Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość mpp
no i z cynamonem tez nie szalej! malutenka plaska lyzeczka wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajadhjkjhskakj
dzieki:) bede stosowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosee
ja robie peeling kawowy normalnie z odcedzonych fusów, ktore zostana jak ktos z rodzinki wypije kawe :P i dodaje do tego oliwki takiej dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahalojka
ja peeling robie tak, ze zalewam arsc kawy wrzatkiem. zeby byla taka gesta. dodaje do tego olejki; cedrowy, cynamonowy i cytrynowy. mozna dodawac inne. poczytajcie o wlasciwosciach olejkow. napewno sa tez takie lagodzace podraznienia skory. w jednej miksturze mozna laczyc do 5 olejkow zdaje cie. po kilka kropli kazdego. podobno z cynamonowym trzeba uwazac, niektore dziewczyny daja 3 krople i ich skora pali, ja daje z 7 i nic mi nie jest. te same olejki dodaje do zwyklych balsamow. no i do tego peelingu dodaje jeszcze czasem zel pod prysznic, lepiej sie rozprowadza wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosee
dziewczyny gdzie kupujecie te olejki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
ja kupuje w zwyklej aptece. wlasnie z olejkami trzeba uwazac. na mnie jakos zle jeszcze nie podzialaly ale wiem, ze niektore dziewczyny podrazniaja. tak wiec na pierwszy raz nie dodawajcie zbyt duzo kropel. ja najbardziej lubie tymiankowy, herbaciany i rozany:D mozna pozniej po kapieli nasmarowac cialko oliwka, czy jakims olejem z kilkoma kroplami olejku leczacego podraznienia:) po depilacji jak znalazl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajadhjkjhskakj
a gdzie w krakowie mozna dostac te olejki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są w każdej aptece
tylko to muszą być olejki do masażu a nie takie ktore są przeznaczone tylko do kominków zapachowych, do odkurzaczy itp. a czy używacie i hodujecie algi? bo ja je mam, jak sie ich namnozy to wcieram je w ciało po kąpieli. pozniej spłukuje woda. fajnie wygladzaja skore. i tez łagodza podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
ja nie hoduje. kupilam takie sproszkowane i czasem robie z nich peelingi:) [mialam tez peeling algowy i mieszałam go ze sproszkowanymi algami] zapach okropny ale działanie swietne:) tak, ze algi rowniez polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszała któraś z was o żelu z myliceryna opollena aroma? Ja ostatnio szukałam w nwcie wiadomości o teocapilu i natrafiłam na ten żel który tak w ogóle jest na celulit, ale myliceryna niszczy cebulki włosów więc jest polecany też po depilacji. Jeśli dobrze zrozumiałam myliceryna to inna nazwa teocapilu link:http://laboratoriumurody.pl/forum/myricelina,t1184.html Zamówiłam sobie ten żel i będe testować, zastanawiam się tylko czy nie kupić jeszcze teocapilu i dodać trochę do żelu żeby wzmocnić działanie. Co myślicie na temat tego żelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też słyszałam o nim
ale nie używałam. a może lepiej kupić myrceline i ja tam dodać skoro ona jest w składzie a nie teocapil? chociaz to niby to samo jest. teocapil tez jest tak w ogóle na celulit. :-) tylko, ze na celulit daje się większe stężenie czy może odwrotnie... już nie pamiętam. a peeling algowy też mam. czasem dodaję go troche do peelingu kawowego. fajny jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szczęściem w nieszczęściu jest to że jest was tak dużo ..przez co nie czuję się osamotniona ze swoim problemem. Ja też di ideałów nie należę nie dość że jestem otyła, w 90% za celulitowana to jeszcze mam nadmierne owłosienie. Na początku był to tylko meszek na pejsach i pod brodą/na początku szyi...teraz jest to obrzydliwe..mech zaczął rosnąć i pojawiły się długie ciemne ..co niektóre grubsze włosy.Początkowo te spod brody usuwałam pęsetką..ale teraz baczki z brodą zaczęły sie łączyć...nie wiem co robić. Endokrynolog stwierdził że to efekt PCO na które cierpię od 5 lat,ale on nie może nic zrobić póki nie schudnę...kazał mi wypróbowywać tabletki antykoncepcyjne/pod okiem ginekologa/bo podobno one mogą coś zaradzić w mojej sprawie.W prawdzie stosuję Yasminelle od jakiegoś czasu i nawet schudłam parę kilo ..to muszę przyznać że włoski stały sie miększe i może troszkę wolniej rosły..ale cóż jeżeli od nowa zaczęłam je wyrywać.ponieważ były one dosyć widoczne...i znów odrastają twardsze..już nie mam siły ich usuwać ..tym bardziej że do najprzyjemniejszych czynności to nie należy...nawet ostatnio pomyślałam aby rozjaśnić włosy na baczkach farbą do pasemek/bo chyba nie ma takich farb rozjaśniających do twarzy?/ale się troszkę obawiam czy nie poparzę sobie skóry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosee
