Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Grajka
noo, zawsze tak jest.. jak zczernic nick? Bo ja cos popierdzieliłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia nusia
Cześć Jestem tu pierwszy raz. Dziewczyny poradźcie mi jakiegoś dobrego lekarza z Wroclawia. Powiedźcie jeszcze jak rozjaśnić wąsik- czy tylko wodą utlenioną i jak to zrobić skutecznie????? Please.....z gory bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na twarzy wrastaja,wiec nie depiluje sie tam :((( na brzuchu jak kiedys ogolilam ten pasek od pepka w dol...to mi pod katem 90 stopni odrosly,takie sztywne czarnuchy,mam je do dzisiaj.....normalnie wyglada,jakbym miala cesarke robiona;/ bo ten pasek wlosow wyglada jak blizna po cesarce... zalamka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest okropne np. w szkole jakaś koleżanka do Ciebie podbiegnie i zacznie Cie łaskotać albo szarpać za koszulkę a ja mam stracha czy mi sie brzuch nie odkryje.. albo jak siedzimy sobie gdzieś i jedna palnie \"je, pokaż skarpetki!\" i dobiera mi sie do nogawek kiedy ja pod nimi mam istny małpi gaj. Wtedy mam ochotę ją zatłuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sie boje ze mi nogawka sie podniesie i wszyscy w kolo zobacza moje nogi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, dołączam się do was i solidaryzuje, bo mam dokładnie to samo. Ja obwiniam moją mamę za to, że nie wysłała mnie do lekarza kiedy byłam nastolatką... teraz mam 32 lata i już tak żyję i żyję... 1/ Brałam dianę - ale miałam po niej zakrzepy, więc żaden lekarz już nigdy mi nic nie przepisze na regulację hormonów! 2/ Byłam na laserze... tylko na twarz, ale chodziłam przez ponad dwa lata, co miesiąc/dwa, ale włosy dalej rosną. 3/ Chodzę od kilku lat na wosk, wiec na niektórych partiach ciała już mi nie rosną. 4/ Rozjaśniam, wyrywam, golę, depiluję... a słońce dalej wędruje po niebie. 5/ Miałam przez to problemy z facetami i akceptacją samej siebie, do pewnego dnia... kiedy któryś powiedział, że nie będzie się spotykał z dziewczyną z włosami na twarzy - a ja odpowiedziałam mu, że wolę mieć włosy na całym ciele niż taką twarz jak on! I oto moja rada: jak ktoś odkrywa twój czuły punkt, należy natychmiast znaleźć jego... kurcze. Krytykują ci, którzy sami nie są doskonali! Teraz mam to w d.... Owszem tracę czas na usuwanie ich wszystkich i odkrywanie nowości w tej dziedzinie, wkurzam się często, ale nadchodzi tak dzień, że masz tego dość. Itd... Nadchodzi kolejny rok wyrywania, rozjaśniania, depilowania, golenia... Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kolorowa Galaretko ja też co jakis czas chodzę na laser...wydaje mi się, że problem zelżał. Załamałaś mnie troszke tym, że u Ciebie to nie przyniosło zamierzonych skutków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekt zaraz po jest super! na miesiac jest spokoj, ale potem pojawiaja sie pojedyncze wloski, a potem czesc odrasta. Fakt, tylko czesc! Wydaje mi sie ze to zalezy od sprzetu. Mam zamiar zmienic gabinet i wtedy bede widzialam czy to jest ok. Pare lat temu zrobilam bikini, ze wzgledu na zapalenie mieszkow wlosowych i efekt do dzis jest fajny - czesc wlosow zniknelo, zapalenie zniknelo i juz nie wrocilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galaretko,czyli jednak jakies efekty sa.... bo o 50% mniej kudłow...a to i tak lepsz eniz nogi zarosniete gorzej niz u faceta.. ja bym takiemu w twarz dala jakby mi to powiedzil w oczy,...ale i tak wiem,ze na ulicy czesto sie pewnie i kobiety i faceci ze mnie smieja jak sie przyjrza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hx
