Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

aniu tak to juz u nas jest, dlatego najlepiej wyjechac za granice ;) Ale co ja mam wtedy z tymi wlosami na calym brzuchu robic, golic je czy zostawic? Ja rece pare razy ogolilam kremem i teraz tez zaluje i musze normalnie je golic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) jestem jestem, Polinda.. sledze Was z ukrycia.. :-) mialam troche problemow.. Ludzie sa jednak podli... Ale nie chodzi tu o hirsa.. Z tym mam sie coraz lepiej.. troche sobie odsapnelyscie od mojego gderania.. :-) Mysle powaznie o tym telocapilu.. :-) Aha, Emilko, gratuluje z okazji zapowiadajacego sie slubu! :-) czyli sprawy u Was maja sie na serio! :-) wow! a ostatnio tak jakos chlodno sie wypowiadalas.. mam tyle pytan o ten telocapil... nie wiem, od czego zaczac... dajcie mi zebrac mysli.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no constance milo, ze jestes :) Oj serio? jak chcesz to mozesz sie wyzalic :) A jesli chodzi o telocapil to emilka jest expertem :D A ten telocapil to ja chyba sobie kupie by na brzuchu te z boku wloski rozjasnic ;) Ale nie wiem, jak ja sobie policzylam ile mi wyjdzie za depilator, bioxet do ciala i twarzy no i telocapil to masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
co do facetow to jest duza roznica miedzy Polakami a innymi narodowosciami moj narzeczony jest dosc fajna mieszanka po mamie Wloch po tacie Hiszpan a ma tez korzenie tureckie:D faktycznie jest inny bardzo romantyczny kochany ale i twardo stapa po ziemi najwazniejsze ze jest bardzo dobrym czlowiekiem no i kochamy sie na zaboj :) constance: ostatnio u nas bylo zle glownie dlatego ze nie moglismy sie dogadac co do naszej przyszlosci to ze wezmiemy slub bylo planowane od dawna ale nie bylo ustalone czy bede pracowac czy nie, on widzi ile nerwow mnie kosztuje praca i upieral sie zebym sie nie meczyla nie pracowala bo on i tak duzo zarabia , dla mnie to bylo szokiem od zawsze gdy poruszal ten temat bo cale zycie odkad tylko moglam pracowalam, ale przemyslalam pogadalismy i jest juz ok i faktycznie nie bede pracowala on bedzie nas utrzymywal w koncu bede miala czas na przyjemnosci:)on jest tak wychowany ze to facet musi utrzymac dom i zapewnic byt wiec dla niego to normalne ja jestem z Polski a Polki haruja czasem wiecej niz facet wiec ciezko mi to bylo przyjac i sie cieszyc ale przemyslalam cala sytuacje i jestem hepi i czekam na czas kiedy juz nie bede musiala isc do tej mojej durnej roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polinda, :-) dzieki za pocieszenie.. ale nie bede wywlekac tu na forum tych pi**dolowatych spraw.. trzeba tylko pamietac, ze ludzie z pozoru mili (i do tego bardzo religijni) potrafia Ci zgotowac niezly bigos.. A tak z obserwacji coraz czesciej stwierdzam, ze wiara a religia bardzo sie rozmijaja... Co w tych ludziskach siedzi? Dobra.. wracajac do tematu.. Mysle, ze jak telocapil to nie bioxet do ciala.. Ale tylko ze wzgledow praktyczno-ekonomicznych. Zapytajmy o to Emilke.. Ona chyba swiadomie nie uzywa B. do ciala. Ja go mam, ale roznie bywa u mnie z jego stosowaniem.. Na uda mi go troche szkoda, bo zastosuje moze z 10 razy i po tubie. :-) A taki telocapil, jesli rozciencze z balsamem, to starczy mi na dluzej.. Bioxetem smaruje od czasu do czasu bikini. Mysle ze z telocapilem bylaby ta wada, ze trzeba dodatkowo "chodzic do lodowki".. :-) A tak poza tym to bioxet jest bardzo gesty... jak maslo, wiec balsam lepiej rozsmarowac.. Emilko, Ty zuzywasz 400 ml balsamu na 2 tygodnie???!! :-) Ja nie lubie wcierac za bardzo mazidel w siebie... w twarz to co innego.. ach, i jeszcze jedno..: jak Ty to mieszasz? no bo nie jest latwo wymieszac dobrze w pelnej butelce balsamu tych kilka kropelek roztworu.. Myslalam by wziac buteleczke przezroczysta 100 ml i wlac do niej 50 ml balsamu i odpowiednia ilosc kropli i wtedy zrobic z tego porzadny "shake" :-) na razie stosowalabym na niewielkie partie ciala.. moze z czasem ruszylabym te blondaski na przedramionach... Ale z bioxetem nie mam co zaczynac: chyba nie starczylyby mi 2 tubki przez 3 miesiace na przedramiona, wiec zainwestuje w telocapil.. Emilko, radze Ci poszukac sobie pracy ale tylko takiej, co Ci sprawi przyjemnosc, bys zawsze mogla sie rozwijac... Albo zapisz sie do jakiegos... kolka zainteresowan (n.p. gospodyn wiejskich :-D :-D zartuje).. Bo siedzac w domu, wychowujac dzieci i nie majac kontaktu ze swiatem zewnetrznym... to chyba mozna "sfixowac".. :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy NIE
