Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 smutna_ma艂gosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Go艣膰 apsikkk
:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 no i co no i co
no to sobie b膮d藕cie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 KOSMOS
Witam Uwa偶am 偶e 40 z艂 za 10 minut to lepsze ni偶 2 z艂 za 1 w艂os. Prosz臋 mi odpisa膰 czy to jest cena Krakowska? W艂osy rosn膮 naprawd臋 z r贸偶nych powod贸w. Cz臋sto zaczynaj膮 rosn膮膰 gdy zaczynamy bra膰 tabletki hormonalne lub sterydy. S膮 przypadki i to cz臋ste 偶e po dobraniu odpowiednich tabletek hormonalnych w艂osy potrafi膮 zanika膰 mo偶e nie ca艂kowicie ale cz臋艣ciowo, szczeg贸lnie te meszkowate. Grunt to dobry lekarz. pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 LUNA 22
Hej, 4 dni temu zauwazylam ze zaczely mi rosnac wloski na nosie. ;( Jest ich duzo, sa jasne i maja juz z pol milimetra. Jestem przerazona... W innych czesciach ciala mam lekki meszek tzn na piersiach, troche wloskow wokol sutek - ktore wyrwam penseta. Ale wydawalo mi sie to normalne...pomimo tego ze jestem blondynka. Przegladalam wasze posty i nie zauwazylam zeby ktoras z Was miala wloski na nosie... We wtorek ide do ginekologa, po skierowanie na badania krwi. Zalamka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 helle
Przeczyta艂膮m ca艂y topic i uwa偶am, 偶e wi臋kszo艣膰 z Was po prostu przesadza. Rozmiem zmartwienia zwi膮zane z nadmiernym ow艂osieniem twarzy, szczeg贸lnie w "dziwnych" miejscach czyli niekoniecznie nad g贸rn膮 warg膮 (tam mniejszy lub wi臋skzy meszek ma wi臋ksoz艣膰 kobiet; mi臋dzy innymi ja sama i to wi臋kszy, pozbywam si臋 go przy pomocy plastr贸w do depilacji twarzy, kt贸re naklei膰 mo偶na na niej w艂a艣ciwie wsz臋dzie) ale nogi, r臋ce... hmm... nigdy nie "zdiagnozowa艂am u siebie" hirsutyzmu, cho膰 moje nogi idelanie g艂膮dkie po goleniu nigdy nie by艂y, a "czarane kropki" to u mnie normalka. ogol臋 rano, kaktus jest wiec偶贸r i doda膰 jeszcze musz臋, 偶e zarastaj膮 mi te偶 pot臋偶nie te "tylne nogi" no i brzuch do p臋pka mniej wiecej. pojedyncze w艂oski przy sutkach wyrywam, ajk tylko si臋 pojawi膮. Nigdy nie czu艂am, 偶beym by艂a jaka艣 "nienormalna". Po prostu bardziej ow艂osiona. Daje mi to w ko艣膰, regulana depilacja woskiem n贸g (boli jak skur***** ale innych skutecznych metod nie ma szczgeolnie w lecie), kermem do depilacji r膮k (w艂oski tam mam s艂absze, na te na nogach krem W OG脫LE nie dzia艂a, wi臋c zosta艂 na r臋ce, nawte jak odrastaj膮 s膮 na tyle jasne, ze nie rzuczaj膮 si臋 w oczy i nie bardzo k艂uja), maskaryczna, bo bolesna "g艂臋boka depilacja" (艂ono, miejsce miedyz po艣ladkami, wargi sromowe - wsz臋dzie tam zarasta艂膮bym bujnie gdybym tego nie robi艂a...) i inne "przyjemno艣ci"... Mimo w艂膮snych ow艂osieniem odnosz臋 wra偶enie, ze wi臋ksoz艣膰 z dziewczyn demonizuje. trzeba po prostu bardziej systematycznie i zaciekle o siebie dba膰, regularnie woskowa膰 to co ow艂osione i od czasu do czasu np. do solarium...