Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość emilia 34
nie pamietam jak bede w domu zobacze :) nie wiem nie mialam tego z rossmana tylko slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia 34
nic za niego nie place bo biore na r-k chlopaka :) nie wiem ile kosztuje sprawdze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia 34
kurde probuje se przypomniec jak sie nazywa live clean albo live clear cos takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, no jest taka linia cala live clean.. teraz patrze na google... i one sa bez gliceryny? dziwne.. myslalam, ze jest nieszkodliwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia 34
gliceryna jest bardzo szkodliwa bo wysusza :)pelno jej w kosmetykach a nie powinno sie jej stosowac wiecej szkodzi niz pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia 34
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia 34
nie otiera mi sie ten link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia 34
otwiera*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia 34
tez sie nie otwiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten tez nie.. trudno.. i mowisz, ze po tym balsamie skora jest zupelnie inna niz po tych wszystkich innych typy dove, nivea etc..? abstrahujac od telocapilu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia 34
ja mam wrazliwa skore wiec dla mnie lepszy ale mysle ze spokojnie sobie tez cos w polsce znajdziesz poszperaj w necie i poszukaj jakies eko balsamu pewnie ich pelno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jesli kupie taka byteleczke 100g telocapilu, na ile to moze starczyc? oczywiscie wiem, ze zalezy od tego ile sie smaruje - nie da sie tak przewidziec jak z bioxetem - ale na przyklad Tobie... na ile starcza 100g skoro 400ml balsamu zuzywasz w 2 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia 34
hm nie wiem nigdy nie liczylam :D hm tak mysle ze ok 3 mce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! to sporo.. :-) chyba zakupie ten telocapil.. :-) co ja bym bez Ciebie zrobila? :-D dzieki wielkie Emilko! pamietam, jak sie tu pojawilas, niesamowicie zalamana, a tu prosze - radzisz sobie z tym hirsem najlepiej z nas! Brava! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia 34
spox nie ma za co :D no radze radze wyszlam z dolka i depresjii na 10000 %%%%%%% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) fajnie.. aha, mam nowinke: poniewaz ostatnio codziennie myje glowe szamponem z kofeina..., wczoraj przy myciu nie wypadl mi ani jeden wlos! :-D sitko bylo puste! dobre co? chyba kupie sobie fiolki z Joanny na bazie rzepy... tylko dziwne, ze trzeba je nanosic przed myciem, trzymac pol godziny i potem umyc szamponem.. ale moze wzmocnia dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia 34
a na tym sie nie znam bo mam wlsoy geste i dlugie ze szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh z usmiechem na twarzy czytam wasze posty serio :D constance jak znajdziesz jakis dobry balsam np z rossmanna to pisz tu jaki i w jakich ilosciach z telocapilem go mieszasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam geste.. wlasciwie maja zdrowy wyglad ale wypadaja... to ze wczoraj nie wypadly przy myciu, to dopiero maly sukcesik.. bo leca w ciagu dnia strasznie.. ale mialam ich zawsze duzo, wiec jakos nie bilam na alarm... Az wreszcie przyjrzalam sie blizej... No i zaczelam dzialac.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia 34
moze to genetyczne ? u mnie cala rodzina ma geste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polinda, Ty sie tu Pani Doktorowej pytaj! :-) ja to dopiero raczkuje! :-) wlasnie sie dowiedzialam, ze gliceryna szkodzi! :-) wszystko musze chyba sobie zresetowac w glowie i od nowa zaczac myslec... :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia 34
dobra dziewczynki ja lece skonczylam prace ;) do nastepnego napisanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×