Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Celi, Tobie też wysłałam zołzy z mojego drugiego adresu. A skoro i Whim wysłała to macie tych zołz wieksze ilości. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - porazka to mało powiedziane. Masakra, ciemnogród, debilizm. Wstyd mi za tych \"reprezentantów narodu\", a jak widzę panią Sobecką to szlag mnie trafia. Skad sie takie biorą? Dziewczyny - czy ona przypadkiem ne jest lekarzem? Bo tak mi się coś o uszy obiło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - ja poproszę na e-mail przepisy na specjały ze szpinakiem. Ale miałam młyn w pracy, ledwo zipię. Siadłam by zjesc kanapkę i odsapnąc bo padnę. a zaraz wybywam z pray na nuuuuuuuuudne szkolenie. Ale jeszce wrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Padłam z pomysłu zakazania używania prezyrwatyw :o Toć przecież kościół uznał je za środek zapobiegający Aids. Nasi posłowie LPR są bardziej święci od samego papieża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ale pomysły tych posłów. A zagranica pewno z nas się śmieje. Wcale się nie dziwie,że ludzie stąd wyjeżdzają. Co oni jeszcze wymyślą. Yennyfer........ja te specjały szpinakowe to robię na oko i przepisów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka;) ty raczej wściekła nie jesteś , ale połowa koleżanek na samotnych zasługuje na takie miano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracajac do posłów > to co z chorobami przenoszonymi drogą płciową??:O bynajmniej ginekolodzy i firmy faracetyczne zatrą ręce :O już w wyobrazni widzę, jak ustawiają sie kolejki do ginów i aptek , bo grzybica to coś tak poszenego , że tego wytępic się nie da brakiem prezerwatyw :O Ojoj już mnie wściekłość bierze na tych parlamentarzystów:O Więc jak ?????? ,teraz promujemy sex bez zabezpieczeń ?? , tym samym zabraniamy aborcji ?:O i tym samym obcinamy fundusz alimentacyjny :O No no no , tylko pozostaje pogratulować pomysłowości ::P no ale za to są pomysły jak ściągnąc kase z alimentaciarzy :O Porażka!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi xx a znasz ta polowe ?lub chociaz jedna z nich, jestes szczesliwa to sie ciesz bo kobietom na tamtym topiku szczescie zostalo zabrane.Czy kyoras Cie obrazila ze masz takie podejscie do nich?moze ex taka jest a Ty myslisz ze wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huba..... no obraziła i to nie jedna :O , i co z tego??? nic !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszemu rządowi pewnie chodzi o to, żeby było jak najwięcej patologii i biedoty. Bo przecież wiadomo, że im społeczeństwo głupsze, tym bardziej poddane i łatwiej takim kierować. A Aids? No cóż zostanie uznane za naturalną selekcję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka, mnie to nawet o tym myśleć się nie chce i mam dużą nadzieję, że to jakaś chwlowa przed wyborcza goraczka głuopoty :O Już to widzę jak w klubach nocnych panny to robią bez zabezpieczeń, a pózniej taki delikwent wraca na łono rodziny/związku i zaraża partnerkę :O Albo dyskoteki :O , przeciez dzisiejsza młodziez uprawia sex z nudów:O no i zakazac prezerwatyw ??:O Czy są jakieś nagrody za głupotę??? Bo i nasi to powinni zająć I miejsce i wygrac główną nagrodę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest jakieś absurdalne, żeby parlament zajmował się moją dupą. Może jeszcze zabronia używania tampaxów, bo też mogą powodować różne choroby z niepłodnością włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka nie podsuwaj imm takich pomysłów, bo jeszcze przypadnie im to gustu i o tamponach będziesz musiała zapomnieć :D:D:D:D:D:D:D Huba.... właśnie jem czekoladkę - chcesz???? ponoć dobrze robi na nerwy, wiesz pobudza jakies endrofiny, czy je wywołuje, ale ponoć po kilku kostkach człowiek jest zrelaksowany , więc może jednak się skusisz???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego oni swój projekt nazwali : \"Narodowym programem wspierania rodziny\" ?????????:P Moze mi ktoś odpowiedzieć??? Bo te ich pomysły to raczej zmierzają do samounicestwienia narodu niż do wspierania rodziny - no bynajmniej moim zdaniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka, powaznie mówie z tą czekoladką :D:D:D:D:D:D spróbuj i przekonaj się ;) i w człowieku mniej zawziętości i zaciekłości i życie jest piękniejsze i nawet deszcz wydaje sie być czym pieknym, nawet wiatr może byc wtedy ciekawy, anie ponury ;) Ja tam codziennie musze zjeść conajmniej tabliczkę czekolady ;) To mój sposób na jesienne stany depresyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny, Whim , dzięki za ebooka ;) dosżły oba, już mam na kompie i zaczynam czytać ;) tylko nie wiem czy mojemu to na dobre