Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

No ladniej wygladam, nie widac tych bliznek i meszku na brzusiu :) Fajno jest :) Ale Ci dobrze z tym morzem Ti Ti Ti ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
a no fajnie,tylko jak dla mnie za duzo ludzi na plazy,ale dobrze,ze nie mieszkam w Sopocie,bo tam to juz zupelnie tlumy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
ale juz nie jestes czerwona?po solarium szybciej brazowie.No i skora sie szybciej przyzwycza>bedzie Ci sie latwiej opalac:)na przyszlosc.Oczywiscie bez przesadyzmu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobie_ona
Witaski dziewczynki fajnie ze jest taki topik,ja jestem ciemna brunetka i mam wasik nogi musze depilowac co 2 dni,odrosty brzydko wygladaja mam wloski na brodzie usowam je penseta ,jak ja zazdroszcze blondynkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
kamka nie rozmawiam dzis z siostra bo mi cos wypadlo niespodziewanie,ale obiecuje ze popytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
taka_sobie_ona witamy!!!!!!!!!!!ale z tego co wiem blondynki tez cierpia a hirsutyzm. w ogole przeczytalam,ze niektorzy uczeni uwazaja to za chorobe inni nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobie_ona
olka_21 ja nie wiem czy lekarze traktuja ta chorobe powaznie wydaje mi sie ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobie_ona
gdyby tak bylo bylby jakis skuteczny lek by wreszcie byc gladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
ja tam uwazam to za chorobe.Przeciez my tak strasznie cierpimy psychicznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu nie ma problemu:) nie spieszy mi sie:) jak bedziesz miala okazje poprostu to zapytaj:) No juz mi zbrązowialo na nastepny dzien:) Juz jest ladnie oki, wszystko brązowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
wiem,ze nie ma co porownywac h...z rakiem czy innymi chorobami,ale kazda z nas przechodzi takie meczarnie?? moze moje podejscie jest zbyt egoistyczne?nie wiem,ale mi nie jest z tym (z h...)dobrze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
Kamciu-mulatko to super!!!!sa w koncu wakacje,nie?hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest choroba!! kobieta powinna nie miec owlosienia meskiego, a my mamy:/ I wkurza mnie lekceważące podejscie lekarzy://// \" to taka drobnostka, duzo kobiet ma w tycxh miejscach wloski\"-uslyszalam od rodzinnego:/// ciekawe czy ona ma? czy by chciala miec? ciekawe czy to sa wloski czy czarne włochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu: hirsutzym jak widac jest chorbą przewlekłą!!! Człowiek staje sie przez to w pewnym sensie \"ułomny\" jako jednostka w spoleczenstwie...wpływa to destrukcyjnie na nasze poczucie wartosci, samopoczucie...a więc sprawia że zycie jest nam mniej mile... Wiesz Olu...ja mam dosyc codziennego rytuału wyrywania włoskow z brodu...czasem robie to i placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobie_ona
kamka ja mam podobnie koszmarne wloski na brodzie usowam penseta ale takie czarne male kropeczki zostaja to te ktore sa za male gby je wyrwac zalamuje sie czasem jka widze moja brode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobie_ona
po usunieciu przecieram te miejsca wacikiem nasaczonym spirytusem salicylowym i smaruje thormentiolem lub mascia nagietkowa tak mi doradzila moja kosmetyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobie_ona
kamka ale nie wszystkie chca wyjsc nawet przy wyciskaniua broda jest czerwona straszna masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, a czemu rpzcierasz i dajesz te masci? czemu to słuzy? nie robią ci sie wypryski????? :) W aptece są te srodki dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze nie wszystkie...mi ostatnio jeden sie wrosl na brodzie:( byl bardzo widoczny a w ogole nie chciał wyjsc brzydal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobie_ona