jest taki preparat do rozjaśniania włosków na twarzy firmy Sally Hansen, dziewczyny, które to stosowały dawały raczej pochlebne opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak wyrywam to nie
odrastają grubsze i bardziej widoczna a wprost przeciwnie. moze je urywasz zamiast wyrywac? z cebulkami są? kiedys mialam tak ostra pencete ze ucinala wlosa zanim go wyrwalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
wiecie co dziewczyny ostatnio spotkaąłm sie z przejawem takiej nietolerancji i to nie w stosunku do mnie ale do innej dziewczyny z naszego roku, ludzie tak na nią najeżdzja jakby była seryjnym przestępca boże tyle złych słów i docinek bo ma włosy i to tylko na przedramionach az zaczynam sie stresować ze mogła bym wyjśc z domu bez depilacji. ostatnio depiluje codziennie i przeraża mnie to ze rosna w tak zawrotnym tepie a jeszcze słysze te wstetne komentarze że taka depilacja to na 3 tygodnie powinna mi wystarczyc wrr ale jestem zdenerwowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
No niestety, ludzie bywają okrutni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia878
cześć moje drogie w poniedziałek udałam sie do fryzjera, żeby podciąć włosy i wogóle zmienić troszke fryzurke,wytłumaczyłam fryzjerce o co mi dokładnie chodzi,powiedziała że nie ma problemu i wzieła się do roboty.Matko jak zobaczyłam efekt końcowy to się przeraziłam,fryzura miała być mniej wiecej taka jaką ma Ola Kwaśniewska a wyszedł ipek;[ dodam że moje włosy są bardziej kręcone a w dodatku się puszą.Fryzjerka na swoja obrone powiedziała tylko tyle że o taką fryzure mi chodziło a włosy i tak mi odrosną.Boże jestem w rozpaczy teraz musze się podwujnie głowić nad tym by nie było widać moich włosów które mam na lini szczęki,tak to zawsze były zasłoniete bo miałam włosy, kóre mam na głowie sięgały mi do ramion a teraz wszystko widać jestem w totalnej rozpaczy a w poniedziałek mam egzamin, co robić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
ja choć podkładu rzadko używam to zauwazyłam ze nawet mi włosy na bokach policzków maskuje i nie odstaja wiec ich nie widać az tak bardzo chociaz nie wiem moze mi sie tylko tak wydaje nie przepadam oglądać sie w lustrze zwłaszcza jak jest mega przejrzyste bo czasami sie tak boje ze jak spojrze to sie rozrycze a trza se jakos radzić trzymajcie sie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innocent
Witam Mam 19lat .. włosy rosną mi głównie na twarzy, plecach, pupie, nogach, brzuchu.. Byłam u endokrynologa kilka dni temu..kazał zrobić mi badania hormonalne.. przy następnej wizycie..patrząc na wyniki zapytał czy czuje się kobietą ? nie myślałam, że kiedykolwiek ktoś się mnie o to zapyta..prawie się rozpłakałam..zapisał mi Syndi-35..na do widzenia zapytałam o wyniki..bo nic mi nie mówił..powiedział, że mam nadmiar testosteronu, i mam wyniki jak młody chłopiec..powiedział też że nad ciążą będe musiała się bardzo dobrze zastanowić..nie wytrzymałam i wyszłam..nie wykupiłam jeszcze tych tabletek..wybieram się do innego specjalisty.. nie wiem co mam robić strasznie mnie jego słowa zabolały.. czy będe miała szanse, na normalne życie ? Bardzo chciałabym usunąć włosy laserem z okolic warzy..bo to najbardziej mnie denerwuje..z ciążą też chciałam w przyszłości nie mieć problemów.. Czy ktoś jest/był w podobnej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie wiesz patrzyłam na to w sposób taki że źle to wygląda..estetycznie i w ogóle bo ja depiluje zarówno twarz jak i inne partie ciała depilatorem..czasami mam podrażnioną skórę na twarzy to przemywam rozpuszczoną aspiryna musującą..albo szałwią..laser