Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość KrzychuBB
Hej :) Ja czasem zaglądam o np teraz tu jestem...:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buuu...
Cześć dziewczyny! Ja nie mam takiego problemu ale chciałabym wam jakośpomóc. Pewnie już slyszalyscie o depilacji cukrem. Moze warto w waszym przypadku sprobować? No bo tak sie zastanawiam, w ten sposób gola sie Arabki a to babki z ciemnymi i mocnymi wlosami.Podobno gola ta pasta pachy i bikini noi nogi oczywiscie i wlosy nie odrastaja szybko a i za specjalnie nie boli. Wiem ze ciezko , jesli ktos ma zarost na twarzy czy szyi ale wasa wydaje mi sie ze wyrwalo by bez problemu.Ja raz zrobilam sobie taka paste i wyrwalam czesc wlosow z okolic bikini. I faktycznie mniej odrastaja ale troche trwa takie wyrywanie.Mysle ze jakbym robila to systematycznie to daloby to leprzy efekt o tych laserow. I wcale strasznie to nie boli,tylko trzeba wyrywac z wlosem,wbrew pozorom usuwaja sie tak lepiej. Jak was to zainteresuje to napiszcie,bede tu czasem wpadac to podziele sie dalszymi obserwacjami. Pozdrawiam i nie zalamujcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie moja droga tez smutno. A jak widze,ze tylko jacys dziwni faceci tu zagladaja to juz w ogole:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - zglaszam ze nadal zyje:) ostanio tak rzadko tu zagladam..studia..problemy sercowe..ehh.. wloski nadal sa a ja polyklam kolejne opakowanie tabletek..i tak w kolko..jednak lepiej sie czuje biorac te tabsy - czuje sie atrakcyjniejsza pomimo H..jest teraz zimko wiec przyznaje ze troszku sie zapuscilam:) ale o buzke dbam:) nozkom daje troche spokoju..tymbardziej ze aktualnie jestem samotna.. Pozdrawaim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wydepilowalam wczoraj jedna lydke/ bo na druga czasu nie mialam... i normalnie szok.....tak mi zimno w ta lysa noge,ciagle mam gesia skorke..jeednak te okropne wlosy grzeja nozke;/ ale coz..ja tam zbieram na laser...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walka z włosami to walka z wiatrakami:( kupiłam pastę cukrową, cały dzień roboty i nadal tego pełno... już nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może lepszy byłby wosk? widziałam na allegro taki z podgrzewaczem plus paski flizelinowe... próbowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zbieram na depilacje laserowa....kosztowne ale juz potem bedzie do kocna spokoj rara-a da cukrowa bolala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Piszę tu znowu choć wiem że nikt nie chce mnie słuchać, ale trudno nie pierwszy raz. Chciałabym podzielić się z wami moimi dalszymi spostrzeżeniami na temat używania oleju z krokosza. Zużyłam już chyba 6 butelkę i używam go już 10 miesięcy i jest ogromna poprawa. Szkoda że nie mogę wam tego udowodnić. Bardzo się cieszę że moja wytrwałoś coś daje mam nadzieję, pozbędę się tego na zawsze, a wam mogę tylko życzyć cudu. Nie wiem czemu tu piszę, chyba dlatego żeby mimo wszystko dać wam jakąś nadzieję, bo mi to forum w niczym obecnie mi nie pomaga, czytam tylko o użalaniu się nad sobą i pokładaniu nadzieji w laserze co mnie osobiście śmieszy. A ostatnio przeczytałam, że jedna z dziewczyn zbiera pieniądze na laser żeby mieć spokój do końca życia hi hi hi. Jednak dzięki temu forum dowiedziałam się o tym oleju i o paście cukrowej. Postanowiłam jednak sama wypróbować te metody ,a nie sugerować się jakimiś sceptycznymi wypowiedziami. Czytałam gdzieś, że krokosza trzeba używać regularnie przez conajmniej rok i dopiero wtedy są prawdziwe efekty, a nie tak jak pisze np na ulotce tego który ja kupuję że wystarczy 7 razy. Ja też miałam czasami chwile załamania, ale nie poddałam się. Myślicie że lubię używać tego oleju? Mam już tego dość. Smaruję się tym 2 razy dziennie i poniszczyłam sobie wiele ubrań, bo jednak to tłuszcz i wgryza się mocno w tkaninę, ale nie dam za wygraną i będę go używać do skutku, a wy jak chcecie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje...
