Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

mam tak: jesteś jeszcze bardzo młoda, wiec idź jak najszybciej do endokrynologa i zbadaj poziom hormonów, pojawiające sie na brodzie włoski to pierwsza oznaka h.. nie zwlekaj i zduś to w zarodku. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy wy codziennie jestescie ogolone/wydepilowane? ja nie mam sil i checi, by golic nogi i bikini codziennie. zawsze, gdy wybieram sie gdzies samochodem to mysle o tym, co by bylo, gdybym miala wypadek i trafila do szpitala. umarlabym ze wstydu przed lekarzem, gdyby mnie zobaczyl nieogolona. ale okrutnie meczy mnie codzienne golenie oinad polowy mego ciala. jak to jest u was? chodzicie czasem takie \"zapuszczone\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie! ja jak gole nogi wieczorem to juz rano sa klujace, wiec jak chce zalozyc spudnice, to znow musze sie golic. tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronaverona
łee niebyłam już tu z pol roku ale widze ze niewymyslono cudownego specyfiku na to choróbsko....ohhh życie, naukowcy wezcie sie za to ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory: Co u mnie? Chyba w porządku, włosów tyle samo co bylo....ja się z nimi pogodziłam....nawet umiem już je depilować i jednoczesnie sprawiać sobie przyjemnośc np słuchając muzyki, wiec chyba nie jest tak zle... Moje rece i nogi wygladaja normalnie, czyli zdrowo bo depilator jak sie okazuje jest dla mnie najlepszym urządzeniem jakie mozna bylo wymyslic:) wloski odrastaja bardzo wolno....i slabsze i nie kują a nozki nie są podraznione:D Wiec traktuje nim nozki rączki i dlonie... z twarzy (szczegolnie broda mam owlosioną bo wąsik nie) usuwam pęsetą...najgorzej z dekoldem...nie wiem czym usuwac z tamtad:/ nie chce sie tak golic jak facet://// moze sprobuje ta paste cukrową.... A co u Ciebie lalunia? jestes szczesliwa?? uklada Ci sie z facetem? Ja jakos nauczylam sie nie myslec cale dnie o tej dolegliwosci, zycie przez to wydaje się takie lżejsze...pozdrawiam cie sloneczko :) wesołych swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho, ho ho wesolych SWIAT! ;)) :*:* mialam problemy komputerowe i nie bylo mnie tu :( Przepraszam.. ehhh Ide na tory.. Kochana, posladki od srodka maszynka do golenia delikatnie, mowilam Ci juz kiedys ;p ja tak robie i jest ok :)! a brode tez robie depilatorem..;/ teraz po Swietach w koncu chce sie wybrac do lekarza, bo durgi miesiac nie biore tabl anty i chcialam by poziom hormonow byl normalny taki jaki mam, nim pojde do endo. ZNACIE MOZE JAKIEGOS ENDO W POZNANIU? boje sie bardzo :(( ze nie zrozumie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hx
do moja kuzynka: mówiłaś że twojej kuzynce pomógł epilar, czy to znaczy że te włosy które były jasne już nie odrstają czy może odrastają dużo wolniej? naprawde wystarczyły tylko 3 zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek smutny
