Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość barbara87s
na trądzik młodzieńczy przepisują diane bo ma niwelujące działanie.No ja też teraz się przekonałam że to straszny ból jest.jeszcze nie wpadłam na nic lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
wiesz, ale ja uważam ze hormony można owszem, ale po nadaniach a nie tak od tak.. -- a ide w czwartek do ginekologa wkońcu sie zapisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
badaniach* -- a próbwałaś wosk? mnie naprawde mnie boli wosk, niż tym depilatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara87s
tak wosk był przed depilatorem ale depilator to była nie mała inwestycja i teraz muszą go stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalniiii
dziewczyny z hirsutyzmem, czy któraś z Was usuwała laserowo włoski, jak radziliscie sobie przed zabiegiem, bo wiem, ze nie wolno ok.4tyg. usuwać pęsetą, jak sobie radziłyście???? chciałabym w lutym pójść na 1wszy zabieg, więc przeraż mnie troche, że będę musiała przez 4tyg. usuwać kremem lub zwykła golarką- tragedia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
lalalniiii - ja nie wem czy to mam czy nie, ale jak pisałam wyzej, nie miałam tego problemu.. i gdybym w wyznaczonym terminie poszła na 2 zabieg.. to pewnie nie miałabym go również teraz.:) najgorzej jest zaraz po zabiegu bo włoski wypadaja do 2tygodni i nie można ich wyciągać samemu.. wiec widac spalone wlosy na powierzchni skóry.. ale dobry podkład kryjacy i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem dziewcyzny, ale zwatpilam juz... depilwoalam nogi.... nie minelo 10 dni nawet a juz amm 5 cm odrosty na nogach;/ a wszystkie kudly powyrywalam z cebulkami ,wiec juz naprawde czuje sie jak mutant. bo taka wlasnie ejstem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara87s
nie jesteśmy mutantami!ani ty ani ja ani nikt inny.to trzeba leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tego nie da sie leczyc,w tym problem :( jestesmy nowym gatunkiem chodzacym po ziemi, wynikiem zmieniajacych sie substanicji w pozywieniu;/ jestesmy obcymi ^^ jjuz wole ta wersje niz zalamywac raczki nad tym,ze lekarze nie wiedza jak to uleczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara87s
no jak tak się sama oceniasz to na pewno osiągniesz sukces w walce z chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak radzicie sobie z wlosami na piersiach? ja mam ich mnostwo i wokol sutkow;( nie wiem jak na plazy sie mu pokaze.. ;(( i na posladkach ful wlosow.. jak zrobic by na dole tam gdzie sie je chwyta byly gladkie?;( a nie szorstkie po goleniu w dotyku:(( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witamina C
groosia - głupoty piszesz to było zawsze, jest i będzie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witamina C
mega smutno-to naplaży bedziesz toples. włosy wokół sutków tak po prawdzie ma wiele kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam wszedzie na calych piersiach ! , i nie obrazasz grooosi, cos mi sie wydaje ze za bardzo sie \"wymadrzasz\" na tym forum;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah ta
mega smutno----------- i co robisz z tymi włoskami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaminca c..no wlansie skoro bylo,jest i bedzie to znaczy z ejakos nie widac efektow leczenia;/ mega smutno- ja tez mam strasznie duzy i bardzo widoczny meczek na piersiach i calym dekolcie, obrzuchu i plecach nie wspominajac.... mysle,ze od slonca na piersiach troche rozjasniejsa wloski - ale powiem ci,z ewcale na plazy ich nie widac bardzo, bo stroj odwraca wzrok od tego:) ja tam na plazy sie tym nie rpzejmowalam,nikt mi przeciez w dekolt nie zagladal,procz mojego faceta ,ktory aakceptowac to musial i nawet nie zwraca na to uwagi, wie ci twoj tez nie bedzie na to