Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 smutna_ma艂gosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Go艣膰 luna22
Poprosil o pokazanie moich wymyslow :] i stwierdzil, ze kazdy ma wloski itd. Wiem ze kazdy ma tylko jak ich jest w pewnych miejscach wiecej to juz sie zaczyna patologia :) Tylko dlaczego ja je widze? :) no commensts

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣ku 17
A ja si臋 ba艂am 偶e paluchy mi b臋dzie wk艂ada艂

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 za艂amana goshia
witam ponownie ;) tak sie zastanawiam, 偶e moze z tymi pojedynczymi ciemnymi wlosami na brodzie to isc na elektrolize hmmm boje sie tylko ze trafie do jakiejs malo profesjonalnej osoby i nie bedzie trafiala w cebulke wlosa:/ pozostaje tez kwestia ewentualnych bilzn po takim zabiegu:( ech... czy ktoras z Was wyprobowala elektrolize ?? jesli ktos moze udzielic mi porady w tej kwestii to bylabym wdzieczna ;) no i gdzie ewentualnie w warszawie robia takie cos profesjonalnie bo w sumie pewnie w wielu gabinetach, ale jak same rozumiecie wolalabym pojsc gdzies gdzie wiem, ze nie zrobia mi krzywdy;) nie chce isc i potem plakac ze sie w ogole zdecydowalam!! milego popoludnia Kobitki :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 w艂osek
We wczesniejszych wypowiedziach czyta艂am ze kt贸ras z Was uzywa艂a kremu Kalo. Warto go kupic jesli chce go uzyc na wasik na twarzy? Nie jest on zbyt ciemny wiec nie wiem czy krem zadzia艂a.Prosze o rade

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣c dziewczyny, fajnie, 偶e wiosna i robi sie cieplej, ale z drugiej strony wi臋cej \"spraw\" wyjdzie na s艂oneczko :-D czekam na m贸j aparacik, zobaczymy, co b臋dzie, 馃尲 w艂osku 馃尲 ja u偶ywa艂am KALO i jestem niestety zwiedziona, c贸偶, my艣le, ze to sprawa indywidulana r贸wnie偶 i kwestia tego jaki silny jest w艂os, na pocz膮tku wydawa艂o mi si臋, 偶e jest troch臋 lepiej, hmm, ale to by艂 chyba przedwczesny zachwyt. Rzeczywi艣cie troch臋 w艂os贸w zrobi艂o si臋 s艂abszych, zamieni艂y sie w meszek, ale to kropla w morzu. Je艣li chcesz zaryzykowa膰, pr贸buj, aczkolwiek cena nie jest ma艂a. Pozdrawiam 馃尲 Dziewczyny, g艂owy do g贸ry, wiosna nasza :-D 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 luna22
Jak u Was wygladaja te wloski? Chodzi mi oto czy one sa ciemne , twardsze tak jak u pan贸w?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bella-dona
U mnie sa twarde i ciemne jak meskie ale na twarzy "siedza"dosc slabo -czyli latwo sie wyrywaja moze dlatego ,ze stale to robie? Zastanawiam sie czy usuwajac plastrami czy kremami nie zauwazylyscie czy nie rosna nowe?tego sie boje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bella-dona
no wlasnie wiosna >milo ale teraz wiecej widac przez to ze zrzucamy cieple ciuchy i odslaniamy cialo. Zastanawiam sie nad laserowym usuwaniem-duzo czytalam ale zastanawiam sie czy po zaprzestaniu nie odrosna z powrotem i jeszcze wiecej ,czy sie nie rozniosa bo w trakcie laseroterapii w przerwach trzeba je golic a nie wyrywac czyli potencjalnie mozna rozniesc wlosy na szersza powierzchnie i jesli po zabiegach odosna to czy nie beda np.w innych miejscach niz poprzednio-przez to ze sie "rozsieja" albo wogole duzo>nie wiem czy gadam z sensem ale to mi nie daje spokoju...Jak czytalam niektorym nie przestaja rosnac po laserze ale czy w ich przypadku nie przybylo ich -chociazby z powodu golenia? Moze jest ktos kto jest po laserze i ma jakies doswiadczenia?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 luna22
