Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość jota w jote
Dziewczyny powiedzcie mi gdzie kupujecie krem bioxer. Ja mieszkam w małym mieście i chciałam go dostać w aptece, niestety obeszłam wszystkie apteki i za każdym razem mina pani w okienku odstraszała mnie od dalszych poszukiwań. Skończyło się na tym że zostałam bez kremu i chyba nie pokażę się już w żadnej aptece. Czy można go dostać w jakiejś drogerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jota w jote
Internet odpada, myślałam że może można go dostać w drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jota w jotę może poproś w aptece, żeby Ci zamówili ten krem. Chociaż ja radziłabym Ci kupić na Allegro, bo jest naprawdę dużo taniej. Ja właśnie wczoraj pytałam w aptece ile kosztuje, od 129 do 159 zł, w zależności od rodzaju skóry. Przez neta mozna zamówić za ok 85 zł (i to już z kosztami przesyłki). Więc różnica jest porażająca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy na opakowaniu podany jest sklad INCI, czy tylko pisze skład????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fr_axel
jakbym nie czytał tego co tu piszecie to bym nigdy nie przypuszczał jakie wy jestescie obrzydliwe Grube włosy wrastające w skore twarzy u kobiety to musi byc ochydny widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cher
fr_axel dlaczego wchodzisz na damskie forum i w dodatku na dział zdrowie i uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekając na cud...
Hejo dziewczyny ostatnio miałam strasznego doła, bo włosów mi przybyło , laser nic nie dał ;( wiec znowu jestem w punkcie wyjscia, ale sie nie poddam. Byłam dzisiaj u lekarza i znowu dostałam leki, jestem gotowa je brac do konca zycia, tylko zeby pozybyc sie tego g... i cieszyc się życiem :). Mam nadzieje ze zadzialaja tak jak kiedyś. U mnie to Hirsutyzm idiopatyczny. pozdr i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie pouciekałyście dziewczyny? Chciałam Wam powiedzieć, że wybieram się na przedwiosenne zakupy,może poprawią mi humor.Palantów pełno na świecie.Nie ma co się przejmować.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam _nicku_swego
do fr_axel życzę ci żeby twoja córka miała to samo. Twoja głupia gadka niczego dobrego tu nie wprowadza. Masz w sobie zero uczuć albo jesteś taki durny ze nie widzisz ze te dziewczyny cierpią a gdybyś np. ty znalazł sie na wózku albo spotkała by cie jakaś inna choroba to jakbyś sie czuł gdyby wszyscy ci mówili ze jesteś beznadziejny bo jesteś chory? zastanów się nad tym a najlepiej nie wchodź na to forum bo nie jesteś tu mile widziany. Miałam sie zapytać was dziewczyny. Czy wiecie może czy Glin ma jakieś negatywne skutki wiążące sie z nadmiernym owłosieniem? Bo chce kupić Antidral (tam składnikiem jest glin) ale nie wiem czy to jakoś wpłynie na moje zdrowie... może któraś z was wie albo używała tego środka?? ps. pisałam tu bardzo dawno temu ale nie pamiętam nawet jaki miałam przydomek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam _nicku_swego
do fr_axel życzę ci żeby twoja córka miała to samo. Twoja głupia gadka niczego dobrego tu nie wprowadza. Masz w sobie zero uczuć albo jesteś taki durny ze nie widzisz ze te dziewczyny cierpią a gdybyś np. ty znalazł sie na wózku albo spotkała by cie jakaś inna choroba to jakbyś sie czuł gdyby wszyscy ci mówili ze jesteś beznadziejny bo jesteś chory? zastanów się nad tym a najlepiej nie wchodź na to forum bo nie jesteś tu mile widziany. Miałam sie zapytać was dziewczyny. Czy wiecie może czy Glin ma jakieś negatywne skutki wiążące sie z nadmiernym owłosieniem? Bo chce kupić Antidral (tam składnikiem jest glin) ale nie wiem czy to jakoś wpłynie na moje zdrowie... może któraś