Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość dummlee
🖐️ Krzychu :) Jakieś dwa lata temu pisałeś na tym topiku. Pamiętam Cię! Ja byłam załamana a Ty napisałeś że lubisz "takie" kobiety :) Zaproponowałam bys założył swój topik... I jak poszukiwania? Znalazłeś kogoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasi25
Czesc Dziewczyny ! Widze,ze goraca dyskusja trwa nadal...Ja tez mam podobny problem co Wy,juz raz cz dwa wypowiedzialam sie na tym forum.Ja biore flutamid i yasmine,pani endokrynolog-ginekolog przepisala mi go po jednej wizycie i zbadaniu tylko testostronu (ktory byl tylko nieznacznie podwyzszony).Sama nie wiem teraz czy to dobrze,ze nie kazala mi wykonac innych badan.Podczas ostatniej wizyty kazala mi jeszcze zrobic proby watrobowe.Mialam nadzieje,ze jeszcze ktoras z Was bierze flutamid i moze cos napisac o swoich odczuciach.Ja zaczynam zauwazac pozytywne zmiany,owlosienie jakby sie zmniejszylo,jest jasniejsze.W jednym opakowaniu tegoleku jest 100 tabletek,5 listkow po 20 tabletek,ja zaczynam niedluog juz ostatni listek i ide po recepte.Mam nadzieje ,ze proby watrobowe wypadna pomyslnie...Jezeli ktoras z Was bierze lub brala flutamid prosze napisze cos..dzieki ..pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chimerka wspaniale by było gdybyś już sie wyniosła z tego forum ! Tak sie składa ze kobiecosc to nie tylko płodność ale i własnie gładkie ciałko. Jak Ci nie pasuje to chodz niewydepilowana, nie dbaj o siebie i takie tam..bo po co Ci to potrzebne!? Podobac tez sie nie musisz. A poza tym uwazam ze masz niezłe kompleksy z powodu swojego wygladu i dlatego najezdzasz na Wybór a przy tym na jej partnera-pewnie takze zadbanego. To nic złego, ze sie dobrze wyglada. Powiem Ci ze Ty bys nawet szans nie miała u zadbanego mezczyzny, którego uwazasz za lalusia. Buntujesz tutaj dziewczyny przeciwko Wybór. Jednak jest to forum publiczne i kazdy moze sie wypowiedziec i opowiedziec swoja historie. Trzeba znalezc wspólny jezyk, by nam było łatwiej choc troche!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
Słonko...to nie tak. Ja dbam o siebie, ale nie uważam żeby mężczyzna nie pożądał mnie przez włosy czy nadwagę. I tak i tak nie będę jakimś z...ym elfem, wiec nie chcę udawać. a Was wszystkie szanuję. To, że nie toleruje zabijania to wyniosłam z domu. Dlatego pisalam, że miejsce Wybór byłoby na stosie dla czarownic, jej partnera - zasmarkanego lalkowatego chłopca zresztą też. Tyle, ale WAM życże jak najlepiej, Wy walczycie, nie zabiłyście nikogo, ani dzieciaczków ani teścia (swoja drogą czy te potwory mu już powiedzialy...pewnie tak...) jesteście napewno zadbane kobietki, i dlatego Wam nic złego nigdy nie powiem a to co piszę do Wybór to po to żeby wiedziała, że sprawiedliwość jest i kara za grzechy też jest. Na tym świecie i na przyszłym a moze ona nie wierzy w Boga... Jest tu i mężczyzna i sam mówi że lubi naturalne kobietki a widzicie miałam troszke racji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
A poza tym Dziewczynki, ona to może przeczytała i co...nie odpowie mi? Gdzie odwaga? ponoć trzeba być odważnym aby wybrać;) Więc skoro nie odpowiada to znaczy, ze wie ŻE JEST WINNA!!!! I tyle, winni się nie bronią, a niewinni tak. Jak mi cich żal...z jednej strony zasługuja na jakąś karę z góry (z nieba) a z drugiej strony mi ich żal, dziewczyny tez tak pisaly, mimo wszystko można ich żałować co nie znaczy litości dla takich ludzi. Gdyby ich spotkało to na co zasługują to dla innych byłoby to przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKKk....
