Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość ide na tory
do ola: mam na imie justyna:) i mam 20 lat....ja tez trzymam za Ciebie kciuki;) powiem Ci cos...niezbyt fajnego:moja pani dr powiedziala,ze nawet jesli te hormony sie wyreguluja to zahamuje to wzrost nowych wlochow,a te co sa niestety musimy sobie usuwac:( i istnieje prawdopodobienstwo,ze po odstawieniu tabletek wszystko wroci do normy....ale to wszystko zalezzy od organizmu...w koncu kazdy jest indywiduum:)ale wiesz...ja jestem zalamana baaardzo...dzis bylam u pana dr rodzinnego oczywiscie w inej sprawie a on dawno mnie nie widzial i mowi: justynka co ci sie stalo????..porazka,co?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
dziewxczyny napiszczie,ktore z Wac cierpialy na anoreksje??? mi narazie nie znalezli zadnej powazniejszej przyczyny h...i podejrzewam,ze to od glodzenia:( saama nie wiem...eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owłosieniec
ja cierpię przez ciemne wąsy, brodę :-( :-( woda utleniona to słabizna i g ó w n o Włosy na nogach muszę co 2 dni golić A na twarzy włosiska zasłaniam fluidem... Jest to przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
do Justyny!!!!nie przejmuj sie lekarzem!!!!!kurcze to troche kiepsko,ze hamuje wzrost tylko tylko nowych,a chociaz osłabia porost starych???mam nadzieje,ze tak:(Justyna jakby co to pisz!!!!!!!jestem z Toba no i cala reszta,ja juz mysle kiedy tu sie wybrac do lekarza.....musze pogadac z rodzicami:(trzymaj sie Justyna i nie zalamuj sie!!!!!!!!!!!!!! ps.ja mam 24 lata i mieszkam w Gdansku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
do Justyny!!!!sluchaj a braalas wczesniej tabletki antykoncepcyjne????bo ja biore od 4 lat i boje sie,ze to moze przez nie????bo wslosy wcale nie przestaly mi rosnac,masakra ja musze golic nogi codziennie!!!!!!!!!!!!porazka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
cześć dziewczyny! Ja jestem z Torunia. Jeszcze nie byłam u endokrynologa bo kolejki na kase chorych sa dłuuuuugie. Dzwoniłam dzisiaj do prywatnego gabinetu i wizyta kosztuje 100 zł :(( Nie wiem skad wezme kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
ile w ogole kosztuja badania na poziom hormonow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
hmmm....wszystkie badania sa baaaardzo drogie....musicie trafic na fajnego lejkarza,ktory was skietruje na bezplatne..mnie wyslali do szpitala na 4 dni i tam mi wszystko porobili...przerozne badania krwi,moczu usg nadnerczy,brzucha,tarczycy,narzadow rodnych,bad.ginekologiczne.kregoslupa itd.zycze wam,byscie trafily na wyrozumialych specjalistow,,,trzymajcie sie....I tak jestesmy sliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
OLA: nigdy nie bralam antykonc. bo nie mialam takiej potrzeby;) wiesz....slyszlam,ze jesli jakies tabletki powoduja skutki uboczne,to znaczy ze trzeba zmienic...wiesz co..odwazylam sie zapisac do kosmetyczki na depilacje posladkow i plecow woskiem.....wstydze sie..juz czuje jak zareaguje jak sciagne majtki..koszmar....a co do nozek po paru godz ogolenia mam kaktusa i podraznienia....porazka...Ty tez sie tzrymaj...fajnie,ze sie dogadalysmy:) buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
mamy pecha....te depilacje sa takie drogie....ja mam takie drogie studia...na nic sobie nie moge pozwolic,a jeszcze musimy wydawac kase na te rozne srodki,tablatki..to niesprawiedliwe...ja wiem ze sa ludzie ktorzy cierpia cale zycie,np niepelnosprawni,ktorzy marzyliby by miec owlosienie ale zeby chociaz mogli chodzic i wlasnych silach...szkoda mi tych wszystkich ludzi..........ale nasz problem tez wcale nie jest blahy,bo cierpimy przez to psychicznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
nie wstydz sie!!!!!!!kosmetyczka przeciez wie w jaki celu przychodzisz,glowka do gory!!!!!!!!!!!!!!!trzymam kciuki!!!!!!!!!!i daj znac w jakim tempie odrastaja, powodzenia Justyna!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
masz racje cierpimy psychicznie i to bardzo,na mnie jak ktos sie spojrzy to pierwsze moje skojarzenie,ze patrzy ze mam wlosy na ramionach,plecach ....to jest straszne,nic nie poradzimy kochane,ze ludzi sa tak nietolerancyjni!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
