Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

rozpędziłyscie się dzisiaj, nie ma co.. nawet już się nie staram wszystkiego przeczytać, bo co włączę komputer to dochodzi stron a czasu za wiele nie mam. ale podoba mi się topik, jak juz pisałam i dziekuję za zaproszenie - ninke, więc spróbuję się wkręcić na początek może parę słów o sobie ;) jestem z NIM od dwóch lat. oboje zostawiliśmy dla siebie wszystko. dosłownie - pracę, rodzinę, znajomych. nie jest łatwo czasem bo brakuje przyjaciół - musieliśmy wyjechać i wiele kontaktów się urwało, ale Ci co zostali będą juz pewnie na zawsze. rodziny nas akceptują obie i to bardzo cieszy. mamy malutką córeczkę i ona jest największym powodem do radości (zabiera też sporo czasu, dlatego nie mogę bywać tu zbyt długo i często ;) ale żeby nie było zbyt sielankowo, oboje mamy za sobą nieudane małżeństwa - ja bardzo krótkie, on - kilkuletnie, z dwójką dzieci. kontaktów z przeszłością (głównie ze względu na zachowanie byłej żony) nie utrzymuje prawie żadnych, co nie znaczy, że nie jest obecna w naszym życiu, czasami aż za bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garniera, Będzie dobrze: nie znam szczegółów, ale gratuluję. kogo się spodziewacie: chłopca czy dziewczynki? (byc może już o tym pisałyście setki razy..) nie bać się nic! będzie dobrze. ja też się naczytałam przed porodem - wszystko co mi wpadło w ręce. zapewne większość to prawda, ale i tak okazało się, że jak przyszło co do czego to byłam zielona i spanikowana, jakbym o niczym nie wiedziała do ostatniego momentu. no to pocieszyłam.. ale wiecie co? już za kilka chwil będzie na świecie ktoś, dla kogo będziecie MAMĄ. to jest najcudowniejsza rzecz na świecie. wszystko inne znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiedziałam, że tak będzie. pójdą spać a ja bedę pisać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie ma tego złego, bo doczytałam o Kubusiu, to już nie pytam jaka bedzie płeć u Garnierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawiły mnie. czuję się jak Wypłosz z Epoki Lodowcowej w dniu migracji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo my wszystkie już od dawna ale zapraszam rano ;) Yenka zagląda tutaj juz ok. 7 ;) a ja z reguły zamykam ;) Buzia dla ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nie ma to jak dobrze zacząć dzień.... Neta doma dalej niet, więc musiałam sie udać z samego rana do pracy, aby móc coś zrobić:( Miałam być od 11, więc sprawiłam sobie 3 godzinki siedzenia.... Garni, jako osoba ze wszechmiar odpowiedzialna kobiecie w tak zaawansowanej ciaży nie podałabym grzańca, który szczególnie łatwo oddziaływuje na całość organizmu...DLa Ciebie sok ze świeżo wyciśniętych pomarańczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcza paka, zniknęłam na jeden wieczór i juz ominęło mnie winko :o Ostatnio proponowałam piecie Ka, ale jej też nie było :P Będzie dobrze witaj. Tekst o dymaniu nie był do Ciebiei już to wcześniej tłumaczyłam. Zresztą nie był skierowany do nikogo personalnie, tylko w wielkim skrócie opisywał sytuację, która jest mocno niefajna, szczególnie dla kobiety... a one go jeszcze tłumaczą :o Ja taka trochę feministka jestem i jak słyszę takie gadki to mnie skręca, że kobiety dają się tak wmanewrować :( Dzięki Twojej obecności, bo Garni jest tu od dawna... teraz są dwie które oczekują maluszków i topic zyskuje nowy wymiar społeczny :D Teraz będziemy na newsa od Ciebie w kwestii płci potomka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i emma78 hello :) Gardło mnie boli :( Wczoraj tak strasznie zmokłam i przewiało mnie do tego wszystkiego łoj... kiepsko się dziś czuję. Ani, pisałas kiedyś o tatarze i unikaniu innych takich potraw przed staraniem. Ja wczoraj właśnie dałam sobie pokłuć rękę, żeby posprawdzać wszystkie hormony. Tylko co będzie jak się okaże, że jestem mężczyzną ... i zamiast na dziecko powinnam czekać aż mi włosy na klacie zaczną rosnąć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, ja też idę na badania, Jutro... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, jak widzę znowu dotarłam jak biba skończona...? ja to mam pecha! a tak by mi się kubeczek grzanego winka przydał... albo mniodku grzanego... mniam, mniam! może co zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu... nic nie ma... nic to, robię sobie kafkę i do pracy! trza się odrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa, ze staram się zabić czas:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie babeczki!! ja tutaj w dorosłość wkraczam a wy dalej to samo...ech co za kobitki!! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa! groszku, mi chodziło ze nic już grańca nie ma... bo jak widzę wychłeptałyście do dna! a smaka mi narobiłyście wyjątkowego... ale dzięki wielkie, wielkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hey Wam.. a ja tam mam kaca po tym mleky, ktore mi zaserwowala..celi xx:P hheh.. a poza tym w robotce siedze..szefa nie ma to ucze sie na egzaminy weekendowe niestety..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bedzie dobrze
dołącz maila do profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie sposób do was nie zajrzeć ........................a wy takie produktywne jesteście a potem sie czyta i czyta i do tego omineła mnie impreza buuuuuuuuuuu. powiem wam co robię teraz ..................nic nie robię mam urlop do końca tygodnia hi hi i co by nie mówić na nic nie mam czasu ;-). A do tego chce mi się przeraźliwie spać ..........zasypiam na siedząco , odzwyczaiłam się sypiać parą i mam z tym problem całe noce się budzę bo ciagle mi cos przeszkadza ................a może ktoś;-). jest super ..............dawno tak nie było :-) witaj Będzie Dobrze ..................ładny masz nick to takie moje ulubione stwierdzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Whim..hihi tak sie wlasnie zlozylo ze kiedy pisalas ze fajny bylam w trakcie zmiany;) na Wisniowa:) hihi..ale nadal uwazam, ze bedzie dobrze:) pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie-i stare i nowe kobitki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×