Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Olka_21
tez mam male piersi,bardzo.NAjgorsze jest to,ze nie mam chlopiecej sylwetki,mam raczej kobiece cialo,procz piersi>Kojeny moj defekt....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
a wiesz,ze moja dobra kolezanka ma miseczke e???kumasz?????jak nie wieksza teraz,caly czas jej rosnie biust,a jak mezczyzni sie na nia gapia,strasznie to przykre,ale jej sie to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu: ja przed zakupem depialtorow czytalam, i z tego wszystkiego zrobil mi sie taki metlik w glowie ze poszlam do sklepu iw zielam poprostu taki jaki mi zalecono...powiedzialam ze ma mnie jak najmniej bolec! i ma zbierac jak najwiecej wlosow! i dali mnie ten! mialam ten konfort ze nie musialam patrzyc na cene! a kobieta i tak nie dala mi najdorzszego...tylko sredni, z tego rpzedzialu cenowego...bo widzialam ze niektore philipsa takie wydluzane byly nawet za 500 ale kobieta w media markt mowi ze to takie cudaki....praktycznie to samo co ja mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
KAmciu Ty jestes mezatka?ja mam 24lata,ze swoim chlopakiem jestem 6lat:) za rok slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu: ja mam tez kobiece cialo, czuje ze mam aldny brzurzek, bioderka, pupcie...ale nogi troche za amsywne(podobno rpzy h...tak jest) no i male piersi...bardzo:( też A :( A takie wielkie piersi nie są estetyczne...chcialabym pelne B, albo C...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kochana...nie jestem...Jestem z moim chlopakiem 17 miesiecy...jest nam cudownie.kocha moje cialo....uwaza ze ejstem piekna...wierm ze chcialby abym miala wieksze piersi, czuje to...ale kocha moje małe, wiadomo... a o problemie z wloskami sie nie domysla...mysli ze taakie kujace cialko u kobietki to norma;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
wiesz co ja biore tab.antykoncepcyjne i nawet po nich mi nie urosly piersi:(a normalnie rosna po nich:(moja koleznka beirze miesiac tabsy i juz jej o miseczke urosl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu: tak za 20 minut znikne na troche, bo bede jechala do domu ( teraz jestem w pracy) co tam, ze caly dzien prawie na kafeterii siedze:D dobrze ze nie ma szefa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słyszalam ze po anty rosną :) ale pdobno jak sie przestaje brac to wracaja do normalnosci...hmm... ja nie wiem, bo nie stosuje anty :) A co do zwiększania sie piersi, to moje jako tako wygladaja tylko podczas okresu, bo sa wieksze...a tak to...pryszczel;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
spoko,przeciez nie mozesz caly dzien siedziec na kafeterii,hehe moj chlopak tez mysli,ze taki lekki kaktus na nogach,owlosiony brzuszek to norma,jak pisalam wczesniej jetem jego pierwsza i chyba ostania dziewczyna:)-wiec nie ma doswiadczenia:)Powiem Ci jedno jak dobrze,ze mamy chlopakow:)naprawde trzeba to docenic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
tak wracaja do normalnosci,to prawda>Tylko ze po tabsach w ogole sie tyje, ja przytylam 5 kilo,waze 52 kilo przy 165 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ja kocham mojego Misia...tez jestem jego 1 :) i czuje ze dłuuugo bede jedyną:D jak nie zawsze... Gratuluje slubu przyszlorocznego i życzę szczęscia:) Trzeba docenić...wszystko...ja dioceniam nawet to że nie ejst ze mna az tak zle w kwestii h..... widzialam na internecie zdjecia niektorych kobiet z h....tragedia... Wpisz sobie w google \"hirsutyzm\" i kliknij na grafike, pokarza ci sie fotki...to jest chyba najgorsze stadium:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, czyli skoro po anty sie tyje, to po hormonach tymbardziej:( boje sie! ja niemoge przytyc! keidys mialam problem z nadwaga! dlugo z tym walczylam! teraz jest w miare 168 cm na 58kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
o matko zaraz spojrze,ale az sie boje patrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
no to ladnie wazysz:)nie wiem moze niektorzy nie tyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, Torbie to akurat to przytycie ani tyci tyci nie Zaszkodzilo...a gdybym ja miala przytyc to bym sie zalamala...ja przy wiekszej wadze wygladam jak slon z takimi masywnymi nogami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
niby nie tyje sie po jasmin,ale kazdy reaguje inaczej.Organizm zatrzymuje wode w organizmie i dlatego sie tyle,poza tym zmniejszaja libido i tradzik(to akurat zaleta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zatrzymanie wody w org mozna pic ziolka i sie wtedy pewnie nie tyje;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas dziewczynka tu pisala ze pije miete i to jej nie pomaga!:) nie wiem kto to byl, myslalam ze TY:D lece do domku, bede pozniej, buziaki... papa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
no ja.ale wiesz ja juz we wszytsko wierze przeczytalm,ze trzeba ja pic przez pierwszych piec dni cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
a ile juz go masz i za ile go kupilas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
ale chyba go kupie go na allegro,bo w media kosztuje prawie 300zl,przejde sie jutro,jeszcze raz dziekuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm. mam go gdzies 1,5/ 2 miechy. Kupilam w Media w Toruniu za 239:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
dzieki wielkie,juz wszystko wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
ola i kamka: wiecie co..nim zaczelam z wami pisac to tez czytalam przez pare dni to wszystko co tu jest..i mialam dola cale dnie,a w nocy plakalam...nniektore wypowiedzi doobijaja to fakt...ale jak juz kiedys pisalam kazda musi podjac leczenie..u kazdego moze przebiegac wszysko inaczej..... jutro jade do endo...zaczne brac antyko...:/ eh...naprawde rosna po nichpiersi??ja za bardzo nie chce...do swojej figury mam takie w sam raz:) tez sie cholernir boje przytycia....:( przechodze do sedna: mam gladka buzke i brzuszek,a stracilam 20zl:) wreszcie wygladam ladnie:) jak dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
co do wosku..nie chce straszyc ale boli baaardzo...brzuch nawet bardziej od twarzy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×