Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość nikt nie pokocha takiej paskud
dziewczyny wiem ze będe teraz wredna i niemiła ale niektóre z was chyba nie zdają sobie sprawy co oznacza słowo hirsutyzm. No wiec hirsutyzm to nie jest jedwabisty mech na twarzy! to jest masakra z mocnymi włosami. Dlatego chyba teraz rozumiem dlaczego potraficie być optymistkami. OPrzykro mi jesli któraś z was uraziłam ale to wątek dla hirsutek a nie dla osób z mchem. Chociaż wiadomo kazdy moze sie tu wpisywać i wiadomo ze dla was najgorsze będą wasze problemy. Po prostu na tym forum rzadko spotykam z mocnym problemem. Poza tym nie jestem pesymistką- jestem realistką. Owszem jeszcze kiedyś miałam mech więc wówczas nie umartwiałam się tym tak. Bo owszem faceci nie zwaracają szczególnej uwagi na mech. Ale to już nie jest mech i pomimo ze kryje sie jak mogę z moim problemem to tego nie da sie po prostu ukryć. Do tego dochodzi łysienie. Jeśli chodzi o facetów to no cóż nie sądzę zeby ktoś kto nas brzydzi mógł zainteresować "pieknym" wnętrzem wiec nie żyje marzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
do kolezanki powyzej wybacz ale nie jestes realistka jestes wielka pesymistka :) jesli ktos kocha prawdziwie to nie kocha za wyglad i to jest sprawa oczywista i stara jak swiat :) ja mam na pewno hirsutyzm bo to co mam na gebie to zdecydowanie nie jest mech :D tak czy inaczej sa ludzie ktorzy maja powazniejsze choroby a sa w zwiazkach ktos je kocha itd np osoba na wozku - ile takich osob ma rodziny dzieci itd jestes bardzo rozgoryczona i z tego co piszesz mysle ze nie masz nikogo dlatego ci sie wydaje ze nikt cie nie pokocha ale to nieprawda niektore z nas maja facetow i zyja normalnie :) np znam kolege ktory jest tak potwornie brzydki ze jak go poznalam to az bylam zszokowana i nie wiedzialam jak sie zachowac i wiesz co?jak go poznalam blizej zauwazylam ze to fantastyczny chlopak super osobowosc ludzie lgna do niego jak do miodu :)poza tym jesli uwazasz ze ktos ma cie kochac za to ze jestes piekna to albo jestes jeszcze bardzo mloda i glupiutka albo masz potezna depresje :) (sorki ale zawsze mowie co mysle) normalny facet ktory jest dobry patrzy na wiecej niz wyglad i kocha cie taka jaka jestes, moj facet jest baaardzo atrakcyjnnym facetem ja jestem przecietna i co ? jednak mozna, troche wiary w siebie !!!!!! to tylko defekt za iles tam lat kazdy z nas bedzie paskudny i pomarszczony :D jeszcze niedawno tez bylam bardzo przybita tym hirsem ale dlugo z soba walczylam i wiem jedno-z tym trzeba nauczyc sie zyc, ja regularnie depiluje wloski robie to systematycznie nie doprowadzam do etapu gdzie jestem zarosnieta poprostu musimy poswiecic na depilacje wiecej czasu niz inne dziewczyny i powiem ci jedno- mieszkam we Wloszech tu co druga kobitka jest zarosnieta jak malpka :D dbaj o siebie walcz z wloskami i sie nie poddawaj mnie pomaga bioxet i telocapil poczytaj w google to czy do ciebie usmiechnie sie szczescie zalezy od ciebie samej !!!!!! :) polinda: z tego co wiem w Polsce podklad Maybelline Affinitone kosztuje od 25 do 30 zl a puder chyba ok 20 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca o TELOCAPIL
TELOCAPIL -Interesujące ale trzeba pokombinować albo zrobić samemu serum/balsam i wydać więcej kasy albo tak jak piszeszecie kupić balsam o przyjaznym składzie i razem używać. Tylko ciekawe gdzie taki balsam znaleźć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSiOr
odpowiednie jest mleczko HIPP,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