Ale jak one sie rozsiewaja? Po wyrywaniu pinsetka zauwazylam ze odrastaja i sa mocniejsze. Czy ta dolegliwosc to tylko ciemne wloski w nietypowych miescach?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 PCO-wiczka
Use jak nie musisz to nie bierz lek贸w hormonalnych,bo ja bra艂am Diane w sumie ucieszy艂am sie bo wloski zaczely odrastac slabsze ale to byl chwilowy zachwyt, po 4 cyklach po ich odstawieniu rosna mi teraz ze zdwojon膮 si艂膮 s膮 grube i czarne a najgorsze jest to ze mnostwo z nich rosnie mi na brodzie,staram sie je wyrywac penseta ale strasznie mam juz podrazniona skore:(szkoda gadac... Pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cze艣膰 dziewczyny :-) jesli chodzi o w艂soki, c贸z, moja najwieksz膮 m臋k膮 sa w艂osy na brodzie, gdyby nie to, problemu w zasadzie nie by艂oby, nietety s膮 w艂osy w wi臋kszo艣ci czrne, moze juz nie tkie twarde, bo je regulanie wyrywam, mijecami faktycznie blrdn膮 i maj膮 charakter meszku. Jednak wi臋kszo艣c jest nieub艂agana :-( Co do laseru, podobno diodowy Light Sheer, podobno w tej chwili najlepszy, wklejam informacje o tym co przed i po zabiegach: Przed zabiegiem NIE WOLNO STOSOWA膯: - Lek贸w uczulaj膮cych na s艂o艅ce np. antybiotyki – zabieg najwcze艣niej po tygodniu czasu od zako艅czenia leczenia, - Zi贸艂 dziurawca, nagietka, herbat perfumowanych- zabieg najwcze艣niej po 2 tygodniach ), - Krem贸w zawieraj膮cych retinol, isotretinoin臋, kwasy owocowe, wit. C itp.- minimum 4 tygodnie przed zabiegiem, - Kosmetyk贸w i lek贸w z艂uszczaj膮cych- minimum 2 tygodnie przed i po zabiegu; Nie nale偶y opala膰 si臋 przed zabiegiem zar贸wno na s艂o艅cu jak i solarium ( minimum dwa tygodnie) ani w czasie trwania serii zabieg贸w. Po zabiegu nale偶y chroni膰 si臋 przed s艂o艅cem przez miesi膮c i stosowa膰 kremy z wysokim filtrem. Przed i mi臋dzy zabiegami nie wyrywa膰 w艂os贸w (dot. p臋seta, depilator, wosk) minimum 4 tygodnie. Mo偶na u偶ywa膰 do tego celu jedynie maszynki. Jest mo偶liwe stosowanie kremu depiluj膮cego ale nale偶y pami臋ta膰 aby nie stosowa膰 go 1 tydzie艅 przed zabiegiem. Rozja艣nianie w艂os贸w r贸wnie偶 prosz臋 zaprzesta膰 tydzie艅 przed wykonaniem zabiegu. Efektywna terapia sk艂ada si臋 zazwyczaj z kilku zabieg贸w w odst臋pach 4-8 tygodniowych. Po ka偶dym zabiegu ilo艣膰 w艂os贸w zmniejsza si臋. Przy pierwszym zabiegu zostaje usuni臋te 40-60% w艂os贸w, po trzech zabiegach 92%. Ten niewielki pozosta艂y procent to w艂osy ja艣niejsze, delikatniejsze, niewidoczne. 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Duzo os贸b poleca te偶 elektroliz臋, ja czekam teraz na m贸j aparacik i b臋d臋 stosowa艂a domow膮 elektroliz臋 :-D Kiedy艣 poleca艂am taki 艣rodek na spowolnienie odrostu w艂os贸w, zawywa sie THALGO i mo偶na go kupic u kometyczek, polecam, jest ca艂kiem niez艂y. Poza tym na kt贸rej艣 stronie jedna z kafeterianek poleca艂a ma艣膰, kt贸r膮 tez kupowa艂a za niewielkie pieni膮dze u kosmetyczki, ja niestety nie dotar艂am do tej ma艣ci, podbo jest dobra. Pozdrawiam dziewczynki 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bella-dona
