Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość znawca...
Niezłe cycki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
noo ciekawe:) wcześniejsze zdjęcie buzi śliczne :) bardzo ładna z Ciebie dziewczyna :) :) naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, same komplementy;)ani pół włosa nie widac, wpędzasz nas w jeszcze większe kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angis
no tak dla was trzeba byc owłosionym jak małpa żeby wogóle tu pisac!! ja mam owłosione pośladki ale to pewnie dla was za mało! i to że nie moge wyjśc na basen ani pokazac sie mojemu mężczyznie. nie bądzcie takie krytyczne wobec innych! a też jestem zainteresowana epilar system. może ktoś wie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katella
własnie zgadzam się z przedmówczynią. ja też mam taki problem ale włosy zaczynają się rozprzestrzeniac.teraz rosną mi czarne wokół sutków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppppppp wiesz co..ja tez sie boje zeby nie zbagatelizowała mojego problemu :-( . Chce wszystkie konieczne badania porobic. Nawet pospisywałam z tego forum :-) min. jakie są konieczne. Wkurza mnie natomiast jak dają sam testo.. i juz! i jeszcze diane na to,dla niektórych lekarzy juz finito. Ale nie dla pacjentów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam, ze kazda ma problem, w koncu po cos tu weszła .. I dla kazdej dziewczynki jest on równie wazny jak dla innych ich problemy. Wiec nie mierzmy tego skalą ktora ma wiecej bo to nie licytacja! Dla jednej jest problemem to ze zaczyna to rosnąc choc wczesniej tego tam nie było, a dla innej jest problemem to ze juz meczy sie z tym długo i tez ma dosyc tej choroby. Najwazniejsze to jakos sobie pomagać, dawac rady, namiary na lekarzy itp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolalo srednio....cos jak biopsja :) co wy gadacie..cale cialo mam pokryte meszkiem dlugosci 4 mm....a ze nie widac to zasluga flesza:) a kolczyk sliiiiczny :D i co mowicie ze nie ejstem owlosiona...strone wczensiej dalam zdjecie swojej nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Malinowska
Przypadek mojej siostry dowodzi, że nie wszystkie postacie hirsutyzmu mają związek z jajnikami. U niej dopiero po specjalistycznych badaniach wyszły zmiany w nadnerczach odpowiedzialne za nadmierne owłosienie, chociaż wcześniej w kółko powtarzano, że to policystyczne jajniki. Mogę polecić dobrego lekarza w Katowicach, który poza tym, że jest miły, to nie ignoruje problemu hirsutyzmu. I dobrze (tak jak w przypadku mojej siostry) je diagnozuję Dla zainteresowanych podaję mojego maila: : martamf@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie czy kiedys to wezmie naprawde powaznie.... w koncu to problem dzisiejszego swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz na tory
idz na tory -> dzieki, wybiore sie w takim razie jak bedzie chwila wolnego. czy mam h.? coz...biorac pod uwage, jakie dziewczyny maja wlosy na udach a porownujac moje...u mnie nie roznia sie specjalnie od tych spod pach :o na twarzy mam widoczny wasik, ale reszta miejsc...czyli broda jest zdecydowanie za mocno owlosiona, podobnie jest z reszta ciała...cała wmocnym aczkolwiek jasnym meszku, ale uważam to za. rzecz, ktora mozna "zniesc" . w sloncu dosc mocno widoczne, ale nie chce sie depiowac, bo mam skor sklonna do podraznien. ale musze np unikac podkladow...bo jakikolwiek by to nie byl to wyglada strasznie na tych wlochach :o tyle mojego szczescia, ze cera po dojrzewaniu juz sie w miare unormowala i mi jakies cud syfy nie wyskakuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna dziewczyna z Ciebie
