Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość rosee
to chyba tak jak te nanocaps deprssif ja kiedys dawno widzialam jak kinga sie schylala bo cos tam myla i bylo jej widac wloski na plecach, pewnie przed tancem z gwiazdami si eteog pozbywal :p jak sie dokladnie patrzy to sie wypatrzy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz depressif dozenie do piekna tez trzeba czyms przeplacic. ale nie wiesz tak naprawde czym. rownie dobrze wszystko moze byc ok. co do bery to wlasnie ja tez mam z nia duze problemy trzeba tez dostrzegac dobre strony... w zimie cieplej bo futerko grzeje, jak trafisz na chlopaka fryzjera to bedzie Cie czcil bo zawsze to wiecej wloskow do uczesnaia i modelacji, geste wlosy na ciele zaslaniaja pieprzyki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosee no duzo kobiet tak ma:) pamietam jak czytalam wywiad z jakas hoolywodzka kosmetyczka ktora wspolpracuje z max factor i ona mowila ze wiekszosc gwiazd przychodzi do jej salonu usuwac woskiem wasiki. duzo przychodzi usuwac owlosienie laserem. to wcale nie jest takie nie powszechne tylko przyjelo sie ze jak ladnie wyglada w filmie to musi byc piekna ale te kobiety tez wiele robia zeby tak wygladac. beyonce czy jak to sie tam pisze sama przyznala sie do usuwania wasikow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depressif ale co Ty za glupoty wygadujesz!!! nie mozesz sie poddawac! jesli leczenie sie pomaga Ci, jesli masz wiare w to ze bedzie lepiej to rob to! medycyna ciagle sie rozwija nie mozna sie poddawac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosee
z tymi hormonami to chyba nie da rady hehe pamietam jak bylismy w hiszpani, chlopaki zwracali uwage, ze tamtejsze kobitki maja wasy, brwi zrosniete itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosee w hiszpani nikt na takie rzeczy nie zwraca uwagi bo to normalka nawet ja wyglaladlabym jak cofnieta tylko o jeden krok w ewolucji a nie 10;) depressif pamietaj ze w takiej sytuacji nie jestes sama i choc moj bol jest inny od Twojego a Twoj inny od rosee to wszystkie tak naprawde jedziemy na tym samym wozku. swiadomosc jednak tego ze nawet z tym schorzeniem mozna zyc normalnie powinna byc jednak odrobine pocieszajaca czyz nie? i nie zapominaj ze dzis jeszcze nie wiedza jak to wyleczyc ale moze jutro?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosee
depressif prosze nei mow tak bo zaraz sie do Ciebie przejade i lekko Toba potrzasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosee
i tak wlasnie wychodze posmigac na rolkach bo ostatnio przytylo sie troche wiec pare kilometrow w te czy w te nie zrobi mi roznicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Ładna kobieta i ładna piosenka.Ale nikt tego nie wie, czy nie ma podobnych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko85
Witajcie dziewczyny.... Nie wiedziałm do tej pory, ze aż tyle z nas ma taki problem. Powiem tak, mi w końcu udało się chyba trafić do dobrego lekarza.... i po wykonaniu wachlarza badań został mi zapsiana kuracja taka o jakiej wspominała depressif ( anty + spironol) ... LEki zażywam juz drugi miesiąc,a le jak mówiła lekarka drobne efekty powinny byc widoczne już po 4 miesiącach. Mam nadzieję, iz to będzie w koncu coś skutecznego. Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Nie chciałabym nikogo straszyć,ale niestety o tym leku spironol czytałam też wiele złego.Dlaczego nie wynajdą czegoś skutecznego i w miarę zdrowego? Tylu jest uczonych na świecie, tyle leków zostało wynalezionych a na hirsutyzm właściwie nić skutecznego.Ja nie jestem przekonana, ze finasteryd by pomógł w 90%.Ale moze sie mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko85
....będę kontynuować... Dam znać o ewentualnych postępach :) Trzeba meić nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Ja jak widzę brunetkę to najczęściej zwracam uwagę na jej rysy i twarz i sie zawsze zastanawiam czy tez ma takie problemy czy nie.Bo właściwie najczęściej chyba brunetki cierpia na hirsutyzm.Czy jest tutaj jakaś blondynka albo szatynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Mnie to korci by spróbować z tymi kroplami gentos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko85
podobno....tez o tym czytałam (takie opinie są nawet o niektórych antybiotykach) ... poczekam jeszcze dwa miesiace bo wtedy mam miec zmieniony lek... włąsnie na któryś z tych, o jakich wspomniałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko85
dziekuję za ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