czesc kika4 masz racje z tym ze trzeba go uzywac dlugi czas,inne mysla ze wystarczy miesiac i juz beda gladkie a to nie tak...niestety,trzeba byc wytrwalym :) mam pytanie do Ciebie....uzywalas pasty cukrowej a potem olejek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika pijesz do mnie??? sorry,ale ejzlei po setnym razie uzywania depilatora mam nogi jak szympans to nie wierze juz w zadne zasrane sposoby..... wiec mi nie pierdol ze cos cie smieszy,bo hirsutyzm hirsutyzmowi nie rowny.... skoro na ciebie cos dziala to fajnie...ciesz sie. i nie uprzykrzaj zycia innym,ze ciebie cos smieszy,bo to zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps...co to za olej,i jak dziala? dajcie linka do konkretnej strony...... i co,pomaga wam lepiej,niz depilacja albo laser?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groosia spokojnie bez nerwów. Chyba nie po to tu piszemy,żeby się wzajemnie denerwować. Niestety troszke racji trzeba Kiki przyznać, laser raz na zawsze nie załatwi tego problemu...wiem, bo sama juz nie1raz byłam na nim...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie alser ponoc ma pomoc.... czytalam w sumie,ze nie wsyztskim pomaga....bo odrastaja nawet przy 6 wizycie....ale naprawde... moge was wysalc zdjecie mojej nogi...uwierzcie, az same byscie mi rzucily hajs na laser.... 2 dni temu depilowalam lydke(jedna,bo czasu nie mialam wiele) myslalam ze sie zajebie;/ ponad 3 godziny sama lydke depilowalam,a juz znow sa odrosty:(((( na dodatek,mam mocno,gleboko zagniezdzone cebulki,gesto rozmieszcozne,praktycznie jedna na drugiej rosnie,przez co,naprawde to wszytsko boli:( nie wspomin ajac ze tylek mam owlosiony i bikini,i mi sie wlosy wkrecaja w gacie:P i nie wiem,czy epilacja w okolicach odbytu tez jest dostpena?? a i powiedzcie mi..moja matka gada ze to od golenia nog..... czy to prawda? ze ejzlei sie keidy nogi golilo,to dlatego ma sie takie problemy?(ona nawet nie wie,z ejest taka choroba jak H)...bo nawet jezeli,to depilujac juz tyle razy nogi, nie w stanie opisac mojego zarostu:( gorzej niz niejeden facet:( ja poprstu juz nie chce zyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groosiu my tu wszystkie mamy takie problemy...szkoda kasy na laser na nogi,uwierz on nie zwalczy tego raz na zawsze...a u mnie po7zabiegach jest lepiej, nie powiem,ale nie tak,zeby ten problem zniknal na zawsze...o stanie konta nie moge powiedziec:(autko byloby chyba za to co wydaje na te wszystkie specyfiki;(tragedia...ale przeciez macie tak samo drogie kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pisalam,ta choroba chorobie nie rowna... to co ja mam na ciele to poprpstu pieklo.. a moze wymienimy sie fotkami swoich najbardziej owlosionych czesci ciala,by jakos sie pocieszyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu kogoś zdenerwowałam, a nie to było moim zamiarem. Bardzo przepraszam, że chciałam podzielić się moimi sukcesami w walce z tym koszmarem i dać być może nadzieję innym. Nie wiedziałam, że tak na to zareagujesz. Ja też byłam taka nerwowa kiedy po wypróbowaniu wielu kosmetyków nie widziałam żadnych efektów, także cię rozumiem. Wydawało mi się że forum służy temu żeby sobie pomagać, ale teraz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hx
