Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość apsikkk
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co no i co
no to sobie bądźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSMOS
Witam Uważam że 40 zł za 10 minut to lepsze niż 2 zł za 1 włos. Proszę mi odpisać czy to jest cena Krakowska? Włosy rosną naprawdę z różnych powodów. Często zaczynają rosnąć gdy zaczynamy brać tabletki hormonalne lub sterydy. Są przypadki i to częste że po dobraniu odpowiednich tabletek hormonalnych włosy potrafią zanikać może nie całkowicie ale częściowo, szczególnie te meszkowate. Grunt to dobry lekarz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUNA 22
Hej, 4 dni temu zauwazylam ze zaczely mi rosnac wloski na nosie. ;( Jest ich duzo, sa jasne i maja juz z pol milimetra. Jestem przerazona... W innych czesciach ciala mam lekki meszek tzn na piersiach, troche wloskow wokol sutek - ktore wyrwam penseta. Ale wydawalo mi sie to normalne...pomimo tego ze jestem blondynka. Przegladalam wasze posty i nie zauwazylam zeby ktoras z Was miala wloski na nosie... We wtorek ide do ginekologa, po skierowanie na badania krwi. Zalamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helle
Przeczytałąm cały topic i uważam, że większość z Was po prostu przesadza. Rozmiem zmartwienia związane z nadmiernym owłosieniem twarzy, szczególnie w "dziwnych" miejscach czyli niekoniecznie nad górną wargą (tam mniejszy lub więskzy meszek ma więksozść kobiet; między innymi ja sama i to większy, pozbywam się go przy pomocy plastrów do depilacji twarzy, które nakleić można na niej właściwie wszędzie) ale nogi, ręce... hmm... nigdy nie "zdiagnozowałam u siebie" hirsutyzmu, choć moje nogi idelanie głądkie po goleniu nigdy nie były, a "czarane kropki" to u mnie normalka. ogolę rano, kaktus jest wiecżór i dodać jeszcze muszę, że zarastają mi też potężnie te "tylne nogi" no i brzuch do pępka mniej wiecej. pojedyncze włoski przy sutkach wyrywam, ajk tylko się pojawią. Nigdy nie czułam, żbeym była jakaś "nienormalna". Po prostu bardziej owłosiona. Daje mi to w kość, regulana depilacja woskiem nóg (boli jak skur***** ale innych skutecznych metod nie ma szczgeolnie w lecie), kermem do depilacji rąk (włoski tam mam słabsze, na te na nogach krem W OGÓLE nie działa, więc został na ręce, nawte jak odrastają są na tyle jasne, ze nie rzuczają się w oczy i nie bardzo kłuja), maskaryczna, bo bolesna "głęboka depilacja" (łono, miejsce miedyz pośladkami, wargi sromowe - wszędzie tam zarastałąbym bujnie gdybym tego nie robiła...) i inne "przyjemności"... Mimo włąsnych owłosieniem odnoszę wrażenie, ze więksozść z dziewczyn demonizuje. trzeba po prostu bardziej systematycznie i zaciekle o siebie dbać, regularnie woskować to co owłosione i od czasu do czasu np. do solarium...- poczujecie się po nim lepiej, a "czrane kropki" będą mniej widoczne i włoski rozjaśnią się. To zawsze coś, bytak rzec. A co do faceta... moi przyjaciele zwierzlai mi się niegdyś ze swojego pociągu do dziewcyzna owłosionych lub/i lekko "kłujących". Mój facet się śmieje chwytając mnie za chropowatą łydkę, której akurat nie miałam czasu wydepilować. Wie, ze o siebie dbam, ja wiem, że on woli gładkie, ale kurcze ejsteśmy tylko ludźmi.. ja się go nie brzydzę jak mu pryszcz wyskoczy...! :) Facetowi należy powiedzieć: słuchaj, ejstem chora i tyle. Byłam raz zkolesiem, który miał łuszczycę. niby jeszcze bardziej obrzydliwe, ale nie stanowiło to problemu, miał ją na głowie, sma mi powiedział, wcal emnie to nie brzydziło. A był kochankiem tylko, nawet nie facetem. Nie wariujcie z powodu komputerowo obrabianych lasek z telewizji czy gazet. ukłony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszanka7