Co można odpowiedzieć tobie? Nie wiem jakbym o sobie czytała coś takiego...że zabilam dzieci, że zemsta niebios... W sumie to każdy lek działa źle na watrobę a niektorzy biora leki całe życie np. na cukrzycę czy astmę i żyją. Są leki osłonowe i są kuracje czyszczenia wątroby przeprowadza sie je raz na jakiś czas w sumie to każdy powinien niby je robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coralynn
A ja mam pytanie do pana: Naturalna dziewczyna to jaka...też z wlosami na brodzie czy wąsikami. Bo ja u siebie uważam to za wynaturzenie i chorobę, to nie jest naturalne, bo z tym się nie urodziłysmy przecież. Naturalny może być blady kolor skóry, piegi czy czarne włosy (na glowie) ale hirsutyzm nie jest naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Wiesz Chimerka a ja znam odwrotne powiedzenie , że winny się tłumaczy.I dla mnie chore i nie katolickie jest to co piszesz o zabijaniu. Widzę, że do Ciebie w ogóle nie docieraja zadne słowa, jakbyś była w jakimś stopniu ograniczona. Powiedz mi czy Ty Jesteś Panem Bogiem, by pisac, że wybór zabija dzieci, których nawet gdyby nie zażywała tego leku to mogłoby nie być i zabija swojego teścia. Dla mnie chore jest to co piszesz.Przecież to jej mąż chce to powiedzieć ojcu a nie ona. Nie bronię jej w cale, po prostu rozumię, że inaczej podchodzi do życia, bo po prostu ma inne życie niż my.Wiem, że na pewno będzie cierpieć z tego powodu, że wybrała gładkośc a nie możliwość posiadania potomstwa ale to ona będzie cierpieć a może cieszyć się? To tylko jej sprawa i jej męża i ona nie potrzebuje Twojej litości.To ona będzie rozliczona przed Bogiem ze swoich grzechów, i Ty też będziesz i ja i każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkojaa
z tego co czytalam to Flutamid wydaje sie bezpieczniejszy niz Finasteryd z tego wzgledu, ze Finasteryd przeznaczony jest tylko dla mezczyzn, nie moga go stosowac kobiety . Flutamid tabl.: (250 mg) 100 szt. Skład 1 tabl. zawiera 250 mg flutamidu. Działanie Hamuje wzrost i podział komórek nowotworowych gruczołu krokowego zależnych od testosteronu, hamuje transport i wiązanie dihydrotestosteronu w jądrach komórek. Po podaniu doustnym wchłania się szybko i natychmiast ulega przekształceniu do aktywnych biologicznie metabolitów, których T0,5 wynosi 5-6 h. Wydalany jest głównie przez nerki w postaci metabolitów. Wskazania Palitywne leczenie raka gruczołu krokowego, jeśli nie można zastosować radykalnej operacji lub radioterapii. Lek stosuje się u pacjentów nie leczonych przedtem hormonami, którzy słabo reagowali na leczenie hormonalne lub przestali reagować. Przeciwwskazania Nadwrażliwość na flutamid. Przeciwwskazania względne: choroby układu krążenia (lek może zwiększać stężenie testosteronu i estradiolu we krwi i w konsekwencji powodować retencję płynów). Działanie niepożądane Ginekomastia, ból sutków, mlekotok (objawy te ustępują po napromieniowaniu gruczołów sutkowych, zmniejszeniu dawki leku lub po przerwaniu leczenia). Rzadko zaburzenia krążenia, objawy ze strony przewodu pokarmowego jak nudności, wymioty, biegunka lub zaparcie, zaburzenia łaknienia, niekiedy bezsenność, uczucie zmęczenia, zawroty i bóle głowy, uderzenia gorąca, stany lękowe, świąd skóry, zespół toczniopodobny, podskórne wylewy krwawe, herpes zoster, obrzęki limfatyczne. U pojedynczych pacjentów występowały zaburzenia libido i liczby plemników w nasieniu oraz zaburzenia hematologiczne (megalocytoza, hemoliza, methemoglobinemia), nadwrażliwość na światło. W czasie długotrwałego leczenia mogą wystąpić zaburzenia czynności wątroby. Dawkowanie Doustnie, dorośli: 3 razy dziennie 1 tabl. 250 mg. Leczenie powinno trwać co najmniej 6 tygodni, do czasu uzyskania stabilizacji choroby. Uwagi Przy dłuższym stosowaniu należy kontrolować czynność wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybór
Czytałam...trochę tego od rana jest. Jutro napiszę jeszcze o mojej kuracji, co, jak, jak szybko... Dla tych, którzy chcę wiedzieć, którzy pytali. Dzis nie mogę. Mój Mąż powiedział swojemu ojcu... Uważal, uważaliśmy, że ma prawo widzieć. A jego ojciec zachował sie tak jak pisze jedna z Was, prawie dokładnie tak. I nie chce już "do konca' widzieć mojego Męża...a swojego jedynego syna, bo to już nie jego syn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