wiem dużo kosztuje..i pewnie jakbym poszła to powiedzieliby mi że warto to zrobić tylko w przypadku unormowanych hormonów..a jak na razie muszę się leczyć.. a Ty leczysz się jakimi tabletkami ? Na pewno zmienię lekarza. W poniedziałek idę skserować wyniki i muszę się rozglądnąć za prywatnym gabinetem..aa i chciałam zapytać, czy też masz dość często wahania nastroju ? bo ja teraz nie biorę żadnych leków, ale od zawsze mam z tym problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem skąd mi się to tak w ogóle wzięło..nikt z mojej rodziny nie miał takich problemów..mama przez ostatnie lata miała kilka operacji bo miała guzy na jajnikach..no ale po za tym to nie mam pojęcia z czego mi się to wzięło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:-) No i coz..coraz cieplej.. Z tymi naszymi problemami to ciężko wyjść do ludzi bez depilacji i po depilacji..no bo przeciez to widać trochę że coś się z tym robi ;-( A ludzie lubią się przygladać i lustrowac czyjeś ciało ;-(. a póżniej obgadują. Niestety tak juz jest.. a my musimy być silne wewnetrznie żeby sobie radzić bo od tego zależy nasze samopoczucie. Ewuśka a kto niby takie komentarze do Ciebie wysuwa? Kto Ci powiedział ze na 3 tyg depilacja powinna Tobie wystarczyć? Czy obgadują ta dziewczyne tylko ze wzgledu na jej włosy? ;-( Powiedzcie Dziewczyny wogóle czy ktos np zwraca uwage ze macie coś wydepilowane ze np takie miejsce, którego inni nie muszą? Jak reaguja na takie cos? I czy wogóle mówicie ze rzeczywiscie depilujecie..? W słońcu to mi widać na buźce takie odstajace ze szok ;/ tak mnie to dołuje strasznie ;/ a z głowy mi wypadają i nie ma dnia żebym garści nie ściagneła:-(.I to juz tak sporo trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanie do Was jak to sie zaczęło u Was powiekszać to najpierw był meszek a dopiero pózniej jakies dłuzsze pojedyncze wyrastały czy to razem rosło? Ja sie baaaardzo boje bo mam meszek a przeraza mnie wizja włochów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam na początku meszek..z wiekiem te włosy stawały się coraz ciemniejsze..a jak teraz je od kilku lat depiluję depilatorem..co wystarcza mi góra na dwa dni.. to mam mocniejsze..a skóra bez depilacji jest szorstka :( mam pytanie czy WY jesteście wszystkie brunetkami..o ciemnej karnacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
robi sie coraz cieplej...wstydze sie wychodzic do ludzi:( :( :(:( ja jestem brunetka ale mam baaaardzo jasna karnacje:( porazka...wygladam fatalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co zauwazylam to
najlepiej tzn. najdluzej skora jest gladka jak wlosy wyrywa sie woskiem. depilatorem tez jest ok, ale tylko nowym, po jakims czasie depilator przestaje wyrywac z cebulkami. tylko je urywa. no i jak po depilacji woskiem wetre olej krokoszowy to nie mam wcale podraznien! dziwne. a jak nie uwywalam oleju to na bikini mialam pelno ktostek i wrastajace wloski! jedynie na twarzy nie udaje mi sie wydepilowac woskiem. zdzieram sobie skore zamiast wloskow. nie wiem kompletnie jak to robic na twarzy woskiem wiec wyrywam depilatorem. a wyrywc woskiem musialam sie dosc dlugo uczyc. aby wosk byl odpowiednio rozgrzany, odpowiednia warstwe nakladac. no i bardzo duzo zcasu taka depilacja zajmuje. same lydki depiluje 2 godziny. no ale jak u mnie to sie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co zauwazylam to
a twarz to masakra, zwlaszcza w sloncu! czesto znajomi dzwonia niespodziewanie (zwlaszcza w lecie czesto dzwonia) aby sie szykowac to zaraaz przyjada po mnie i jedziemy gdzies. albo jeszcze przyjezdzaja bez dzwonienia i chca mnie zabrac gdzies. a przeciez nie pojade z takimi klakami na gebie. chyba chodzilabym ciagle ze spuszczona glowa. normalnie to jest straszne. jak z kims rozmawiam to ciagle mysle o wlosach na twarzy czy ktos je widzi. mam jedna kolezanke, ktora ma tak sliczna cere niemalze jak niemowle. bez zadnego syfka. i zero wloskow. przewaznie ludzie zawsze cos tam maja na twarzy a ona nic! no pieknie to wyglada. na rekach tez nie ma nawet najmniejszych. za to na glowie ma piekne i geste wlosy. niektorzy to maja szczescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×