Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

U mnie raczej nie jest gorzej a borykam się z włoskami od 7 lat. W niektórych miejscach włoski odrastają słabiej i mniej, w pozostałych jest tak samo. Widzę tylko pogorszenie we włoskach na głowie.Dość dużo mi wypada.Ale kiedyś byłam taka głupia i farbowałam włosy na blond a ja jestem brunetką. U fryzjera robiłam pasemka a ponieważ po kilku wizytach nie wychodziły ładne to kupiłam sama farbę najmocniejszego blondu i nałożyłam na głowę.I ten zabieg mi chyba strasznie zaszkodził na włosy.Taka byłam głupia, ale cóż człowiek uczy sie na błędach. To było dawno ale mogło popalić mi cebulki.Teraz farbuje ziołowymi farbami na czarno i będę to musiała coraz częściej robić bo siwe włoski zaczynaja sie pojawiać, a na czarnych to strasznie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika13728
na temat włosów na głowie się nie wypowiem, bo wypadają mi okresowo/masowo i nie mam pojęcia WHY bioxet hm turecki.... dośc tani (chyba, że dlatego, że turecki) i gdyby tylko ktoś znalazł skład tego kremu było by fajnie poza tym, domyślam się, że działa na niechciane włosy u kobiet, które hormony mają OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skład Complex B-herbal extract, cetearyl alcohol, glycerin, CI 12-13 alkyl lactate, stearic acid & palmitic acid, ceteareth-20, dimethicone, phenoxyethanol & methylparaben & propylparaben & 2-bromo-2-nitropropane-1, 3-diol, ascorbic acid... Jeśli ktoś wie jakie to składniki i czy są szansą dla nas, niech się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi ile kosztuje takie badanie hormonów, gdzie sie takie coś robi i czy płaci sie za badanie jednego hormonu czy za wszystkie? bo tak naprawdę to nie wiem czym sa spowodowane moje problemy:( ale boje sie nawet dowiedzieć i nie wiem od czego zacząć! chodziłam do gina ale nigdy nie w tej sprawie!a sam niczego nie wykrył! jakby ktos mógłby udzielic mi jakieś wskazówki to byłabym wdzięczna! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika13728
dziéki Loris czynnikiem aktywnym jest wiec complex B - wyciág z ziol - reszta to skadniki typu emolienty, konserwanty etc. complex B - to jest enigma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na tory koniecznie daj znać, jak twoja cera po tym kremie.Może cos pomoże? OBY!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem jak dziala ten bioxet. na irlandzkim forum dziewczyny pisaly ze straszne uczulenie spowodowal u nich i ze zaczerwienienie nie chce schodzic b b dlugo. ja mam b b wrazliwa skore i boje sie sprobowac choc chcialabym bardzo. ide na tory - badz ostrozna! ale mam nadz ze zadziala i bedzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam wesele w tym roku, pod koniec lipca.I już kupiłam sukienkę i w cale nie drogą, za 69 zł.Do kolanek, niestety ma odsłonięte plecki trochę, więc będę musiała iść z rozpuszczonym włosami a podobno ładnie mi w spiętych. No, ale cóż.W tym roku jestem zapobiegliwa bo w zeszłym miałam wesele i kupno sukienki zostawiłam na ostatnią chwilę i oczywiście nie kupiłam. A ja teraz nie kupuję nic na siłę.Oby tylko pogoda była, choć do wesela jeszcze daleko.Chociaż nie przepadam za weselami ale wypada niestety iść. A Wy kobietki lubicie wesela? Idę na tory, gdyby tylko ten krem okazał sie skuteczny to pewnie każda robiłaby wszystko, żeby go stosować. I pewnie wtedy nawet, gdyby był droższy to byśmy go kupowały. Zeby tylko pomógł a nie były pieniądze wyrzucone w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! dzis zapisalam sie na zabieg depilacji woskiem twarzy,stawiam wszystko na ostrzu noza,w sobote jestem swiadkowa na weselu,i nie moge isc z taka owlosiona twarza,niestety,a wloski bede miala spiete do gory,nie moge przeciez isc na swiadkowa z wlosami wyprostowanymi i narzuconymi na policzki,ze ledwo mi oczy widac:( troche sie obawiam efektow po depilacji,moze zaczne zarastac jakos strasznie,ale mam nadzieje ze tak nie bedzie,bo w sumie na nogach mialam mocne czarne wlosiska od golenia maszynka,a teraz jak zaczelam woskiem wyrywac to rosna slbsze...czy ktoras z Was depiluje twarz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do idę na tory
jaki wybrałaś ten krem ? Ten przeznaczony do twarzy( cera sucha lub tłusta) czy do całego ciała? Przepraszam za głupie pytanie , ale ja przymierzam się do kupienia i chciałam kupic ten do ciała ( a stosować na twarz ). Tylko dlatego ,ze tego do ciała jest wiecej. Ale skoro uczula to może lepiej kupic do twarzy ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola-d3o3
