Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

A ja w pracy.... tej pierwszej, potem do drugiej, a wczesniej też byłam w drugiej. I jerszcze potem do pierwszej:D:D:D babka, oni nie zajmują się Twoją dupą, za przeproszeniem, oni zajmują się Twoją macicą, pochwą i całą resztą, o której miałaś fałszywą świadomość, że są Twoje..... są ICH:P Wara, kretynie od tego, co moje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo ja nie zbawiam Waszych małych malpich rozumków!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja też nosze się od pewnego czasu z chęcią zmiany fryzury i kolru. Opatrzył mi się już ten brąż... po 3 latach miał prawo :P A propos dyskusji o prezerwatywach, skoro parlament debatuje nad moją dupą, jak ujęła to babka, to znaczy że MOJA DUPA JEST DOBREM NARODU? :D :D :D I tekst, który przed chwilą mnie rozbawił: a świstak siedzi i zawija w sreberka... bo gumek już nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, co..... ja naprawdę mobilizuję się, żeby sobie wyjechać z mężem....na rok...bo to mam zapewnione, potem może mi przedłużą....albo pojadę sobie gdzie indziej.... Żałuję, że nie jestem jakimś fizykiem optycznym od lasera...... Co roku inny kraj:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podobno takich jak ja chcą przytrzymać w kraju..... :P :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę jeszcze wysłać miłe spojrzenia, ciepłe uśmiechy i oznaki szczęścia... co wybierasz? a co do mojego skarbu narodowego to dopóki nie dostanę dotacji na utrzymywanie go w zdrowiu i czystości stanie niech się odpimpają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszej \"Polityce\" wyliczyli, że koszt wychowania dziecka do 3 roku zycia to około 20 tyś...... Jak się to ma do zamierzeń.... jak dupa do.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajcie... niedługo zabronią nam golić nigi i cipeczki :P A prezerwatywy to na drutach będziemy robić... najlepiej moherowe kapturki :D No chyba, że zabronią nazwy \"robienie na drutach\" bo tez jest moralnie podejrzana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzień. ledwo żyję, podobnie było wczoraj. Ale tak kocham swoja pracę i uwielbiam szefa ze nawet nie narzekam-choć głodna jestem okrutnie i zmęczona. Co do mojej dupy - to moja dupa i mam zamiar robić z nią to co JA chcę a nie oszołomstwo spofd znaku LPR i pokrewnych. Mam siostrę w Niemczech - w razie kryzysu gumki bedą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim kolegą stwierdziliśmy, że będziemy jeżdzić do Czech, on po gumki, my po inny sprzęt...i piwooo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba rzeczywiście trza nawiązać stosunki międzynarodowe... gorzej że ja tylko tabletki i to na dodatek wiele prób przeszłam zanim spasowały, co ja teraz począć mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Wam dziewczyny - czeskiei niemieckie granice macie blisko. Bo ja to tylko wschodnie - niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooooo, ja Groszku uwielbiam robić na drucie....... ;-) Jak świntuszyć to na całego.................. co???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i mają podnieść stawkę ubezpieczenia zdrowotnego do 9%, akcyzę na papierosy, a Religa mówi, że u nas i tak lekarstwa są najtańsze w Europie. Tyle tylko, że w Europie to mają inne zarobki. Najgorsze jest to, że w kraju zostają już ludzie, którzy sa w weiku poprodukcyjnym i dla nich hasła LPRu: zero aborcji, zero antykoncepcji są ok. i będą na nich głosować. Reszta młodych, których tematy te dotyczą już wyjechała z Polski. Proponuję więc w ramach protestu ogólnokrajowego wyjechac stąd w cholerę. Ciekawe kto wtedy będzie płacił na ZUS dla obecnych emerytów?? Bo im jakoś nasz los nie leży na sercu. A zatem tak jak oni nam tak my im. Ciekawe którzy to lekarze posłowi Piłce przekazali takie wyniki badań dotyczące skutków stosowania gumek? Pewnie ci sami, którzy stwierdzili, że jest poczytalny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku:):):) Ja się aplikowałam:P mam szansę dość duże...jak nie tam, gdzie chcę najbardziej , to nawet mogę sie męczyć w Niemczech:P Zgłosiłam sie i czekam na rozstrzygnięcia konkursów:) Byle jak najdalej, co ciekawe: mój mąż tak samo prawi, mimo, że jakieś 2-3 lata temu twierdził, że tu skończył szkołe, jest Polakiem i tu wypada pracować. teraz mu się zmieniło:P Ciekawe czemu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak Don Kichote nie wyjeżdzam i będę toczyć beznadziejną walkę z wiatrakami (taboretami i klamkami od zachrystii... itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, to ja też chyba poczekam aż mojemu się odmieni, bo póki co ma takie zdnia jak Twój mąż miał wcześniej :o Ja mogę nawet piwo nalewać, bylebym mogła sama decydować o swojej pupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój szybko zmienił zdanie, choć sam nam takiego prezydenta wybrał. ja sie teraz z niego śmieje, a on żałuje. Wniosek: trzeba słuchać się żony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeny... z drutami... albo na trawie :P Pamietaj tylko, że będziesz tworzyć heterospaiens, bo nazwa homosapiens też zostanie zakazana ze względu na moralnie podejrzany temat słowa ;) Będziesz walczyć w imię łże-elit i przeciwko takim wykształciuchom jak Ani. A ja się obawiam, że jak zabronią nam golić cipeczki, nogi i pachy to żaden mężczyzna nie będzie chciał już nas tknąć. I wtedy to nawet zakaz używania prezerwatyw nie podniesie czynnika dzietności. Faceti to przecież esteci. I w nich cała moja nadzieja :P... no kto by pomyślał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, wiecie moze jeszcze wyjadę? Bo ja przy ostrym ataku alergii w 2001 roku dostawalam zastrzyki z corhydronu. I choć to był pierwszy i jak na razie ostatni atak, to co by się stało teraz - jakbym znów musiała brać serię???????????? Wiecie co - juz nic mnie nie zdziwi. A podobno Min. Zdrowia wiedziało o fakcie wcześniej?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, nie przeceniałabym posła PIłki... Cnoty Platońskie???? Podejrzewam, że piękno też źle im się kojarzy, a prawda jest tylko jedna:P Wielu polityków powinno sie leczyć, i to farmakologicznie, bo na socjalizację wtórną to zbyt późno, podobnie jak i resocjalizację.... Groszku, pewnie też i ZOMOwcem jestem i łżeelitą.... Aż wysłałam Kaczyńskiemu list protestacyjny!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty nie bądź złośliwa, wiesz ;) Wilka... phi... rany ale jesteście pożądne ;) To ciepłe majty załóżcie. Traez to tylko takie będą dozwolone. Zawsze coś można złapać albo zasiać :D Chociaż używanie gumki, znacznie zmniejsza szanse złapania czegokolwiek... w tym i wilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×