A ja sie wtrące... Głowa do góry.... może jestem inny ale ja lubie tego typu dziewczyny coo wy.... wiec 3majcie się :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
moze ktoras napisze o depilacji woskiem?jakie sa najlepsze, ktore sprawiaja mniej bolu oraz jaki jest efekt,czyli po jakim czasie odrstaja wloski????pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
OLA: dzis bylam na depilacji woskiem u kosmetyczki..posladki i dol pleckow....i jestem tam gladziutenka jak niemowlaczek he he..powaznie poczulam sie swietnie.....pani sie przerazila jak zobaczyla posladki ale potraktowala mnie powaznie....teraz zastanawiam sie jak szybko mi to odrosnie..jak zobacze ze bedzie fajnie to zrobie tez brzuszek i buzke;) hmm..tylko musze znalezc prace,by sobie na to wszystko zarabiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
bolalo baardzo,ale warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
KRZYSIU: wierze,ze mowisz powaznie....oby wiecej takich facetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Do ide na tory: Kochana, ile zapłaciłaś za ten zabieg kosmetyczny? Proszę, daj znać na jak długo pozostaje ta gładkość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Czy usuwania woskiem nie można wykonać sobie samodzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
mozesz sama sprobowac,z tymze panie kosmetyczki pewnie robbia to lepiej,precyzyjniej,ja jeszzcze nie probowalam,pewnie ze wolalabym sama,zobaczymy co z tego wyjdzie.....czekam na wiecej informacji,dziewczyny piszcie o wosku!!!!!!!!!!!!! ps. Justyna brawo!!!!!!!!!!!!!!!!oby jak najpozniej odrastaly!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja95
NIe oplaca sie robic tych depilacjii woskiem. Uwierzcie ze kazde zaczepianie tych wloskow poglebia problem. Troche mniej niz maszynka ale jednak pogarsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Do Olki_21 :) Olu, a czy wiesz może czy w taki wosk i plastry jakich stosuje kosmetyczka można zaopatrzyć się w zwykłej drogerii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
ja zwierzylam sie kosmetyczce...pokazalam jej sie w calej okazalosci.....trafilam na taka przed 40stka...ona sama powiedziala,ze wie ze niektore mlodsze kosmeyczki moglyby sie posmiac.....ale ta moja byla w porzadku....zapeniala mnie zze nie bedzie gorzej....teraz kolezanka mnie zmartwila,ze to pogarsza......boje sie,a tak sie cieszylam....zobacze jak bedzie....i oczywiscie wam napisze wszystkie szczegoly...trzymjacie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Do Baji_95 A jak Ty sobie radzisz z tym problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
mozna kupic plastry z woskiem do twarzy i ciala i nie sa drogie,bo np do ciala kosztuja 12 zl a na brode rozcinam to na mniejsze i staaarcza na pare miesiecy,,,,bardziej oplacaja sie te do ciala..a kosmetyczka najpierw smaruje woskiem,potem przyklada plastry i zrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
BAJA: ktore miejsca depilowalas woskiem i odrosly gorsze???zmartwilas mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Do ide na tory: Narazie się nie martw. Tak jak mówisz, poczekaj na rezultaty.Ja trzymam kciuki aby było dobrze. Ja goliłam włoski maszynką przez jakiś czas i pogorszenia nie zauwazylam. Teraz przeszlam na depilator gdyż nie musze go używać tak często. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Do ide na tory: Wiem, że można kupić gotowe plastry z woskiem, ale one są słabsze. Chodzi mi o kupno osobno specjalnego wosku , tego jakiego używa kosmetyczka. Czy można go gdzies dostać? By potem rozgrzać i zastosować samodzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
z tym samym problemem: nie wiem zabko czy mozna cos takiego kupic.....ktore miejsca golisz depilatorem?...to strasznie boli....ale to w sumie jest rozwiazanie....nie traci sie kasy na inne srodki a depilator na stale....jak dobrze,ze my wszystkie mamy siebie:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Do ide na tory: Depilator kupilam niedawno, i gole nim: bikini, uda,łydki, ścieżke i okolice na pupcią (dolna część plecków- tutaj odrastają baaaaardzo wolno i teren jest gładziutki;d ). I jest gut, tzn tak jak wczesniej, a wloski wolniej odrastają. Zamierzam depoilować jeszcze ręce, które narazie gole maszynką :) Do twarzy stosuję pensete=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×