Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość z tym samym problemem
Nie chce nikogo martwic ale u mnie też sie zaczynała ta choroba od wloskow pod pepkiem i kilku miedzy piersiami...a teraz mam juz na twarzy, posladkach, piersiach itp...długo by wymieniać. Jeśli Cie to martwi to pojdz sie zbadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
wiem że nie jest tak źle. ale np. moja cera strasznie się tłuści. stosowałam już wszystko a i tak po wyjściu z domu za 2 godziny moja twarz wygląda tak jakbym jej nie myła od tygodnia. to kłopotliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
to musisz isc do dermatologa.Ja mam tez tlusta cere i uzywam kosmetykow(co prawda drogich)la roche do cery tlustej.Jest rewelacyjny!!!!!!!!polecam!!!!!!!!mozesz popytac sie o nie w aptekach i wlasnie u dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ueee
hej dziewczyny powiedzicie, mi w jakich dniach cyklu robilyscie badania na hormony??? mozna isc kiedys sie chce, czy nie bardzo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
ueee: badania powino zrobic sie w 5 dniu cyklu...lekarz ktory potraktuje Cie powaznie powinien skieerowac cie na ten wlasnie dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
a mi się raczej wydaje że to coś nie tak z hormonami. jak wy myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
bargamotka: z tym samynm problemem ma racje:) moze byc gorzej..w sumie to ja tez na poczatkum mialam malo wlochow...zaniedbalam to,bo nie chcialam brac hormonow,ze przytyje,a jeszcze wtedy mialam problem z jedzeniem:( a teraz jestem zarooosnieta eh...porazka....wiec im szybciej zaczniesz cos dzialac tym lepiej,..powodzenia...jestesmy z toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
bargamotka: hak sie przebadasz to bedziesz wiedziec...roznie moze byc..moze to byc genetycznie,albo taka Twoja uroda,albo od stresu..albo faktycznie problemy hormonalne.....jak u ciebie z miesiaczkami sa regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka31
miesiączki raczej regularne. w tamtym roku brałam diane 35 ale bardzo źle się po niej czułam więcjuż po 4 miesiącach musiałam przestać. twarz zaczęła mi się tłuścić właśnie jak przestałam brać te tabletki. więc mówisz żeby zrobić sobie te badania?? a co myślisz o tych tabletkach ,,jasmin" one niby też w tym pomagają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma23
witam Panie:) znalazlam Wasze forum przypadkiem i sie zaczytalam:) bo mam podobne problemy,na calym ciele mam taki meszek jasny ale go nie widac ale najgorsze ze pojedyncze wloski pojawily mi sie na skutek jak sadze odchudzania i zanikana okresu i ekserymentow z dietami kilka lat temu.Nie mialam czasu wczytac sie tak dokladnie ale ktoras z Was wspomniala o wodzie utlenionej.Miejcie jesnak na uwadze to ze oprocz tego ze moze Wam rozjasnic wloski to jezeli chodzicie na solarium to rozjasnicie tez skore.Wiecie co moj chlopak dla zatru mi dzis wyslal cos co znalazl na allegro,na pocz sie z tego smialam ale teraz powiecie mi co o tym myslicie,znajdzcie na allegro- naturalny depilator olej z krokosza,nie archiwizuje rozmow na gg i nie wysle Wam linka niestety. czekam na Wasze opinie,buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! czytam wasze forum od paru dni i jakoś mi lżlej na duszy, że nie jestem sama. Proszę, jeżeli jest wśród Was kroś z okolic Krakowa... może zna dobrego lekarza endokrynologa - ginekologa, nie wiem do kogo jeszcze się udać. A włosów przybywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owlosiona
Nom odchudzałam się ale nie intensywnie :( nie robiłam głodówek, tylko cwiczyłam i ograniczyłam jedzenie do 1000 kalorii :( czyli ze juz zawsze bede owlosiona? nic nie da sie z tym zrobic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma23
do owlosionej :powiem szczerze ze az taka specjalistka nie jestem ale jak cebulka juz jest to chyba nie zniknie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma23
