Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Nie wyciął, bo obumarły był..........ale powrócił do żywych.......chwilowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka, ale chyba to nie Frankenstein????? Cały czas mam monitoring na docelowe miejsce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zła jak...........wściekła mrówka :P Na tym moim zadupiu nie można wejść do sklepu, kupić meble i wyjść.Trzeba czekać ok. 3-4 tygodni. To jakieś chore :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Protestuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wycinanie było tendencyjne. Diabły 2 zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na docelowe miejsce to ja wrócę dopiero w poniedziałek Mam nadzieję że do tego czasu złapią usuwacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko, ja też czekałam na meble...na wanne, płytki i wszystko inne, wszystko jest, ale na wystawie lub w katalogu....w magazynie nie ma NIC!!!!! Nawet wielki Domar działa u nas w taki sposób:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani sugerujesz, że jak się włamał na panel kafe to mógł po IP robić szkdy w kompach???? Hamie, jak ktnąłeś mojego ślicznego, nowego laptopika to cię rzucę prusakom na pożarcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to jakiś satanista zrobił :P Ka, protesty na nic. Tylko spokój nas uratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego tak straszliwie narzekam na polski standard usług:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle że to ten głupek z
głównego ,był w nocy i straszył że wszystko r...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ale proponuję zadbać o kompy...jak się zdarzają hocki klocki, ..... ja mam Tora:P Niekoniecznie musiał coś zarzucić, ale włamy takie są zawsze niebezpieczne... Nie chwaliłaś się laptopem:P:P:P:P:P Ka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, my mamy wanny na magazynie. Takie z hydro i podświetlane. U nas nie trzeba czekać, więc i ja nie chcę czekać. Jak mam coś kupić, to chcę to mieć JUŻ, NATYCHMIAST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwaliłam się ale zpomniałaś :P Idę sprzątnąć łazienkę, a komp sie przeskanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Tylko w tym naszym urzędzie zrobiło sie wesoło, przyszło do mnie kilka osób do pokoju, pokazałam im test od Babki. ;-) I ubaw był totalny, a potem oddalilismy sie na fajeczke. A teraz kończymy pracę. Groszek, pisłam o naszej popularnosci - ze ja taka gwiazda,że na innych topikach jakaś laska sie zaliła ze jej nick ukradłam - bo ona chciała być Yennyfer. A ja jestem tu juz prawie 2 lata jako Yenny, więc niech spada. A ta na marginesie, to są osoby które nie piszą,ale czytały i czasem skrobna na emilka. Z jedna z tych dziewczyn(moje strony) zaprzyjaźniłysmy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekałam na płytki do kuchni 6 tygodni....podobno tyle jechał TIR z Hiszpanii:P Wcześniej je produkowali, potem TIRa ładowali....już chciałam zamówić kurierem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, ja płytki kupiłam od razu. ale na megle czekałam, na okna czekałam, na drzwi czekałam. Na jedne jeszcze czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lecę na opcji deep scan albo full.... Może nic nie być, ale wiecie, są tam IP i inne taki, wolę dmuchać na zimne, ale własmu do mojego kompa nie chcę. Macie firewalla?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, uprzedziłaś mnie....najciekwaszy jest wpis nowego modwrATORA O TYM, ŻE JEDEN Z MODERATORÓW \"ZDRADZIŁ\" I PRZEKAZAŁ HASŁO.... Mam nadzieję, że się uspokoi....wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze chociaż ,ze my odnalazłyśmy spokój na naszym dawnym topiku. A ja też musiałam na prawie wszystko czekać jeśli chcieliśmy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i och.......... Zdrajców należy ukamieniować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, ostatnio posługiwałaś się kategorią kazamat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazamaty były dla padalców. Zdrajów, od zarania dziejów ludzkosci, karano smiercią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×