Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Zielona dziekuje Ci Kochana bardzo :*:*:* A Ty ile latek masz? ;> a jak biore tabl anty to najpierw musze przestac prawda? by wykonac badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonka* przepraszam :)) A sluchaj Kochana, poszlas do niej i wprost powiedzialas, ze myslisz ,ze masz h... ? musialas sie rozebrac? ale przeciez ja wszystko gole to jak bedzie widziec?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki to spotkanie to fajna sprawa:)tylko z okolic Śląska tu pewnie nie ma za wiele Was:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki IDE NA TORY:* A wiec Kochana co do lekrza to nie mam mowy,zebym sie zapuscila :P a co do posladkow to delitaknie przejezdzam tam maszynka i zadnych podraznien nie ma. gorzej z posladkami na dole.. noo.. plecki u mnie na karku i nizej tez maja czarne wloschy.. Boze.. ;( Oleju uzywam prawie codziennie, tak po depilacji. Nie nie brudzi. Tzn ja smaruje sie i robie inne czynosci w reczniku, czekam tak z 10,15 min i wkladam ubranie ;] Nie zauwazylam zadnych zabrudzen. Olej swietnie nawilza i wygladza skore. :* poczekamy na efekty.. JA JESTEM ZA SPOTKANIEM JAK NAJBARDZIEJ ZA!! OBOJETNIE GDZIE.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie wiem z jakiego powodu smutam tak czasem..raz to raz tamto..Wiecie co, uzywam tego krokosza jak mi sie przypomni o nim - to znaczy gdzies raz w tygodniu zwykle po depilacji depilatorkiem..i chyba jest jakas roznica..nogi depiluje teraz gdzies nie czesciej niz raz w tygodniu..raz na dwa - to zalezy czy planuje jakies wieksze wyjscie:P i tak po dwoch tygodniach nie jest zle - nie kluje jak kaktus..wloski sa delikatnie wyczuwalne, praktycznie malo widoczne dla malo spostrzegawczych:) wiec moze ten krokosz cos daje..a moze to sam fakt ze depiluje sie od II kl. liceum..hm.. Co z tego ze moge je depilowac raz w tygodniu skoro i tak wygladaja masakrycznie - chociaz mi to tam nie robi..ja siebie akceptuje - zreszta kazdy we wlasnym towarzystwie czuje sie chyba najlepiej..No ale jak juz ktos inny ma na to patrzec to jakos nie lubie tego..bo nie wiadomo co moze sobie pomyslec..od czego mam tak poranione nozki..no..Wiadomo przy rodzicach..siostrze - a nawet jej chlopaku - nie wstydze sie chodzic w majtasach bo im tez sie podobac nie musze:) no tak juz jest..ale jak juz mam przeparadowac kolo chlopaka z ktorym sie spotykam to jest ciezko - bo jemu wypada sie choc troche podobac..:) heh tak to juz jest.. Raczek nie depiluje bo naprawde nie chce mi sie..sa wloski moze nie az takie duuugie i czarne ale sa widoczne..jako bardzie widoczne niz u zdrowych kobiet..eee tam..jak ma mi sie zrobic takie cos jak na nogach to dziekuje:) a z posladkami to jest tak dziewczynki ze ogolnie posladki zostawiam w spokoju..klaczki sa ale delikatne - chyba niewidoczne..Miedzy posladkami doskonale radze sobie depilatorkiem - naprawde polecam..chwilunia i po klopocie - a skorka jaka milusia jest:) mmm az milo sie patrzy:) nizej juz mam problem to troche to jednak boli:/ reszte gole..i nie robie tego codziennie bo wiadomo ze powstaja okropne krostki..robie to co trzy dni gdy skora sie juz zagoi..dodatkowo stosuje oczywiscie puderek dla dzidziusiow i jest oki. W taki tylko sposob moge wygladac nieskazitelnie gdy naprawde chce dobrze wypasc oczywiscie przed meskim spojrzeniem:) Robie to jakas godzine przed oficjalnym wyjsciem i do popoludnia nastepnego dnia wyglada tam pieknie:) no ale potem to juz kiepsko..zaczerwienienie..swedzi swedzi..same wiecie:) No ale tego to juz on nie widzi:) hehe Duzo by tu jeszcze pisac z codziennych przygod z depilatorem w reku ale jak na razie chyba wystarczy bo i tak juz duzo napisalam:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mega smutno - mam 22 lata, stara juz jestem;) tabletki anty chyba bedziesz musiala odstawic, aby zrobic badania, no ale o tym decyduje lekarz, wiec nie przestawaj brac na wlasna reke. jasne, zycie jest tylko jedno. i bedziemy sie dzielnie trzymac:) spotkanko byloby super, jestem z Poznania, no ale dojechac tez moge, nawet na Slask Sonia:) a szczerze mowiac bardzo chetnie bym Was poznala:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