z was wie albo używała tego środka?? ps. pisałam tu bardzo dawno temu ale nie pamiętam nawet jaki miałam przydomek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, co tak smutno się zrobiło??? Zgadzam się, że palantów na świecie nie brakuje. Więc nie ma co się przejmować wypowiedziami kolesia, który wchodzi na takie specyficzne, damskie forum. Taka osoba nie jest w stanie nas obrazić !!! I tego się trzymajmy!!! :) Faktycznie zbliża się lato, więc wypadałoby uzupelnić garderobę. Jedyny plus w tym, że nie musimy wydawać kasy na spódniczki i krótkie szorty! Żartuje oczywiście! Ja, to już siebie nawet przekonałam, że nie lubię spódnic i chyba w to wierzę. Jest za to tyle fajnych spodni, jest w czym wybierać!!! Głowa do góry!!! A poza tym, to można poszaleć w dodatkach, szałowa torba, albo odjechane buty - zawsze odciągają uwagę od naszych mankamentów. To już mam wypróbowane. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam _nicku_swego
no niby tak ale ja mam ten problem że zakrywam ramiona i nosze bluzki z długimi rekawami i nie ma mowy o bluzkach na ramiączkach i tu problemem stają sie plamy pod paszkami a żadne antyperspiranty nie sa wstanie w moim przypadku temu zapobiec.. jedyna ma nadzieja w tym antidralu o którym pisałam z tym ze nie chce zeby on wpłynął na moj problem jeszcze bardziej i nie wiem czym i to nie zaszkodzi... eh...dobijcie mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od czasu do czasu posmaruje sie antidralem i nie zauywzyłam żadnego powiązania z włosami, nie jest ich więcej, nie robią się grubsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyswa
i tak w upały z długim rękawem latem chodzisz, jeeeezuuu!!!!! dobrze że ja nie muszę :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, ja za to kocham wiosnę i lato ! I włosy mi nie przeszkodzą w cieszeniu się piękną pogodą :D Pomyślcie, że od słońca włosy się rozjaśniają i są mniej widoczne ;) Ja tylko o górną część pleców się na razie martwię, no i o dekold, ale coś się wymyśli :d Dziewczyny, brać się w garść ! Nie można tracić radości z życia przez głupie włosy, a za oknem taka ładna pogoda xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Zaczęłam pić mleko sojowe. Włosy mi jakoś mniej odrastają. Zobaczę czy to nie jest przejściowe .Za jakiś miesiąc napiszę jeszcze raz o tym.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
dziewczyny dawno nie pisałam, najgorsze jest to że nic nie zmieniło sie na lepsze, przyszła wiosna a mnie nic nie cieszy, nic nie przynosi radości, chyba mam depresję , czuję a w zasadzie widzę ,że sobie nie radzę,zrobi się ciepło, wokół będzie tyle miłosci i zakochanych a ja znowu sama, aż mi niedobrze na samą myśl, ale jak mam być z kimś, kiedy leżac w łóżku samotnie czuję te okropne kudly na tyłku, taka obrzydliwa, chropowata szczecina, no jak mam się do kogoś przytulić???????? Jezu ja już nie daje rady, chętnie bym oddała swoje życie za kogoś kto pragnie żyć a nie może, jestem skończona, zagubiona, nie ma dnia bym nie płakała...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
czuję się jak w jakiejś je**nej klatce, z której nie potrafię się wydostać, nie mam juz siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daj spokoj..sciskam cie mocno...czuje sie tak samo jak ty..a byc moze jeszcze gorzej:( nie wiem co ci powiedziec..moje zycue tez stracilo sens....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cher
może jakieś tabletki na uspokojenie np deprim albo persen. Wiem że to nie jest rozwiązanie ale chociaż troche poczułybyście sie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
