Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość constance77
Ania, ja kupilam na jakims rynku te pincetki.. Krawedzie maja jakby sciete, nie sa zaokraglone, bo wtedy nic by nie lapaly. Poza tym jedna jest ukosna (wygodniejsza), druga klasyczna, bym powiedziala. Meszka, nie wierz w cuda! My tu nie takie sztuczki omawiamy! :-) Predzej sobie skore zniszczysz niz Ci te wlosy wypadna... Chociaz... Jak tak pamiecia wstecz siegam to..... Powiem Wam, ze kiedys probowalam tuz po wyrwaniu wlosa wetrzec ... - uwaga - zmywacz do paznokci! :-D :-D zeby przypalic te cebulki.. I wiecie co, na lydce mam nawet taka lysa plamke... Ale na brodzie nic mi nie dalo... A moze to nawet sugestia z ta lydka? Musze poprobowac... Poinformuje Was o rezultatach.. :-))) - TO BYLBY PRZELOM, CO? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meszka
kurcze, właśnie boję się ich jakoś depilować żeby nie zaczęły rosnąć ciemne i grube bo kilka już takich mam (te które wyrwałam pęsetką) ale takie długie białe świecące też nie wyglądają dobrze;/ poza tym ostatnio zauważyłam, że po rozjaśnianiu na rękach niektóre są podwójne i boję się że z twarzą będzie tak samo! Czasami wydaje mi się, że od kiedy o tym więcej myślę i staram się jakoś działać, to jest jeszcze gorzej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam łysą plamkę o śednicy 3 cm na łydce :) - jest to ulubione miejsce na moim ciele, bo pozostała powierchnia nóg, gdybym miala zapuszczać to czarny, sztywny, i podwójnie wyrastający (czasem nawet potrójnie) z jednej cebulki busz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena91
Lato jest , upały :( jak ja to ciężko znoszę :( z domu wychodzić mi się nie chce. Mam do was pytanie dziewczyny, jak radzicie sobie z włosami na brzuchu ? :( ostatnio chciałam pojechać nad wodę bardzo , ale wiem że nie moge bo jak :( wy normalnie chodźcie na baseny, jedzićie nad morze itd.? ja nie byłam już od lat nad jakąkolwiek wodą i jest mi ciężko ciągle odmawiać znajomym że nie jadę z nim nad wodę, że nie chcę itd. Musze udawać że nie mam ochoty a nie że nie mogę, bo nikt nic nawet nie wiem że mam hirs, nawet by nie wiedzieli co to pewnie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie hirsutyzm został stwierdzony na badaniu w szpitalu. Ja osobiście tak nie uważam, ponieważ owłosienie jest w normalnej ilości. Ale z lekarzami się nie dyskutuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Z przykrością muszę do Was dołączyć. Szlag mnie juz trafia. Rok temu stwierdzono u mnie przypadkiem PCO/PCOS. Przez ten rok tak zarosłam ze juz nie mam totalnie ochoty wychodzic z domu, wstydze sie okropnie. Dziwi mnie ze to tak nagle wyszło, mam 25 lat,a wczesniej nie bylo takich problemów. Zarasta mi dosłownie całe ciało, od uszu po palce. Nie wiem co robić , moze to wina tablet które mi dają? Lekarze totalnie bagatelizują te włochy - "problem kosmetyczny" , chyba nie wiedzą co mowią... na razie włochy są jeszcze jasne ale widze ze ciemnieją coraz bardziej. Na plaże nigdy nie wyjde juz. Najpierw brałam diane 35 ale zle sie po niej czułam, pozniej Syndi35 to odpowiednik diany, od 3 miesiecy cilest ale po nim jest totalna porazka, nasilił sie porost kłaków. Myslę zeby zakupić jakis domowy laser , ale nie wiem jaki, jest pelno opinii na necie zwykle sprzecznych. Na zabiegi w studiu kosmetycznym nie ma szans bo nie wiem ile tys zł bym potrzebowała. Na twarz chyba mi tylko elektroliza albo blend pozostanie , nie wiem, mam milion tych włochow na calej twarzy, jeszcze jasne, ale kto wie co bedzie... na raze wyrywam z nad ust i policzków pęsetą ale wyrastają coraz mocniejsze. Wstydzę sie isc do kosmetyczki nawet zapytać jaki byłby to koszt. Z nikim o tym nie gadam bo wstydze sie niesamowicie. Juz nie wiem co robić a tu jeszcze gorąco, zawsze śmigałam na plaże a teraz ... brak słów normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meszka
Elena91 ja je rozjaśniam..a niektore wyrywam peseta - kilka ponizej pepka ale i tak sa dlugie a po rozjasnianiu blyszcza sie troche no ale lepsze to niz czarne;/ najbardziej mnie martwi dlugość włosów..na brzuchu, rękach i co najgorsze, na twarzy:( mmoonniikkaa85 ja zastanawiam sie czy tabletki anty np diane35 moga jakos pomoc..jak to było u Ciebie? pomijajac zle samopoczucie czy to cos dalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja mam wrażenie ze mi tylko popsuły, ja kiedys brałam cilest jako typowo anty, pozniej miałam przerwe, wyszło ze jajniki sie zepsuły , dostałam diane , pozniej tak jak pisałam wyżej i zaczeły sie problemy z włochami, moze sie myle , ale mam wrażenie że mi tylko popsuły wszystko te mocne tablety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulicanowaa
http://teleshow.pl/gid,13549681,img,13549737,kat,1024837,title,Top-model-Karolina-Korwin-Piotrowska-wyglada-zjawiskowo-Joanna-Krupa-brylowala-na-czerwonym-dywanie,galeria.html Ona też ma na rękach... no ale to marne pocieszenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonniikkaa85
jesu u niej nic nie widać prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulicanowaa
Trochę się martwię, że nawet jeśli znajdzie się jakiś skuteczny lek dla nas, to firmy produkujące depilatory/woski/kremy itp. nie pozwolą wprowadzić go na rynek, gdyż to godziłoby w ich interesy... :( Jakieś 2,5 miesiąca temu robiłam sobie w domu wąsik plastrami Delia Cosmetic (Rossman) i muszę przyznać, że bardzo długo mi nie odrastał. Oglądałam się po kilka razy, żeby czegoś nie przegapić, ale nic nie widziałam oprócz pojedyńczych kłaczków. Coś mnie podkusiło i przy ostatniej wizycie u kosmetyczki poprosiłam ją aby przy okazji brwi zrobiła mi również wąsik, mimo, że nie było takiej potrzeby ale chciałam na wszelki wypadek. Bardzo się zdziwiła, nawet przez lupę patrzyła i spytała czy na pewno chcę ruszać ten meszek :) uśmiałam się, ale faktycznie muszę stwierdzić, że wcześniej wciąż przyglądałam w lustrze i nie było widać dużych odrostów. Stwierdziłam, że tym razem plasterki wystarczyły mi na dłużej, bo po wizycie bardzo szybko odrósł mi. Tak więc zaraz zabieram się za "pracę domową" :) Swoją drogą ciekawa jestem co z tym zmywaczem, ale boję się popalenia skóry. Najlepiej pewnie zrobić to w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulicanowaa
do załamana emilia 34 Emilko czy po depilacji twarzy depilatorem nie wrastają Ci włoski? Jakie obszary jedziesz/ Czy na policzkach też? Boję się, że skutki rozpoczęcia takich zabiegów będą opłakane :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość constance77
Ja kiedys probowalam plaster na mjego wasika i tylko mi skore zerwalo! :-D I chodzilam potem taka odrapana! :-) Widac nie mam wprawy.. Wole moja pincetke.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana emilia 34
agulicanowaa dopiero odpisuje bo mam ostatnio urwanie glowy :) najpierw wyrywam ciemne wloski peseta potem jade po calosci depilatorem znaczy policzki i broda pierwszy raz bolalo ale tylko pierwszy potem juz wcale :)nie mam podraznionej skory, w ogole to szczescie w nieszczesciu gdyz mimo tego hirsa mam ladna cere skore gladziutka nie mam zadncuh problemow z wypryskami pryszczami podraznieniami tylko te wlochy:) a teraz cos na pocieszenie :) : od weekendu regularnie (bo wczesniej to roznie bywalo)stosuje do twarzy bioxet 2 razy dziennie a do ciala balsam z telocapilem 1 raz dziennie kilka dni i sa efekty naprawde!!! na ciele wloski depilowalam w poniedzialek dzis piatek i malo co widac :):):)jesli chodzi o bioxet to tu raczej bylam systematyczna i naprawde efekty sa systematycznie stosujac one sie przerzedzaja jest ich mnie wolniej rosna i latwiej je wyrwac peseta niektore poprostu wychodza / wypadaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie piersi mam całe w takich jakby pierzach. I dzis tak palcami polapałam za te wosy i same zaczly wypadac. nie wiem o co chodzi. Może przez to, że odstawiłam tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość constance77
kurcze, dziewczyny, wreszcie jakies pozytywne posty sie pojawiaja! Gratuluje Wam! :-) a gdzie ten bioxet sie kupuje, Emilko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa! wściekne się, wrosły mi na podbródku dwa włosy, zrobily się dwa takie wypuklenia na skorze, i te wrośnięte włosy widać przez skórę ale nie wyszły one na powierzchnie. W dotyku czuć takie jakby gulajki, które na domiar złego są zaczerwienione. Dziewczyny jak najmniej inwazyjnie wydobyć te włosy? Na ciele robie igłą i zawsze wychodzą bez problemu,ale zostaje ranka, a warzy nie chce sobie pokancerować. Próbowalam peelingami ale nie wychodzą. Co moge jeszcze zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość constance77