czesc dziewczny, jestem nowa i mam ten sam problem co wy. nie bede opowiadac "gdzie" i "co" mam, bo na mysl o tym zaraz popadam w dół.... jesli która z was chce sie pożalic i do mnie napisac to zapraszam.. mysle ze powinno zrobic sie troche razniej... wpadałam na pewien pomysł, ale nie wiem czy jest on do zrealizowania..otóz na allegro jest "maszyna" która wysyła laser usuwający włoski.. jest to podobno profesjonalne urządzenie stosowane w salonach kosmetycznych... < nawet tak wygląda... chyba nie jest małe...no i napis na nim świadczy o użytkowaniu w gabinetach> .... uestety bardzo duzo kosztuje bo az 999 zł. nie stac mnie ... na połowe tak... :)........... w zwiaku z tym pomyślałam, że moze można byłoby się złożyć z któras z was.. nie wiem tylko jak pogodzic użytkowanie lasera między dwiema osobami < mną i kims jeszcze...> jestem uczciwa osobą... i bardzo mi zalezy bo zbliza sie lato... JAK TU WYJSC??!?!? :(((((((((( TO MOZE MOGŁOBY ROZWIAZAC PROBLEM Z KTORYM SIE BORYKAMY .... JESTEM PEŁNA NADZIEJI. POTZREBA MI TYLKO CZYJAS CHEC.. SERDECZNIE ZAPRASZAM.... I PROSZE O KONTAKT NA MOJ MAIL.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taaaaaaak
Tani to on nie jest, a gwarancji nie ma, hmm, to juz wolalabym kupic ten z Quelle za 120, mniejsza strata, mniejsze roczarowanie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taaaaaaak
mieszanka7 może faktycznie spróbuj ten tańszy, który jest w Quelle, ja nie sądzę, aby ten za 999 był super lepszy, ja juz sie sama zastanawiam nad kupnem tego za 120 zl, faktycznie mniejsza strara. A może któraś z was używała go, odezwijcie się zatem, napiszcie jak to działa, a może znacie jakiś test konsumencki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenya
yen33 ---> 18 to wynik nie do pobicia??? Przy mnie Ty jesteś gladziutka jak pupcia niemowlaka... nie bedę nawet mówić ile punktów mam w tym teście, bo to po prostu masakra i ryczeć mi się chce. powiedzcie mi, czy któraś z was używała inhibitora KALO? Bo właśnie kupiłam i ciekawa jestem skuteczności.... Nogi zostawię w spokoju, bo wydaje mi się bezcelowe wylewanie na nie tubki kremu, który kosztował 100 zł jakby nie patrzeć :O ale chciałam się pozbyć włosków nad górną wargą albo w dolnej części brzucha.... i zastanawiam się czy podziała... miałyście do czynienia z tym kosmetykiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszanka7
dzieki dziewczny.... fajnie wiedziec ze są wsrod mnie inne, które maja ten sam problem co ja.. pierwszy raz slysze o quelle. co to takiego i gdzie można dostac? a nóż widelec cos pomoze ;/ ja juz sama nie wiem... mimo to zapraszam na swoj mail jakby ktoras chciala sie pozalic gdzie jej znowu urosło :) ...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 🌼 🌼 witam nowe ciepriące, to bardzo przukre, że jak musimy się męczyć, cóz, ja w tym teście tez najlepiej nie wypadłam :-( do Kenya 🌼 ja używałam Kalo Inhibitor i niestety jestem zawiedziona, efekt zerowy, kupiłam dwie tubki, na poczatku miałam wrażenie, że jest jakas pozytywna zmiana, ale szybko się zawiodłam. Nie wiem, jak bedzie u Ciebie, mam nadzieje, że zadziała 🌼 Powodzenia, pozdrawiam wiosennie 🌼 mieszanka7 ja też słyszłam o tym aparaciku w Quelle, proponuje wejsc na ich strone internetową, widziałam, że jest teraz po 125 zl, sama zastanawiam sie nad kupnem, bo na inne zabiegi nie mam teraz szans, więc moze odzałuję i kupię. Tak jak sugerowła tu koleznka powyżej, fajnie byłoby, gdzyby wypowiedziała się jakaś dziwczyna, która \"testowała\" to urządzenie. Wiosna, wiosna, fajnie, ale z drugiej strony mniej można zakryć pod ubraniem.........:-) Pozdrawiam Was ciepło i wiosennie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla
ja mam podobne urzadzenie do tego z quelle. nazywa sie HYDAS Easy Free i dziala na zasadzie ze trzeba chwycic wlosa penseta i naciskac przycisk - w ten sposob wlos zostaje razony pradem. na instrukcji jest napisane ze wystarczy ok 20 sekund ale ja musze to trzymac ze 3 minuty zeby wlos wypadl. nic nie boli ale trzeba miec cierpliwosc do tego.no i 3 minuty na jednego wlosa... :(a ja mam tych włochów strasznie duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Paulla 🌼 dzieki za informacje, powiedz mi jeszcze, czy te wloski odrastaja w takiej samej ilosci? czy moze sa słabsze> I jak długo uzywasz tego urzadzenia? Przepraszam, za tą ilośc pytań, ale jestem ciekawa i gotowa to zakupc, wiec chciałabym wiedziec jak to działa w praktyce, a nie tylko w teorii :-) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w tym tescie wyszlo 11:( http://forum.starania.pl/viewtopic.php?t=179, czy powinnam zglosic sie do lekarza? hmm biore juz dosc dlugo tabletki antykoncepcyjne i mozliwe ze maja w tym jakis udzial, tylko ze ja niechce przestac ich brac:( bo caly czas mialabym schizy ze jestem w ciazy. :( kiedys moj mezczyzna nazwal mnie futrzakiem, ale na szczescie mu to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjaaaaaaa
poczytajcie o Vaniqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, wpisuję się na listę obecności. Problem ten sam co i u Was, nie będę więc wchodzić w szczegóły. Pojawił się wraz z wejściem w okres dojrzewania, ok. 15 roku życia. Czekam na wynalezienie jakiegoś środka na te nieszczęsne włoski, ale póki co, nie mam złudzeń. Nic z rzeczy dostępnych obecnie nie rozwiązuje tego problemu na stałe, może za to stworzyć nowe (np. rozwalić wątrobę albo mocno odchdzić portfel) Zastanawiam się nad depilacją cukrową. Właściwie to jestem już zdecydowana aby spróbować. Sęk w tym, że w internecie można znaleźć opis tej metody, trudno za to napotkać adresy gabinetów kosmetycznych, gdzie można poddać się cukrowaniu. Czy znacie może jakieś adresy w Warszawie lub okolicach? I jeszcze jedno: nie zadaję już pytania: Boże, dlaczego padło na mnie? Myślę jestem dostatecznie silna, by jakoś sobie z tym radzić, by nie zamykać się na innych ludzi i w ogóle... Jasne, że czasami mam doły z tego powodu, jasne, że bardzo chciałabym tego nie mieć. Ale może padło na mnie, bo znoszę wszystko to lepiej, niż znosiłaby inna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :-) nokia 3410 🌼 testem aż tak sie nie przejmuj, ale jeśli uważasz, ze Twoj problem jest już dla Ciebie męczący i dokuczliwy, to nie zaszkodziłoby iśc do lekarza i postawic diagnoze. Hmm, niektóre tabletki hormonalne moga pogłębiac hirsutyzm, moze dobrze byłoby wybrać inne, a wczesniej sie przebadać. Pozdrawiam wiosennie :-) witam ciepło skórka_brzoskiwni :-) Bardzo podoba mi sie to, co napisaś na końcu \"Ale może padło na mnie, bo znoszę wszystko to lepiej, niż znosiłaby inna kobieta\" hmm, ja myśle podbnie, człowiek dostaje w życiu tyle ile potrafi znieść, pozdrawiam Cie bardzo serdecznie, ciesze sie, że tutaj wpadłaś, fajnie, że tak dobrze \"oswoiłaś\" te chorobę. Ja tez ją traktuję, jako dosiwadczenie, któremu musze podołać, wiem, że mam na to siłę. Podrawiam raz jeszcze, dziękuję za te słowa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla
Do Wesola_malgosia ja uzywam tego od jakis 2 miesiecy i widze efekty.na razie nie duze ale jednak.a mianowicie wlosy sa slabsze i duzo mniej widoczne, a niektore w ogole nie odrastaja. tylko to dziala lepiej na te slabsze wlosy, jak sa czarne i mocne to trzeba duzo dluzej trzymac niz jest w instrukcji napisane.trzeba trzymac az wypadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie...