Hej:) jak to dobrze, że jest zimno już, bo się można opatulić:) kupiłam sobie krem do depilacji i postanowiłam, że tego będę używać na brodę, a to ze wzgl. na to, że jednak postanowiłam iść na laser, lekarz swoją drogą, ale laser zrobie. a jeśli chodzi o włosy na rękach to jak mnie swego czasu oglądała endo to oglądała tylko nogu, klatke piersiową, twarz.. jak jej pokazałam ręce to powiedziała, że rece się nie zalicza czy jakoś tak do potencjalnych objawów h. Ja ogoliłam raz i strasznie dziwnie się czułam, tym bardziej, że jak odrastały to trochę były kłujące. Myślę jednak żeby spróbować wosk na rece, dobrze przynajmniej ze włosy na rękach to norma.. więc można ewentualnie golić rzadziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkaaa_21
Hej..ja sie leczę już 3 lata - na te okropne włosy. Nie mogę sobie z nimi poradzić. Brałam na początku samą Dianę ( oczywiście byłam na badaniach w szpitalu ), a teraz lekarz przepisał mi Androcur - tragedia z tym lekiem! Nie dość,że mam tak zmiennych humor,że w jednej godzinie mogę płakać i śmiać się na zmianę - to jeszcze na dodatek po pierwszym miesiącu leczenia miesiączka mi zniknęła! Wściekła jestem,że nie mogę sobie z tymi włosami poradzić - może wy brałyście jakieś lepsze leki?? A co do laserowego leczenia, to daje ono 100% braku włosów na jakis czas czy może na zawsze?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
ja właśnie jak ogoliłam ręce po raz pierwszy i jedyny narazie to użyłam żyletki.. bo ja mam długie włosy na rękach - za długie jak na wosk.. dlatego najpierw musze żyletką potem, jak troche odrosna to woskiem. a krem depilujący mam tylko do szyi i brody bo do laseru moge to używać do tygodnia przed laserem więc spoko (a żyletki do twarzy używać nie będę).. a pensete i wosk jak narazie odstawiam.. jedynie na brwi, a właśnie powiedzcie mi jakie macie brwi? Ja mam tzw. krzaczaste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
wogóle to musze się udać do tego gabinetu gdzie robia laser zeby mi powiedzieli jaki to koszt jak na moje wlosy bedzie.. ale jestem zdecydowana i pójdę na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
wiem, że jest drogi ale w nim pokładam nadzieje..:) mam jakieś zaskurniaki, jeszcze z pracy w Anglii i postanowiłam że za to zrobie ten laser, szkoda mi tylko (jak sobie pomyślę) że przez te włochy musze wydać na laser, a mogłabym na coś innego.. ale trudno, widocznie tak musi być.. musze iść wkońcu do tego lekarza.. zadzwonić tam.. --- rozmawiałam z mamą i ona mi powiedziała (zresztą już mi wcześniej o tym mówiła) że od strony mojego taty była taka ciotka (siostra mojego dziadka) i ona miała czarną brode (policzki, broda) - widocznie to z tego ja mam.. choć nie mam tak jak ona.. tylko słabiej napewno. a i jak się urodziłam to miałam ciemne włoski na plecach i uszach.. a Wy? noi miałam czarne włosy na głowie, potem byłam blondynką w dzieciństwie. wogóle to ja mam bardzo gęste włosy na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
a skoro to jest genetyczne, to może lepiej nie mieć dzieci, po co je na to narażać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estopa 28
Dziewczyny,a czy nie znalazlyscie czegos w internecie na temat ziol moze? przeciez ziola maja potwierdzone dzialanie,moze jak bysmy z rok czasu pily jakies ziola to moze by pomoglo,wiem,ze jakies sa bo mi ciocia kiedys gadala,ze jej lekarz o tym mowil ale ja niestety nic znalezc nie potrafie...pomozcie w znalezieniu czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artseven
