Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość *chile*
Na depilator też się szarpnę tylko na razie z kasą krucho. A któraś dziewczyna pytała co zrobić z czerwonymi wypryskami na brodzie, mnie pomaga krem Siarkowa Moc, jest mocno antybakteryjny, poza tym ładnie matowi cerę na cały dzień. Pozdrawiam Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam brexoxyl na wypryski i zaskórniki, krem iwostin rehydrin mocno nawilżający nie zawiera parafin i innych świństw. Do mycia twarzy pianka pharmaceris i podkład też tej firmy i puder w kamieniu Rimmel. To tyle moich kosmetyków. A i zapomnialam o toniku sorayi care control.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam brexoxyl na wypryski i zaskórniki, krem iwostin rehydrin mocno nawilżający nie zawiera parafin i innych świństw. Do mycia twarzy pianka pharmaceris i podkład też tej firmy i puder w kamieniu Rimmel. To tyle moich kosmetyków. A i zapomnialam o toniku sorayi care control.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia 34
kolejne spostrzezenie po stosowaniu telocapilu-wloski na ciele jasnieja, ja jestem blondynka o jasnej karnacji i od malego mialam meszek na ciele jasniutki, jak mi sie przyplatal ten durny hirs to wloski staly sie duzo ciemniejsze, teraz po stosowaniu telocapilu widze ze niektore sa jasniutkie nawet niektore staly sie biale, jak odrastaja to obserwuje i naprawde jest roznica, nawet jak odrosna ta juz tak nie raza swa czernia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *chile*
A tu ciekawostka - forum dla Panów którzy chcą być Paniami :) artykuł o palmie sabalowej i fitoestrogenach : http://www.crossdressing.pl/main.php?lv3_id=779&lv1_id=3&lv2_id=77&lang=pl Dodam że testowałam kiedyś na sobie (sterko i soyfem) - okazało się skuteczne , zauważyłąm w niektórych miejscach gdzie miałąm mniej włosów że wogóle nie odrastały, powiększyły mi się trochę piersi i wogóle dobrze się czułam. Tylko trzeba tego dużo brać, ja bralam trzy-cztery kapsułki dziennie plus dwie tej soi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanko kupuje sobie depilator i zaraz do tego bioxet albo teleocapil i chcialam sie was zapytac co jest skuteczniejsze, czy moze beda dzialaly identycznie? ;) Ten bioxet jest drozszy i zastanawiam sie czy to jest spowodowane jego lepszym dzialaniem :) Aha nie chcialo mi sie patrzec na te wszystkie strony wiec nie wiem czy cos juz pisalyscie o krostach na nogach,podraznieniach po goleniu depilatorem, bo juz pare razy uzylam depilator ale nie mojego :) i z tymi czerwonymi sladami na nogach to poprostu masakra i macie jakies balsamy o natychmiastowym dzialaniu? heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polinda ja mam deipilator od czerwca, i na początku po 2 pierwszych użyciach miałam te czerwone krostki. Przede wszystkim depiluj nogi po kąpieli, i pózniej smaruj kremem nawilżającym, rób to na noc. Ja używam kremu nawilżającego nivea soft w takim dużym białym pudełku jest i po nim schodzą podrażnienia choć od od jakichś paru użyć mam ich bardzo malutko, miałam czerwone kropki po 2 razach. No i na początku bardzo mi wrastały, teraz coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
do twarzy kup na pewno bioxet nie telocapil bo ten ostatni wysusza skore a bioxet ja super nawilzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
aha i jeszcze jedno- bioxet to gotowy krem do stosowania od razu, telocapil to plyn ktory dodajesz do gotowego balsamu lub robisz sama serum jak na stronie masidel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki emilko i aniu :) Skusze sie na bioxet, a moj braun moge uzywac pod woda wiec podczas kapieli bede sie depilowala, tak chyba bedzie najlepiej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