WYBÓR mnie też się wydaje, że bez sensu postąpił Twój mąż, przecież to tak naprawdę nie jego sprawa. To Wasza decyzja, a rodzicom właściwie nie powinno być nic do tego.Tak się zastanawiam i dziwne to wszystko dla mnie jest. Może WYBÓR zbiera jakiś materiał o dziewczynach z hirsutyzmem i udaje jedną z nas, by jak najwięcej się o naszej psychice dowiedzieć? Zaczynam byc podejrzliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Chimerka gdzie Twoja wiara? Gdzie przykazanie: jeśli sama Jesteś bez winy , rzuć kamieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
Dobry wieczór. Depresif po pierwsze nie "krzycz na mnie" po drugie Cilestu nie brałam, nie porównuj Yasmin do finasterydu bo to są całkiem odmienne leki, Yasmin zawiera kobiece hormony, syntetyczne oczywiscie. Nie wiem czy wy wiecie ale ten nadmiar hormonów męskich bierze się z tego ze jest zaburzona równowaga pomiędzy test a naszymi kobiecymi hormonami bo przeciez kazda kobieta ma testosteron tyle o wiele mniejszy niż facet, a my mamy duzo prawie jak facet lub tak jak faceci. Ja wiem ze bardzo pomagają kobiece hormony, bo jak wraca owulacja to i test, się obniża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Wybór, jeśli to wszystko co pisałaś to prawda to widzę przed oczami tylko jedną osobę, którą mogłabyś być. Wiem, że piękna kobieta to pojęcie względne bo dla jednych ktoś może być piękny dla innych nie.Każdy ma inny gust. I jeśli Jesteś tą osobą, o której myślę, to nigdy nie uważałam Cię za piękną. Raczej za przeciętną i kiedy widziałam w telewizji Ciebie i Twojego męża to trochę się dziwiłam, dlaczego Twój mąż wybrał tak przeciętną kobietę.Dzisiaj oglądałam Twoją stronę internetową i na kilku zdjęciach wyszłaś naprawdę pięknie ale wizażyści właściwie z każdej kobiety mogą zrobić piękność. Podobał mi się wywiad w jednej z gazet, w której Ty i Twój mąż opowiadaliście o swoim spotkaniu i swojej miłości.Mówiliście, że staracie się o dziecko.Kłamaliście? A może wtedy właśnie odstawiłaś tabletki antykoncepcyjne, by starać się o dziecko i to właśnie wtedy zaczęły pojawiać się u Ciebie włoski.Jakiś czas temu pisali w gazecie, że źle dzieje się w waszym małżeństwie, że Twój mąż często widywany jest sam. Może to właśnie wtedy zamykałaś się w pokoju i myślałaś o samobójstwie?Może to Jesteś TY a może nie. Może Twoje opowieści to tylko podpuszczanie nas, a może bardzo potrzebujesz rozmowy, przyjaźni ze zwykłymi kobietami takimi jak my?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Do dummlee Niestety nie udało mi sie poznac takiej dziewczyny - chyba sie gdzies ukrywają ;) nie jedna tu płacze ze nie ma faceta a ja proszę czekam na kogoś i nie ma chętnej.... ( gg 5631560 ) :) Jesli chodzi o naturalność - tu lubie kobiety w stylu np Fridy - chodzi mi o taka urodę - to tyle w kwesti wyjasnien :) Pewno zaraz jakas dziewczyna zmiesza mnie tu z błotem ale cóż czasem tu zaglądam wiec cos napisze jak jestem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Wiedziałem ze nikt we mnie nie wierzy tu ale naprawde - lubie taki typ urody :) i nie jestem tu poraz pierwszy a to cos juz oznacza .. sle to forum juz ponad rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
Ja też nie wiem o kim pisze loris chyba ze stronę poda, i jeśli Wybór jest tzw. świata showbiznesu i mediów to powiem tak tam ludzie myślą trochę inaczej niż zwykli przeciętniacy. Wielu ma swój dekalog, wyznają inne wartości. Tamten świat rządzi sie swoimi prawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
depresif większość ciała ludzkiego jest pokryte w mniejszym lub większym stopniu "meszkiem" Kuzynka moja mając 10 lat miała goloe plecy do operacji kręgosłupa.Dzieckiem była, zero owłosienia niby, blondynka, ale meszek byłi trzeba było zgolić żeby było sterylniej.Przecież nawet niemowlęta mają taką gładką skórkę pokrytą mięciutkim meszkiem czasami takim podobnym jak na główce więc nie myl meszku z włosami grubymi i mocnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Jasne ze mają - meszek jest sexi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
