Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość lidka28
w powyższej wiadomości zapomniałam o wpisaniu swojego imienia..co do tej cukrowej depilacji to nadaje się również na twarz? Z tyłkiem też mam niesamowite problemy, ale również boje się usuwać je, póki co rozjaśniam, chociaż efekt nieciekawy, gdyż teraz są faktycznie jasne, ale się świecą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meegi28
czesc....byłam wczoraj na kolejnym zabiegu depilacji laserowej ( broda i wasik) wczesniejsze zabiegi jakie miałam bardzo podrazniały miejsca depilowane tzn strasznie czerwone były tak jakby spuchniete i na drugi dzien wychodziły mi krosty ( noramalne syfki z ropa) o dziwo po wczorajszym zabiegu nie mam juz zadnych zmian na skórze tak jakbym nie miała nic robione :) no i włosków jest mniej ....wiem ze nie na długo bo moje włossssyyyy sa bardzo uparte i brode bede miala juz za tydz znowu ale umowiona jestem juz na zabieg na koniec lipca ....wiem ze szybko ale skoro one mi tak szybko rosna to po co czekac dłuzej...... pozatym chcialabym do konca tego roku pozbyc sie tych włosów na twarzy a o reszcie ciała (nogach rekach i brzuchu) pomysle w przyszłym roku:) dziewczyny,jakich kremow uzywacie po laserze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meegi28 mogłabyś powiedzieć jak to jest z depilacją włosków na brodzie, trzeba przed laserem ogolić włoski maszynką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi -ja tez zawsze mam takie syfki i lekkie poparzenia po laserze wygląda to jak syfek na syfku i jestem tez spuchnieta. na laser chodze zawsze w czwartek i piątek biore wolne w pracy bo wstyd się ludziom pokazac . ja powim wam ze jestem 6tyg po 5zabiegu i naprawdę nic mi jeszcze nie odrasta poprzednio już miałam po takim czasie rzut klakow -mam nadzieje ze jeszcze tylko pare zabiegow i będzie super. GOSC -= tak trzeba golic miejsca do depilacji najgorzej jest przed pierwszym zabiegiem potem wlosow jest ciut mniej -okropnie wspominamten czas do pierwszego lasera wstydziłam się sama przed sobą ze tak strasznie wygladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meegi28
Gość tak przed laserem nalezy włoski golic maszynka! nie mozna jakies 3 czy 4 tyg wyrywac pinceta czy wyrywac woskiem lub kremem. tylko maszynka Gazeciarka ja tez zawsze robie sobie wolne pare dni po zabiegu ,ale teraz kiedy w sumie nie mam sladow po laserze to chyba nie bedzie to juz potrzebne:)ja tez okropnie zle wspominam pierszy laser wstydziłam sie nawet wejsc do gabinetu heh ale teraz z kosmetyczka bardzo sie zzyłam i powiedzmy ze bardzo miło jest na kazdym spotkaniu :) gazeciarka a jakich kremow używasz na twarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Jeśli któraś z Was jest zainteresowana depilacją laserową, to w "moim" salonie kosmetycznym (w Krakowie), gdzie mam wykonywaną depilację pojawiła się promocja "-50% ceny na każdy zabieg depilacji laserowej". Laser Light Sheer, jeśli to jest ta sama promocja, z której ja korzystam (ale trzeba by dopytać), to wystarczy do końca sierpnia się zapisać na pierwszy zabieg (który może się odbyć później, po wakacjach) i za każdą depilację płaci się połowę mniej. Standardowa cena (przed zniżką) depilacji wąsika- 200 zł, broda- 200 zł, podbródek- 50 zł. Resztę cennika nie znam, trzeba pytać, bo na stronie są ceny zawyżone. Stronka salonu: http://medicor.krakow.pl/, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Jestem z Gdańska i od dłuższego czasu poszukuje salonu wykonującego elektrolize w trójmieście lub w okolicy trójmiasta... byłam w kilku salonach popytać m.in w epilarcie, który na stronie reklamuje się z elektroliza a w rzeczywistości w Gdańsku jej nie wykonuje :( Byłabym wdzięczna za jakąś wskazówke bo to moja jedyna nadzieja na walke z tymi kłakami przeklętymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kurcze dlatego lasera na twarzy sie boje, przecież jak bym ogoliła brode maszynka to miałabym kompletnie męski zarost chyba ;/ narazie mam pojedyncze czarne włoski ale niestety jest ich coraz więcej ;/ Mam pytanko do dziewczyn które rozjaśniały włoski, jakie preparaty są najlepsze do tego? czytałam kiedyś że sally hansen , nie próbowałam jeszcze a musze coś zrobić z włoskami na brzuchu na linii od klatki w dół do pępka mam pasek ciemnych włosów , jak pójde na basen to juz wgl będą wyglądać tragicznie a nie wyrwe ich raczej bo boje sie że odrosna gorsze a póki co nie są kłujące i bardzo czarne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telocapil