PCO>>>>>>>wygladalybysmy jak malpeczki,no nie skubie sie tylko goli i to mnie niepokoi bo boje sie ze uzywajac maszynki na wiekszej powierzchni -bo przeciez nie da sie ogolic po jednym wlosku jak penseta i czy w ten sposob nie "obudzi"sie "uspionych"cebulek wokol tych trwalych klakow ktore sie wyrywa-wiecie co mam na mysli....?nie wiem jak mam to wytlumaczyc.Jak zaczelam golic nogi bo krem do depilacji nie usuwal tych odrosnietych wlosow ,to zaczely mi rosnac jeszcze wiecej wiec chyba od golenia "roznosza sie " na wieksza powierzchnie ,to samo wokol piersi mialam ojedyncze a idac kiedys do szpitala (wstydzac sie )na szybko ogolilam wokol piersi no i mam ich wiecej i grubsze!Czyli golac maszynka miedzy laserami boje sie aby tak nie bylo -oczywiscie jesli nie zadziala laser bo i tak bywa a jak okarze sie skuteczny to juz inna sprawa,czyli loteria.... Malgosiu ,mialas laser?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sk贸rka_brzoskiwni
Bella-Donna, mia艂am laser na brzuchu i klatce piersiowej. W moim przypadku - nie sprawdzi艂 si臋. Nie okaza艂o si臋 prawd膮, 偶e po 3 razach w艂os贸w b臋dzie mniej o 90 % jak pisa艂a Weso艂a_Ma艂gosia. Jest tych w艂osk贸w nieco mniej, ale tylko nieco. Mo偶e 20, g贸ra 25% po... tak po 9 razach. Zauwa偶cie, 偶e nigdzie tak na prawd臋 nie nie gwarantuj膮, 偶e w艂oski znikn膮 na zawsze. Czemu robi艂am to tyle razy? Bo przez kilka tygodni mia艂am zupe艂ny spok贸j z w艂oskami, i uznawa艂am, 偶e mo偶e jest to warte ceny zabiegu. Ale teraz nie b臋d臋 ju偶 poddawa膰 si臋 tym zabiegom. Bo laser os艂abia w艂osy, one staj膮 si臋 ja艣niejsze, a przez to kolejne zabiegi s膮 mniej skuteczne. Wygl膮da to tak, 偶e przed zabiegiem goli Ci si臋 te w艂osy, potem traktuje je laserem, a potem one odrastaj膮 i wypadaj膮. Tyle, 偶e teraz pewna cz臋艣膰 w艂os贸w odrasta i nie wypada. Bo s膮 ja艣niejsze. Ale nie na tyle jasne i nie na tyle s艂abe i nie na tyle rzadkie, by wygl膮da膰 jak inne kobiety (kobiety bez hirsutyzmu). Nie dramatyzuj臋. Mo偶e jeszcze kiedy艣 zdecyduj臋 si臋 na laser, gdy wymy艣l膮 co艣, co b臋dzie bra艂o te ja艣niejsze w艂osy. A tak w og贸le to ciesz臋 si臋, 偶e po moim pierwszym wpisie odezwa艂o si臋 wi臋cej dziewczyn, kt贸re nie chc膮 da膰 si臋 zdo艂owa膰. Cho膰 nie oszukujmy si臋, do艂y z tego powodu od czasu do czasu si臋 miewa. (Ja ostatnio rzadziej - moje kochanie wywiera na mnie zbawienny wp艂yw :). Trzykajcie si臋 na wiosn臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mam wra偶enie, 偶e w przedostatnim po艣cie wyrazi艂am si臋 troch臋 niejasno. A zatem - zaraz po zabiegu w艂oski odrastaj膮 - w ci膮gu dw贸ch, trzech dni. Po czym wszystkie powinny wypa艣膰, wytrze膰 si臋 itp. Po czym ma si臋 spok贸j przez par臋 tygodni i w艂osy zaczynaj膮 rosn膮膰 na nowo. Powinny to by膰 tylko te, kt贸re podczas wykonywania zabiegu by艂y w fazie u艣pienia. I dlatego teoretycznie po paru zabiegach wszystkie w艂osy powinny by膰 usuni臋te. Niestety, nie dzieje si臋 tak w moim wypadku, w艂oski nie s膮 wystarczaj膮co ciemne jak na mo偶liwo艣ci lasera (jak na mo偶liw艣ci ludzkiego oka - s膮 ciemne jak najbardziej) Jakie艣 pi臋膰 lat temu pr贸bowa艂am elektrolizy - zrezygnowa艂am po 2 czy 3 sesjach - robi艂y mi si臋 brzydkie blizny. By膰 mo偶e 艣wiadczy to o braku kwalifikacji kosmetyczki, nie za艣 o samej metodzie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej, hej ponownie :-) ja moge si臋 wypowiedzie膰 o laserze IPL, czyli traktowanie w艂osa 艣wiat艂em. Hmm, niestety, nie stety nie uda艂o sie :-( moze troch臋 os艂ab艂y, tym czasowo, ale jak zacze艂am je usuwa膰 normalnie, jak zawsze, to porblem wrocil znowu, czyli faktycznie by艂 kr贸tkotrwa艂y. Nie wiem, jak ten diodowy laser i nie wiem, jak z elektroliz膮, o kt贸rej takm dobrze wypowiada艂y sie przed wszytkim kosmetyczki, bo robi膮 takie zabiegi. Nie wiem, pomysle nad bardziej radyklanym krokiem, za czas jaki艣.......... teraz czekam na aparacik :-D Pozdr贸wka 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bella-dona
