opuncją, ale ona ma zbyt silny aromat i kłóciłby się z zapachami Anouk :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby dostac to trzeba wystapic a on jeszcze nia zapłacił kosztów sądowych . Ale to juz jego problem. poprosze drinka ale słabego w końcu pracuję na wysokościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze chciałam mieć malowidlo Kubusia Puchataka w pokoju , nawet jak byłam już duża. Oczywiście wszyscy faceci dziwnie na mnie patrzyli jak ich o tym informowałam i pytaki czy nie jestem w ciąży :P Swintuchy z nich były:P Ale Kubusia nadal nie mam buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilka dla Małej..... Ale mamy dziś konwencję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam i miałam, naczy mieszka na poddaszu w domu moich rodziców. Mój Kubuś, jak się rozmnożę, to pewnie go przywiozę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pracujesz na wysokościach to musisz zabezpieczyć fronty robót :D:D:D A drineczka dostaniesz , dla tak dzielnej kobietki proponuję tekile lub rum , a może zrobię ci koktail niespodziankę - niemulący (jak galaretki z filmu Ławeczka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam TEZ zawsze chciałam miec i jak kiedys zalazłam to kupiłam taki oryginalny , obraz na sciane ladnie oprawiony i wisi u mnie w sypialni, teraz oddam go małej.Kupiłam go jeszcze zanim mala sie urodziła. A teraz dokupiłam border na sciane i pościel i kocyk. no i mam 6 par skarpetek z kubusiem . zawsze jak gdzieś sciągam buty i mam te skarpetki to sie tak wszycy dziwnie patrzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk ty szczęściaro miałś Kubusia !!!!!!!!!!! I go zostawiłaś samego na strychu ??? tam jest mu smutno i zimno i ciemno a Kubuś bez prosiaczka jest strachliwy :D:D A ten osioł jak się nazywał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki za drinki . Proszę nie tyle w końcu mogę spśc. Przygotuje sobie pasy bezpieczeństwa. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jestem lepsza w skarpetkch bo mam krowke łacietkę, misie w 5 kolorach, dalmatyńczyki, króliki, pieski a ostatnio kupiłam sobie w pszczółki, ale misiek ze sklepu uciekł jak powiedziałm pani że szukam rozmiaru dla sibie nie dla dziecka:D:D:D i mam pizamke z myszką miki - ale to prezent od miśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczólek , misi , krówek , królików , piesków , kotków nawet nie wymieniam nie mówiac o tych 5 palczastych hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizamka z myszka Miki jest ok . A ja mam w teletubisie i oczywiscie z Kubusiem tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na palczaste się jakoś nigdy nie odważyłam, ale kto wie co kupie jutro ??? jak będzie fajne opakowanie :D:D:DD:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×