cześć dziewczyny Mam do Was pytanko, czytałam niektóre posty, ale niestety nie zdążyłam przeczytać wszystkich. Bardzo dużo ich:). Zacznę od tego, że nie wiem dokładnie czy jestem chora na H. Dwa lata temu troszkę \"zgłupiałam\" i kiedy te włoski były normalne, jak u zdrowych dziewczyn ja zaczęłam je różnymi sposobami usuwać:(. Chodzi mi głównie o włoski na brzuchu i piersiach, pomiędzy nimi. Parę razy je zgoliłam, raz nawet wydepilowałam...jaka ja byłam głupia:(. Moje włoski dzisiaj nie są czarne i twarde, ale w świetle bardzo jasnym są widoczne, taki pigmentowy kolor, a najgorsze, ze mają długość 5mm (mówię tu o włoskach na piersiach), kiedy dotykam piersi, nie czuć ich tak, ale są właśnie widoczne i chciałabym żeby były bardzo bardzo delikatne. Zaczęłam używać dzisiaj wody utlenionej 3%, w dotyku stały się mięciutkie, na pewno nie na zawsze i to trzeba będzie powtarzać, ale powiedzcie mi czy od tego mogą rosnąć dłuższe włoski??Co się będzie z nimi działo? Bo kiedyś użyłam sally hansen rozjaśniacza to te włoski jakby rosły, albo się zmywały... nie wiem dokładnie. A może macie inne propozycje. Co myślicie o moim owłosieniu? Myślicie, ze jestem nadmiernie owłosiona? Dodam jeszcze, że owłosienia na twarzy nie mam i reszta jest też raczej normalna, jak u wszystkich dziewczyn.Proszę o odpowiedź i jakąś radę. Jestem z Wami i wiem co czujecie. Ja jestem bardzo załamana, wstydzę się spotykać z chłopakami, boję się, że będą się wysmiewać czy coś podobnego, siostra mówi mi, że jestem przewrażliwiona, ale może dlatego, że ona takiego problemu nie ma. Pozdrawiam Was i trzymajcie się cieplutko!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory- tak,tez mam miedzy posladkami sporo wlosow...one mi sie juz kreca..a czasami wkrecaja w bielizne ze az nie moge jej sciagnac;/ i to boli na dodatek;/ podczas podcierania tez czasami sobie pare wyrwe to az mnie z bolu skreca....wiec nie amm juz sil... na twarzy ostatnio mi sie pogorszylo( te bokobrody,i na bordzie strasznie duzo wlosow mi sie zorbilo) wlosy w pieprzykow potrafia urosnac w ciagu godizny na dlugosc 1 cm ;/ w ciagu godizny;/ o nogach juz nie wpsomne, depilowalam ostatnio, i juz nastepnego dnia mialam 0,5 cm odrosty;/ ja nie wiem,skad sie bierze to cholerstwo? ze tak sie szybko odradza cebulka??? to juz lepiej nie depilowac i chodzic jak szympans;/ bo przynajmniej wolniej odrastaja..ale kumpel sie juz smieje ze mnie,ze w zyciu zaden facet mnie juz nie ebdzie chcial, jak mu pokazalam te swoje nogi...i mi teraz dupek dokucza;/ ja nie wiem, dlaczego nas to psotyka??? rak jest wyelczalny, gruzlica tez, krwiaki te....a cos takiego,co wydaje sie latwe do okiełznania nie ejst uleczalne:( biore juz 2 a zaraz bede brala 3 opakowanie diane,i iwecie co,zadnej roznicy,wiec jeszcze docigane te 2 do konca by bylo 5 miechow i odstawiam to gowno...zbieram na laser... napiszcie mi prosz eod poczatku o tym krokoszu,gdzie go dostac,ile kosztuje itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczynki ja wlasnie wrocilam z lasera i znow 360zl nie moje;(tragedia;( od paru mies nie biore tab i zauwazylam,ze jest troche gorzej,tzn,ze szybciej rozsnal;(tylko tyle, a diane ,cilest bralam baaaardzo dlugo i w zasadzie zero poprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hx
czy zznacie jakiś krem który pomaga na przebarwienia, blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ide na Tory, tez juz nie mam sil.... wrastajace wlosy, blizny..ehhhh tragedia.. tak bym chciala obudzic sie z gladka buzia, nogami... nawet jak gole wieczorem, rano juz sa.. ;(( ehhhh... Ty tez golisz caly brzuszek? a plecy mam cale w klakach;/ :(( i twarz.. to jest najgorsze..;(( spotkajmy sie wszystkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ide na Tory, tez juz nie mam sil.... wrastajace wlosy, blizny..ehhhh tragedia.. tak bym