Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Konstancjo:) czytalam o tych fito i wierzbownicy i:) ja pije codzien pol szkl z siemienia lnianego:) ale pilam to ze wzgl na nadzerki zoladka co kiedys mialam przez helicobacter pylori:) bo siemie lniane fajny sluz uzupelnia,jakby oslania sluzowke,wiec to tez ma fitoestrogeny codzien pije pol szkl siemienie zmielonego gotowe do kupienia w aptece(wiec jakies fitoestro sobie dostarczam nie?:) i to moze starczy.. co do wierzbownicy czytalam sporo..chwala ja ze jak sie beirze uplynnie loj,skora sie mniej swieci i nie robia sie pryszcze bo zbija dht i aromataze i alfa reduktaze czyli dziala na wlosy i na lojotok:) wiec super..wiele osob pisalo,ze jak odstawia jest wysyp czyli widac,ze bierzesz dziala odsatwaisz nie.. Pisza,ze gora 3 tabl dziennie,ze jedna tabl wierzbownicy by zadzialalaa to za malo,wiec ja mysle,ze dwie wierzbownice i dwie lub trzy palmy i spoko..a czy rano czy wieczorem to nie wiem..mysle,ze mozna np jedna palme rano i dwie tabl wierzbownicy a wiecz jedna tabl palmy i w zupelnosci wystarczy serio..nie ma co przesadzac...Ambroziak pisal,ze mozna spokojnie laczyc palme i wierzbownice:) dziewczyny pisaly,ze herbatka parzona slabiej dziala..no ja nie wypowiem sie tu bo nie uzywalam tego..mysle ze w tabl wygodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ciekawe czy w tym siemieniu co pije codzien( o fajnie ze pomyslalas,mozna do jogurtu naturalnego dac ze 3 lyzeczki) a i tak jogurt dziennie zjadam:) jest wystarczajaco tych fitoestrogenow,czy to wystarczy..mam nadzieje,ze tak bo juz bym wolala calej zielarki nie lykac tylko to siemie do jogurtu i palmy dwie lub trzy i dwie gora wierzby i KONIEC:) bo normalnie z ziolami tez mozna przesadzic..a wiesz co mi przyszlo do glowy?? Moze np palme brac codzien 2 lub trzy a co drugi dzien dodawac do palmy dwie tabl wierzby??:) ale kombinujemy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez pare razy pilam siemie - ten klajster z gotowanych nasionek, ale moze lepiej jesc surowe to niezabije tych zwiazkow w wysokiej temp.? fajnie, ze mozna brac razem palme i wierzbe! :-) nie wiedzialam.. tez czytalam, ze slabiej dzala napar z W. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo :) jak spojrzalam obie o 16.20 rowno wiadomosci wyslalysmy hahaha:) pisza ze mozna zalewac wrzatkiem ale chyba tez wole z jogurtem..surowe moze lapeij zadziala:) CZyli ja obstawiam tak: 2-3 tabl dziennie palmy po 160 3 lyz siemie do jogurtu co drugi dzien 2 tabl razem z palma wierzbe co Ty na to?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee.. :-) ja tam wierzbe musze codziennie, minimum jedna! :-) nie mam tradziku, ale swiece sie jak zarowka! i pudry nie pomagaja; juz po 2 h rano jest tragedia, za to pozniej juz sie acne uspokaja.. widac wyraznie, ze dht nie rosne... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cos Ci powiem odnosnie swiecenia:) JA tez sie swiecilam,odkad anty i fina jest super..ale teraz nie wiem jak bedzie:) ale kochana jest zaleznosc miedzy skora a kosmetykami im skOra wiecej odwodniona tym wiecej loju produkuje..trzeba wtedy na skore uzywac kremu nawilzajacego..kazdy robi tak,ze jak ma swiecenie to wysusza skore jakimis antybakteryjnymi a wlasnie sie powinno uzywac dobrego kremu nawilzajacego na noc wtedy ona staje sie bardziej jedrna nawilzona i mniej loju wydziela wtedy:) u mnie tak bylo teraz uzywam vichy z woda termalna i jest super taka jakby wzmocniona. A jak mialam kosm rozne do cery mieszanej to wlasnie skora nie byla dobrze nawilzona i reagowala nadprodukcja loju bo byla sucha.Acha i trzeba pic duzo wody przy takiej minimum 1,5 -2 litry ale to wiesz sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra tonnie wirzbe i dwie lub trzy palmy a Ty 3 palmy i dwie wierzby i siemie obie oczywiscie :) ja jeszcze cynk forte jak nie bedzie w palmie i mgb6 i kropka wywod skonczony hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu?? hahahhaaaa:) brzmi jak fecet:) Kochana no nie wiem ..ale jak sa fito w siemieniu to moze juz sobie odpuscimy te fitoestro..juz nie wiem,...ale jak mamy estrogeny w normie to po co nam brac fito?? a TY kochana masz estro w normie?? ponoc przy pco lubi ich byc za duzo? a poza tym czytalam,ze palma sama jakby reguluje estro? no trudna decyzja..szkoda ze estradiolu sobie razem z tym testo i andrio nie zbadalas.. ale gdzies czytalam,ze ambroziak poleca palme plus fitoestro ale to u facetow..a u nas?? no cwieka mi wbilas z tymi fito:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrow mikrusa i makrusa jutro haha;) zart.. Kochana pomysl z tym gg i daj znac:) do uslyszenia. ps,ja jak sie nie bede odzywac na forum to nie znaczy ze mi sie znudzilo,tylko neta mi odlaczyli bo nie zaplacilam rachunku ostatniego;) buzkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam za niskie wogole ponizej normy ale moze sie zmienilo to juz jakis czas minal :)i skoro biore siemie moze sa w normie wiec zbadam najpierw a potem zdecyduje z braniem czy nie braniem..a TY nie badalas to nie wiesz..hmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzka Konstancjo Grylak hahha:) jak nie wiesz kto to Grylak- to ta z prosto w serce;) albo lepiej pa KONSTANCJUSZU:) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomóż Zwierzętom