- poczujecie si臋 po nim lepiej, a "czrane kropki" b臋d膮 mniej widoczne i w艂oski rozja艣ni膮 si臋. To zawsze co艣, bytak rzec. A co do faceta... moi przyjaciele zwierzlai mi si臋 niegdy艣 ze swojego poci膮gu do dziewcyzna ow艂osionych lub/i lekko "k艂uj膮cych". M贸j facet si臋 艣mieje chwytaj膮c mnie za chropowat膮 艂ydk臋, kt贸rej akurat nie mia艂am czasu wydepilowa膰. Wie, ze o siebie dbam, ja wiem, 偶e on woli g艂adkie, ale kurcze ejste艣my tylko lud藕mi.. ja si臋 go nie brzydz臋 jak mu pryszcz wyskoczy...! :) Facetowi nale偶y powiedzie膰: s艂uchaj, ejstem chora i tyle. By艂am raz zkolesiem, kt贸ry mia艂 艂uszczyc臋. niby jeszcze bardziej obrzydliwe, ale nie stanowi艂o to problemu, mia艂 j膮 na g艂owie, sma mi powiedzia艂, wcal emnie to nie brzydzi艂o. A by艂 kochankiem tylko, nawet nie facetem. Nie wariujcie z powodu komputerowo obrabianych lasek z telewizji czy gazet. uk艂ony :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mieszanka7
czesc dziewczny, jestem nowa i mam ten sam problem co wy. nie bede opowiadac "gdzie" i "co" mam, bo na mysl o tym zaraz popadam w d贸艂.... jesli kt贸ra z was chce sie po偶alic i do mnie napisac to zapraszam.. mysle ze powinno zrobic sie troche razniej... wpada艂am na pewien pomys艂, ale nie wiem czy jest on do zrealizowania..ot贸z na allegro jest "maszyna" kt贸ra wysy艂a laser usuwaj膮cy w艂oski.. jest to podobno profesjonalne urz膮dzenie stosowane w salonach kosmetycznych... < nawet tak wygl膮da... chyba nie jest ma艂e...no i napis na nim 艣wiadczy o u偶ytkowaniu w gabinetach> .... uestety bardzo duzo kosztuje bo az 999 z艂. nie stac mnie ... na po艂owe tak... :)........... w zwiaku z tym pomy艣la艂am, 偶e moze mo偶na by艂oby si臋 z艂o偶y膰 z kt贸ras z was.. nie wiem tylko jak pogodzic u偶ytkowanie lasera mi臋dzy dwiema osobami < mn膮 i kims jeszcze...> jestem uczciwa osob膮... i bardzo mi zalezy bo zbliza sie lato... JAK TU WYJSC??!?!? :(((((((((( TO MOZE MOG艁OBY ROZWIAZAC PROBLEM Z KTORYM SIE BORYKAMY .... JESTEM PE艁NA NADZIEJI. POTZREBA MI TYLKO CZYJAS CHEC.. SERDECZNIE ZAPRASZAM.... I PROSZE O KONTAKT NA MOJ MAIL.... :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 no taaaaaaak
Tani to on nie jest, a gwarancji nie ma, hmm, to juz wolalabym kupic ten z Quelle za 120, mniejsza strata, mniejsze roczarowanie :-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 no taaaaaaak
mieszanka7 mo偶e faktycznie spr贸buj ten ta艅szy, kt贸ry jest w Quelle, ja nie s膮dz臋, aby ten za 999 by艂 super lepszy, ja juz sie sama zastanawiam nad kupnem tego za 120 zl, faktycznie mniejsza strara. A mo偶e kt贸ra艣 z was u偶ywa艂a go, odezwijcie si臋 zatem, napiszcie jak to dzia艂a, a mo偶e znacie jaki艣 test konsumencki??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kenya
yen33 ---> 18 to wynik nie do pobicia??? Przy mnie Ty jeste艣 gladziutka jak pupcia niemowlaka... nie bed臋 nawet m贸wi膰 ile punkt贸w mam w tym te艣cie, bo to po prostu masakra i rycze膰 mi si臋 chce. powiedzcie mi, czy kt贸ra艣 z was u偶ywa艂a inhibitora KALO? Bo w艂a艣nie kupi艂am i ciekawa jestem skuteczno艣ci.... Nogi zostawi臋 w spokoju, bo wydaje mi si臋 bezcelowe wylewanie na nie tubki kremu, kt贸ry kosztowa艂 100 z艂 jakby nie patrze膰 :O ale chcia艂am si臋 pozby膰 w艂osk贸w nad g贸rn膮 warg膮 albo w dolnej cz臋艣ci brzucha.... i zastanawiam si臋 czy podzia艂a... mia艂y艣cie do czynienia z tym kosmetykiem??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mieszanka7