a ja myśle gdzie jest Wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
olała nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko85
niestety nawet dobrze wykwalifikowani lekarze (zwłaszcza przyjmujący na NFZ) mają zbyt mało czasu by poświęcić wystarczająco uwgai każdej z pacjentek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi_R
Ja jestem blondynką, rozjaśniałam włosy, ale naturalne są blond ciemny taki zbożowy odcień. Mimo to mam wszedzie włosy czarne, potwornie grube i długie - na piersiach 4 cm. Co do Wybór ja myślę, że to jest dziewczyna, która była ładna, lub za bardzo ładna uchodziła, bardzo pewnie zadbana i troszkę Jej wzrósł testosteron, wiele kobiet ma lekkie wahania hormonów np. po odstawieniu tabletek anty. I Ona spanikowała trochę, bo pewnie w myślach widziała siebie jako kogos takiego jak ja i wzięła lek, który w Jej wypadku zblokowal totalnie te Jej androgeny i dlatego jest możliwe, że wygląda jak wygląda. Uważam, że nie czyta tego Forum, potrzebowała powiedzieć/napisać jak wybrała i to tyle. Dla Niej to jest przeszłość, pewnie nie chce do tego wracać. Potraktowała nas trochę instrumentalnie, ale nie wiem czy nie zrobiłabym tak samo, więc nie chcę osądzać. Wogóle hirsutyzm taki prawdziwy to nei to samo co nadmierne owlosienie. Wiele dziewczyn chyba to z tym myli. Zobaczą kilka włosków jasnych wokól brodawek i hirsutyzm. Ja wyglądam jak facet. Usuwam te włosy bo nie chcę straszyć ludzi. Ale nawet wydepilowana wyglądam nie jak gładka kobieta, tylko jak kobieta, która wydepilowała całe ciało. Sa stany zapalne bo tych włosów jest tak dużo. Jak się podgoją znowu są włosy. Nie trzeba być spostrzegawczym żeby wiedzieć że jestem chora:( Co do facetów, wątpie by był ktos w kim nie budziłabym zdziwienia/wstrętu, nawet mysli że jestem zaniedbana, brudna. To, że wieczorem sie depiluję, rano kąpię, na noc smaruję maściami i tak daje efekt taki, że ludzie się gapią jeśli stoję gdzieś kilka minut w miejscu. Takze nie rozumiem jak Żona Eryka może ukrywać przed Nim swoj problem jeśli ten problem jest. Uważam, że akurat to jest kobieta, która jak pisze jest brunetką ma troszkę więcej włosków niż druga kobieta i naduzywa okreslenia choroby. Bo u mnei to nie są włoski. To są kłaki, Dziewczyny. Jak to depiluję i widzę w umywalce to płaczę po prostu. Czuje do tego wstręt ogromny i do siebie taki sam. Wiem, że możnam nei pokochać bo ja to nadal ja, ale ten facet będzie musiał być jakis mega wrażliwy i zaślepiony jednocześnie, bo wyglądam odpychająco i myslę, że Żona Eryka powinna zdać sobie sprawę że być może nie ma hirsutyzmu, albo go sobie wmówiła jak być może Wybór .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi_R
Proszę nie traktujcie tego jako to, że kogokolwiek pomawiam o pisaniu o hirsutyźmie dla przyjemności, że go ma itp. Po prostu w takiej fazie jaką ja mam to jest nie do opanowania tak żeby ktos patrzący z boku (na mnie ubraną, nie nagą) się nie domyslił. Dlatego zdziwiło mnie że kobieta żyje z mężem kilka lat i on nie wie. U mnie wystarczy spojrzeć na dłoń i juz sie wie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliczek
Czyli co? Wybór miała hirsutyzm czy nie miała? To ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi_R
Moim (tylko moim) zdaniem nie miała. Mogla odstwić antykoncepcję, mieć lekkie wahania hormonów, ale nie wierzę, że miała np. brodę i zarost na piersiach jak mężczyzna. Miała za dużo wlosków, zadziałała bardzo silnie stąd efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi_R
Nie biorę jeszcze Diany:( Nie wiem czy ona sama jest ok. Myslałam o Androcur ale ja potrzebuję dlugiej rozmowy z lekarzem żeby jakos to pojąć bo dostałam Diane i cześć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliczek
Czyli co Wybór nas okłamała? Bo ja żyję myślami o tym leku i już się pocieszałam, że jakos sobie poradzę a tu wychodzi, że to kłamstwo było:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
Ja myślę też ze wybór zniszczyła swoje życie. Bo nie był problem nasilony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliczek
Ej to po co to brała? No nie mówcie, że dla zabawy. Musiało być coś nie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
nie, lek jest i działa ponoć ale to jak pisze depressif wymaga czasu nawet 18 miesiecy przy nasilonym h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi_R
Depressiff drugi miesiąc to malo:) Głupie witaminki działaja po trzech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×