dziewczyny czy robiłyście nitkowanie twarzy ? ponoć taka depilacja nie podrażnia twarzy ,włosy są wyrywane z cebulkami i odrastają po 3 tyg, w mojej mieścine nie ma gabinetu kosmetycznego który by wykonywał taki zabieg ale jestem ciekawa co wy o tym sadzicie i czy któraś z was próbowała tej metody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
ale ja nie planuje dzieci :D i mam duzo zainteresowac na ktore czesto brak czasu wiec po przemysleniu wiem ze to bedzie idealna sytuacja :) bo bede miala wiecej czasu na nauke jezyka bo z tym u mnie kiepsko , na moje liczne hobby, na wyspanie sie :D no i moj chlopak oprocz tego ze jest lekarzem to gra na gitarze w kapeli rockowej wiec bede miala czas zeby chodzic na proby i koncerty :)bycie kura domowa nie dla mnie a czas na pewno spozytkuje dobrze :Dzreszta powiem wam szczerze ze mam dosc tak zwanego rozwoju mobbingu i dwulicowych ludzi wokol praca nie jest dla mnie az tak wazna a skoro finansowo bedzie dobrze to nic a nic juz mnie w pracy nie zatrzyma szkoda mi zycia a zeby miec prace idealna dla mnie musialabym isc na kolejne studia a juz mi sie nie chce :) co do balsamowania sie tak tak duzo uzywam balsamu uzywam po kazdej kapieli bo chce miec ladna skore i mam :) a telocapilu uzywam bo to praktyczne 2 w 1 - balsam ktory dziala cuda na skore plus srodek ktory pomaga na wloski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
aha a mieszam go normalnie jak pisalam, dolewam do butelki z balsamem telocapil i mieszam intensywnie tzn wstrzasam, dziala czyli to znaczy ze da sie dobrze wymieszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Hej :) Mam takie zapytanie do Was. O ile z włosami jak widac (i czytać) można sobie poradzić, o tyle czy któraś z Was ma problem z hmmm.... kwadratową szczęką? Ja jeszcze 2 lata temu miałam ładną okrągłą brodę, teraz od tych włosów i (chyba) tego wyrywania zrobiły mi sie po bokach brody takie "szpice". Wygląda to tragicznie, czasem jak patrzę na swoje odbicie to pod pewnym kątem moja szczęka jest tak wysunięta jak u faceta :( I nie widuję na ulicy takich kobiet, czuję się jak odmieniec. Da się coś z tym zrobić? Czy może jak włosy się unormują to te zgrubienia też znikną? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
chile umarlam ze smiechu :D:D:D przepraszam nie gniewaj sie ale nie moge normalnie :D kochana przeciez ksztalt szczeki zalezy od kosci nie od skubania wloskow jak to mozliwe ze ci sie wysunela przez skubanie ????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Dodam że mam 24 lata, już i tak straciłam wiele ze swojej młodości przez rozmaite problemy skórne, jak wyleczyłam trądzik to włosy, jak zabieram się za włosy to... jest coraz gorzej :( a po lekach to gęba mi spuchła do tego wszystkiego, zaczynam wyglądać jak z zespołem downa.:( i mam problemy ze skupieniem sie. coraz bardziej wypadają mi włosy. Czy to znaczy że jako słaba jednostka jestem wyeliminowana ze społeczeństwa? Już próbowałam od tego uciec w alkohol i narkotyki, teraz wiem że pozostaje mi próbować z tym walczyc ale jakim kosztem? To takie niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Emilko tu nie chodzi o szczękę jako o kość, bardziej o zgrubienie na skórze. To bardzo widać, mam trochę dziecinną twarz i takie dwie wypukłości z czego jedna większa. Wyglądam jak jakaś hybryda dziewczęco-chłopięca przez to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
A Wam nie grubieje skóra tam gdzie codziennie wyrywacie? Bo ja mam skórę w tych miejscach bardzo zmasakrowaną. B. grubą a do tego mocno przesuszoną (zwłaszcza po solarium i intensywnym " wyciskaniu" włosków. Czy tylko ja tak mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