jak z moimi 3 wloskami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ueee
ok, dziki za odpowiedz. w takim rzie pojde zrobc badanie w 5 dni, zeby mi tylko niedziela nie wypadla:P ja sie pytalam juz w kilku pkt pobierania krwi kiedy mozna przyjsc, to mi w jednym powiedzili ze 1 dnia, w innym, ze kiedy bede chciala, w necie wyczytalam ze progesteron w 3 dniu a testosteron w 7...i zgupialam juz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
witam ponownie. co u was słychać ciekawego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
bergamotka: powoli do przodu :) A u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
też powoli do przodu. ale trudno troszeczkę. ostatnio to mi zaczęły włosy strasznie wypadać. możesz mi pomóc. co mam stosować. od razu zanaczam że dobrze się odżywiam, skóra głowy jest zdrowa a ja nie mam pojęcia jaka może być przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia kraków
Ja jak schudłam jakies 10 kilo, to mi sie i okres unormował i jakos tak lepiej wygladałam, a lekaz teraz przepisał mi CYPREST, co prawda dopiero zaczełam to brac i czeka mnie min 9 miesiecy, ale mam nadzieje ze cos to pomoze. Stwierdziłam ze po 3 opakowaniu wybiore sie na laserek, wtedy juz jakos bede unormowana hormonalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Bergamotko: nie wiem co Ci doradzić gdyż nigdy nie mialam takiego problemu....:) wrecz odwrotny, mi nie wypadaja, a rosna w meijsach gdzie nie powinny;p hehe. Słuchaj, pojdz z tym do lekarza! to tez moze byc kwestia hormonow!!! Albo...braku jakiejs witaminy ( brak jakiejs witaminy nie koniecznie wiąze sie ze złym odzywianiem) Poprostu niektorych organizm nasz moze nie przyswajać! :) Skonsultuj sie ze specjalistą....ale sprobuj rowniez, stosowac lagodniejszy szampon do wlosów, jakis dla dzieci bądz do stosowanie codziennego dla wrazliwych włosow(moze w tym tkwi problem) Nie wiem wiecej co Ci poradzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Mysia Kraków: Napisz jak idzie leczenie z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
bergamotka: a moze te włoski wypadaja od zbyt rygorystycznej diety? hmm..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
diety właśnie żadnej rygorystycznej nie mam. ale zauważyłam że zawsze latem mi wypadają. kupiłam ostatnio odżywkę henna treatment wax ale nie wiem czy mi pomoże. biorę tabletki vitapil i nie pomagają. idę dziasiaj do apteki kupić sobie tabletki revalid może one pomoą. co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Najlepiej podpytaj w aptece kogoś, oni się tam znają w koncu to farmaceuci :) Doradzą Ci coś, jak powiesz jaki masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
dzięki bardzo za pomoc. nigdy nie mogę na nikogo liczyć ale na was tak. wszyscy znajomi mówią że wydziwiam i nie mam żadnego problemu. a może przyokazji pomożecie mi wjeszcze jednej sprawie? bardzo mi się przetłuszcza twarz. nie wiem jak sobie z tym radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Dermatolog by to cos zaradzil, ale spytaj rowneiz w aptece o jakas maść albo żel, podobno na tłustą cere pomagaja takie żółte maści które maja w skladzie siarke...Mozesz kupic też krem siarkowy, albo mydło. (tak mi sie wydaje) Zapytaj farmeceutę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Wiem duzo ludzi mowi "przesadzasz" "wyolbrzymiasz"...hehz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
dobra spróbuję. stosowałam już wiele kremów matujących i wogóle nie pomagają. a jak ta siarka też nie pomoże to wydaje mi się zę to może być coś z hormonami. ale nie jestem tego pewna. a czy tabletki Yasmin też mogą tiutaj coś pomóc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
moze to byc sprawa hormonow- tak jak mowisz...moze byc wiele przyczy\n zarowno wyopadania włosków i swiecenia sie cery....A tych lekach nic nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×