jesli chodzi o telocapil dodaje go do normalnego balsamu do ciala ktory ma jak najprostszy sklad i juz i dziala uzywam codziennie i wloski na ciele odrastaja wolniej i sa delikatniejsze a w niektorych miejscach nie ma ich juz wcale mam gole placki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka i to nazywa sie pozytywne myslenie ;) Do kolezanki, "paskudy" -Zadna z nas, ktora tu sie wypowiada nie mowi o mechu tylko o czarnych,dlugich i grubych wlosach i moge cie zapewnic, ze mialam juz wiele przykrosci w szkole zwiazane z hirsem wiec nie mow,ze zmyslamy. Gdybym ja miala tylko mech to pewne bym wam d**y za przeproszeniem nie zawracala. Dzieki takim optymistycznym wypowiedziom, czuje sie lepiej, choc codziennie musze (musimy) sie z tym zmagac. Nic nie zrobisz, takie jestesmy. Jestesmy poprostu wyjatkowe :) Ile ja nocy przeplakalam i w depresje malo nie wpadlam, ale sie trzymam i mam nadzieje spotkac w zyciu wyrozumialych ludzi. Ten Teleocapil to dziala jak Bioxet? Moge go kupic pewnie w aptece nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana93
Do "nikt nie pokocha takiej paskud": myślę, że przesadzasz i to bardzo. Na tym forum owszem, zdarzają się przypadki przewrażliwionych dziewczyn, ale mogę Cię zapewnić, że większość z nas ma hirsutyzm. Ja na przykład mam hirsutyzm potwierdzony przez endokrynologów w szpitalu, który był określony w skali Ferrimanna-Gallweya. To, że piszemy o mchu, to nie znaczy, że nie mamy hirsutyzmu. Jedne kobiety mają mech na twarzy i ciemne owłosienie w pozostałych miejscach, inne odwrotnie. Nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan Fox uznana za najseksownieszą kobiete świata ma calutką buzie w mchu. To pewnie ma wszedzie włoski, tylko ją stac i sobie może zapewnić gładkość na dłużej zabiegami u kosmetyczek. P.S. chamstwa, że jesteśmy przewrażliwione - no to sorry, ale co komu do tego nikt bez tego problemu by tu nie pisal i czasu nie tracił U mnie jeśl to nie hrs to hipertrychoza - kłaki są wszedzie, jak u zwierzęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie! :-D Oooo, widze, ze mamy w naszym gronie Pania Doktor, ktora stwierdza, ze czesc z nas nie ma hirsa! Wow wow wow! Dziekuje! :-) Jak mi milo! :-) Polepszyla mi Pani tylko humor! :-) I to za darmo, bez placenia za wizyte! :-D Chyba zaloze w takim razie topik dla "niedoszlych hirsutek" albo "pól hirsutek"! :-) Bo tu nie jestem mile widziana... :-) Aha, Polinda szukala endokrynologa...? :-D Zglos sie do "paskudy" :-D :-D he he he fajne to forum... :-) Brakowalo mi Was przez weekend.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej "Paskudy" :-) kochana, ja tez lysieje; wczoraj jak sie zobaczylam w innym swietle niz zwykle (bo u znajomej w lazience) to mi serce zamarlo: nie sadzilam, ze tak mi skora przeswieca! Radze Ci uzywac szampony z kofeina, jak ktoras tu polecila 2 tygodnie temu. Ja na poczatku uwazalam, ze dobry jest ketokonazol w Nizoralu, ale to kofeina dziala cuda! Wyczytalam, ze testosteron zawarty w sebum glowy sprawia, ze wlosy wypadaja i ponoc najsilniej dziala on w godzinach porannych. Ale jesli myje sie codziennie glowe szamponem z kofeina to ten testosteron nie ma szans.. Oczywiscie trzeba go tez obnizyc od wewnatrz.. do Dziewczyn usuwajacych mech.. :-) myslalam sporo przez te 2 dni.. nad moja wlasna wypowiedzia.. I stwierdzilam, ze nie obchodza mnie koledzy.. Mam ich gdzies.. Ale jedno pytanie mnie nurtuje: czy to nie bedzie tak, ze jak zaczne sie depilowac na twarzy i na przedramionach, to potem bede musiala podrozowac wszedzie z depilatorem, jak facet z maszynka elektryczna?? :-D Bo pincetke do zawsze mozna jakos przemycic, ale taki depilator, kable, ladowarki itd itd... :-D No bo zeby to mi tylko odrosl taki mech jak mam w tej chwili, to pol biedy, ale jak nie zareaguje na bioxet i zacznie mi jakas szczecina rosnac?? Niby na brode mi pomaga ten krem, to moze powinna i sprobowac na poliki? O rany, ale mam problem.. ;-) Emilko, Tobie, mowisz, ciensze odrastaja? I mniej ich jest po bioxecie? Wiem, ze przynudzam.. Ale to juz ostatni raz.. Obiecuje.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
