Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Olu: przeczytalam kilka postów ze stron wcześniej i niektóre strasznie mnie podłamały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu: czy w zwiazku z hirsutyzmem mozna tez isc do gin? czy tylko do endo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
ja tez jestem w trakcie czytania.Przeraza mnie to,ze te leki sa tak szkodliwe i malo skuteczne:9nie wiem zostal mi chyba tylko depilator,ktorego nie potrafie uzyc,bo tak mnie to boli.Kamciu boje sie,ze jak kupie sobie nowy to i tak sie do niego nie przekonam:(-wyc mi sie chce....juz nie wiem ktory.Znow zaczynam czytac o depilatorach o firmach.Czy brauna jest na pewno najlepszy?moze philipsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
pzreczytalam na tym forum,ze ginekolodzy lekcewaza problem h....i nie znaja sie za bardzo na hormonach.Tak tam przeczytalam.Ja sama nie mam doswiadczenia,bo ciagle sie boje isc do endo...Nie wiem jak zaczc rozmowe.NA szczescie dziewczyny podaja tam adresy endokrynologow--->trzeba wejsc na link leczenie.U mnie w Trojmiescie polecaja klinike invicta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu: Tylko nie placz bo zaraz będziemy dwie wyły...nie ja dzisiaj nie czytam już tych postów wczensiejszych bo jakas depresja mnie dopadnie! :( i tak juz mam taki humor ze nawet do jeża (czyli do siebie) bym się przytuliła... Co do depilatorów...powinnaś, jeśli masz taka mozliwosc pozyczyc od jakiejsc dobrej kolezanki, która ma nowy depilator (ten z tych najnowoczesniejszych!!!!) i poprostu sprawdzić czy dasz rade nim zrobic....Jesli tak to kupic sobie swoj. Jesli nie amsz mozliwosci pozyczenia to powinnas zaryzykować(pamietaj ze zawsze mozesz sprzedac na allegro, gdziekolwiek) Słuchaj! w media markt jest w ogole mozliwosc przetestowania towaru!!! (kiedys testowalam prostownice do wlosow) Mysle ze jesli kupisz depilator taki nowy to bedziesz zadowolona. nie wiem czy philips czy braun...obie firmy sa w czolowce...wiem ze ja mam brauna i jestem super zadowolona. naprawde...moje nogi wreszcie nie sa w czarne kropki, nie musze ich golic codziennie!!!!! a nawet jak cos odrosnie- bo odrasta, to tak wolno i zadkie ze szok!!!! teraz sie opalilam i wreszcie moje nogi wygladaja kobieco!~nie wstydze sie miec krotkich spodenek...a wczesniej te kropki na nogach czarne, podrazniona wysuszona skora od maszynki- porazka... A co do bolu, to nie wiem....mnie tam nic nie boli.....teraz:) pierwszy raz byl strasznie bolesnys zczegiolnie na bikini, zacisnelam zeby i zrobilam to...cale nogi i bikini...chyba bylam bardzo zdesperowana, teraz gdy wyrywam pojedyncze wloski to juz w ogole nie czuje bolu :) do tego to jest takie estetyczne..kobiece...depilujesz tylko pojedyncze...a nie golisz te wsttrętne chaszcze z paskudnym efektem kropek:/// Ja jestem niesamowicie zadowolona z mojego zakupu...moja mama rowniez uzywa tego depilatora, wiec jest on w obiegu u nas w domu :) Mysle ze powinnas kupic ten co ja mam, bo przynajmniej wiesz ze jest dobry i dokladny, fajnie podswietla, widac kazdy nawet najmniejszy i najjasniejszy wlosek...sa te koncowki o ktorych juz keidys pisalam no i ta rekawica chlodzaca(za pierwszym razem z niej krozystalam troche, teraz juz nie) Mowie Ci Olu!!!! najgorszy jest pierwszy raz! ale jak juz zlikwidujesz te wszystkie wloski to pozniej bedzie z gorki!!! :) Masz ejszcze jakies wątpliwosci? Braun to dobra firma, mi w sklepie powiedziano ze to najlepszy depilator, najwecej peset, najwieksza dokladnosc....slicznie wyglada.jest taki kobiecy :) wiesz ze depilowanie nog stalo sie dla mnie rpzyjemnoscia!? :) golenie bylo codzienną, poranną męką...czasami golilam nogi i plakalam juz z bezsilnosci....teraz juz tego nie ma!!!!!!!=)))))))) Chciclabym Ci pozyczyc moj depilator zebys sprobowala ale jestes tak daleko.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej stronie którą podalaś polecają tylko jednego lekarza ginekologa....który przyjmuje kolo mojego domu hehe :) Ale nie chce do gin. wole do endo....bo on jest bardziej wyspecjalizowany w kwestii hormonow, tak jak mowisz...ja tez jeszcze nie poszlam....juz dawno powinnam isc....ale nie wiem do kogo, najchetniej pojechalabym do warszawy...moze tam by znalazl bys sie jakis lekarz cyudotwórca:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
dzieki Kamciu!!!!kochana jestes:)juz mi lepiej,naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu: a moze pojdziesz raz na wosk nog, a jak zaczna odrastac to wtedy je traktować stopniowo depilatorem? moze tak bol bedzie mniejszy...? nie wiem co ci doradzic...nie wiem czy wosk nie jest bolesny bo nigdy nie robilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
niestety nie mam od kogo pozyczyc.Moje wszytskie kolezanki nie maja prawie wloskow w ogole,wiec uzywaja maszynki i gola tylko lydki:(((((((((porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko co pisze o tym depilatorze jest szczere....ja naprawde tak sie ciesze z posiadania go!!! zamierzam zacząć depilację nim rowniez rąk :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