czy komuś z was udało sie nabyć epilar z tej strony : www.epilar.pl mi niestety nie przysłali, czy wiecie gdzie jeszcze można nabyć epilar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! jak to jest z tymm krokoszem, czy trzeba wcierać w wydepilowane ciała, czy niekoniecznie? mam meszek na brzuchu i zastanawiam się czy jak będe to smarować bez depilacji to zadziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.... jak to kurde kosmetyczka odmowila wydepilwoania pupy:( a te co robia depilacje brazylijska tez odmowily??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyjąca z hirsutyzmem
Cześć, nie wiedziałam, że jest aż tyle Kobiet, mających ten sam problem co Ja. Cieszę się, że nie jestem sama. Od jakiegoś czasu (chyba od trzech lat) hirsutyzm bardzo się u mnie nasilił. Pojawiły się włosy na piersiach i pomiędzy nimi, na brzuchu. Nie wspominając już o nogach, rękach, twarzy, okolicach intymnych, z którymi miałam problem już wcześniej. Staram się nie myśleć o tej mojej "dolegliwości". Co jakiś czas odwiedzam kosmetyczkę albo robię sobie depilację sama w domu. Fakt, życie z hirsutyzmem jest bardzo męczące. Niestety nie mam faceta, bo wstydziłabym się rozebrać przed nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kuzynka
moja kuzynka uzywala Epilaru na twarz, jakies 3? zabiegi. I tak, z tego co wiem, to owszem pomoglo! ale na jasne wloski!!! na ciemne raczej nie pomoze... Hmm jesli chodzi o ciemne wlosy to niestety zostaly, poszla na laser i hmm narazie jest zadowolona! Ale musi powtprzyc ten kosztowny zabieg. Z tego co sie orintuje choc pewna nie jestem! to mozna to robic tylko w specjalistycznych gabinetach kosmetycznych, ktore posiadaja ten Epilar!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyjąca z hirsutyzmem
Ja niestety też mam na pośladkach, ogólnie w okolicach intymnych. Używam kremów do depilacji albo zwykłej golarki damskiej. Tylko niestety są to bardzo wrażliwe miejsca i trzeba uważać , żeby sie nie pokaleczyć przy okazji. Nigdy nie brałam tabletek, bo uważam, że to jest tylko zatruwanie organizmu a po tym, jak zaprzestanie się ich zażywania włosy i tak odrastają. Miałam zamiar wybrać się na laser, ale nie wiem, kiedy będzie mnie na to stać. Zresztą po zabiegu laserowym włosy i tak kiedyś odrosną. Cóż... to jest po prostu walka z wiatrakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!! :))) Ale mnie tu długo nie było..........oooo widzę Kochaną \"Ide na tory\" :) Chciałam Wam przede wszystkim życzyć wesołych świąt oraz siły i skuteczności w walce z H. albo umiejętności pogodzenia się z ta przypadłością ( w moim przypadku chyba już nastąpiło to drugie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak
czesc dziewczyny, ja wchyba nie amm tej choroby co Wy, ale mam dosc uciazliwy problem- wasik. Mam 17 lat, nie mam pojecia jak sobie z tym poradzic. Depiluje go woskiem ale zauwazylam ze od tego zaczely pojawiac mi sie czarne wlosy na brodzie :((((( jestem zalamana, wogóle nie wiem co robic. Myslalam nad pojsciem do endokrynologa zeby zbadac poziom hormonów- mam tez problemy z okresem. Czy mozna jakos hormonalnie zablokowac wzrost tych wstretnych wlosów :(:( ? albo cos w tym rodzaju... piszcie prosze bo jzu sama nie wiem do kogo sie zwrócic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×