wyjdzie, bo ja i bez takiej fachowej pomocy bywam złozowata :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi Ja też poważnie. Endorfina to hormon szczęścia. Jego wydzielanie wzmaga nie tylko czekolada, ale np. seks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekolada ponoc uwalnia hormon szczescia -dzieki ale jestem uczulona na wszystko co czekoladowe mam okropne swedzarum ale...wiesz usmiecham sie po 2 kostkach mysle ze po nich nic mi nie bedzie.Nie obraz sie ale wyczulam ironie ,nie jestem zla ani obrazona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam, witam... rzadko tu bywam, jeszcze rzadziej się odzywam, właśnie zajrzałam i widzę że macie \"zołzy\", czy w imię dobroci dla bliźnich mogę i ja prosić? mam nadzieję że nie odrzucacie nieaktywnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka na brak sexu nie narzekam, ale ciężko jest go mieć w ciągu dnia jak facet jest daleko ,a w pracy raczej innych zabawek niż komp używac nie wypada :D:D , więc wsuwam (nie wiem jak to się pisze) sobie czekoladki ;) huba.............. ty kochana jesteś za bardzo stpieta ;) ironia jest dobra, ale nie dla mnie :P jak tak z dobroci serca ;) bo wiesz mam po czekoladce taki fajny nastórj i jakoś nie mam ochoty wdawać sie w wzajemne ujadanie o postawę faceta w związku ;) jest facet to fajnie, nie ma faceta tez fajnie ;) zostawił mnie trudno, ja go olałam da sie przeżyć! No problem komplikuje sie gdy są dzieci :O Ale wiesz to i ja , więc po co mamy sobie strzepić klawiaturki ???? nie lepiej o czyms miłym pogadać??? ;) Wiesz ja mam takie ulubione zdanie \" dogadzaj sobie, a inni pójda w twoje ślady\" i jest mi z tym cudownie ;) Czasami jak kazdemu, zdażaja mi sie wpadki i gorsze dni, ale żeby tak na własne życzenie ?? - to nie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aana, powinnaś już miec u siebie zołzy ;) temat \"Zołzy\" i całość jest w załączniku ;) fajnie się to czyta ;) już mi się to podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi xx, dzięki serdeczne, szukałam ich jak szalona, nawet jak do kropelki dotarłam to już nie udostępniała... a właśnie chyba teraz najbardziej potrzebuję bo mi się facet biesi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celixx nie jestem spieta bo sie rozpielam ,nie mam w zwyczaju zaczynac dnia od wstawania lewa noga :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aana co znaczy \"biesi\" ??????????/ hyba ;) to fajnie , że masz poczucie humoru ;) bo juz sie bałąm że jesteś wyjątkową sztywniarą (bez urazy , ale nie znam cię, a twój post raczej na to wskazywał):D:D:D:D:D:D:D wiecie co dotarałam do str20 i pękam ze śmiechu , bo wiecie co jak tak postepowałam z moim :D:D:D:D:D:D:D:D i pamiętam jak dziś, jak zaczełam mu mówić, że nie mam ochoty na kolację po własnie zjadłam na obiad sztufadę, to mu szczęka opadła i stał osłupiały i zapytał \"ty???????\" no ja , ale jak go poznałąm to zawsze spotylaliśmy się kiedy to ja miałam czas :P, i kiedy to ja chciałam:P i robiliśmy to co ja chciałam :P no i woził mnie tym swoim klamotem po jurze krakowsko-częstochowskiej i ciągał po chaszczach ja popiskiwałam z zachwytu no może z poparzenia o pakrzywy, ale jego to rajcowało , a nie było przyjemnie, bo po porzednim durniu ten był taki świeży i nowy :D:D:D:D:D:D:D Co prawda popcornu nie serwowałam, ale za to przez pierwsze pół roku to on kuchcił :P , bo ja mówiąłm, że nie wiem co on lubi i niechce aby chodził głodny :P I tak oto biedak po 9 godzinach w pracy wracał do domu, a tam brak jedzonka i głód zmuszał go do gotowania, i te jego gotowe sosy dopiero po pół roku zmusiły mnie do robienia obiadów, ale i tak teraz czasem wystrzelę , ze kaszanka na obiadf to jest to o czym on marzył :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jeżeli reszta książki tez taka jest to ja wymiękam - jestem typową zołzą :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz zmykam do fryzjera ;) zrobię mu niespodziankę a co ??? niech chłop nie przyzwyczaja sie do jednego koloru włosów :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„biesi” w sensie „psuje się” – ma coraz większe oczekiwania, żądania... a ponieważ zakochałam się bez pamięci to przez pewien czas pasowało mi dogadzanie mu, więc przyzwyczaił się, teraz muszę obudzić swoją zołzowatość (bo zołza jestem ale na zimno); chodzi o takie sytuacje jak: umówił się z kumplami i wracał zmarznięty próżno w nocy a ja czekałam na niego z ciepłym żarełkiem, zamiast karteczkę napisać co ma se odgrzać, teraz on oczekuje takich fanfar zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak o tych zołzach tak piszecie , to prześlijcie i mnie. Chętnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×