jesli chodzi o telocapil ja dodaje go do balsamu do ciala mieszam i trzymam w lodowce uzywam na cale cialo 2 x dziennie :) a oto link i wiecej informacji : http://mazidla.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=296&Itemid=10&vmcchk=1&Itemid=10 jesli chodzi o depilacje mchu ja kiedys mialam dlugi i taki ciemnawy bioxet powoduje ze on odrasta duzo rzadszy mam cale placki na twarzy bez ani jednego zdzbla :) jest jasny i bardzo delikatny mam twarz gladka i poradze wszystkicm dziewczynom - depilujcie wloski / mech itd bo na pewno odczuwacie dyskomfort z tego powodu boicie sie co ludzie mysla czy bardzo jest widoczny itd ja odczuwam komfort pod tym katem bo nigdzie wloskow czy mchu nie mam a hodujac go nie bedziecie sie czuc dobrze pewnie ciagle o tym myslicie :) sam nie zniknie to pewne :)takze ja radze depilacje depilatorem u mnie to sie sprawdza , constance07 - jesli bioxet dziala na ciemne wloski ktore wyrywasz to na mech na pewno podziala :) jesli chodzi o wyjazdy itd ja wszedzie biore go ze soba mam specjalna kosmetyczke i nie zajmuje to duzo miejsca a czuje sie komfortowo :) jeszcze wroce do telocapilu - na stronie ktora wkleilam jest napisane jak zrobic wlasne serum potrzeba do tego wiecej skladnikow kiedys kupilam wszystkie i sie tym bawilam ale to serum wg przepisu ma zawiesista konsystencje i zle sie wchlania wiec robie tak do balsamu 400 ml o prostym skladzie dodaje 216 kropel telocapilu (bo musi byc 27 kropli na 50 ml) mieszkam tzn wstrzasam butla i trzymam w lodowce - koniecznosc! to naprawde dziala depiluje sie rzadziej i wlosy na ciele jak odrastaja sa cienkie i ile z nich nie ma cud :)mam normalnie duzo golych plackow :):):) co do lysienia ja nie mam z tym problemu kudly na lbie mam geste ze hej :D ale przeczytalam gdzies ze na lysienie pomaga picie pokrzywy i wiesiolka ale wiesiolek jest podobno w tabletkach tylko poczytajcie wiecej w necie moze wam to pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Emilko, a co do wiesiolka, to tez go mam zamiar kupic: reguluje ponoc ogolnie hormony, takze wszystkim polecam.. :-) ja tez sadzilam, ze mam duzo wlosow na glowie, bo sa grube. Ale jak sie zobaczylam pod swiatlo, to szok! Pokrzywe tez popijam... w herbatce z tym nieszczesnym skrzypem :-D ale mysle, ze on nie ma nic do hirsa.. :-) biedny skrzyp - tyle mu sie oberwalo i pewnie za nic.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
hahahahaha :D moze lepiej sama pokrzywe? bo cholera wie z tym skrzypem ;) w ogole dzis jak jechalam do pracy to widzialam w autobusie 2 kobiety z hirsem jedna miala wasy i duzo takich pojedynczych ciemnych wloskow na brodzie dlugie na jakies 1 cm :) w goole nie byla wydepilowana taka kolo 50 tki moze ma gdzies wyglad :) a druga taka okolo 30ki miala bardzo ciemny mech na twarzy gesty i ciemny jezu szok ile kobit ma hirsa stajemy sie powoli zwierzetami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
ja to mam z kolei jeszcze inny problem po depilacji znaczy wyrywaniu wloskow z brody mam slady takie male czerwone punkciki lub jak dlubie za bardzo wrosnietego wloska to ranki co moze na to pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he.. czyli to co ja mialam ostatnio! i jeszcze mi slad zostal! bo niektore z nich - te na brodzie - robia sie miekkie i wrastaja! tragedia! chyba trzeba nakladac sporo tapety i nie dlubac tyle.. :-) juz sama nie wiem.. p.s. oj, korci mnie ten mech.. :-) dzisiaj widzialam taka gladka buzie u jednej.. i pomyslalam, ze tez moge taka miec, jak sie postaram! NAJWAZNIEJSZE TO OPTYMIZM I WIARA, KTORA CZYNI CUDA! :-) U mnie i tak sa postepy! :-) A jesienia laser... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana93