chciala obudzic sie z gladka buzia, nogami... nawet jak gole wieczorem, rano juz sa.. ;(( ehhhh... Ty tez golisz caly brzuszek? a plecy mam cale w klakach;/ :(( i twarz.. to jest najgorsze..;(( spotkajmy sie wszystkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze,ze jestemy odosobnione,nie mozmey nagle zalozyc sukeinki,tylko musmi przejsc zabiegi by wygladac jak dziewczyny:( normalne.. bo ja to czuje sie jak zwierz.....to moi kuzyni sa mniej owlosieni,a jeden to w ogole nie ma wolosienia,naet pod pachami:((( a ma 24 lata.....dlaczego to on nie ma wlosow tylko ja:( czuje sie taka brzydka przez to:( blizna na bliznie....bo od wlosow mam czesto zapalenie mieszka i wlosy wrastajace...dlatego ciagle albo krosty na nogach,albo wrosniete wlosy,ktore wyciagam igla... i w ten oto sposob,na udaach ciagle syfy, na wew czesci normalnie bulwy i nie chca sie goic..a moje bikini to tak rozrost delty nilu podczas wylewu :( dziewczyny, dlaczego tego wyelczyc nie mzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groosia - Ehh doskonale wiem co czujesz.. :(( ja tez sie tak czuje.. mam nowego faceta i nie wiem co to bedzie gdy np bede spac obok niego. obudze sie i co? dotknie mnie gdziekolwiek a ja klujaca:((( jak dotyka mnie po twarzy ktora i tak depiluje to czuje sie bardo skrepowana, ze zaraz powie, ze drapie, albo czy sie gole.. ehhhhh... ja juz czasem nie wyrabiam... wlasnie, dlaczego nas nie mozna wyleczyc;( dlaczego.. 21 wiek i nic nie znalezli... moja mama uwaza, ze ona nic nie widzi, i przesadzam ;/ taaaak, bo widzi tylko mnie w ubraniu gdzie juz jestem po depilacji ;/ tylko my siebie rozumiemy, dlatego tak zalezy mi na spotkaniu z Wami... razem mozemy pomoc, moze cos zdzialac.. :(( Ide na tory - Kochana, mi od maszynki pod pepkiem powrastaluy;/ ehh... :( jeszcze na dodatek mialam kolczyk w pepku poraz drugi i znow mi sie babralo i wyjelam i mam ogromna blizne... nie mowiac o tylku, bo kiedys kolega mnie zrzucil z krzesla i mialam zlamana kosc ogonowa i mam tam blizna gdzie ciezko mi golic sie maszynka :(( Dziewczynki.. trzymajmy sie razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaaaaaaaaaa
Witam! obawiam sie ze tez moge miec hirsutyzm. chce mis ie plakac, dlaczego cos takiego musi byc na swiecie? normalnie zalamac sie mozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijka
witam :) ja obawiam sie ze tez mam hirsutyzm...dzisiaj pierwszy raz poszlam na calkowita depilacje twarzy...ojj bolalo twarz jest zaczerwieniona zobaczymy jak bedzie jutro..kosmetyczka powiedziala ze raz na miesiac wystarczy depilacja mojej twarzy a po jakims czasie wloski sie tak oslabia ze nie beda rosly...ja tez mam juz dosyc tego...ale zycie jest za piekne zeby sie zamartwiac..:(...na nogach mam wlosy jak u faceta brzuch we wlosach rece tez..musimy dac rade...to jeszcze nie koniec swiata...pozdrawiam goraco!! pamietajcie--jestesmy piekne!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grajka