pisze do tych smutnych dziewczyn ktore tak bardzo doluje hirs, wiecie mnie on juz nawet przestal przeszkadzac:)robie swoje depiluje sie jak zawsze i juz o tym nie mysle, moj optymizm na pewno jest tez spowodowany tym ze bioxet i telocapil pomagaja i jest coraz lepiej:)ale co do samego hirsa jestem z nim pogodzona i nie zadaje sobie juz pytania dlaczego ja czemu mnie to spotkalo itd poprostu zyje normalnie ciesze sie malymi i duzymi rzeczami nie martwie pierdolami i jest mi bardzo dobrze zdrowie najwazniejsze i cieszmy sie ze nie spotkala nas gorsza choroba naprawde,mam nadzieje ze pociesze troche te zdolowane dziewczyny, niedlugo wychodze za maz:)mam plany i niedlugo moje zycie sie bardzo zmieni oczywiscie na lepsze:)jestem bardzo bardzo szczesliwa ,cieszmy sie tym co mamy, rozejrzyjcie sie wokol na pewno jest jakis powod do radosci lub chocby usmiechu:)nie mozna sie dac tej chorobie niech ona z nami nie wygra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko dziekuje :) i gratuluje ;) zblizajacego sie slubu i optymizmu :D mieszkasz we Wloszech tak? Tylko pozazdroscic :D wiesz sa takie chwile, ze sie totalnie zapomina i hirsie i jest ich dosc duzo, ale jednak zawsze to we mnie gdzies siedzi heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwy problem
mam pytanie czy bioxet będzie działał jak nie ogolę włosów na twarzy ?Na twarzy mam bardzo dużo włosów jasnych są długie ale boje się ich ogolić ...bym do reszty w padła w depresje jak by zaczęły czarne rosnąc ciało też mam owłosione ale to da się ukryć co do twarzy jestem przerażona włosy mam wszędzie oprócz okolic oczu włosy są najeżone nie mam pojęcia czym je przykleić do twarzy możne któraś z was ma taki problem i znalazła sposób na przyklejenie sterczących włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
tak mieszkam w Toskanii, dzieki wielkie :* :)naprawde trzeba byc optymista zycie moze byc fajne a pierdolami nie trzeba sie przejmowac chociaz mozemy isc np na spacer a ktos kto jest np. niepelnosprawny nawet nie moze pochodzic po parku cieszmy sie zyciem dziewczyny ! :) do kolezanki powyzej: bioxet dziala na wloski nieusuniete ale to spowalnia jego dzialanie, nie radze ci uzywania go w ten sposob bo on ma dlugie dzialanie na wydepilowana skore a co dopiero na skore z wloskami, nie gol wlosow na twarzy po potem to ci dopiero bedzie szczecina rosnac, ja wyrywam te grube i czarne peseta a meszek depilatorem i na taka skore stosuje bioxet, co do przyklejenia ich do twarzy :D - mysle ze nic nie podziala w ten sposob bo wloski czy meszek rosna pod odpowiednim katem i sa lekkie wiec pewnie sie odkleja :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ymmm sloneczna Toskania :D masz racje emilko zyjmy pelnia zycia, bo inni maja gorzej ;) kurcze nie wiem jak to robicie, ze wytrzymujecie bol na twarzy uzywajac depilatora to poprostu masakra, mam wasik ktory widac ale niegdy a przynajmniej nie w najblizszej przyszlosci nie uzyje depilatora do twarzy, takie wloski na brodzie czy policzkach czrne to pinceta, ale wasik tak boli :( Macie jakies sposoby na zniejszenie bolu, tak jak np golenie ciala pod przysznicem, bo to chyba nie zadziala w przypadku buzi :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana93
Polinda, ja myślę, że to kwestia przyzwyczajenia:) Ja mam specjalny mini-depilator do twarzy i owszem, na początku bolało jak nie wiem, ale z każdym razem było lepiej:) Wąsik depiluję co 2 dni, brodę w sumie też, z tym, że włoski na brodzie dodatkowo codziennie wyrywam pęsetą. Dziewczyny, czy któraś z Was depiluje twarz woskiem u kosmetyczki? Jak często trzeba powtarzać zabieg, ile to kosztuje? Mój mech jest coraz dłuższy, włoski mają już długość 2 cm i najwyższy czas coś z tym zrobić i tak się właśnie nad woskiem zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam swojego nicku
Dziewczyny błagam pomóżcie mi prosze powiedzcie mi w której fazie cyklu robi się badania : testosteron l, androstendion, anty PO peroksydazie a w której fazie robi się badania e2 estradiol b Plizz to ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androstenion, testosteron między 1 a 9 dniem cyklu. Estradiol 2 między 11 a 15 dniem cyklu. A to Anty to chyba zle napisłaś, chodzi o przeciwciała tarczycowe AntyTPO? Bo jeśli tak to tarczyca nie zależy od cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam swojego nicku
