Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość chile
Gość ja mam całe uda w czarnych grubych włosach ale tylko kiedy nie golę, jak ogolę i opale to tego nie widać, do tego całą zarośniętądupę którą też gole :-P proszę Cię, nikt nie będzie Cię oglądał z lupą i doszukiwał czarnych kropek, u mnie są bardzo widoczne ale naprawdę nie robię z tego problemu, sprobuj plastry z woskiem albo depilator, na to telocapil, jak sie chce to można, nie każda dziewczyna musi mieć idealnie gładkie nogi, moim chłopakom to nigdy nie przeszkadzało a przynajmniej nikt nic nie mówił ;-) wręcz podobały się takie lekko odrastające włosy, masochiści czy kryptogeje, nie wiem :-D faktem jest że jedynie sama ze soba czułam sie źle ale wystarczyło przejechać maszynka albo.. załozyć dres :-P powodzenia i nie łam się, laser to 200-300 zł, jęśli masz taka kwotę to idź choćby jutro.. albo odkładaj kaske, pozdrawiam wiosennie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chile ,dziękuję za odpowiedź... mogłabyś mi powiedzieć jak radzisz z okolicami intymnymi i dalej ?? bo ja tam mam straszny problem.. masz rację musze pomyśleć o lasarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia91
cześć dziewczyny ;) mam do was pytanie. Orientujecie się czy można kupić gdzieś krem Bioxet? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowe ipl
hej dziewczynki rzadko tu zaglądam; kiedyś byłam tu częstszym gościem. Odradzam bioxet, bo bardzo niewiele daje - strata pieniędzy. Już lepszy jest telocapil do mieszania z mleczkiem babydream z Rossmanna. Diane to trucizna. To właśnie ona nasila owłosienie. Mnie zrujnowała całą młodość. Hormon starej generacji, nikt go już nie przepisuje, no chyba że jakiś emerytowany endokrynolog. Chile, znam ten problem. Spróbuj może "stawiać" krople kremu depil. na pojedyncze włosy.. :-) Na koniec zachęcam wszystkie do zainteresowania się maszynkami domowego użytku IPL. To nie jest to samo co laser, oczywiście, ale opóźnia odrost i bardzo osłabia owłosienie! Uporałam się z czarnymi sztywnymi włosiskami na brzuchu, bikini, łydkach, pachach, nawet na twarzy czasami pstryknę na niedobitki po light sheerze. Zauważyłam, że na bikini, jeśli coś odrośnie, to jest to meszek DOSŁOWNIE JAK U NIEMOWLĘCIA, bo niestety włosy pokrywają z natury całe nasze ciało, z wyjątkiem dłoni i stóp; mikroskopijne włosy mamy nawet na powiekach!! Po kilku latach, nawet po porządnym laserze włos odrasta, ale mocno zmodyfikowany i uszkodzony. Z czasem może ściemnieć i powrócić do dawnej formy. Wszędzie się mówi, że IPL nic nie daje. I WIEM DLACZEGO KRĄŻY TAKA OPINIA! Oczywiście jeśli weźmiemy w salonie 5 zabiegów IPL, to na początku będziemy mieć spokój, a potem wszystko elegancko odrośnie! Ale jeśli będziemy systematyczne i mając własny sprzęt w domu będziemy co 2-3 miesiące usuwać to co zaczyna powoli odrastać, problem zniknie! Zainteresujcie się takimi maszynkami. Jest wiele firm produkujących te urządzenia. Zwracajcie uwagę na moc błysku i na ilość flashy przypadających na jedną lampę. Ja od 3 lat jeszcze nie wymieniałam lampy. Naświetlam się przez kilka minut by jej nie przegrzać. Wiem, że niektóre zasiadają do "laserowania" i chwalą się, że w półtorej godziny wydepilowały całe nogi. BŁĄD! Kilka takich zabiegów i jest "PO LAMPIE"!!! Ja łydki depilowałam w 4-5 etapach, po około 10 min za każdym razem. Jeśli nauczycie się oszczędzać lampę, która kosztuje kilkaset zł będziecie się długo cieszyć Waszą maszynką. Nie są one tanie, ale nie każdy może sobie pozwolić na light sheer całego ciała, prawda??? Ja wolałam zainwestować w moje domowe IPL i jestem bardzo zadowolona. Poszukajcie w necie opinii o różnych markach i modelach tych urządzeń. Niektórzy narzekają, jak to często się zdarza w życiu; tak jak jeden chwali sobie Fiata a inny nie umie zadowolić się BMW. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie Bioxet coś tam pomagał :p włoski po nim były słabsze i mniej widoczne. Stosowałam go chyba z przeszło 3 lata, potem przestałam i nigdzie nie mogę go znaleźć :/ Teraz nie wiem gdzie go można nabyć i czy w ogóle można (chodzi mi o pl) ? A w jakiej cenie jest ten telocapil? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowe ipl