Sprobuj moze delikatnie wycisnac... Lub jesli to nie pomoze to wskazujacym i srodkowym palcem tej samej reki (rozstawionymi oczywiscie) nacisnij, jakbys chciala nacisnac na zuchwe, nie wyciskajac juz jak poprzednio. Mnie tak wychodzi duzo wlosow, ktore tworza te czarne kropeczki.. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera!!!!!!!!! troche pomaltretowałam to miejsce i jeden wyszedl :/ Dziewczyny jestem przerazona pierwszy raz takie cos u siebie widze, ten wlos ma 5 cm długosci po rozprostowaniu go i ogromną cebulke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie siedział tam z 2 miesiące i rósł w siłę w ukryciu :P dziś wyjątkowo się nie wyskubałam, bo siedzę cały dzień w domu i chciałam sobie "odpocząć" od tego. Ale wiecie co, zaraz chyba się wyskubię bo normalnie nie moge patrzyć na siebie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dziewczyny ja mam dokładnie takie same odczucia jak wy z bioxetem, przez jakiś czas nie stosowałam go ponieważ myślałam że on i tak nic nie pomaga ale, po jakimś czasie zauważyłam że coś zbyt szybko wyrastają mi te włoski które dopiero co wyrwałam. Oczywiście w przerażeniu wróciłam na wszelki wypadek do bioxet i mogę powiedzieć że przy nim włosiska wolniej rosną, są słabsze a często sie zdarza że poprostu same wypadają. Niby żadne cuda bo zupełnie ich nie eliminuje ale jak na razie dobre i to ;) MISTERIOSA ja również myślałam o plastrach na brodę ale, strasznie sie boję że może to być efekt kuli śnieżnej :( Jak na razie to taki meszek, widoczny ale z bliska tylko co jeśli będzie jeszcze gorzej??? Z drugiej strony patrząc na górną wargę moża powiedzieć idealna gładkość- plasterek, krem b i telocapil i jest pięknie, chciałabym mieć taką brodę ale strasznie się boję ruszać tego . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana emilia 34
ja mysle ze bioxet pomoze tylko wtedy jesli hirsutyzm nie jest wynikiem problemow hormonalnych i chorych jajnikow, bo ja np zawsze mialam i mam okres bardzo regularnie nie mam probelow z hormonami na pewno wiem o tym, wiec u mnie to chyba tak ze "taka moja uroda" dlatego mysle ze mi pomaga, tylko trzeba stosowac regularnie i on daje efekty ale to dlugofalowe wiec stosuje i czekam, na razie widze ze faktycznie on dziala , przynajmniej na mnie , tfu tfu zeby nie zapeszyc :) no i jak pisalam tydzien uzywania balsamu do ciala z telocapilem i dopiero raz w tym tygodniu sie depilowalam oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny Boże co ja mam z tą brodą. Strasznie mi kłaczki wrastają te czarne i grube, już nie wiem co robić. Depilator nie łapie tych włosków, ani golarka elektryczna phillipsa z kółeczkami, ani golarka gillete venus klasyczna z 3 ostrzami, ta starła mi tylko naskórek, włosków nie ruszyła. Tylko laser chyba jest mi w stanie pomóc ale to za 3 miesiące dopiero. Od dziś zaczynam brać hormony. Dziś się wnerwiłam, po wczorajszych eksperymentach tylko mnie broda piekła. Dziś wszystko powyrywałam takimi nożyczkami, które są zaciśnięte i działają jak pęnseta, i tylko gdzieniegdzie zostały mi czarne kropeczki. Tylko to na mnie działa. Musze kupić jakąś dobrą pęnsetę która jest wstanie ruszyć czarne kropeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pensete z rossmana kosztowala 15 zł taka firma ellite cos tam... i ona nie jest skosna tylko prosta i te blaszki co łapią są z takiego jakby cienkiego metalu. Nie takie igiełki tylko normalna ale cienki metal i ona rwie faktycznie zajezascie. Widze, ze nie macie tkiego nietpowego problemu jak ja. Czy wyrywac włosy na nosie? Mój nos jest cały zarośnięty. cały dekold mam w milionach kłaków. Wlosy pod pachami siegaja bioder. A miałam tak malo włosów pod pachami w zeszlym roku. Wierzycie, ze to tak nagle moglo przyjsc czy to te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno sie nie pojawialam ale ze wyczytalam cos nowego wiec odswiezam stare znajomosci :-p Dowiedzialam sie, ze jest zwiazek z hirsem a podwyzszona prolaktyna. Ale niestety nic blizszego na ten temat. Czy ktorakolwiek z Was wie cos o tym? Jak sie zbije prl to znikna zbedne wlosy? Byloby zbyt pieknie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooo wie....... mialam kiedys wysokom prol. mialam wtedy pare wlosów na brzuchu. Zbilam i niestety nie ma to raczej zwiazku teraz mialam super idealna (po 3) latach od zbicia nie urosla i niestety ja zaroslam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana emilia 34
misteriosa26 jak to wlosy na nosie ? ty zartujesz?przeciez nawet w przypadku hirsa nie rosna wlosy na nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamana emilia 34 rosną wszędzie, mi zaczeło całe ciało zarastać. Na razie to jest w miare jasne, choć jak patrze pod innym kątem to wydają sie ciemniejsze. No ja na uszach zaczynam miec jasny dywan. Porażka , poważnie nie wiem czy to ruszać czy co robić. Załamka na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×