i po co mi ta uroda, i po co ambicje jak i tak przez to gówno skończę jako samotna, niespełniona, sfrustrowana, zgorzkniała, zdziczała pustelnica, normalnie chciałabym, żeby mnie jeb*ął jakiś samochód i po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądziłam, że to ja mam duże problemy z zaakceptowaniem swojego wyglądu, ale widzę, że może być gorzej! Mam kompleksy (nie tylko dotyczące mojego owłosienia), ale wcale nie mam zamiaru zostać "pustelnicą". Chociaż kiedyś częściej siedziałam w domu, nie chodziłam na dyskoteki ani inne imprezy. Dopiero po 30-tce mi przeszło! Chociaż dyskoteki nadal omijam szerokim łukiem (ponieważ nie lubię aż takiego gwaru) to ze znajomymi spotykam się dość często. W otwarciu na ludzi pomogła mi praca, a zwłaszcza moi współpracownicy. Tworzymy teraz niezłą ekipę, i to bardzo podniosło moje poczucie wartości. Jeśli nie będę miała faceta to przecież świat się nie zawali!!! Nie ja pierwsza i ostatnia zostanę starą panną! Dziewczyny radzę znaleźć w sobie coś pozytywnego, i wcale nie musi to być coś fizycznego. Zostaje jeszcze nasze wnętrze - a charakter jest ważniejszy niż wygląd. Jeśli same się nie zaakceptujemy to nikt nam w tym nie pomoże! Może wystaczy znaleźć sobie jakieś hobby??? Jak się czymś zajmiecie w wolnnym czasie to nie będziecie myślały o głupotach!!! Wszystkie jesteśmy piękne i wartościowe - i tego się trzymajmy!!! Jak ktoś nam wciska kit, że jest inaczej to niech spada na bambus!!! Optymizmu dziewczynki życzę - OPTYMIZMU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jota w jote
zapomniałam _nicku_swego mam ten sam problem i też chodzę z długim rękawem zawsze jak długo się da w golfie i nawet w lecie noszę bluzki do łokcia i niestety przekonywanie że słońce rozjaśnia te kudły do mnie nie przemawia, bo zimą można je skutecznie zakryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jota w jote
kiedyś czekałam na lato teraz nie mogę się doczekać kiedy znowu będzie zima :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
Wiem, że powinnyśmy się podtrzymywać na duchu a nie dołować, ale łatwo powiedzieć wiecej optymizmu a trudniej zrobić. Od tego nie zmienie rzeczywistości, tego co jest. Może dla niektórych z Was samotność to nie jest problem, zreszta kiedyś też mi to nie przeszkadzało, ale nadchodzi taki moment,że człowiek nie chce juz sam iść przez życie. Ktoś napisał,że co tam stara panna , nie pierwszai nie ostatnia.Ok, tylko to powinien być wybór osoby , taki sposób na życie a nie udręka i los , którego sobie nie wybrał.JA uważam,że w życiu najważniejsza i najpiękniejsza jest miłość.JAk ktoś był bądż jest zakochany, to wie jakie to cudowne. JA przez te kudły mam olbrzymią blokadę i sama jużuwierzyłam,że na nia nie zasługuję i szczęscie nie jest dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jota w jote
Łatwo jest powiedzieć że to tylko włosy i że są gorsze choroby na świecie, to fakt, ale to jest chyba najbardziej upokarzająca choroba jaka się może przydarzyć kobiecie i na dodatek niestety nieuleczalna. Nie wiem czy moja rodzina zdaje sobie sprawę z mojej przypadłości, nigdy z nimi o tym nie rozmawiałam i staram się ukrywać ten fakt. Czasem mam wrażenie że się domyślają, ale pomimo tego nie mogłabym im tego powiedzieć, zwłaszcza że już nieraz słyszałam od nich obraźliwe komentarze pod adresem kobiet takich jak ja. Ze swoim problemem jestem całkowicie sama, nawet lekarz nie dał mi żadnej nadziei:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jota w jote
Ile ja czasu zmarnowałam, jak sobie teraz pomyślę, u mnie ten problem się zaczął jak miałam 23 lata, gdybym tylko mogła cofnąć czas nie odrzuciłabym kilku okazji i może dziś miałabym kogoś obok siebie:( a teraz pozostaje mi tylko dożywotnie upokorzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×