dziekuje Ania :) tak chodziło o ciała przeciwtarczycowe, mam zbadanie TSH i jest ponad normę, byłam u gina i obraz jajników jest ok. ALe chciałabym zobaczyć czy te hormony jajnikowe są w porzadku, bo skro jestem taka zarosnięta.. to coś musi być nie tak. ;/ Dziewczyny moim największym problemem są blizny na nogach, w wakacje miałam opalone i nie było tego widać a teraz znowu uda moze nie az tak bardoz ale od kolan w doł pełno takich kropkowych blizn a co gorsza te małe blizny ( to są takie kropki jak czasem babki mają po goleniu z tym ze u mnie to nie są zaognione punkty ale blizny) i co gorsza włoski nie potrafią się przebijać przez tą skóre... nie wiem co mam robić iść z tym do dermatologa? za miesiać mam wesele i tak strasznei chciałabym ubrać sukienke do kolan...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
jesli chodzi o depilowanie twarzy depilatorem na poczatku oczywiscie troche bolalo ale teraz to juz nic a nic to tak jak z wyrywaniem wloskow peseta na poczatku boli potem wcale,skora sie przyzwyczaja :) jak patrze na mojego chlopaka to sie pocieszam on to dopiero jest owlosiony szok :D ale wiecie tez mial zawsze z tego powodu kompleksy bo jest bardziej owlosiony niz wiekszosc facetow hehe to nasza cecha wspolna zbyt duzo kudlow na ciele hahahahahahaha :Drazem razniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwy problem
mam jeszcze jedno pytanie :czy jak depilujecie meszek na twarzy to on nie odrasta czasem czarny i gruby i czy włosy nie będą wrastać ? Ręce mi się trzęsą jak patrzę na swoją twarz .Z dnia na dzień coraz to więcej włosów przybywa na twarzy . Jeszcze nie byłam u lekarza z tym problemem .Nie wiem do kogo się najpierw zgłosić . Włosy mam na pośladkach ciemne i na udach na piersiach i twarzy jasne . Najbardziej dołuje mnie twarz bo każdy to widzi . Szkoda że nie ma mazidła na przyklejenie do skóry sterczących włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie sie pomecze pincetka te grube na brodzie a wasik mimo ze widac, to boje sie uzyc depilatora, ale kupilam sobie rozjasniacz sally hansen i tak mysle czy by go nie uzyc na wasiku wlasnie :) Ja nie depilowalam jeszcze woskiem wasika, ale z tego co slyszalam od innych to chyba co 1.5 -2 tygodnie powtazaly zabieg, ale nie wiem dokladnie ;) heh emilko, ale dobralas sobie meza :D :D :D masz racje razem razniej heh :D Mazidlo na przyklejanie wloskow na twarzy hmm... to by bylo cos, napewno na tym by duzo zarobili heh :D Nie martw sie ja mam normalnie "brzoskwinke" na twarzy i ruszac tego nie bede, bo boje sie konsekwencji heh ;) jedynie tyle co wasik i pojedyncze wloski na brodzie, ale owszem pod swiatlo to wszystko tak strasznie widac :( ehh... ale jak to emilka ujela mysl pozytywnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko od tarczycy jak wyszło Ci TSH ponad normę, to zrób sobie usg tarczycy plus badanie hormonów ft3 i ft4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
jesli chodzi o mnie i moj meszek na twarzy - to ja uzywam bioxetu wiec jak moj meszek odrasta to jest jasny baaaaardzo delikatny i przerzedzony wiec miedzy tym jaki mech mialam a jaki meszek gdzie niegdzie mam teraz jest kolosalna roznica , wiem ze niektore z was boja sie depilowac ten mech ale przeciez go widac poza tym po wpisach tu widac jak bardzo czujecie sie z tym niekomfortowo przeciez on sam nie zniknie :) a moze sie nasilic niestety, ja powiem tak - odkad stosuje bioxet i telocapil regularnie moja jakosc zycia rosnie serio jezu jak pomysle co bylo kiedys masakra :) teraz rzadziej sie depiluje a te wloski co odrastaja to juz nie to co kiedys :):):) zreszta tak jak wiele razy pisalam - jak patrze na kobiety tutaj gdzie mieszkam to mam wrazenie ze tu kazda ma hirsa a ja nie :Dowlosione sa od stop do glow widac to bardzo bo np nie depiluja rak i klaki maja na kila centymetrow i czarne jak wegiel a nogi jak maja swiezo ogolone to i tak sa cale w czarnych kropkach wasy to ma tu prawie co druga i jakos nie widze zeby go depilowaly taka ich uroda chyba :)w ogole malo sie tu widac ludzie takimi rzeczami przejmuja jak bylam na plazy to widzialam super piekna dziewczyne szczuplutka zgrabniutka piekna twarz a jak podniosla reke to zobaczylam gaszcz pod pacha :D wiec ja tez sie juz nie przejmuje wloskami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