Witam Was :) Długo już tu czytam Wasze wypowiedzi, w sumie przejechałam wszystko od samego początku i teraz tylko na bierząco sobie doczytuje, ale dopiero teraz postanowiłam cos napisać. Nie wiem czy mam h. ale owłosienie większe niż większosc dziewczyn na pewno. W sumie nie wiem od czego zacząć.. Włosy mam wszędzie. Na łydkach, udach (wewnętrzna i zewnątrzna strona - widziałam gdzieś tutaj na kafeterii wypowiedź dziewczyny która się dziwiła, że na wewnętrznej stronie ud ktoś miał wlosy - ja myślałam, że każdy tak ma..), włosy na brzuchu ("kochany" paseczek który poprzez moją glupotę (golenie) rozrósł się do piersi), oprócz tego na brzuchu mam też masę mniej widocznych włosków - ale są, bardzo dobrze to widać kiedy sie wyjdzie z wody, długie włosy na zadzie, nie mówiąc już o okolicach bikini, tam to już poskręcane jak pierun, między pośladkami też jest ich masa. Włoski są także wokół brodawek. Długie i dosyć ciemne, ale boje sie ich ruszać, z resztą, na razie nie widzę potrzeby. No i oczywiście ręce, ramiona, chociaż mniej widoczne. Niedawno zauważyłam u siebie mały wąsik. I co ja mam począć? Jakoś nie zauważyłam żeby jakaś moja rówieśniczka miała takie problemy. Kiedy mamy wf wszystkie sie dziwią, że ja nie chcę sie z nimi przebierać w jednej przebierali tylko zapierdzielam do kibla. Gdyby zobaczyły ten busz to chyba by sie zesrały, za przeproszeniem. Tak samo z basenem, nie ma mowy o jakimkolwiek wyjściu na basen. Ostatni raz temu byłam na basenie rok temu. Oczywiście musiałam wstać o 5:00 rano żeby doprowadzić się do "porządku", pamiętam, że wtedy prawie zapchał mi się odpływ w wannie :D. Łydki golę maszynką, czasem woskiem. Oczywiście potem mam na nogach pełno kropek i nawet kiedy się ogole, nogi wyglądają jakby golenie było robione pare dni temu, bo już widać czarne kropki (oczywiście koleżanki śmiało paradują w kieckach bez żadnego śladu włosa i krop). Uda tylko wtedy kiedy ubieram kieckę, ale nie całe, bo włosów jest tyle, że nie chce mi się tego robić. Akurat dzisiaj mi sie nudziło to w wannie pozbyłam się włosów z łydek, trochę z ud i podjęłam kolejną próbę pozbycia się włosów z okolic bikini. Zawsze po goleniu tamtych miejsc wyskakują mi okropne, bolące krosty przez które nie potrafię chodzić. Ale kupiłam niedawno nowy balsam, po goleniu nawaliłam go na skórę i zobaczę czy bedzie coś kuło. Nie wiem co będzie kiedy bede starsza i bede miała chłopaka przed którym bede sie chciała rozebrać. Wiem, że to daleka przyszłość, ale mam w zwyczaju martwić się na zapas ;p Ech, nie chce mi sie juz wiecej pisać, i tak napisałam za dużo, najwyżej potem jeszcze coś dopisze. Pozdrawiam cieplutko, trzymajcie sie :) Aha, dodam, że mam 15 lat i nawet boje się pomyśleć co będzie ze mną za kilka lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grajka mnie się też tak wtedy zaczęło. Może ok15-17 lat. Żaluję,że wtedy zaraz nie poszłam do lekarza...teraz to już za późno na to wszystko:(nie popełniaj naszych błędów i wybiersz się do specjalisty.Pozdrawiamy Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grajka
Taa, a specjalist powie "dziewczynko, nie dramatyzuj, wszystko jest w normie" :D No, ale moze kiedys sie wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IDE NA TORY - Kochana, dziekuje Ci.. ehh.. no ja mam to samo ;/ jestem perfekcyjna we wszystkim, wszystko musze miec idealne /idealnie.. istna katorga....ehhh... :((( A co do spotkania, to wiemy, ze kazda z innego miasta, ale czy to problem ? ja moge jechac wszedzie :) mozemy sobie zrobic spotkanko w jakis week :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grajka a ja mam 17 lat... i dopiero teraz wybieram sie do lekarza i wlasnie boje sie tego, ze powie, ze mi sie wydaje, ble ble ble... eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×