witam klub miłośników hirsutyzmu czy jak go wy tam sobie nazywacie W końcu jak coś ma nazwę to już można to zacząć traktować poważnie,można przepisać leki,terapię,spotkac sie wymienić poglądy,dowiedziec się jakie nowe leki pojawiły się na rynku i przy okazji sukcesywnie w myśl mody czyscić swoje bądź nie swoje konto tylko dlatego bo taka jest Moda..................A tak właśnie sobie myślę jestem płci przeciwnej i mam zgoła inny punkt widzenia na ten temat od zawsze zresztą. Sadzę że dobrobyt wykreował to wyglądanie na niewiadomo kogo oraz przemysł farmaceutyczno-kosmetyczny któremu ze wszechmiar zalezy na szybkim bogaceniu się ,a nie od dziś wiadomo że najlepszą klientelą są i będą kobiety. Płacą zatem wysoką cenę,bo jakiś jełop jeden z drugim wymyślił ,że nieogolona kobieta jest be i należy jej unikać, bo a nuz jakieś robactwo z niej przejdzie na ciebie.Ca za tępota i ciemnogród?????Od kiedy naturalnie pytam się dorosła kobieta jest w miejscach intymnych wydepilowana???????? Dla mnie jest to chore i wszystkie powinnyście się leczyć ,ale bardziej u psychiatry z tych Waszych kłopocików ,bo większych widocznie nie macie.Jak można znaleźć się z dorosłą kobietą osobnikiem w sytuacji intymnej a dotykać dziecka?? Przepraszam czy żadna na to nie wpadła nigdy,że to właśnie nei jest naturalne??????? To smutne że faceci stają się pedałkowaci jacyś i brzydzą się czegoś czego nie powinni ,a kobiety natomiast wstydzą sie swojej naturalnej kobiecości i dotykając np.40kilku letnią kobietę mam się czuć jakbym dotykał kogo ??????????Zastanówcie się na swoim wydumanym z grubsza problemem oraz wywalanymi pięniędzmi ,lepiej byłoby zainwestować w coś mądrzejszego aniżeli wydumany problem.Ja wiem, że się skrzykniecie teraz i dostanę lincz, ale na koniec powiem wam jeszcze jedno ,że ci co patrzą na was tak a nie inaczej mają problem z samymi sobą, a jeśli w tym tłumie właśnie ktoś was zakceptuje taką jaką jesteście ???? To dopiero będzie coś wielkiego . Chyba że lubicie cały czas byc nienaturalnie pod konrtolą no i nie do końca sobą oczywiśćie, gdyż cały czas będziecie musiały komuś się podporządkować.To tyle miłe Panie i nie frustrujcie się nadmiernie samymi sobą, to tchnie dużą dawką egoizmu. Zróbice coś lepiej dla innych, to przyniesie więcej pożytku niż (te) problemy wyżej wymienione. Moim skromnym zdaniem ,nie ma nic piękniejszego niż naturalna kobieta w całym tego słowa znaczeniu.Art p.s. że ja nie poznałem takiej fajnej Joanny Brodzik wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darina...84
artseven - podoba mi sie co napisałeś Ja przezywam katusze z nogami co prawda tlyko, delikatne włoski na brzuchu to mi tam nie przeszkadzają a na twarzy nie mam takiego problemu moze dlatego ze nigdy z tym nic nie robiłam ale wiecie co uwazam że ejstem ładna mam ładna figurę podobam się chłopakom, nie rpzejmuje sie tym że czasem po goleniu mam jakies kropki, fakt że napewno rzadziej chodze z spodnicahc niz dziewczyny bez tego problemu jej ku ale szukam pozytywów w sobie... np mam tez delikatny meszek na brzuchu ale zaden z facetów go nei skrytykował nigdy ani nic... inaczej po rozastaniu z chłopakiem szukam nowej miłości.. no i spotykałam sie teraz z dwoma chłopakami i obydwom mój brzuszek sie podobał hihi :D małe piersi i drobne włoski na sutkach... a usłyszałam że moje piersi sa wspaniałe ii było miło haha wszystko zależy do mężczyzn i dziękuje tym których sama spotkałam :) jedyny minut to fakt ze troche za czesto goliłam nogi zamiast stosowac innych metod i teraz no cóż ma z nimmi duzy problme bo ejstem ciemna brunetka z czarnymi włosami .. ale jakoś sobie radze mój es tez nie zawsze miałam duper gładkie nogi i mu to nie przeszkadzało :) GŁOWY DO GÓRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Brawo dla artseven brawo !!!! Pozdrawiam!!! Darię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darina...84
a dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem Twojego oburzenia kolego naszym problemem jakim jest H..to raczej nie jest normalnie zjawisko wsrod 20 latek (i nie tylko)..nie chodzi tu o zwykle owlosienie np. intymne, ktore niektore kobiety gola calkowicie, a niektore zostawiaja..chodzi o nienaturalne owlosienie..nie rozumiesz? myslisz ze nie chcialabym wydawac kasy na cos przyjemniejszego..albo nie depilowac sie? uwirz byloby fajnie..uwierz..a poza tym H moze byc skutkiem wielu schorzen - u mnie jest to np. PCO - poczytaj sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artseven
daj wam boże tylko takie problemy po pierwsze a po drugie nie widzę związku z fetyszyzmem tutaj a jedynie traktowanie normalnie normalności.Jak wie.e z was ten problem poruszło podczas terapii indywidalnych w rozmowach na temat własnej niskiej samooceny oraz kłopotów z samoakceptacją ? To miałem na myśli i nic ponadto.Pozdrawiam na szczęście miałem też pozytwyne posty ,że niektóre dziewczyny to traktują całkiem normalnie i cieszy je że komuś też może się też to podobać i o to właśnie w tym wszystkim chodzi ucznić ze swoich wad zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy któraś z was probowala moze rozjasniac wloski rozjasniaczem sally hansen?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
aniana a czy próbowałaś kiedyś rozjaśniać włosy na głowy? generalnie ciemnieją.. prawda? artseven - głównym problemem są włosy na twarzy - ciemne, pozostałe pal sześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estopa 28
fajnie sie gada facetowi,a ciekawe czy w naszej owlosionej skorze poszedl by bez jakichkolwiek zahamowan na basen????????????? kobieta w bikini z owlosionymi posladkami,brzuchem,nogami,plecami???pytam sie czy na pewno by poszedl????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno kiedys ciemnieja ale chyba przez jakis czas są niewidoczne....przynajmniej tak pisza o tym preparacie....ale nie wiem bo nie probowalam........dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki...Ci faceci chyba nie zdają sobie sprawy z problemu, dlatego tak mówią...skoro nie dociera do nich,że ich tu nie chcemy to najlepiej ich lekceważyć:) ŻEGNAMY DRODZY PANOWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
ja bym nie rozjaśniała, ale wybór jest Twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mogą byc one potem ciemniejsze niz przed rozjasnieniem?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szanownego kolegi
Szkoda, że jesteś rzadkim przypadkiem w naszym społeczeństwie. Problemy z brakiem samoakceptacji nie wynikają jednie z naszego podejścia do własnego ciała, ale właśnie są efektem wielu niewybrednych komentarzy i wypowiedzi często zupełnie obcych ludzi na temat "włochatych bab". I nie pomoże tu jednorazowa wypowiedź typu nie przejmuj się, bo to ludzie nie dają nam zapomnieć o naszym problemie i upokarzają na każdym kroku. Często się słyszy wypowiedzi, nie skierowane bezpośrednio, ale w ramach dyskusji na temat np. wzorca kobiecej urody. Wówczas też można się wiele dowiedzieć ilu z was akceptuje naturalne owłosienie..........; 1/1000000? Pozdrawiam wszystkich wyrozumiałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sally hansennnn
ja próbowałam i włoski ciemnieją szybko, więc nie opłaca się na to wydawć ponad 30zł, pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
anianna - wg mnie tak, a to dlatego, że są tam utleniacze które wpływają nie tylko na sam włos ale różnież coś robią z samą cebulką.. to jest na tej samej zasadzie jak rozjaśnia się włosy na głowie i nie ma znaczenia to co Sally Hansen czy zwykła woda utleniona ja zdecydowałam.. że w piątek idę na laserek :) zamówiłam Kalo jeszcze :) choć moze epilar lepszy by mógł być, najpierw jednak spróbuje Kalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×