Paullo...tak mysle ze my wszystkie tutaj depilujemy twarz. ja chodzilam do kosmetyczki na depilacje wąsika, ostatnio kupilam sobie plastry do depilacji twarzy firmy sensual. nigdy nie bylam co do tej firmy przekonana ale musze powiedziec ze w moim przypadku sa bardzo dobre! moze nie idealne ale dobrze usuwaja wloski te krotkie i te dluzsze, jest dolączona specjalna oliwka i jest super ;] zero podraznien. plastrow jest 6 podwojnychczyli 12. kosztuje to jakies 6 zł. u kosmetyczki placilam 10 za jedną depilacje i musialam chodzic tam mniej wiecej co 5 dni... jeden plaster starcza mi na jedną depilacje wiec wychodzi duzo taniej :) polecam ;] a co d moich innych sposobów na tą chorobę [ ogolnie nie mam jej tak duzo ze tak to ujmę] to chciala bym napisac parę, moze akurat ktos skorzysta i bedzie zadowolony ;) a wiec ostatnio równiez kupilam za 7 zł rozjaśniacz do włosów z ceramidami firmy Delia blond extrime. jest to do rozjasnienia wlosow na glowie do chyba 6 tonów. bałam się ze jak naloze preparat na brzuch i plecy to cos sie stanie..biale plamy... uczulenie..podraznenie itd...ale musialam spróbowac bo na zadną depilacje itd nie bylo mnie stac. na instrukcji jest napisane zeby czymac miksture 20-40 min. ja posmarowalam brzuch dokladnie wloskii plecy... poczytamalm wszytko jakies 10min. szczypalo...wysychalo..troche robilo sie czerwone... zmylam wodą po 10minutach. brzuch i plecy róznily sie kolorem od pozostalych czesci ciala- bylam zawiedzionatym bardziej ze za3 dni mialam jechac na wycieczke i basen... :(.. wloski byly koloru ciemny blond..ogolnie nie bylo widac tychczarnych okropnych wlosów... na szczescie na nastepny dzien biale sladyw 99% zniknely... byla lekka prawieniezauwazalnaroznica... zadnych podraznien... czulam sie swietniei nadaltak sie czuje..moge zalozyc bluzke ktora jest lekko przykrótkawa i nie krepowac sie ! ;] dzien przedwycieczka poszlam na solarium na 9minut...chcialam opalic sie torche przed basenem... po opaleniu wszytko razem wygldalo super :) w koncu po jakis 4latach nie wstydze sie odslodzic brzuszka ipleców.. niesety mam jeszcze troche problem z nogami..po goleniu nie wygldaja za ladnie i z wloskami w okolicachbiustu... tam nie odwazylamsie nalozyc rozjasniacza..ale je nie widac tak bardzo, mam 14 lat i jak narazie nie planuje odslaniac sie bardziej w intymnych miejscach przy chlopaku wiec nikt nie zauwazy a na basenie nie byloto widoczne :). Pozdrawiam gorąco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola-d3o3
przepraszam za błedy i razem napisane wyrazy ale mam zepsutą klawiature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja na policzkach to raczej mam meszek,gorzej z bakami,szyją,brodą,wąsikiem...ech,szkoda slow po prostu na to cholerstwo. Żyć się nie chce...Ale jak czytam ten topik to mi sie od razu lepiej robi,bo wiem,że ktos moze mi pomoc,doradzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wrocilam z depilacji calej twarzy woskiem-efekt mnie zniewalil - na calej twarzy nie mam nawet jednego wloska,zobaczymy jak dlugo,ale ogolnie zadowolona jestem,pani kosmetyczka bardzo mila,dala mi nawet probke kremu opozniajacego rosniecie wloskow,no zobaczymy,ale poko co to jestem happy:) nareszcie moge podniesc glowe do gory i patrzec ludziom w oczy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GO_spo_SIA
paula - ja to stosuje od wielu lat. kosmetyczka usuwa mi wloski woskiem i sa one o wiele slabsze niz byly kiedys. ale po 2tygodniach juz je widac a raczej ja sama czuje je pod palcami. aby nie placic za ten zabieg zbyt czesto sama depiluje sie kremem depilacyjnym lub woskiem w plastrach. i tak na przemian raz kosmetyczka a raz ja sama. tylko ze w po moim wykonaniu wloski odrastaja szybciej i sa bardzie widoczne tak jakby byly sciete. niestety stosuje to od 20 lat. dawniej usuwalam wloski na brodzie elektroliza i bardzo mi to przerzedzilo. ale igla usunela tylko te wloski grube bo bardziej widoczne. do tej pory mam blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GO_spo_SIA
niestety garbatego nie da sie wyprostowac. my za to mozemy sie umiejetnie maskowac i w tym nasza przewaga. musimy sie zaakceptowac takie jakie jestesmy. cudow nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kosmetyczka mowila mi wlasnie,ze ogolnie efekt sie utrzymuje nawet do 6 tygodni,ale u mnie moze byc krocej,ze wzgledu na chorobe,no ale zobaczymy jak to bedzie wygladalo,w sumie zaplacilam za cala twarz + szyje 40 zl - wydaje mi sie,ze niezbyt drogo,jesli mialabym nawet isc tam 2 razy w miesiacu to najwyzej zaoszczedze na czyms innym,a na wosk pojde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo proszę o odpowiedz123