do "gość-pomocy" na twarz stosuje light sheer i jest super. Na reszcie ciała pomaga mi ipl (jest tanszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusikk
Ja pastę cukrową używam też na twarzy, usuwam nią wąsa i jak najbardziej się nadaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Telocapil - czy przed zabiegiem z użyciem lasera light sheer też usuwałaś włoski maszynka ;/ ja sie tego strasznie boje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do Malinowej Róży :)
Malinowa_Róża mam takie pytanie do Ciebie. Widzę że leczyłaś się u dr Pastuszak i Milewicza. Przebrnęłam przez dużą część wątku ale nie doczytałam przy którym lekarzu obecnie zostałaś? kogo byś bardziej poleciła? Dodam że dużą część badań mam już wykonanych. Jak Twoje androgeny obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do anusikk : jak sie robi paste cukrowa? i jak sie ja uzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Ja leczę się u dr Pastuszak, chodzę do niej 2,5 roku już i nie zmieniłabym jej na żadnego innego lekarza. Jest bardzo dobrym, odpowiedzialnym lekarzem, traktuje pacjenta całościowo, a nie tylko pod względem endokrynologicznym. Wizyta przebiega bez żadnego pośpiechu, dokładnie bada. Poza tym bierze pod uwagę samopoczucie, a nie tylko wyniki. Przy tym jest bardzo sympatyczną, ciepłą osobą. Mam znajome, które także do niej chodzą i są bardzo zadowolone. Zdecydowanie mogę ją polecić :) Dr. Milewicza natomiast nie polecam. Byłam u niego na prywatnej wizycie i wyszłam rozczarowana. Wizyta trwała może zaledwie 5 min, w trakcie których dr 3 razy zasnął. Poza tym jest to specyficzny człowiek, nie chętnie odpowiada na pytania, wręcz się denerwuje. Ma opinię niesympatycznego, ale na mojej wizycie akurat był dość miły. Mimo to nie dość, że nie zdiagnozował u mnie choroby, nie zrobił żadnego badania, to jeszcze nie dowiedziałam się niczego dosłownie. Poza tym dr ma swoje humorki z tego co wiem, zresztą wystarczyło mi posłuchać opinii pacjentek w poczekalni, które były nieźle zestresowane... Ja bym więcej do niego nie poszła, szkoda nerwów i tyle, choć na pewno bywają jakieś zadowolone pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Padło jeszcze pytanie o androgeny... Póki co pomimo leczenia nadal skaczą i teraz znowu są podwyższone. Za miesiąc zaczynam silniejsze leczenie i liczę na jakąś poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telocapil
do "gość": WKLEJAM JEDNA Z MOICH WYPOWIEDZI ZE STR 717 03.07.13 Potem zaczelam przygotowywac sie do lasera i zaczelam sie golic! Wiem, co czujesz chile. Ja tez nigdy wczesniej nie wyobrazalam sobie golic sie na twarzy, PRZENIGDY! Az wreszcie musialam sie zapuscic do lasera! Radze Ci zaopatrzyc sie w bardzo porzadna maszynke, jedna z tych drozszych, z 3 ostrzami, co pozostawia skore gladziutka jak aksamit. Do tego peelingi np. z cukru co 3 dni i krem nawilzajaco-natluszczajacy, np Ziaja Phytoaktiv, no i porzadny podklad. Tu dziewczyny zachwalaly kiedys Affinitone i rzeczywiscie jest bardzo dobry. Przedramiona depiluje depilatorem elektr. i na to telocapil zmieszany z babydream i skora jest mięciutka, zero podrażnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusikk
Co do pasty cukrowej to jest tu dużo o niej na kafe, poszukaj sobie. Możesz sobie kupić gotową. Ja robię ją na "oko" sypie szklankę cukru i dodaję troszkę wody , można dodać też sok z cytryny i gotyję aż cukier się rozpuści i zrobi się taki byrsztynowy kolor. potem jak już ostygnie to sprawdzam czy nie jest za twarda [ wtedy ją podgrzewam i dodaję odrobinę wody] albo za miękka [ wtedy ją jeszcze chwilkę muszę pogotować]. Potem jak jest już idealna to biorę kawałek, rozciągam na skórze i zrywam i gotowe a jak z czasem ta sama masa robi mi się za rzadka to biorę kawałek materiału i depiluję dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do Malinowej Róży :)
