Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

dzięki :-) no mam,dokładnie nie wiem jakie,ale chodziłam wcześniej do endo... teraz tez chce się wybrać ale lekarz nie dał mi skierowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara87s
to do dermatologa idź i też ci da nie łam się :)o albo do rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIZGNĄŁ W WAS PIORUN CZY CO
ERICSSON R600 STAN BARDZO DOBRY - JAK NOWY SUPER KOLOR OBUDOWY - CAMELEON UZYTY ZALEDWIE KILKA RAZY WIDAC NA FOTO NAJPRAWDOPODOBNIEJ UMARLA BATERIA TELEFON NIE DA SIE URUCHOMIC NIE LADUJE SIE DLUGO LEZAŁ W SZUFLADZIE MOZLIWY ODBIÓR OSOBISTY MOZLIWOSC ZAKONCZENIA AUKCJI PRZED CZASEM KOSZT WYSYLKI 8PLN SPRZEDAJE JAKO USZKODZONY DO NAPRAWY LUB NA CZESCI Pokaż zdjęcie w nowym oknie Wybierz zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest nadzieja
ide na laser.mam dosc pensetki ale boje sie ze to tylko strata pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magical
Witam.. Wybieram się do kosmetyczki żeby usunąć durnego wąsa, ale dręczy mnie jedno pytanie: Jak to jest z odrastającym wąsikiem? Bo przecież po depilacji np. woskiem wąsik w końcu zacznie odrastać i włoski się pokażą. A, że krótkich woskiem nie usunę (bo przecież wosk musi je jakoś "złapać", to co, będę tak łaziła z tym i czekała aż będą dłuższe żeby sie je dało usunąć? Bez sensu trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magical- z wasikeim jest tak,ze wosk usuwa kazdy.. zostaje tylko te n milimetrowe blond... ja uzywam kremu depilujacego na twarz,ale strasznie ogresywny jest,i czesto mam ranki nad ustami po nim;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magical
groosia - no ja wiem, że wosk usuwa każdy włosek, ale chodzi mi potem o te odrastające. Ale podobno z kazdym razem wyrastają słabsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grooosia
przy hirsutyzmie odrastaja takie same.... przynajmniej u mnie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magical
No i musisz czekać aż Ci odrosną dłuższe żeby je potem móc usunąć woskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje krem depilujacy,ale ejst starsznie agresywny.....i odrastajace wyrywam penseta... a woskiem jak rwalam,to skore mialam czerowna przez kilka dni,wiec u mnie to odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i 18 zl zeby dowiedziec sie jakie ma sie IQ..czysta glupota i strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wasik odrasta po kilku dniach...po wosku.. :(( chcialabym wydepilowac sobie cale cialo woskiem na wakacje, myslicie ze na troche bede miec spokoj? jak na buzi tak szybko odrasta?:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grooosia
przygoptuj sie na bol jak chcesz cale cialo woskiem,pamietam jak mnie mama zaatakowala woskiem,to usiadla na mnie z ojczymem i rwala na nogach,ryczalam z bolu;/ wole depilator, bo on chwyta tylko wlosy a nie tez skore;/ ale mozesz sprobowac,ja wiem,ze caly tydzien jak bylam nad morzem to codziennie nogi depilowalam,bo juz mi wlosy odrastaly;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaa ;/ mam tego dosc juz ! ;( a miejsca intymne? :( obudze sie obok niego rano i co? juz bede szorstka?;( ehhh.. prosze, powiedzcie czy macie jakies sposoby;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam....moj facet mnie zaakceptowal...mowi czasmai,ze moglabym sie w koncu ogolic/wydepilowac,a ja mu,z edopoki on nie to i ja nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znow jestem po badaniach w szpitalu, podłamali mnie, nic konkretego nie mowią, zostawiają z kwitkiem i tyle; radź sobie człowieku sam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara87s
A czytałyście o mięcie i jej działaniu na h...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
Hej :) skopiuje to tu bo mi sie juz drugi raz nie chce pisać, ale wiecie co podłamana jestem troche.. tym trądzikiem generalnie to nigdy nie miałam problemów trądzikowych. zaczeły mi się jakieś 2 lata temu i wtedy byłam i Drexlera na Chopina zapisał mi Tetralysal coś do smarowania, troche sie poprawiło, ale na 3 wizycie chciał mi wcisnąć diane i sie niezgodziłam i już do niego nie poszłam, niemniej po kilku miesiącach wszystko mi ustąpiło.. i była dobrze, nawet bardzo dobrze, ale jakieś 4 miesiące temu znowu wróciło mi wszystko.. poszłam tym razem do dr. Berezy.. dała mi maści jakieś i powiedzmy że troche sie zmniejszyło, ale w tej chwili robi spcjalizacje i ma urlop i na kolejną wizyte sie juz nie zapałam, wiec poszłam na innej dr. Suski ta zapisała mi to samo co tamta (bo jej opowiedziałam co mi zapisała tamta) + Tetralysal i cholera jasna chyba mi sie pogorszyło po tym Tetralysalu, nienawidze tego leku. Tym bardziej, że jak opowiadałam Berezie o tym że brałam Tetralysal.. strasznie sie jej to nie spodobało.. Ja sama uważam ze ten antybiotyk nie jest nic wart. W przeciagu 2 miesiecy na same leki wydałam już ponad 200zł. Dodam jeszcze, że tak jak teraz to nigdy nie było. Już się nawet zastanawiam czy to nie hormany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
a co do lasera.. to miałam iść przed swietami na drugi zabieg,ale z racji tetralysalu nie poszłam, niemniej jak narazie jestem zadowolona, bo dużo włosów wcale nie odrosło do teraz, a te co sa sa jaśniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara87s
MOżE ZACZNIJ STOSOWAć JAKIEś LEPSZE KOSMETYKI A NIE HORMONY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
mega smutno - ja z wosku jestem bardzo zadowolona, jak we wrześniu zrobiłam sobie łydki, to do tej pory nie odrosło mi tak ok. 40% a reszta jest słabsza, właśnie chce zrobić raz jeszcze, a i jak to sama robiłam, pewnie u kosmetyczki efekt byłby lepszy. Bo wszystko zależy czy dobrze sobe robisz ta depilacje, bo jeśli odrastaja Ci po 2 dniach tzn że źle robisz, tzn nie wyrywasz z a tylko je urywaszi wtedy odrastają, najlepiej zrób tak odczekaj 3-4 tygodni aby odrosło wszystko w tym czasie możesz je golić, i po tym czasie idź do kosmetyczki, lub na laser. Tylko po laserze to napewno 3dni pasuje siedziec w domu i sie zbytnio ludziom nie pokazywać a najlepiej całe 7 dni:P a bezposrednio po zabiegu najlpeij do samochodu i prosciutko do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
barbara87s - to do mnie ?? no wiesz stosuje to co mi dermatolog przepisała. A kosmetyki ze sklepu można wyrzucić do kosza tak naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara87s
ja mam depilator ale czasem to on urywa włos zamiast go wyrwać i strasznie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
a dla przypomnienia ja mam juz 25 lat.. i trądzik młodzieńczy :) super nie? a majac naście lat nie miałam prawie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
barbara87s - ja sobie kupiłam kiedys depilator, ale jak przez 3 dni zrobiłam pół łydki to podziękowałam za niego.. wole wosk, jak dnia mnie mniej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×