dzieki dziewczny.... fajnie wiedziec ze s膮 wsrod mnie inne, kt贸re maja ten sam problem co ja.. pierwszy raz slysze o quelle. co to takiego i gdzie mo偶na dostac? a n贸偶 widelec cos pomoze ;/ ja juz sama nie wiem... mimo to zapraszam na swoj mail jakby ktoras chciala sie pozalic gdzie jej znowu uros艂o :) ...... :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczyny 馃尲 馃尲 馃尲 witam nowe ciepri膮ce, to bardzo przukre, 偶e jak musimy si臋 m臋czy膰, c贸z, ja w tym te艣cie tez najlepiej nie wypad艂am :-( do Kenya 馃尲 ja u偶ywa艂am Kalo Inhibitor i niestety jestem zawiedziona, efekt zerowy, kupi艂am dwie tubki, na poczatku mia艂am wra偶enie, 偶e jest jakas pozytywna zmiana, ale szybko si臋 zawiod艂am. Nie wiem, jak bedzie u Ciebie, mam nadzieje, 偶e zadzia艂a 馃尲 Powodzenia, pozdrawiam wiosennie 馃尲 mieszanka7 ja te偶 s艂ysz艂am o tym aparaciku w Quelle, proponuje wejsc na ich strone internetow膮, widzia艂am, 偶e jest teraz po 125 zl, sama zastanawiam sie nad kupnem, bo na inne zabiegi nie mam teraz szans, wi臋c moze odza艂uj臋 i kupi臋. Tak jak sugerow艂a tu koleznka powy偶ej, fajnie by艂oby, gdzyby wypowiedzia艂a si臋 jaka艣 dziwczyna, kt贸ra \"testowa艂a\" to urz膮dzenie. Wiosna, wiosna, fajnie, ale z drugiej strony mniej mo偶na zakry膰 pod ubraniem.........:-) Pozdrawiam Was ciep艂o i wiosennie 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Paulla
ja mam podobne urzadzenie do tego z quelle. nazywa sie HYDAS Easy Free i dziala na zasadzie ze trzeba chwycic wlosa penseta i naciskac przycisk - w ten sposob wlos zostaje razony pradem. na instrukcji jest napisane ze wystarczy ok 20 sekund ale ja musze to trzymac ze 3 minuty zeby wlos wypadl. nic nie boli ale trzeba miec cierpliwosc do tego.no i 3 minuty na jednego wlosa... :(a ja mam tych w艂och贸w strasznie duzo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc Paulla 馃尲 dzieki za informacje, powiedz mi jeszcze, czy te wloski odrastaja w takiej samej ilosci? czy moze sa s艂absze> I jak d艂ugo uzywasz tego urzadzenia? Przepraszam, za t膮 ilo艣c pyta艅, ale jestem ciekawa i gotowa to zakupc, wiec chcia艂abym wiedziec jak to dzia艂a w praktyce, a nie tylko w teorii :-) Pozdrawiam 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mi w tym tescie wyszlo 11:( http://forum.starania.pl/viewtopic.php?t=179, czy powinnam zglosic sie do lekarza? hmm biore juz dosc dlugo tabletki antykoncepcyjne i mozliwe ze maja w tym jakis udzial, tylko ze ja niechce przestac ich brac:( bo caly czas mialabym schizy ze jestem w ciazy. :( kiedys moj mezczyzna nazwal mnie futrzakiem, ale na szczescie mu to nie przeszkadza

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jjjjjjjjaaaaaaa
poczytajcie o Vaniqa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 Dziewczyny, wpisuj臋 si臋 na list臋 obecno艣ci. Problem ten sam co i u Was, nie b臋d臋 wi臋c wchodzi膰 w szczeg贸艂y. Pojawi艂 si臋 wraz z wej艣ciem w okres dojrzewania, ok. 15 roku 偶ycia. Czekam na wynalezienie jakiego艣 艣rodka na te nieszcz臋sne w艂oski, ale p贸ki co, nie mam z艂udze艅. Nic z rzeczy dost臋pnych obecnie nie rozwi膮zuje tego problemu na sta艂e, mo偶e za to stworzy膰 nowe (np. rozwali膰 w膮trob臋 albo mocno odchdzi膰 portfel) Zastanawiam si臋 nad depilacj膮 cukrow膮. W艂a艣ciwie to jestem ju偶 zdecydowana aby spr贸bowa膰. S臋k w tym, 偶e