Groosia 🌻 :) A powiedz czy Ty zauważasz że przybywa Ci nowych włosów. Albo odkrywasz miejsca gdzie jeszcze nie tak dawno ich nie było a teraz są? Być może o tym już pisałaś (ja nie moge przeczytać wszystkich wypowiedzi ) ale jestem ciekawa czy masz te włosy po przodkach czy cierpisz na jakąś chorobe, której skutkiem są niechciane włoski? I uwierz nie jest z Toba aż tak źle patrząc na Twoje zdjęcie twarzy i kolczyka między piersiami :) Ach i ja też wierzę że te niechciane włoski nam wypadną same ;) Albo, że któregoś pięknego dnia usłyszę w Wiadomościach inf. :"Naukowcy odkryli skuteczną maść, która likwiduje zbędne owłosienie. Wystarczy posmarować i problem znika na zawsze...." :)Echhh, moje życie nabrało by wtedy barw... Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofa jeszcze nie
hey, mam pytanie jak najlepiej pozbyć się wąsika? która metoda jest najlepsza [biore pod uwage wosk, pęsetke i krem do depilacji] Co powinnam z nim zrobić żeby go unieszkodliwić? To że mam czarne włoski wokół sutek, i pod pępkiem to nie wiem, nie robie z nimi nic... Ale twarz, przyglądałam sie w szkole dziewczynom i zauważyłam że prawie każda ma wąsika, mniejszego, jaśniejszego, ciemniejszego ale ma;) a ja mam włoski takie czarne, wokół sutek też, cieniutki czrne włoski, a jaki owłosienie powinna mieć kobieta by było "normalne"? P.S. powiedziałam mamie o tym wszystkim, i powiedziała że mam sie nie martwić, taka już moja uroda, wierze jej, przynajmniej próbuje uwierzyć :| Ale wąsika musze sie pozbyć! Ale jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofa jeszcze nie
i jeszcze jedno pytanie? jakie włosienie w okolicach intymnych to "norma:, bo ja nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w okolicach intymnych..norma jest zwykly trojkacik nie wychodzacy poza linie bikini-czyli na uda... no nie wiem jak z moimi plecami,ale rpzybylo mi sporo wlosow na piersiach..jedne sa mniej widoczne,a niektore maja kilka cm i sa czarne...i moge je normalnie reka wyrwac.. ogolnie to biore diane i nic mi nie pomaga,wlosy dalej sztywne, czarne i dlugie... wasik,broda i boczki tez... cale cialo w meszku czarnym i jasniejszym... i sporo wlosow nad pupcia, na pupie i wokol odbytu-tak z emi sie strigni wkrecaja i nie moge czesto ich odkrecic....;/ mam straszne cialo od pepak w dol..jakby ktos mnie keidys rpzecial i czyjes meskie cialo przyszyl... a w rodzinie to tylko moj tata taki wlochaty i jego mama;/ ale kurde no..wygladam jak zarosniety facet;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofa jeszcze nie
Hey! to jak mam wykończyć tego wąsika? która metoda najlepsza? [pęseta, wosk, krem do depilaci]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wosk...ale i tak bedzie odrsastac.. oj tak,wiosna wiosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do katastrofa jeszcze nie: ja wasik depiluje sama woskiem, a to czego wosk nie usunie wyrywam pensetka. warto oczywiscie zrobic to u kosmetyczki, ale ja nie mam mozliwosci chodzenia do kosmetyczki, wiec zalatwiam to sama przed lusterkiem. wasiki szybko mi odrastaja, ale staram sie na biezaco usuwac to co wyrasta i staje sie widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam takiego kremu wyzerajacego.... wystarcza na tydzien i tez usuwam penseta to co pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
jakoś mnie to nie cieszy...ta zbliżająca się wiosna ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groosia powiedz prosze czy u Ciebie sie zaczęło od meszku czy od pojedynczych jakichs dłuzszych, czy grubszych...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róziaaaaa
podobno peseta powoduje ze włoski staja sie mocniejsze.. :/ ej a woda utleniona serio rozjasnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
hej :) hmm... chyba mi tego przybywa.... zauważyłam na piersiach pojedyncze jasne dłuższe włoski,eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
właśnie dziewczynki,czy jest tak że od razu są ciemnie czy zaczyna się od meszku a potem pogarsza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×