Constance, misteriosa, kurcze, źle mnie zrozumiałyście. Nie chodziło mi broń Boże o Was. Po prostu miałam wrażenie, że "paskuda" przeczytała kilka postów dziewczyn typu: ,,mam na całym ciele długie jasne włosy, co zrobić z tym hirsutyzmem?" i od razu stwierdziła, że większość dziewczyn właśnie jasne włosy uważa za hirsutyzm. Oczywiście, że jesteśmy hirsutkami, jedne w mniejszym, inne w większym stopniu. Jednak dla każdej z nas to problem i nie mi (czy komukolwiek innemu) to oceniać. Jeżeli źle się wyraziłam, to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka, ja nie widziałam gdzie ty to pisalas. Ktoś inny tu napisał, że mech to nie hirs. Ja mam czarne meskie bardzo grube włosy na całym brzuchu i to nie tylko ta kreska ale na całym po bokach również. Pośladki i dekolt. pojedyncze rowniez na szyi. Plecy sa w cienszych ale tez ciemnych włosach, a reszta ciała to włosy zwyczajne tylko nadmierne bo cale cialo pokrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczyny, Od jakiegoś czasu śledzę to forum...zmagam się z hirsutyzmem od kilku lat. Teraz szukam doraźnej porady...chodzi o okolice brody i szyi....niestety zaczełam wyrywać włoski pensetę...i jest jakiś koszmar....odrastają tego samego dnia, kłują i są b widoczne...choć dodam, że jestem blondynką. Czy jest jakaś szansa żeby, odwrócić ten proces?? czy gdybym przestałam wyrywać pensetą a przeszła na plastry( robię to również, ale oprócz tego wyrywam) mogłoby mi to pomóc w ich osłabieniu??? Powiem prosto z mostu....byłam sama od kilku lat...ale poznałam kogoś...mamy sie spotkać...i tak zupełnie doraźnie szukam rady...co mogę zrobić z twardymi włoskami na szyi i brodzie...?? z góry dzięki za rady PS: zaczne tutaj zaglądać teraz cześciej. Hirustyzm był zawsze problemem, ale jakoś stralam sie radzic sobie. Przełomem jest to, że poznałam kogoś...i chyba zapdnę się pod ziemię, jak będzie chciał dotknąć mojej twarzy.... Zapisuję się na wizytę do endo...i żyję nadzieją że jeśli nie uda sie tego cakiem pozbyć, to choć może zminimalizować. A tak wogóle to dobrze, że jesteście dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalamana, nie wiem, o czym mowisz.. :-) Nie odnioslam sie w minimalny nawet sposob do Twojego postu. Mialam na mysli te - nazwijmy ja - "paskude", chociaz jestm pewna, ze to mila i ladna dziewczyna.. Wkurzylo ja, ze placzemy nad mchem. Chyba ominela watek gdzie plakalysmy nad brodami i wasami.. :-D ale dobra, niech tam.. Dzis jest nowy dzien! ;-) witaj w Klubie, Magdatomasz! ja o plastrze nie bede sie nawet wypowiadac.. Uzywam pincetki i od prawie 8 tygodni kremu bioxet.. Jak chlopak ma Cie pokochac, to dwa czy trzy przeoczone przy depilacji wloski mu w tym nie przeszkodza... ;-) Glowa do gory, bedzie dobrze! Wezcie sie w garsc, Dziewczyny, i nie obwiniajcie wlosow za Wasza samotnosc! Pamietajcie, ze faceci dziela sie na 2 kategorie: na tych, ktorym podobaja sie PLASTIKOWE PANIE, wzorowane troche na barbie, i tych normalnych, szukajacych uczucia i zrozumienia w kobiecie i oczekujacych tego samego! p.s. dzis humor znowu mi podskoczyl o kilka kresek - niech zyje BIOXET!!! ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
misteriosa26 emilka, ja nie widziałam gdzie ty to pisalas. Ktoś inny tu napisał, że mech to nie hirs. Ja mam czarne meskie bardzo grube włosy na całym brzuchu i to nie tylko ta kreska ale na całym po bokach również. Pośladki i dekolt. pojedyncze rowniez na szyi. Plecy sa w cienszych ale tez ciemnych włosach, a reszta ciała to włosy zwyczajne tylko nadmierne bo cale cialo pokrywają. troszke nie rozumiem tej wypowiedzi i czemu jest do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