Dzięki za taką szybką odpowiedź, w takim razie wybieram się ostatecznie do dr Pastuszak, sporą część badań już mam zrobionych, oczywiście oprócz tych które mogę zrobić tylko w warunkach szpitalnych. A czy Twoje androgeny są pochodzenia nadnerczowego czy jajnikowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Ja mam różne zaburzenia hormonalne, natomiast jeśli chodzi o podwyższone androgeny to są pochodzenia jajnikowego głównie (PCOS) i nadnerczowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasiiaa
Dziewczyny, w temacie o "Naturalnych sposobach na regulację hormonów" jakaś dziewczyna napisała że wyregulowała hormony, może warto by spróbować : "Eulalia74 mnie się udało,preparat KELP na regulację tarczycy do tego DONG QUAI (żeńszeń chiński) RED CLOVER wyciąg z koniczyny stabilizuje procesy hormonalne u kobie dowiedziałam się o tych preparatach na wizycie u lekarza naturopaty bardzo polecam, miesiączki jak w zegarku zero owłosienia, a pierwsze efekty były widoczne już po miesiącu Preparaty można kupić w necie, poczytajcie, warto " nawet znalazłam sklep z tymi 2 tabletkami ale można tez gdzie inndziej dostać żeby nie było że reklamę robię:) http://swanson.istore.pl/pl/dla-kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babki który krem mam kupic sally hansen do depilacji twarzy -jestem fest opalona wiec musze laser odstawić na pare tyg.a zaczyna mi trochę was rosnąć. spory jest wybor i nie wiem który wybrać i czy to tylko na allegro można kupic czy w jakiejś drogerii jest to dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Jeśli chcesz usunąć włoski, to polecam Sally Hansen Hair Remover. Ja ten krem kupowałam w drogerii Natura, ale kilka lat temu. Natomiast równie dobry (a może nawet i lepszy, bo silniejszy i przy okazji tańszy) jest krem Veet: http://www.veet.pl/veet-3-minute-hair-removal-cream.php (ja mam różowy). Do samego rozjaśniania włosów polecam krem rozjaśniający Sally Hansen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxiprost-uzywaliscie?
Używaliście leku o nazwie Maxiprost? Bo wyszukiwałam danych dotyczących leku Maxiprost i chciałam Was zapytać. Może możecie cokolwiek napisać mi o tym prepearacie? Warto go kupować, znacie jakieś zamienniki? Tutaj zanalazłam trochę danych o Maxiprost: http://www.listalekow.pl/maxiprost/ - myślicie, że można się tym sugerować? Wolałabym się nie przejechać i zmarnować bezsensownie kaskę, dlatego mam nadzieję, że coś mi doradzicie. Dziękuje z góry za ewentualną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whitecherry
Malinowa_Różo a jakie leki obecnie przyjmujesz i z jakim skutkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
whitecherry, obecnie w związku z hirsutyzmem m.in. przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Jeanine i Metformax. Skutek- jeśli chodzi o owłosienie- praktycznie żaden, ponieważ androgeny wciąż podwyższone. Za 2 tyg. zacznę brać Androcur, może coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Maxiprost
To jest peparat z wyciagiem z palmy sabalowej (inne nazwy to bocznia pilkowana, serenoa repens), glownie dla mezczyzn, obnizajacy poziom dihydrotestosteronu, ktorego wysoki pozom powoduje raka prostaty i lysienie. Duzo jest suplementow diety z wyciagiem z tej rosliny. Sama je kiedys uzywalam. Zauwazylam, ze obnizyl mi sie bardzo testosteron i androstendion, a owlosienie znacznie zjasnialo. Jednak potem chodzilam na laser, wiec wlosy powinny byc czarne, by zostaly usuniete, takze odstawilam palme. Poza tym jest bardzo niebezpieczna dla kobiet w okresie rozrodczym, powoduje uposledzenie plodu - nalezy o tym pamietac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakwy
dziewczyny czy uważacie na diete?? czy pijeci mniej kawy// czy wiecie coś na temat jak jedzenie wpływa na hirsa??? kur....a ja to raczej mam po ojcu...nawetwłosy na palcach ma;/ raczej ani lekarz ani laser nie pomoże;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takajakwy nie mam pojęcia czy dieta ma jakiś wpływ na hirsa, ale podejrzewam, że nie ma to związku... oczywiście mogę się mylić... według mnie to jest problem, na który nie mają wpływu takie drobnostki i jeżeli to paskudztwo ma wyrosnąć to i tak wyrośnie czy będzie się jeść to czy tamto... A robiłaś badania hormonów? Ja jutro się wybieram bo endo zlecił mi badania hormonów... oby były w normie... boję się co wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×