Dzieki Brzoskwinko!>>>>>>>>wlasnie tego sie obawialam,bylam ciekawa opinii kogos kto jest juz po laserze bo do tej pory czytalam o osobach w trakcie czyli bywa efekt na poczatku a pozniej juz roznie.Twoje wskazowki sa cenne...Ja mam czarne i mocne wlosy-teoretycznie wskazane na laser ale moze tylko sie oslabia i rozjasnia a wyrywac bedzie trzeba dalej...Jak dawno zakonczylas ten laser?Czy pojawily sie wlosy w innych miejscach w ktorych nie mialas wczesniej ,czy ogolnie masz ich mniej czy uwazasz ,ze w Twoim przypadku byly to zbedne zabiegi czy troche pomogly-wyjasnialy jak pisalas... Elektroliza moze dawac blizny? mam nadzieje ,ze nie na trwale -ja od skubania mam krosty i wogloe brzydka cere ale przez te wlochy wstydze sie isc do kosmetyczki. Malgosiu ,zobaczymy co z tym aparacikiem jestem ciekawa!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 w艂ochacz
witam dziewczeta,wlasnie trafi艂am na wasze forum i siedzia艂am 3 godziny chyba lub wiecje zeby wzystko przeczytac.no wiec ja takze nie jestem zadowolona ze swojego wygladu do konca.moim problemem sa wlosy wokol sutkow ktore wyrywam peseta oraz wlosy na brzuchu o zgrozo.tak wiec probowalam juz rozjasniania ale pojawia艂y sie odrosty..:/tak wiec znow rozjasnianie ale ile mozna-rpzeciez nie bede nosic 10zentymetrowych wlosow!!tak wiec zostaje peseta...a to tez jak sie okazuje nie pomaga.znaczy chyba trocje sie poprawi艂o ale co teraz zrobic z tymi okropnymi bliznami na ktorych widok czasem mnie mdli odechciewa zyc. czy systematyczne wyrywanie peseta pozwala wyeliminowac wlos za艂kowicie no i ratujcie-co zrobic z tymi paskudnymi bliznami??idzie lato a ja chce zalozyc 2czesciowy stroj!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 w艂ochacz
aha no i czy ktoras testowa艂a moze olej krokoszowy?jak to dzia艂a i czy w ogole????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 weso艂a_ma艂ogsia
Witam serdecznie, weekendowo 馃尲 W艂osy, w艂osy, w艂osy, wczoraj spedzi艂am kup臋 czasu na doporowadzenie mojej twarzy do poczatku, po pewnym czasie chcia艂o mi si臋 juz p艂aka膰 馃槶 jak juz jeste艣my przy kwestii podra偶nie艅, dorzuc臋 dwa swoje grosze na ten temat, ot贸偶, ja przede wszystkim stosuje mas膰 z witamina A na podra偶nienia lub ma艣c nagietkow膮, jest bardzo dobr膮, ca艂kiem przyzwoite s膮 r贸wnie偶 kremy spowalniaj膮ce odrost w艂os贸w, w艂a艣nie jedyn膮 zalet膮 KALO, by艂o to, ze 艣wietnie 艂agodzi podra偶nienia. Jesli chodzi o o ten olej, hmm, nie u偶ywa艂am go, ale nie s艂ysz艂am o jaki艣 cudownych wp艂ywach i zmianach. Pozdrawiam 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam serdecznie, weekendowo 馃尲 W艂osy, w艂osy, w艂osy, wczoraj spedzi艂am kup臋 czasu na doporowadzenie mojej twarzy do poczatku, po pewnym czasie chcia艂o mi si臋 juz p艂aka膰 馃槶 jak juz jeste艣my przy kwestii podra偶nie艅, dorzuc臋 dwa swoje grosze na ten temat, ot贸偶, ja przede wszystkim stosuje mas膰 z witamina A na podra偶nienia lub ma艣c nagietkow膮, jest bardzo dobr膮, ca艂kiem przyzwoite s膮 r贸wnie偶 kremy spowalniaj膮ce odrost w艂os贸w, w艂a艣nie jedyn膮 zalet膮 KALO, by艂o to, ze 艣wietnie 艂agodzi podra偶nienia. Jesli chodzi o o ten olej, hmm, nie u偶ywa艂am go, ale nie s艂ysz艂am o jaki艣 cudownych wp艂ywach i zmianach. Pozdrawiam 馃尲 poprzestawia艂am litery :-P to wyzej to na pewno ja :-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 luna22