Czy macie też problemy z wypadaniem włosów? (łysienie androgenowe). U mnie są bardzo niewielkie zmiany jeśli chodzi o ilość owłosienia, ale od lat borykam się z łojotokiem i wypadaniem włosów przez nadwrażliwość mieszków włosowych na testosteron :( Jak to jest u Was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej 🌼 :-) dzięki Paulla za odpowiedz, hmm, postanowiłam, że zamówie to urządzenie z Quelle, a nóż widelec się uda, nie mam teraz kaski na zabiegi kosmetyczne w salonach, wiec kupię ten aparacik, w sumie w cenie Kalo, a przecież bedę go mogla wykorzystac wielokrotnie :-) Tak się pocieszam :-D Jeszcze raz dzięki za odpowiedz, życze powodzenia, mam nadzieje, że wloski wyadną wszystkie i pewnego dnia obudzimy się gladkie jak pupka niemowalczka :-D :-D :-D do Mam pytanie lysienie androgenne często idzie w parze z hirsutyzmem, ja nie mam takiego problemu, owszem, włosy mi wypadają, ale w określonych porach roku, często w przesilenie wiosenne i jesienne. Na tym topiku byly dziewczyny, ktore zaliły sie na taki dodatkowy problem, więc apeluje ODEZWIJCIE SIE JESZCZE. Koleżnaka potrzebuje wsparcia 🌼 Pozdrawiam 🌼 Gdzie ta wiosna?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla
Mam pytanie do Was. Jak depilujecie włochy z brzucha? Bo cholerka juz sie cieplo zaczyna robic to trzeba brzuszek pokazac a tutaj zapuszczone przez zime wlosiska. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!! Zamówiłam aparacik z Quelle, zobaczymy co będzie. Moze akurat się uda. Jak go dostanę i wypróbuje, to podziele się z wami, jakie sa efekty :-) Ja mam parę włosków na brzuchu, usuwam je pensetką, ewentualnie za pomocą wosku w plastrach Joanna do twarzy, sa deikatne. Polecam. Pozdrawiam, pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyn! Dawno tu nie zaglądałam, może dlatego że szkoła srednia zawaliła mnie masa nauki:( Ale nauka idzie nabok kiedy chodzi o moje włosy:( Ale nareszie!!!! W środe po świętach jade do kliniki do Poznania, może oni mi coś poradzą:( Robiłąm mase badań ale wyszło mi że miałam podwyższoną prolaktynę i o duzo więcej DHEAS niż mieć powinnam. Oby dali mi oni coś co mi pomoże. Idzie lato, plaża a ja w dołku psychicznym:( Raz zrobiłąm bład, kiedy zaczęłam golić brzuch od pępka w doł, potem rosły coraz grubsze to zaczęłam je wyrywać a teraz są strasznie czarne i widoczne i niczym nie da się ich rozjasnić:( Z nogami daje jakoś rade, bikini sama robie woskiem,ale brzuch jak robie woskiem to potem wszystko mi wrasta i czasami musze skalpelem włoski wycinać a potem blizny zostaja, mówie wam masakra.Z wąsikiem daje rade, ciocia dała mi specjalny wosk od kosmetyczki, wąsik już nie ejst problemem, jak narazie na brodzie włoski są jasne, czyli ich nie widac. Dziewczyny piszecie o paru włosakch na piersiach i sutkach a ja mam ich pełno:( Tyle że narazie nie są aż tak bardzo widoczne,ale te miezy piersiami pomału robią sie grubsze i mocniejsze:( przecież tego depilowac nie bede. Nio i jeszcze plecy od połowy w dół- koszmar:( narazie robie woskiem,ale czy do końca żytcia tak musi być? Jade do Poznania i licze na to zę mi pomoga, bo jak oni powedzą że tego nie da sie uleczyć, to ja nie wiem co ze sobą zrobie:( dziewczyny życze wam miłych i spokojnych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła_małogia
Witaj czarna16🌼 Życze powodzenia w tej klinice, mam nadzije, ze wizyta będzie owocna i przyniesie ostateczne rozwiąznie Twojego problemu 🌼 Życze z całego ❤️ i trzymam kciuki :-) Również życzę Tobie, jak i wszystkim bywalczyniom na tymm topiku, bardzo radosnych, weosłych, pogodnych i rodzinnych świąt! Niech ożywa w Was nadzieja!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj czarna16🌼 Życze powodzenia w tej klinice, mam nadzije, ze wizyta będzie owocna i przyniesie ostateczne rozwiąznie Twojego problemu 🌼 Życze z całego ❤️ i trzymam kciuki :-) Również życzę Tobie, jak i wszystkim bywalczyniom na tymm topiku, bardzo radosnych, weosłych, pogodnych i rodzinnych świąt! Niech ożywa w Was nadzieja!! 🌼 Ps walnęlam byka w nicku i jestem pomarańczowa :-D wysyłam jeszcze raz, zeby nie bylo wątpliwości :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszanka7
wesoła małgosia i jak aparacik !? odpisz jestem bardzi ciekawa !!!!!!!:)))))))))))) całusy zarośnietym babkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×