jeszcze wam napisze jedna pocieszajaca rzecz odnosnie figury i bycia szczuplym bo w Polsce jest na to nagonka :) otoz tutaj idealem sa kobiece ksztalty pupa biust pelna buzia zaokraglone biodra itd itd to ideal piekna ja nie jestem ani chuda ani gruba jestem normalna i w Polsce czulam ta presje by byc szczuplejsza prawie kazda kolezanka byla ode mnie szczuplejsza nie mialam kompleksow bo kazdy musi byc soba ale widzialam presje wokol tu czuje sie jak w raju bo tu sa wszystkie kobiety takie wygladaja jak kobiety a nie jak wieszaki i to sie ceni w Polsce jest od jakiegos czasu dziwna moda na bycie patyczakiem tu kobiety jedza co chca i nie widze zeby przestrzegaly diety a sa piekne i kobiece takze nie dajcie sie glupiej modzie wszystkie jestesmy piekne :)nie dajcie sie zwariowac trendom w koncu jestesmy kobietami i mamy byc kobiece wiecie Polska to jest jednak trudny kraj do zycia i normalnego egzystowania ja odzylam odkad tu mieszkam :) wszystkim milego dnia i usmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana93
Wstydliwy problem, Ja depiluję depilatorem brodę i wąsik, włoski są coraz jaśniejsze i przerzedzone. Na brodzie miałam mech, kiedy używam depilatora odrasta mniej włosów. Poza tym mi pęseta wzmacniała włoski (z którymi do dziś się męczę), natomiast depilator przeciwnie. Z tym problemem najlepiej zgłoś się od razu do endokrynologa, chyba, że wolisz na NFZ, to wtedy będzie Ci potrzebne skierowanie od lekarza rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko z tego co piszesz to ja bym tak bardzo chciala tam mieszkac :D to normalnie raj dla nas hirsutek :D wy uzywacie specjalnego depilatora do twarzy czy poprostu uzywacie inna nakladke np. do miejsc intymnych? :) ciekawe gdzie constance, cos dlugo jej nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana93
Polinda, ja mam taki specjalny zestaw z philipsa, składa się on z "normalnego" depilatora do ciała, mini-depilatora do twarzy i podświetlanej pęsety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie patrze,ze ten moj braun tez ma nasadke do depilacji twarzy :) mam do was pytanie, co do wlosow na brzuchu, bo wiadomo tych od pepka w dol jest najwiecej sa najgrubsze, d;uzsze i ciemne. I to golicie depilatorem? A ja mam jeszcze wlosy nad pepkniem, ktore tez bede musiala golic, ale na calym brzuchu tez je mam i nawet takie ciemniejsze i jak ogole te na srodku to widac poiprostu taki wygolony pasek i normalnie opalac sie nie moge czy poprostu na statniku pochodzic heh :D Tez tak macie i golicie wtedy caly brzuch czy moze ten telocapil pomaga? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Włochy I Hiszpania to normalne kraje. Ja oglądam teraz dużo tv hiszpańskiej i filmów i powiem tak: kobiety mają kobiece kształty, rąk nie golą ale te włoski fajnie u nich wyglądają, wąsów nie zauważyłam, są bardzo kobiece i nie chude, Mężczyzni Hiszpanie są bardzo męscy, owszem są owłosieni ale im to pasuje, to jest ich uroda. I powiem Wam że HIszpanie bardzo łatwo okazują sobie uczucia, to widać jak grają aktorzy. U nas to sztucznie wygląda, nie umieją się całować, nie wzruszają się są drętwi. Co do rąk to ja nie gole włosów, kiedyś goliłam i żałuje bo przed goleniem nie miałam takich ale przestałam pare lat temu i mi to nie przeszkdza a jak jeszcze opale latem to nie widać bardzo. Co do linii pod pępkiem to ja goliłam a jak kupiłąm depilator to przejechalam raz a teraz na lekach mi prawie nic nie rośnie na tej linii. Na brzuchu mam jaśniutki meszek i nie ruszam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×