magdatomasz bede brutalna ale po co mydlic oczy :)zobacz ile z nas boryka sie z tym problemem piszesz jak sie tego pozbyc gdybysmy wiedzialy to by nie bylo tego forum :) jednym pomoga troche tabletki innym laser nie ma na to jednego lekarstwa i nikt ci nie powie co masz robic poczytaj wczesniejsze strony i nasze wypowiedzi bo jest ich duzo i jakby kazda teraz miala je strescic dla ciebie to by to zajelo kolejne tyle stron :D szukaj co bedzie dla ciebie dobre ale nie licz ze to minie calkowicie i na zawsze raczej naucz sie z tym zyc :) constance07 tez kocham bioxet hurraaaaaa bioxet gora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
chyba tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdatomasz, jest duzo racji w tej "brutalnosci" emilki :-) ale nie przez zlosliwosc, tylko po prostu taka jest prawda. i nie ma zadnego "doraznego" sposobu na jeden wieczor.., jakas cudowna maseczka itp. ja w pewien sposob sobie zartuje z tego mojego hirsa, ale wierz mi, ze sporo sie nacierpialam i jesli ten bioxet ma mi pomoc, to bedzie to dla mnie nagroda za moje krzywdy, traume psychiczna, ukrywania sie w golfach, apaszkach, dziabanie sie tymi pincetkami, dziurawienie sie.. etc. Sa kremy opozniajace wzrost wlosow, ale do tego potrzeba tez czasu.. Rob sobie peeling, to pomaga odslonic mlody wlosek i wyrwac go. Sa fluidy, pudry... Musisz dobrac je do Twojego odcienia skory. I tak metoda prob i bledow znajdziesz to Twoje swiatelko w tunelu.. .-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
w ogole mnie zastanawia jedna rzecz nie wiem czy juz o tym wczesniej pisalam :) jak ktos zmienia plec np facet zmienia sie w kobiete to oprocz operacji narzadow plciowych przechodzi kuracje hormonalna ogladala kiedys taki program na discovery i tam facet po kuracji tzn kobieta ;) mowila ze kuracja spowodowala zanik zarostu na twarzy ciele itd cos takiego by nam pomoglo :) co oni biora ze im zarost znika? jakie tabletki hormonalne ????? przeciez nam by to uratowalo zycie :)wiecie cos na ten temat? dodam ze ta kobieta przemieniona z faceta gebe miala jak pupa niemowlaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytajmy vladimira luxurie :-D oni biora jakies hormony feminizujace, a my powinnysmy brac antyandrogenne. Ale jest pewien problem: testosteron u kobiet tez jest niezbedny.. Tyle ze w malych ilosciach... Glownie podczas ciazy. Moze dlatego nie chca nas faszerowac takimi hormonami ze wzgledu na nasza prokreacyjna misje.. :-) Zdam Ci Emilko relacje jak tylko rozpoczne eksperyment z palma sabalowa.. :-) ona jest antyandrogenna. no oczywiscie potrzeba bedzie miesiecy na jakies widoczne rezultaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
oki czekam oby szybko zadzialala :) najgorsze ze takie szpikowanie sie tym i owym tez nie jest obojetne dla organizmu lepiej nie robic z siebie krolika doswiadczalnego :) ja juz nie wiem chyba zostane tylko przy bioxecie i telocapilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=970469&start=14370 na tym topiku jedna dziewczyna mowi, ze pewien b. dobry lekarz z Krakowa przepisal jej proscar (finasteryd), a jest to lek antyandrogenny kurujacy przerost prostaty. Hurraa!!! Wiedzialam, ze trafilam w sedno z ta palma sabalowa (saw palmetto)! Palma ma podobne dzialanie, ale nie powoduje takich skutkow ubocznych jak finasteryd! Tu jest link http://www.doz.pl/leki/p4046-Proscar a jednak moga kobiety to zazywac! ALE CIEZARNE I STARAJACE SIE NIECH SIE TRZYMAJA Z DALEKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×