to sie porobiła na tym forum niezła kłutnia a ja tu sobie czasem napisze bo nie mam sie komu wyżalić eh... jak ide ulicą to cały czas oczy skupiam na swych rekach czy przypadkiem juz mi nie odrastają i oczywisćie na rękach innych dziewczyn i czasami tylko mają lekkie włoski na przedramionach a na ramionach to juz kompletnie żadna oj cały tydzien zalewam sie łzami bo ciepło jest cały czas. z resztą na tym forum też jest smutno jak sie tak kłócicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
i przepraszam jak czasem zrobie jakis błąd eh pewnie razi jak te włosy u mnie na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Ja naprawdę nie oceniam jej źle, nie popieram ale rozumię. Jestem kobietą raczej wyrozumiałą, choć na chamstwo i krzywdę dzieci na pewno nie.Może chodzi Wam o to, że nazwałam ją przeciętną. Jeśli to rzeczywiście to ta osoba to tak zawsze o niej myślałam. Ale niektórzy zachwycali się jej urodą. Po prostu każdy ma swój gust.Dziewczyny nie gniewajcie się, ale nie będę tutaj pisać kto przychodzi mi na myśl, bo po pierwsze to tylko moje przypuszczenia, które mogą być w ogóle nieprawdziwe a po drugie jestem raczej taką osobą, że jak ktoś coś mi prywatnie powie to nigdy tego nie powtarzam.Wiem, że to jakby nie odnosi się do tej sytuacji bo WYBÓR przecież nic mi nie powiedziała ale mam jakieś takie coś w sobie, że nie lubię powtarzać, oczerniać itp.Zresztą na pewno się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Wiecie co, myślę, że włosy na rękach nie rażą tak bardzo. Bardzo zwracam teraz uwagę na dziewczyny i widzę, że wiele dziewczyn ma włoski na rękach i to dużo.Ja je oczywiście też depiluję, ale rzadziej niż nogi czy inne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkojaa
depresiff dlaczego od progesteronu w tabsach sie zarasta ?? heh bo wlasnie przepisano mi Luteine na wyregulowanie miesiaczek i az sie boje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Też czytałam, że po progesteronie można mieć problemy takie jak przy nadmiarze androgenów.Jest taki naturalny lek castagnus, dobrze działa aby obniżyć prolaktynę, ale nie u hirsutek. To właśnie roślinny progesteron i jak go zażywałam to trądzik wtedy mi się pogorszył i włoski wzmocniły. Ja Wam muszę powiedzieć dziewczyny, że odkąd piję wierzbownicę i zażywam olej z nasion wiesiołka to trądzik praktycznie znikł. Czasem tylko coś wyskoczy ale to raczej od wyrywania włosków z twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasi25
depressif.....ja biore flutamid od paru miesiecy jedna tabletke dziennie lacznie z yasmine...moja endo-gine powiedziala ,ze jezeli chc ezajsc w ciaze to wystarczy odstawic i sie starac wiec nic nie wiem o tym,ze nie mozna zachodzic w ciaze po tym leku...jak bede u niej to sie spytam dokladniej i napisze na forum.wydaje mi sie,ze jak by byly jakies przeciwskazania to by mi powiedziala,albo sie zapytala czy planuje dzieci,w koncu wie ,ze jestem mloda osoba.fakt,ze powinna sie badrziej wypytac co i jak,ale dla mnie sama wizyta i opowiadanie o tym problemie bylo wystarczajaco stresujace i sie ucieszylam,ze potraktowala mnie powaznie i nie skwitowala problemu znanym nam dobrze zdaniem "taka twoja uroda..." ja od jakiegos czasu widze pozytywne zmiany na ciele i to mnie cieszy,wlosy wolniej odrastaja,sa o wiele jasniejsze,niektore wrecz blond a jestem szatynkai mam bardzo ciemne owlosienie, oczywiscie mysle tez o zdrowiu dlatego ide na proby watrobowe niedlugo.doktor powiedziala,ze jak nie chce obciazac watroby moze mi przepisac plastry hormonalne.jak bedzie cos nie tak z wynikami to moze sie zdecyduje.pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
a skad jestes depresiff ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Na wyregulowanie miesiączki bardzo dobrze właśnie działa wiesiołek.Zażywa się go od pierwszego dnia miesiączki do owulacji. Potem przerwa.Tyle ile pisze na opakowaniu.A jeśli się ma obfite miesiączki to na ich regulacje świetnie działa kwiat jasnoty białej, zaparzany tak jak pisze na opakowaniu i pity podczas krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Diana to wręcz może wywołać hirsutyzm i łysienie. Wiele dziewczyn już to potwierdziło.Tacy są nasi lekarze pakują w nas to świństwo by później mieć pacjentki do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkojaa
czyli jak przepisano mi Luteine na 3 cykle to moze tylko zaszkodzic :((?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×