Telocapil jest silniejszy od Bioxetu. Mnie tez po B. wloski troszke sie oslabily, ale po T. bylo o niebo lepiej. Wystarczy wpisac w google BIOXET i pokaza sie sklepy i apteki wysylkowe. Ja tak zamowilam kiedys. A Telocapil jest na mazidla.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nigdzie nie mogę znaleźć w sprzedaży Bioxetu :/ zazwyczaj zamawiałam z allegro. Teraz szukam wszędzie i zero, nic nie mogę znaleźć stąd moje pytanie do was :p ale pewno go wycofali. Kiedyś nawet obiło mi się to o uszy. co do tego Telocapila to muszę przyznać że 1 raz o nim słyszę :D i skusiła bym się ale poczytałam i nim i widzę że trzeba to jakoś rozrabiać itd. :/ może ktoś to sprecyzować? bo w sumie szukam czegoś na szybko, wiecie, depilacja - krem i wsio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowe ipl
no toż napisałam poprzednio, że Telocapil miesza się z mleczkiem dla dzieci Babydream, z Rossmanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo luzik, ale jak to mieszać? chyba że nie ma jakiś wymóg i nakłada się trochę tego i trochę tego i jazda? ;) i ile to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach, jeszcze dodam, ze ma byc to przechowywane w zamnknietym pojemniczku czy butelce. moze byc opakowanie po kremie lub inny sloiczek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Wam wszystkim jak usunac takie wloski w nosie? Robicie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlosow w nosie sie nie usuwa, bo pelnia fukcje filtrujaca. Przycinaj je i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy wiecie cos i miałyscie doświadczenia z mezoterapia bezigłowa-elektroliza? i czy w lecie można mięć zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski, a nie można smarować tym telocapilem nie zmieszanym z mleczkiem tylko bezpośrednio na skórę? Ja na jakimś forum spotkałam się z opinią, że można tylko brudzi trochę. Naturalne to to, wiec zaszkodzić chyba szczególnie nie powinno poza tym,że może powodować przebarwienia? Podobno na twarz najlepiej działa solo, nie rozcieńczany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowe ipl
o jakich przebarwieniach mówisz? no bo jeśli masz na myśli przebarwienia skóry, to chyba nie za ciekawie tak na twarzy je posiadać..??? ponoć brudzi tkaniny. powiem Ci, że ja ze dwa razy wtarłam w przedramiona lekko przeterminowany telocapil, bez balsamu i nic mi się nie stało. nie wiem jak to może być na dłuższą metę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wcieram sam telocapil już parę miesięcy i nic się nie dzieje ze skórą na twarzy. Przebarwienia może robić w połączeniu ze słońcem także silna protekcja konieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialam zapytac o wlosy w nosie widze ze juz ktos wczesniej to robil ale coz, jak to jest mam je sa brazowe jak poswiece latarka to widac to troche krepujace, wstydze sie rozmawiac twarza w twarz nie wiem czy je usuwac czy nie inne czesci ciala ogarniam aaa I jeszcze jedno czy wyrwane, przyciete wloski odrastaja dluzsze czy takie same, blagam, potrzsbuje kilka opini dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość71
gość 2015.04.09 wlosow w nosie sie nie usuwa, bo pelnia fukcje filtrujaca. Przycinaj je jesli wystaja z nosa. Jeśli nie wystają, to daj sobie spokój! KAŻDY MUSI I MA WŁOSY W NOSIE! TYLKO NIE SMARUJ SOBIE KREMEM DEPILUJĄCYM BO SOBIE BŁONY ŚLUZOWE SPALISZ! Niech se siedzą te kłaki w nosku, daj im żyć! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabena
Cześć dziewczyny, a czy oprócz owłosionej brody (mój masakryczny problem) macie problem z przerzedzaniem włosów na głowie. Bo ja dochodzę do wniosku, ze przy tej mojej łysej głowie, to nawet te włoski na brodzie to jeszcze nic. Czy ktoś ma podobny problem? Przerzedzone włosy, tłuszczące się włosy i włosy na brodzie. Co do nóg, to kiedyś miałam bardzo zarośnięte (goryl). Potem przez ponad dwa lata brałam Diane i włosy z łydek prawie zniknęły. Teraz już nie zażywam, i włosy rosną rzadkie i wolno (na nogach, czego nie można niestety powiedzieć o brodzie). Dużo z was pisze, że po odstawieniu Diane efekt się nie utrzymał. nie wiem czemu u mnie akurat tak, ale widać, w niektórych przypadkach jest nadzieja :-). Mam problem z nadwaga. Zamierzam jeszcze powalczyć dietą. Ale czy któraś z was ma jakieś doświadczenia z tym przetłuszczaniem i łysieniem na głowie, bo to doprowadza mnie do jeszcze większej rozpaczy niż ta broda (depilacja + golenie = uciążliwość, ale do