narkotyki i alkohol urodzie tez nie pomagaja poza tym nie rujnuj sobie zycia dziewczyno ja na solarium nie chodze a o skore gdzie wloski wyrywam bardzo dbam - kremy maseczki itd itd czasem jak bardzo dlubie robi sie ranka ale ogolnie mam skore nawilzona , na ranki polecam ci masc Tormentiol do kupienia bez recepty w aptece , plus dobry krem nawilzajacy na codzien a jak jestes w domu to proponuje cos takiego jak gruba warstwa kremu np dla dzieci 2 x dziennie moze byc nawet bambino lub penaten bo maja przyjazny sklad i bardzo natkluszczaja i nawilzaja naskorek :) ja np kupuje krem dla dzieci w aptece i 1 lub 2 x dziennie nakladam grubo na twarz poliki brode itd trzymam tak np 2 h po czym wycieram nadmiar i skora jest jak pupa niemowlaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Dziękuję Ci Emilko za odpowiedź. Taka już moja autodestrukcyjna natura - nieraz z desperacji sięgałąm po drastyczne środki, jeśli chodzi o używki mam to za sobą. Kremy dla dzieci bardzo lubię a pomysł z maseczką 2-godzinną ciekawy. Spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
nie nie maseczke to ja nakladam tak jak kaza na opakowaniu zazwyczaj ok 10 min tylko krem trzymam tak dlugo :)ale efekty sa sprobuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka to czeka cie przyjemne zycie :D heh chile tak jak emila pisala, najepiej balsamem albo kerem dla c=dzieci ja tez uzywam krem do twaryz dla dzieci bambino i jest naprawde super i go wcieram tez i inne miejsca :) trzeba dbac o skore, bo faktycznie w miejscach gdzie sie golisz skora sie zmienia :) constance to prawda ludzie sa czasem wredni i wlasnie nie zawsze chodzi o wlosy, jak na wakacje mieszkalam w Holandii to tam ludzi sa wszyscy dla siebie tacy mili i zero jakis przykrych uwag :) ale glowa do gory i kij z nimi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam swojego nicku
chile tez mam taką zgrubiałą skórę ale na dole brody i w tym miejscu robią sie twarde małe blizny gdzie włoskom trudno jest sie przebic a widać je w skórze. ale najgorzej jest na nogach i brzuchu - nba brzuchu mam skorupę ale to tez moja zasługa bo zawsze jak mi włoski wrastały to robiłam mega mocne szorowania twardą szczotką zeby te włoski wydostać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia 34
dlatego trzeba sie duzo smarowac balsamem skora jest nawilzona i nie ma podraznien mnie w ogole wloski nie wrastaja ani na nogach ani na brzuchu nigdzie - dobry peeeling i balsamy i jest super skora tez sie niszczy od golenia trzeba ja duzo nawilzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, tyle sie napisalam i sie nie wyslalo... :-D a mialam cale wypracowanie doi chile.. wiem, o czym mowisz.. tez mam cos takiego na brodzie.. powiedzialabym ze mam brode w stylu ... katarzyny dowbor! :-) taka masywniejsza sie zrobila... ale to wszystko przez to dziabanie pincetka i kaleczenie skory... to przez moj upor. Na szczescie mam bioxet i jest coraz lepiej! Chyba mu wystawie pomnik! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Emilko za odp. :-) a ten balsam to Ty sobie z PL wozisz? myslisz, ze inne balsamy by nie pomogly? jaki musi byc ten sklad? najwazniejsze by bylo malo skladnikow czy cos innego n.p. parabeny itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prosbe, Emilko.. moglabys napisac skladniki tego Twojego balsamu? mnie sie wydaje, ze wszystkie sa mniej wiecej takie same te balsamy do ciala... z gory dziekuje.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia 34
nie nie , kupuje tutaj w aptece poprostu taka baze bez parabenow gliceryny itd itd, to musi byc balsam baza, bez barwnikow bezzapachowy i bez wszelkich innych szkodliwych substancji wtedy te skladniki nie wchodza w reakcje z telocapilem i on dziala :)nie wiem gdzie taki znalezc w polsce moze popytaj w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia 34
nie sa takie same badz pewna :) jest mnostwo balsamow z dobrym i zlym skladem np dobry sklad maja kosmetyki dla dzieci a zly np masla do ciala ja sie troche na tym znam ;) wiele skladnikow w balsamach uczula i podraznia a wiele dziala zbawiennie jak bede w domu to zerkne i napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia 34
tak garniera ten zielony jest bardzo dobry ma dobry sklad dlugo go uzywalam a teraz uzywam aptecznego, z polskich dobry sklad maja tez te rossmanowskie babydream dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia 34
kupuje gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×