patrzyl, powinien cie kochac za to jaka ejstes,a nie jak wygladasz:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pensetka narazie :( Groosia - on nie wie, ze mam h.. dopiero 2miesiace ze soba jestemy :( ehh.. ciezko mi, dosc juz mam... :(( chyba na prawde zdecyduje sie juz nie dlugo na wosk by zobaczyc czy sa jakies efekty i czy beda odsratac slabsze i dluzej.. wizyte u edno mam dopiero pod koniec lutego;/ :( Dziekuje Ci, Kochana jestes :** trzeba jakos naglosnic ta chorobe, bo chyba nie zdaja sobie sprawy ile to wymaga poswiecen, depilacji i ile przykrosci, cierpien jest z tym zwiazanych.. nigdy idealnie gladkie.. i bez wlosow w NIE KTORYCH MIEJSCACH przez pare h.. eh;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mega smutno- a ile on ma lat? bo jezlei bedizesz w powaznym zwiazku to nie ma rpawa cie wysmiac...i mysle ze to zaakceptuje u ciebie..no wiadomo,wlsoy na nogach moga go odstraszac,ale na calej reszcie oni naprawd enie zwracaja na to uwagi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlosy na nogach zawsze depiluje :P nie chodzi o wysmianie tylko ogolnie.. :( nie bedzie mial laski ktora obudzi sie i bedzie gladka, jak inne... ehh.. a Ty ze swoim ile juz jestes? Ja umialabym mu powiedziec, to za bardzo wstydliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam 3,5 roku, dalej sie spotykamy, ale jednak nie te charaktery, ale jemu naprawde to nie rpzeszkadza, ze mam 8 cm wlosy bikini ,albo bardziej owlosione nogi od niego :) zeby bylo wiecej takich facetow :) mowie ci,zacznij go powoli przyzwyczajac do tego....faceci narpawde na to nie patrza tak...no wiaodmo, nie chodz w zarosnietych nogach i spodniczce na ulicy bo wiadomo,ze ludzie to chamski narod.... ale po domu ,i w lozku,....zacznij go przyzwyczajac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo nie, bede o siebie dbac, musze.. IDE NA TORY - Kochana.. biedactwo :(( tez mi przykro strasznie z Twojego powodu :(( nie martw sie, na pewno sie ulozy, bedzie si, zobaczysz.. :** :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Witam :) po przerwie :) Ja jestem typem faceta któremu to nie przeszkadza..... tylko trzeba poprostu na takiego trafić :) pozdrawiam wszystkie dziewczyny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocław Wrocław Wrocław
Ja słyszalam, ze we Wrocławiu dobrym lekarzem endokrynologiem jest dr Marek Bolanowski, ma prywatny gabinet na nauczycielskiej, pracuje tez na AM. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na tory ja z pobytu nie jestem zadowolona, a tym wszystkim co tam widziałam, słyszałam i pewnie na co muszę się nastawić jestem najzwyczajnie załamana. Piszesz,że masz coś na jajnikach...jeśli są to pęcherzyki to niestety masz PCO:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bylam w szpitalu na badaniach,to mi zoribli bezsensowne badania takie jak -usg pochwy,biopsje, na cukier, pobieranie krwi... no z ta krwia to pewnie by hormony ustalic....ale nic ciekawego nie wymyslili... mysle ze nie mieli pojecia o co ich prosze;/ bo kazdy pierwsze pytanie zadawal-slyszalem ze chce sie pani pozbyc bolacych okresow, a ja ze nie,ze wlosow,a oni-acha,no to przpeiszemy pani tabletki;/ zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mozliwe,ze wyniki mieszcza mi sie w normie a mam te wloski na brodzie,i na szyji....jak sobie z tymi na szyji poradzic bo naprawde nie wiem...strach je ruszac ze bedzie ich wiecej..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open
MaRcYcHa wez moze te wloski( jesli sa ciemne) posmaruj woda utleniona,ale nie ta zwykla tylko taka w zelu,zamiast tych rozjasniaczy,lepiej chyba ze beda ale jasne niz maja byc ale ciemne.....bo jak sie zacznie wyrywac to potem moze byc to widoczne,i woole to jest szyja to napewno by bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×