powiedzcie mi co wy robicie z włosami na policzkach? golicie, wyrywacie woskiem czy nic nie robicie. Ja póki co nic z tym nie robie ale już ponad rok chodzę non stop w rozpuszczonych włosach i beznadziejnie wyglądam jak pół twarzy mam zasłonięte włosami. niewygodne jest przez to wykonywać wiele czynności jak chodziłam do szkoły to jeszcze dało sie znieść bo tam nic szczególnego nie musiałam robić. Ale jakbym chciała iść do jakiejś pracy fizycznej czy wymagającej związanych włosów? Chciałam pracować w laboratorium ale tam trzeba mieć związane włosy, jak nic z nimi nie zrobie(z tymi na twarzy) to pewnie zmienie swoje plany odnośnie zawodui wybiore nudną prace w papierach gdzie nie trzeba mieć związanych włosów. Z jednej strony boje sie wyrywania , tego co będzie później, bo tam gdzie wyrywam robia mi sie blizny i wcale nie wygląda to lepiej ale z drugiej nie wyobrażam sobie żebym miała całe życie chodzić taka owłosiona i ciągle zasłaniać sie włosami co i tak nie zapewnia mi komfortu bo jak koś na mnie patrzy z bliskiej odległości w jasnym świetle to i tak czuję się niepewnie. Jak wy postępujecie z tymi włosami na policzkach? może gdyby problem hirsutyzmu był bardziej nagłośniony, gdyby kobiety więcej mówiły co niesie ze sobą taka przypadłość jakie problemy to i naukowcy bardziej by się tym zajęli. Może ludzie po prostu nie zdaja sobie sprawy z wagi tego problemui dlatego nic jeszcze nie wymyślono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodz eciagle w rozpuszczonych,bo mam starsznie duzo getych wlosow pod broda i pod policzkami,i gdyby nie te wlosy to pewnie bym ise golila ,albo depilowala-ale to strasznie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia cegielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia cegielska
polecam pania profesor warenik-szymankiewicz z kliniki na polnej w poznaniu-rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hx
ide na tory: a jak często depilujesz policzki i od jak dawna? Skóra po tym normalnie wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina5237
cześć dziewczyny bardzo proszę o poradę,już nie wiem co mam myśleć.... Od jakiś dwóch miesięcy zauważyłam że na twarzy pojawiać zaczęły się włoski,teraz jest jasny meszek,na całej.... Wcześniej nie miałam z tym żadnego problemu. Z wyjątkiem wąsika,którego usuwałam woskiem. Na rękach też zauważyłam że włosów jest więcej,długich i ciemnych. Także na plecach pojawił sie meszek..... Nie mam pojęcia co z tym zrobić... Do tego czuje jak mnie to swędzi.... Coraz bardziej się załamuje.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz isc do lekarza jak najszybciej, najpierw do endo by wykluczyl lub stwierdzil czy to hirsutyzm.. ale meszek powstaje tez czasem w okresie dojrzewania i jasnymi wloskami nie ma co sie przejmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 5237
dzięki :-) jestem naprawdę załamana,wcześniej nie miałam pojęcia o takiej chorobie.... ale do lekarza się wybieram. Ciągle tylko widzę te włosy... załamka... :-( okres dojrzewania mam już za sobą,więc to nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 5237
:-( muszę przestać ciągle myśleć o tych włosach... najgorsze jest to że chyba czuje jak mi rosną :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina5237
w przyszłym tygodniu idę do lekarza :-) czuję sie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina5237
z Wrocławia :-( nie wiem czy to to...ale sie martwię :-( bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety to prawda, laser lub elektrolizę można zrobić dopiero jak wyeliminuje się przyczynę ( np. zaburzenia hormonalne ) . Witajcie dziewczyny! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Ide na Tory, wiekszosc przypadkow z h.. odrasta ;/ nic sie nie martw, na pewno wyniki beda lepsze! :* WSZYSTKIEGO NAJ NAJ W NOWYM ROKU, OBY BYL O WIELE LEPSZY! I OBY DALO SIE NAS W KONCU WYLECZYC :(( JESLI KTOS JEST Z POZNANIA PROSZE O KONTAKT DO DOBREGO ENDO.. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina5237
mam pytanie do was... czy h....może mieć jakieś powiązanie z problemami tarczycy?? i z nadczynnością czy z niedoczynnością ??? dzięki z góry za odpowiedź :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara87s
elo! ja tu nowa jestem ale jeśli masz jakieś problemy z tarczycą to tak może to mieć związek z hirsutyzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×