w internecie mo偶na znale藕膰 opis tej metody, trudno za to napotka膰 adresy gabinet贸w kosmetycznych, gdzie mo偶na podda膰 si臋 cukrowaniu. Czy znacie mo偶e jakie艣 adresy w Warszawie lub okolicach? I jeszcze jedno: nie zadaj臋 ju偶 pytania: Bo偶e, dlaczego pad艂o na mnie? My艣l臋 jestem dostatecznie silna, by jako艣 sobie z tym radzi膰, by nie zamyka膰 si臋 na innych ludzi i w og贸le... Jasne, 偶e czasami mam do艂y z tego powodu, jasne, 偶e bardzo chcia艂abym tego nie mie膰. Ale mo偶e pad艂o na mnie, bo znosz臋 wszystko to lepiej, ni偶 znosi艂aby inna kobieta.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam niedzielnie :-) nokia 3410 馃尲 testem a偶 tak sie nie przejmuj, ale je艣li uwa偶asz, ze Twoj problem jest ju偶 dla Ciebie m臋cz膮cy i dokuczliwy, to nie zaszkodzi艂oby i艣c do lekarza i postawic diagnoze. Hmm, niekt贸re tabletki hormonalne moga pog艂臋biac hirsutyzm, moze dobrze by艂oby wybra膰 inne, a wczesniej sie przebada膰. Pozdrawiam wiosennie :-) witam ciep艂o sk贸rka_brzoskiwni :-) Bardzo podoba mi sie to, co napisa艣 na ko艅cu \"Ale mo偶e pad艂o na mnie, bo znosz臋 wszystko to lepiej, ni偶 znosi艂aby inna kobieta\" hmm, ja my艣le podbnie, cz艂owiek dostaje w 偶yciu tyle ile potrafi znie艣膰, pozdrawiam Cie bardzo serdecznie, ciesze sie, 偶e tutaj wpad艂a艣, fajnie, 偶e tak dobrze \"oswoi艂a艣\" te chorob臋. Ja tez j膮 traktuj臋, jako dosiwadczenie, kt贸remu musze podo艂a膰, wiem, 偶e mam na to si艂臋. Podrawiam raz jeszcze, dzi臋kuj臋 za te s艂owa 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Paulla
Do Wesola_malgosia ja uzywam tego od jakis 2 miesiecy i widze efekty.na razie nie duze ale jednak.a mianowicie wlosy sa slabsze i duzo mniej widoczne, a niektore w ogole nie odrastaja. tylko to dziala lepiej na te slabsze wlosy, jak sa czarne i mocne to trzeba duzo dluzej trzymac niz jest w instrukcji napisane.trzeba trzymac az wypadnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mam pytanie...
Czy macie te偶 problemy z wypadaniem w艂os贸w? (艂ysienie androgenowe). U mnie s膮 bardzo niewielkie zmiany je艣li chodzi o ilo艣膰 ow艂osienia, ale od lat borykam si臋 z 艂ojotokiem i wypadaniem w艂os贸w przez nadwra偶liwo艣膰 mieszk贸w w艂osowych na testosteron :( Jak to jest u Was :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej, hej 馃尲 :-) dzi臋ki Paulla za odpowiedz, hmm, postanowi艂am, 偶e zam贸wie to urz膮dzenie z Quelle, a n贸偶 widelec si臋 uda, nie mam teraz kaski na zabiegi kosmetyczne w salonach, wiec kupi臋 ten aparacik, w sumie w cenie Kalo, a przecie偶 bed臋 go mogla wykorzystac wielokrotnie :-) Tak si臋 pocieszam :-D Jeszcze raz dzi臋ki za odpowiedz, 偶ycze powodzenia, mam nadzieje, 偶e wloski wyadn膮 wszystkie i pewnego dnia obudzimy si臋 gladkie jak pupka niemowalczka :-D :-D :-D do Mam pytanie lysienie androgenne cz臋sto idzie w parze z hirsutyzmem, ja nie mam takiego problemu, owszem, w艂osy mi wypadaj膮, ale w okre艣lonych porach roku, cz臋sto w przesilenie wiosenne i jesienne. Na tym topiku byly dziewczyny, ktore zali艂y sie na taki dodatkowy problem, wi臋c apeluje ODEZWIJCIE SIE JESZCZE. Kole偶naka potrzebuje wsparcia 馃尲 Pozdrawiam 馃尲 Gdzie ta wiosna?? 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Paulla