hej, czy zastanawialyscie sie co moglo tak nagle uaktywnic testosteron lub wywolac takie zmiany w organizmie? Nie biore tabletek anty ani medykow, meszek w normie, a tu nagle taki boom ;/ Czy moglybyscie napisac, kt贸re hormony oprocz testosteronu powinnam zbadac? Czy testosteron to to samo co androgeny? Czy moze na poziom androgenow trzeba zrobic tez badanie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 anka_121
hej!mam takie pytanie..ot贸z jestem dosc mocno ow艂osiona(tak mi sie przynajmniej wydaje) moze moje ws艂oski nie sa ciemne ani grube, raczej jasne, miekkie lecz niestety d艂ugie(przynjamnije te na rekach i w dolnje czesci plecow) na reszcie cia艂a tez mam w艂oski(posladki, brzuch, g贸rna warga) tez jasne...chcia艂bym sie jaks ich pozbyc, zeby byly jeszcze bardzije niwidoczne, oczywsice depilcja nie wchodzi w gre bo odrosna grube i ciemne, myslalm raczej o wodzie utlenionej.tylko nie wiem czy mam uzywac tej 3% czy tych mozniejszych. boje sie zeby te mocne nie odbrawily mi skory, albo nie podrazliy bo jestem raczej delikatna:):)prosze poradzcie, bo ja nie wiem co mam robic...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 Dziewczyny. Bella - ostatni zabieg mia艂am przed miesi膮cem. W艂osk贸w istotnie jest troch臋 mniej, ale wszelkie optymistyczne prognozy sprzed paru lat nie sprawdzi艂y si臋. Te w艂oski, kt贸re odrasta艂y po zabiegu zacz臋艂am ostatnio traktowa膰 kremem depilacyjnym albo maszynk膮 do golenia - ale to niestety podra偶nia mi sk贸r臋. I mam wra偶enie, 偶e w艂a艣nie po maszynce w艂oski troch臋 mi si臋 roznios艂y - tak jak Ty to nazywasz, bo wzmocni艂y si臋 te malutkie w艂oski, kt贸re mam jak ka偶dy normalny cz艂owiek. Ale z powodu lasera w艂osk贸w na pewno Ci nie przyb臋dzie. Je艣li masz ciemne i grube w艂oski - mo偶esz spr贸bowa膰, tylko, 偶e ja po paru zabiegach us艂ysza艂am, 偶e w艂oski nie chc膮 mi przesta膰 rosn膮膰 przez moje zaburzenia hormonalne (tak naprawd臋 - wcale nie takie wielkie zaburzenia) Kiedy chodzi si臋 na laser nie mo偶na wyrywa膰 w艂osk贸w. Dlatego mam zamiar przestawi膰 si臋 na past臋 cukrow膮 - w przypadku brzucha i delkoltu. Nikomu nie doradza艂abym wyrywania w艂osk贸w wok贸艂 sutk贸w - kiedy艣 us艂ysza艂am od lekarza, 偶e nie wolno i troch臋 mnie to przestraszy艂o. Mnie te偶 dobija chodzenie do kosmetyczki - ze wzgl臋du na te przebarwienia na twarzy z powodu podra偶nie艅 wywo艂anych usuwaniem w艂os贸w p臋setk膮. Mo偶e i je zaczn臋 usuwa膰 past膮 cukrow膮. Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bior膮c pod uwag臋 koszty, to nawet depilacja past膮 cukrow膮 u kosmetyczki, mimo, 偶e trzeba b臋dzie to robi膰 cz臋艣ciej - bo laser robi si臋 po co najmniej 3 miesi膮cach przerwy - b臋dzie kosztowa膰 mniej. Bo tak jak napisa艂am wcze艣niej: albo albo. Lasera i wyrywania w艂osk贸w nie mo偶na 艂膮czy膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hormonka
oczywi艣cie tez mam problem z nadmiernym ow艂osieniem. Chcia艂am zapyta膰 jakie hormony sobie bada艂y艣cie i kt贸rego dnia cyklu aby stwierdzi膰 hirsutyzm

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 luna22
hej hormonka, Najlepeij idz do gina i popros o badanie krwi na hormony . Na pierwszy raz pewnie przepisze tylko testosteron. Podczas rozmowy badz pewna, iz wloski nie sa twoim wymyslem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 luna22
Z t膮 pewno艣cia mia艂膮m na my艣li, 偶eby cie lekarz nie przekonal ze to twoj wymysl. Ty znasz swoje cialo i wiesz kiedy cos dzieje sie nie tak. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×