Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Bo mi się te dzisiejsze posty w jeden zlały :O i nic nie załapałam :O Ale pięknie pachną te gozdziki , a cynamon hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninke nio..sok mi pozostaje..bo mleka nie lubie:/ chyba, ze z zeciurkami:P hi, ale wczoraj czosnek z gzikiem jadlam profilaktycznie, bo o tey porzez to mnie czesto cos łapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki i pamiętajcie 2kc , bo inaczej to chore główki was jutro czekają :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no i jeszcze martini :D:D:D:D:D niezły miks :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi xx nio czekam czekam.. 8,5 t.c.:) a przepraszam za to ze zapytam, ale w tym wszystkim tez sie czasami gubie:) kto jeszcze czeka??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie....... rozwiń to proszę, bo mnie zaintrygowałaś \"czosnek z gzikiem\" ;) co to takiego i z czym i po co i w jakim celu ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Garnierka ktory t.c?? podejzrewam ze bardziej zaawansowany:) gzik..to bialy ser+cebula,sol, pieprznp..i smietanka..kwasna..hi...a ja do tego czosnek daje..bardzo dobre na przeziebienia.. w zeszlym roku ciagle chorowalam..a w tym moze z raz delikatnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk puk Ani ............. Ani ............... Wiecie co ? Ani chyba sie upiła :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie ........ czyli to taka pasta serowa wzbogacona czosnkiem tak ? ;) A Garni to juz za miesiąc rodzi i bedziemy topikowymi ciotkami Kubusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie ........ czyli to taka pasta serowa wzbogacona czosnkiem tak ? ;) A Garni to juz za miesiąc rodzi i bedziemy topikowymi ciotkami Kubusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bedzie dobrz
no mozna tak powiedziec celi xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oka ide sie wyprysznicowac..w ogole jakos mi dziwnie prawie caly zdien pzred kompem:/ i niezdrowo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka garniera to wiesz...ma 29 dni DO PORODU!!!!!!!!!!!!!! I juz ma te sny prorocze ......:) bo sie szpitala boję :D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garniera mnie na sama mysl paralizuje..:( bardzo sie boje.a tyle sie naczytalam..ze mi czubkiem glowy wychodzi.. juz wiecej nie bede czytac wole zyc w nieswiadomosci:D:D:D:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) ty z tymi snami na powaznie ?? ale wiesz co ja ostatnio tylko o stoamtologach snię więc wierzę ;) Ale troszkę ci zazdroszczę Kubusia :O tez bym juz chciała .................... ale sie boję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie ... ale o wychowywaniu nastolatka jeszcze nie zcytałaś co??? :D:D:D:D:D Bo moja kumpela w ciąży stała sie expertką od wychowywania począwszy od narodzin a skończywszy na urządzaniu wesela dla dziecka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Tyle tylko, ze maluszek szybko mamusię wyprostował :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak w przedszkolu
Celi, Ani, Garni, Yenny..... A zielony groszek to będzie Zieli czy Grossi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehs celi xx..a to dobre:D:D:D nie ne..jeszcze nie czytalam..ale uswiadomilas mi ze jestem daleko za murzynami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Jagódko .............. całosci .............. płaczu............. krzyku............... bezradności .............. no i czy ja nadaję sie na mamę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Celi xx.....ja tam az tyle czasu nie mam by \'uczyc się\" metod wychowania dziecka... narazie pielegnacja noworodka zaraz postaram sie skrobnąć maila do was.. eksia numerek odwala:) powaliła nas dzisiaj smsem...akurat wybieralismy wózek:) ale maraton po częstochowie po producentach zrobilismy! szok.. ale jak cos to moge już wam polecić ja jestem słabeusz... więc dla mnie 14 kg to max dla dzwigania wózka:) i taki bedzie:) a jutro ma przyjsc łózeczko:) takie jak wam pokazywałam...tylko kupie juz posciel..i mamy komplecik:D dla dzidzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na lekkim rauszu.... padł mi net, wciąż pada...jest i mogę go gonić.... nie wiem który raz próbuję napisać post:(wrrrrrrrrrrrrrrrrrr był i galicyjski i własnej roboty na kadarce:D który Wam bardziej smakował? wiecie, jakie mam rumieńce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo fantazja jest od tego bo fantazja jest od tego, aby bawić się na całego:D:D:D Ka;) smakuje winko????? Ciotka Anouk stawia grzańce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam...przyznam się Wam. jedyny alkohol, w jakim gustuje to wino. W każdym klorze. Ale WINO;) nawet domowe wyroby tatusia;) choc babcia robi lepsze;) a ciocia w. świetne winko z malin:) skombinuję Wam za czas jakiś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×