opanowania). Co do głowy, to co peruka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Anabeny zbadaj sobie pozion DHT - dihydrotestosteronu. W Stanach kobiety zazywaja Serenoa repens (palma sabalowa), suplementy glownie dla mezczyzn. DHT u mezczyzn powoduje lysienie i problemy z prostata, u kobiet - lysienie i owlosienie w innych miejscach. Preparatu tylko dlatego nie stosuje sie w Polsce na kobietach, gdyz jest niebezpieczny dla plodu czyli mowa tu glownie o kobietach wspolzyjacych. Jesli nie masz chlopaka, nie masz problemu :-) Podobne wlasciwosci do palmy s. ma wierzbownica. Jednak najpierw zbadaj dobie DTH i zwykly testosteron. Poza tym zrezygnuj z szamponow zawierajacych sls (sodium lauryl sulfate i sodium laureth sulfate). Kup sobie korzen mydlnicy lekarskiej by przygotowac z niej plyn mycia wlosow (tuz przed myciem). Plucz naparem z pokrzywy, wywarem ze skrzypu. Pij herbatki pokrzywowe, zrezygnuj z uzywek. Ach, plucz wlosy CZARNA KAWA - kofeina pobudza mieszki wlosowe! No chyba ze jestes blondynka, to nie probuj bo sobie przyciemnisz czupryne.. Stosuj szampony z kofeina. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a mam takie pytanie, czy ktoras z Was tez tak robi krem depilujacy nakladana wasik odrastajace brwi? boo jesli mi sie nie chce bawic to naloze odczekam I juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy macie podobnie jak sie wydepilujecie powyrywacie wlosy np z twarzy czy macie wrazenie ze cos tracicie ze to oszustwo ze nie jestescie naturalne , ja tak mam nie wiem dlaczegoo przeciez powimnam sie od razu lepiej poczuc atrakcyjniej a jeszcze jak mi odrastaja to jeszcze gorzejOooooooooooooOi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego jestem jeszcze strasznie chudaa mam 27 lat a piersi mikro do tego owlosione brodawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie? piszcie cos ja tu zagladam codziennie po kilka razy czytam wczesniejsze I pozniejsze wpisy, I tak sobie rozmyslam jak tam u Was jak w zyciu sie ulozylo, uklada, czy dalej macie doly, jakies nowe sposoby lub sprawdzone na depilacje, ja na twarzy depilowalam w poniedzialek a cialo przed wczoraj I moze blizej soboty znowu widac odrosty kropki chodze bez makijazu z mascia na twarzy I sie doluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie manie nawyk patrzenia w lusterko? ja to mam gdzie tylko sie da, nawet na dworze ogladam a niekiedy to spie I zaraz po przebudzeniu sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość, a może spróbuj lasera? u mnie trochę pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poko co to nie jestem bez pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co u Was nowego, dobrego, moglubyscie mi polecic tanie plastry do depilacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syryjczycy
Na wniosek Fundacji Estera i jej szefowej Miriam Szaded rząd Rzeczypospolitej Polskiej zgodził się przyjąć do Polski na razie 60 rodzin chrześcijańskich z Syrii, a docelowo ma ich być nawet ponad 300. Ci ludzie są to mówiący po arabsku i po aramejsku Semici, rasowo niczym nie różniący się od Arabów. Ich przybycie do Polski z jednej strony ratuje ich przed śmiercią z rąk Państwa Islamskiego, z drugiej jednak strony Polacy wchłoną masę owłosionych genów semickich. Wszystkie dziewczynki, dziewczyny i kobiety tej rasy mają hirsutyzm. Jeśli przyjadą wygłodzone dziewczynki, to za parę lat zrosną im się brwi nad nosami, wyrosną wąsy i pekaesy, a sztywne i bardzo silne owłosienie zarośnie im całe nogi, ręce, brzuch aż po pępek, piersi i obszar pomiędzy nimi, szyję i kark, dziewczynkom poszerzą się biodra i wyrosną piersi. A wtedy te owłosione semickie dziewczyny zaczną się oglądać za polskimi facetami i jak któryś będzie miał coś przeciwko owłosieniu, to dostanie owłosioną ręką brunetki leczniczo po twarzy. Ich celem będzie zmieszanie się z Polakami i zarażenie nas swoim hirsutyzmem, bo to owłosienie przechodzi z pokolenia na pokolenie. Z jednej strony uciekną przed wojną, a z drugiej nas dopadną. Wietnamczyków jest znacznie więcej, więc skutek będzie taki, że w XXII wieku Polka będzie wyglądać jak mieszanina Słowianki, Wietnamki i Arabki z Syrii, skutek będzie taki, że Polki będą wyglądać jak Latynoski i do tego z hirsutyzmem. Taki nas czeka los...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×