Mam pytanie do Was. Jak depilujecie w艂ochy z brzucha? Bo cholerka juz sie cieplo zaczyna robic to trzeba brzuszek pokazac a tutaj zapuszczone przez zime wlosiska. :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej hej!! Zam贸wi艂am aparacik z Quelle, zobaczymy co b臋dzie. Moze akurat si臋 uda. Jak go dostan臋 i wypr贸buje, to podziele si臋 z wami, jakie sa efekty :-) Ja mam par臋 w艂osk贸w na brzuchu, usuwam je pensetk膮, ewentualnie za pomoc膮 wosku w plastrach Joanna do twarzy, sa deikatne. Polecam. Pozdrawiam, pozdrawiam 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej dziewczyn! Dawno tu nie zagl膮da艂am, mo偶e dlatego 偶e szko艂a srednia zawali艂a mnie masa nauki:( Ale nauka idzie nabok kiedy chodzi o moje w艂osy:( Ale nareszie!!!! W 艣rode po 艣wi臋tach jade do kliniki do Poznania, mo偶e oni mi co艣 poradz膮:( Robi艂膮m mase bada艅 ale wysz艂o mi 偶e mia艂am podwy偶szon膮 prolaktyn臋 i o duzo wi臋cej DHEAS ni偶 mie膰 powinnam. Oby dali mi oni co艣 co mi pomo偶e. Idzie lato, pla偶a a ja w do艂ku psychicznym:( Raz zrobi艂膮m b艂ad, kiedy zacz臋艂am goli膰 brzuch od p臋pka w do艂, potem ros艂y coraz grubsze to zacz臋艂am je wyrywa膰 a teraz s膮 strasznie czarne i widoczne i niczym nie da si臋 ich rozjasni膰:( Z nogami daje jako艣 rade, bikini sama robie woskiem,ale brzuch jak robie woskiem to potem wszystko mi wrasta i czasami musze skalpelem w艂oski wycina膰 a potem blizny zostaja, m贸wie wam masakra.Z w膮sikiem daje rade, ciocia da艂a mi specjalny wosk od kosmetyczki, w膮sik ju偶 nie ejst problemem, jak narazie na brodzie w艂oski s膮 jasne, czyli ich nie widac. Dziewczyny piszecie o paru w艂osakch na piersiach i sutkach a ja mam ich pe艂no:( Tyle 偶e narazie nie s膮 a偶 tak bardzo widoczne,ale te miezy piersiami poma艂u robi膮 sie grubsze i mocniejsze:( przecie偶 tego depilowac nie bede. Nio i jeszcze plecy od po艂owy w d贸艂- koszmar:( narazie robie woskiem,ale czy do ko艅ca 偶ytcia tak musi by膰? Jade do Poznania i licze na to z臋 mi pomoga, bo jak oni powedz膮 偶e tego nie da sie uleczy膰, to ja nie wiem co ze sob膮 zrobie:( dziewczyny 偶ycze wam mi艂ych i spokojnych 艣wi膮t :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 weso艂a_ma艂ogia
Witaj czarna16馃尲 呕ycze powodzenia w tej klinice, mam nadzije, ze wizyta b臋dzie owocna i przyniesie ostateczne rozwi膮znie Twojego problemu 馃尲 呕ycze z ca艂ego 鉂わ笍 i trzymam kciuki :-) R贸wnie偶 偶ycz臋 Tobie, jak i wszystkim bywalczyniom na tymm topiku, bardzo radosnych, weos艂ych, pogodnych i rodzinnych 艣wi膮t! Niech o偶ywa w Was nadzieja!! 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj czarna16馃尲 呕ycze powodzenia w tej klinice, mam nadzije, ze wizyta b臋dzie owocna i przyniesie ostateczne rozwi膮znie Twojego problemu 馃尲 呕ycze z ca艂ego 鉂わ笍 i trzymam kciuki :-) R贸wnie偶 偶ycz臋 Tobie, jak i wszystkim bywalczyniom na tymm topiku, bardzo radosnych, weos艂ych, pogodnych i rodzinnych 艣wi膮t! Niech o偶ywa w Was nadzieja!! 馃尲 Ps waln臋lam byka w nicku i jestem pomara艅czowa :-D wysy艂am jeszcze raz, zeby nie bylo w膮tpliwo艣ci :-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mieszanka7
weso艂a ma艂gosia i jak aparacik !? odpisz jestem bardzi ciekawa !!!!!!!:)))))))))))) ca艂usy zaro艣nietym babkom :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×