www.8hours.eu oraz http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/ jezeli nie zbierzemy miliona podpisow kampania sie nie uda. Nie ma wstydu w pomocy zwierzetom, im wiecej nas tym lepiej. Oglaszajcie dalej strony, przesylajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popytam gina Constance jak tylko bede miala okazje, ale ja juz to dosc dlugo mam i sie przyzwyczailam heh :) Z tym gg to dobry pomysl, jak sie zdecydujecie na powaznie, to ja tez bym chciala o tym wiedziec heh ;) Misteriosa, wiem co to znaczy nic nie robienie, ale ty jak widac masz dostep do internetu, a ja bylam odlaczona od swiata heh :D Nie zanudz sie! :) Anusia z ta licytacja sie nie baw, ale bardzo tanie to jest i szczerze to pierwszy raz o tym slysze i moze to dziala na takie zwykle wlosy, a nie takie z podladem hormonalnym, no ale nie wiem. Lu heheh :D smieszne zdrobnienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polinda a dostałaś taka kartkę do zazczenia gdzie masz włosy? Ja tam takie głupoty pozaznaczałam, bo ja mam wszędzie, ale to nie znaczy, że wszędze czarne, większość mam jasnych. Rzecz w tym, ze nie mialam dawniej i nastąpił ich nagły wzrost. Brodę mam białą na centymert ok, ale w ciemnym świetle to tez tak nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Misteriosa, trzymam kciuki za badania! Ile dni masz spędzić w tym szpitalu? Mnie też to czeka w przyszłym tyg., oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Misteriosa, z tą kartką to dobry pomysł jest;) Mi sama lek. wypełniała i wydaje mi się, że trochę zbyt obiektywnie oceniła hirutyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniusia, mnie sie ten olej przeterminowal, guzik dawal... zaplacilam chyba 18 zl za niewielka buteleczke, moze 250ml tam bylo... Misteriosa, matko, podziwiam Cie za to zapuszczanie na potrzeby szpitala! Trzeba niemalej odwagi! Ja dlatego wykluczylam laser na twarz... A na bikini przestalam depilowac, tylko gole.. Mam zamiar w listopadzie isc na 1 zabieg.. Powodzenia! Jestesmy z Toba! Aha, popytaj prosze o ziola antyandrogenne; co tam oni sadza o palmie sabalowej (serenoa repens) i wierzbownicy.. Dzieki wielke! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misteriosa mnie pani dokt ogladala i wypelniala, co i gdzie mam i w jakiej ilosci i wedlug niej o jakim nasileniu, i z tym na oddzial mnie wziela. Ja tez musialam zarastac i to wcale nie bylo przyjemne i jeszcze pokazanie sie przed nia to poprstu taki wstyd. Malinko dobilnuj zeby zrobili ci wszystkie badania i zadawaj pytania i pros o wszytsko heh niech sie na cos przydadza :D Mila ma- ja mam na calym brzuchu wlosy, oczywiscie na kresce bialej nawiecej, ale te pobokach to juz tragedia, bo ogolilam ta kreske biala i to teraz jak taki pasek wygolony wyglada, ale jak tak patrze w lustrze to nie widac roznicy, gorzej jak np. przebieram sie w szatni z dziewzynami to dalej musze sie zakrywac, ehhh ale tam telocapilem bede smarowac,zeby sie porozjasnialy i oslabily. Aha Constance po jakim czasie zauwazylas,ze dzieki bioxetowi wlosy ssa slabsze, jasniejsze i ze w ogole wolniej rosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Constance ale do lasera nie trzeba zapuszczać włosów na twarzy, nie można ich tylko wyrywać. Do wosku i elektrolizy muszą być dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Polinda, o badania się nie martwię, już moja edno. się o to troszczy. Kurcze, denerwuję się, mam nadzieję, że we środę najpóźniej dostanę @, bo jeśli nie to znowu miesiąc czekania. Ale jestem dobrej myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, ale trzeba sie golic - na jedno wychodzi!! Brrr. Musialabym sie zamknac w domu na miesiac! :-) Brzydzilabym sie spojrzec w lustro! Polinda, no gdzies po 3 tyg chyba... Ale tak sie cos zatrzymalo od tamtego czasu... No nic, smaruje nadal... Pocieszajacym jest fakt ze rzeczywiscie rosna wolniej... Jestem dluzej gladka, ale i tak sa chyba wszystkie jak byly.. No czasami wieczorem mam wiecej do skubania, a czasami mniej.. Mam nr GG :-) 38517531 - to na takie bardziej prywatne pogaduchy, by nie zasmiecac szanownego forum pierdolami.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×