wow setna stronka:)pewnie boli,nie wiem tez nie bylam.Ale trudno jak kupie to sie pomecze,warto sadzac po tym co piszesz.A ja Tobie wierze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
no ja tez musialabym rece i ramiona niestety tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo 100, no rzeczywiscie hehe:) dobre!:) Olu warto! Wiesz...jak juz kupisz ten depilator i nawet jesli za pierwszym razem bedzie cie strasznie bolalo to uwierz mi ze wydepilujesz.....bo...szkoda takiej kasy;p;p;p a jak juz wydepilujesz ten pierwszy raz. zobaczysz gładkie nogi...to powiesz ze zxakup byl udany... Pamietaj tylko ze musisz miec takie dluzsze wloski zeby je depilator chwicil, a nie takie kropeczki...:) i pierwsza depilacja jest bardzo czasochlonna, jak sie ma tyle wloskow co ja...robilam cale nogi chbya 3 dni;p hehehe ale warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
dzieki Kamka,naprawde chyba jutro pojde i kupie.Musze zapozyczyc sie u swojego faceta.Powiedzialam mu,ze mam juz dosc tych wlosow sztywnych:(swedzenia,trapania,ble.A on odparl,ze jesli mi to pomoze to kupimy:)ja niestety cala kaske wydalam na przeceny letnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu: ja sie juz wszystkiego boje co ma zwiazek z ta choroba....: -boje sie ze keidys bedzie gorzej, tak za 15 lat - boje sie brac te leki, boje sie o moja wątrobe -boje sie o tycie -boje sie ze niedlugo problem z wrastaniem pod pepkiem bedzie wiekszy - boje sie ze bede meic jeszcze wiecej tych cholernych blizn -boje sie ze bedzie wiecej wloskow na twarzy(to jest najgorsze) -boje sie ze lkearka mnie zbagatelizuje, tak samo jak ta pierwszego kontaktu -boje sie ze nie bede miala kasy zeby to wszystko kupowac, te masci, kosmetyki, leki, pierdoly:( Boje sie ze np dowiem sie ze nie moge meic dzieci przez ta chorobe.... że w koncu stane sie jakims odludkiem, zakompleksionym, nie umiejacym siebie pokochac, zaakceptowac.... boje sie ze odsune sie przez to od ludzi....:( boje sie....wielu rzeczy jeszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanego masz kochanego;d Kup....jeny jakbym chciala zebys byla tak zadowolona jak ja...:) Boje sie ejszcze o jedno... ze nie bedziesz zadowolona, albo ze bedzie cie zabardzo bolec:( i bedzuie na mnie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
Kamciu,ja tez sie boje....bardzo,bardzo....NAjgorsze sa wloski na twarzy,reszte mozna jakkos ukryc,no moze niezupelnie latem.Tez sie boje podjac leczenia,a moze byc tak ze choroba sie cofnie?przeciez z wiekiem wloski wypadaja?babcie przeciez nie sa owlosione,czytalam o tym artykul,ze to jedyna zaleta starosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
Kamciu jakby co mozesz na mnie liczyc i pewnie na wszystkie dziewczyny ktore tu pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie widzialam ze wieksozsc babci ma te wąski, bródki itp:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
kochanie nie bedzie na Ciebie.Ja sobie zdaje,ze depilatury nie sa idealne,ze bol mija z czasem.Dziekuje Ci za rade,nparawde pomoglas mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
maja kobitki w wieku 40-55 starsze juz nie.A moze sie cofnac ta choroba?????????jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to sie może cofnąc...tez bym chciala wiedziec....ale ejszcze zadna dziewczyna nic takiego chbya nie napisala...:( watpie abym byla wybrana i mnie z tego wyleczono..ale wiesz co ci powiem...ja bym chiala przedwe wszystkim aby ta choroba nie postepowala!!! wtedy bym psozla na laser z tym co mam usunela...i moze przy kuracji hormonalnej juz by nie wyrosly! jaka bym byla szczesliwa...ale boje sie tych lekow...bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, masz racje...ja sie wlasnie boje o to....ze w okresie przekwitania np bede wygladac jak małpka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ci powiem.... ja jestem ładną dziewczyną...i naprawdę staram się być wspaniala dla ludzi...powinnam czuć że w zyciu moge wszystko...ale przez ten hirsutyzm jakos nie potrafie :( blokuje mnie to...zabiera duzo radosci z życia. To choroba ciala...ale narusza naszą psychike w bardzo drastyczny sposob:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje że moja figura też nie jest taka jak powinna, przez te hormony(czuje ze u mnie to kwestia testosteronu) chodzi mi głownie o moje male piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
tak to choroba bardziej duszy niz ciala:(dzis poczytam sobie o depliatorach>jest ich troche:(ahhhh najgorsze,ze ta choroba obniza samoocene.Stalam sie szara myszka,mimoze kiedys bylam w centrum uwagi(tez uroda nie grzesze-tak mowia przynajmniej)>...bark mi pewnosci siebie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×