Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Olka_21
kurde to rzeczywiscie tanio:)super gladziutka:)wiesz nie kazdy musi przytyc,to zalezy od organizmu,ale przewaznie przybiera sie na wadze.Ile bym dala,zeby mi urosly:(bo mi nic nie urosly,a biore dosc dlugo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
Justyna a nie wiesz jakie bedziesz brala?najlepiej beirz o stalej porze i wieczorem,bo dziewczyny czesto maja mdlosci.Ale Tobie wszytsko powie lekarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
kamciu a odnosnie balsamow;dzis posmarowalam rano nogi balsamem AA i jescze sie swieca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, kupie go. koniecznie! kupie. dziękuję Ci Olu;* Proszę pamietaj o mnie i o tej maści na czarne kropeczki na nosku oki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
oczywiscie,ze pamietam:)po 18tej zadzwonie do niej i popytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podobno jedzenie zbyt duzo meisa moze byc przyczyna hirsutyzmu. mieso jest nafaszerowane hormonami a my to zjadamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
ja jem malo,nawet bardzo malo miesa.Tak myssle kamka ze maly biust tez jest objawem h...prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, moze meic zwiazek z dużą ilościa testosteronu. Tymbardziej ze u mnei w rodzinie wszystkie kobiety maja duży biust...no i u ciebie z tego co pamietam też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
tak maja duzy biust:(i zero kobiet chorych na hirsutyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
mi tez wlosy strasznie wypadaja.Podobno wypadanie i lysienie plackowate tez jest objawem naszej choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
hmm..z tym miesem to chyba sciema;) ja nie jem miesa ani wedlin pare lat.......i jestem z h....moglabym wysunac teze ,ze to wlasnie od niejedzenia he he...a ty piszesz ,ze na odwrot...eh..ciekawe...gdzies tez pisalo,ze jak za duzo slodyczy....to sciemy....juz ludzie nie maja co wymyslac:) to taj jak z ta mieta..pije ja dosc dlugo i gow...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
dziewczynki..a czy wy sie szybko meczycie????jak z wasza kondycja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bosheeeeeee...dobrze ze chcociaz z tym nie mam problemu! Olu...co chwile widze jakies kboiety które maja h....teraz bylam w sklepie...kobieta miala strasznie gesty wąsik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
ola: ok..poslucham cie i bede brala tabletke wieczorem..jedna dziennie,prawda? zreszta wszystkiego sie dowiem....ciekawe jak to bedzie....glupio mi tak troche jechac do dr z gladka buzka..zawsze widziala mnie zarosnieta.....widziala problem..a terz moze pomysli,ze nie jest ze mna tak zle...a przeciez jest i to tragicznie!!!!bleee:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tym miesem to jest prawda. lekarka tak sie wypowiedziala. I wszyscy wiedza ze mieso jest faszerowane hormonami zeby roslo...i wiecej wazylo...kurczaki anjwecej są faszerowane. moja kolezanka jest gladziutka...a na rekach ma dłuzsze włosy niz ja...czarne...straszne...wychowywal ją tylko ojciec i prawie codziennie na obiad miala kurczaka i takie walsnie jej wyrosly. Czlowiek jedząc takie faszerowane swinstwo moze miec nadmierne owlosienie. Ale u nas napewno jest inny powod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
sonia: poznalas w szpitalu jakies dziewczyny z h...?ja jak lezalam to poznalam 26letnia i wygladala strasznie....mowila mi,ze przez dluzszy czas byla niewlasciwie leczona i dlatego sie pogorszylo....takze dziewczynki wszystkie..jak zobz\aczymy,ze dane tabletki nam nie sluza musimy ganiac za lekarzem o zmiane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
kamka: pewnie masz racje:) teraz wszystko z zywnosci jest nafaszerowane..eh..kiedys bylo wszystko zdrowsze,,,a teraz sama chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes owłosiona jak brzoskwinka...wolałabym urodzić się nektarynką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka nie dostalam opieprzu,ze jestem wydepilowana:)zero tematu o tym(depilacji):)a co do dziewczyn no to niestety nie poznalam,malo nas tam bylo...może przez te strajki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ueee
ide na tory:) a powiedz mi jakie badania na hormony Ty robilas? wystarczy tyko testosteron i progesteron? czy trzeba cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
do ide na tory:kochanie lekarz wszytsko Ci powie jak masz brac tabsy,poza tym na instrukcji jest wszystko napisane,bedzie dobrze.Nie przejmuj sie,ze idziesz wydepilowana,jak cos to powiedz jej o tym,przeciez widziala Ciebie wczesniej.Bedzie ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
co do badan czytalam,ze trzeba sprawdzic androstendion,TSH,prolaktyne dopiero pozniej jak wyjdzie,ze te sa w normie to progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ueee
TSH akurat u mnie nie miesci sie w normie:( mam lekka niedoczynnosc tarczycy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
KamKa hehehe widzisz solarium przynajmniej poprawia humor,ale co lepiej co????ja jestem zadowolona.Podobno ma byc juz coraz cieplej,wiec trzeba sie przemoc i isc na plaze>oczywisice jesli ktos mieszka nad morzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×