Dziewczyny, wiem ze to pytanie powtarza sie co jakis czas ale w koncu sama nie wiem jakie badanie trzeba zrobic zeby tę okropną chorobe wykluczyć bądz potwierdzic? Znacie temat od podszewki wiec na pewno wiecie. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalek
dziewczyny obserwuje pojawiające się włoski i jestem coraz bardziej pewna ze mam to co Wy:( jak uwazacie czy te kudły niemal za uszami i delikatny(jeszcze) wąsik to moze byc sprawka loxonu 5%? zużywam własnie 4 buteleczkę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loris, ide na troy, ja srednio lubie wesela. ide na jedno wkrotce, ale zachwycona nie jestem bo nie mam obecnie stalego chlopaka i ide sama, a wesela nie sa fajne bez pary. sukienke mam sliczna :) chociaz tyle. ostatnio wydaje mi sie ze telocapil dziala. na rekach faktycznie jest roznica, a pojedyncze wokol brodawek pozniej odrastaja i troche slabsze sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do idę na tory
bardzo dziękuje Ci za odpowiedz. Chyba jednak kupię ten do twarzy ( szkoda tylko,ze mała buteleczka, a taka cena) :-( Trzymam za Ciebie kciuki:-) Moze w końcu coś nam pomoże , moze ktoś wymyślił lub wymysli cudowny środek. Chciałabym w to wierzyć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika13728
wosk co dwa tygodnie ... marzenie tyle, ze ja mam tak wraliwá skóré, ze wosk raczej odpada próbowalam kiedys plastry - masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika13728
poza tym u mnie bez nowych wlosow to byly by dwa.. dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ide na tory
już kupiłam krem i czekam na przesyłkę. Też wybrałam ten do suchej skóry. Powiedz mi jeszcze kochana jak używasz. Po depilacji czekasz dwie godziny ( tak jak pisze) czy nakładasz bezpośrednio po? Trzeba stosowac codzienie wieczorem bez przerwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ide na tory
Dziekuję i pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem już co o tym mysleć
wczesniej pisałam pod nickiem " do ide na tory" Poszperałam trochę w necie i znalazłam dwa fora, na którym wypowiadali się o bioxet. Jeden to pewnie ten , o którym pisała ***majka*** - faktycznie dziewczyny pisały o wysypce. Drugi troche starszy ( 2007 - 2009), ale były tam niepochlebne opinie, nawet trochę się wystraszyłam. Nie znam dobrze angielskiego, jesli ktoś zna to czy mógłby przetłumaczyć ? Jeśli tak to podam póżniej strony. P.S są reklamy niemieckie i tureckie na you tube ( które lecą w tamtejszych telewizjach ) więć chyba nie może być to chłam i niebezpieczny środek ??????? Juz nie wiem co myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj linka na you tube z niemieckiej telewizji, bo mnie zaciekawilo - nigdy nie wiedzialam reklamy tego kremu. Zaocznie pocieszyc jednak nie moge: w niemieckiej (jak i kazdej innej telewizji) reklamuja sie tony chlamu :-o Fakt bycia reklamowanym nie daje wiec zadnej gwarancji (a jak telewizja trefna, to wrecz strach sie bac ;-) ) Mnie wlosow na brodzie przybywa w zastraszajacym tempie. Przede wszystkim na brodzie. Zle mi z tym :-( :-( :-( Pogode mamy fatalna :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, lingwistki, to nie nieniemiecki tylko holenderski :-D (no chyba ze znalazlam inny nieturecki bioxet na you tube)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda jest beznadziejna.Działa na mnie depresyjnie, do tego jestem przeziębiona i nie mam na nic siły.Miałam się dzisiaj depilować, ale przełożyłam tę uwielbiana czynność na jutro. Jak ja nie cierpię na to marnować czasu, a jednak trzeba.Nienawidzę zimna. Chyba mam cos z tarczycą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem juz co o tym mysleć
W pierwszej chwili trochę się przestraszyłam tymi negatywnymi opiniami, ale były tez i pozytywne. Co do uczelenia to mysle, ze czasami może uczulic zwykły krem do twarzy , jesli jest zbyt silny. Moze zawierac jakies składniki roslinne uczulajace niektóre osoby, może to tez zalezy od wrazliwosci skóry. Ktos pisał,ze wysypka bardzo długo się trzyma , inna osoba,że potrzebuje teraz liftigu twarzy. Ale czytałam tez ,ze niektóre osoby chwalą go sobie . Co do języka to byc moze to holenderski ( w sumie jest podobny do niemieckiego). Podaje linki na you tube, preparat Bioderm to ten turecki, sprzedawany pod tą nazwą, w innych krajach sprzedawany jako Biotex : http://www.youtube.com/watch?v=scSxqXKG8ao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×