wcieram spirytus by po wygniataniu zdezynfekowac skore a te masci lagodza podraznienia wystepujace po takim wyciskaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_sobie_ona
u mnie najgorzej wyglada w okolicy bikini mam takie czerwone kropki wstretne i jak tu sie opalac i rozebrac wstydze sie naprawde tymbardziej ze niedlugo wyjezdzam nad morze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tz mialam problemem z tymi kropkami przy bikini jak golilam maszynką...teraz robie depiulatorem i jest gładziutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
Kamuś czy ty masz brauna zielonego??? bo ja go chce kupic na allegro już kupiłam własnie cos na cellulit za 17zł bo dzis jak mierzyłam spodnie w pracy zobaczyłam swoja dupke w lusterku i sie załamałam jak moj facet wogóle mzoe ze mna byc:( widac mi ciemniejsze włoski na policzkach jego mama dzis blisko mnie siedziała pewnie tez widziała:( musze zrobic rozjasnianie mam juz debet na koncie porostu no żeby dobrze wygladac zapracuje sie na śmierc żeby spłacic kartę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAJA95
SIemKa Swinka estem bo nie przeczytalam wszytskiego. Ale tak duzo piszecei ze nie nadazam. Z TYM SAMYM PROBLEMEM NA wizyte czekalam miesiac wiec nie bylo tak zle. Teraz zapisuja szybciej :D Laski czytalam o miecie i sadze ze jesli nie macie wynikow badan hormonalnych z podwyzszonym testosteronem to mieta sie nie przyda. Kiedys dziewczyny duzo gadaly o specjanej diecie dla hirustek. Kupily na necie wejsciowe na taka stronke chyba za 45 zl i mialy sie stosowac do jakis zasad zywienia. Mowa byla tez o Yasmin Nie ma moze czym tu sie chwalic ale ja biore to od 2 tyg. Jesli ktoras ma jakiekolwiek pytanka nie ma sprawy postaram sie pomoc. Nadmienie ze czuje sie bardzo dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
HEH JA CHCE TEZ ISC PO JAKIES ANTY DO GINA KUPIłąM ZIELONEGO BROWNA ZA 190 GRATIS PRZESYłKA NA ALLEGRO:d ZRUJNUJE MNIE TA CHOROBA ALE MSUZE BYC PIEKNA NA POWRóT MEGO LUBEGO:)sorrki za capsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiaczek: tak mam zielonego brauna...widze ze kupilaś....napewno nie bedziesz załować. :) Depilator troche ulatwia zycie przy tej chorobie...Biedulko Ty...;* pewnie rpzemeczona jestes tą pracą... Słuchaj....celulit ma wiele kobiet...musisz dużo pić, zdrowo się odżywiać, jakieś tam balsami bajery nie pomogą same..ćwiczenia też są ważne. Napisz jak braun i czy jestes zadowolona :) Dbaj o siebie dbaj! Żebys czula sie pikena przede wszystkim dla siebie...bo dla Kochanego napewno jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baja...: Miesiąc? to bardzo krótko :) chcialabym dostac sie do tego lekarza co Ty...ale wszystkich tam rpzyjmują? Powiem Ci jakw yglada u mnie syutuacja: Jestem z Torunia, ost bylam u rodzinnego, pwoeidzialam jaki mam problem, poprosilam o skierowanie, ona uwazala ze przesadzam że wloski w tych miejscach ma duzo kobiet (mowilam jej o piersiach brzuchu, plecach, twarzy:/) lekarka pierwszego kontaktu powiedziala ze skoro tak nalegam to wystawi mi skierowanie ale takie \"na wlasne rzadanie\" Czy przyjmą mnie z takim tam w Warszawie u dr Łęckiej? Jakie leki Ty bierzesz? Yasmin? Gdzie mailas robione wszystkie badania? no...czy wszystko Ci zrobili? i czy za darmo? Proszę powiedz mi wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko123
Witam dziewczyny .Ja niestety tez mam problem z owlosieniem..Mam ogromna prosbe dotyczy OLEJU Z KROKOSZA.Podajcie mi prosze namiary na jakiegos dobrego sprzedawce tego specyfiku.Ja nigdy nie stosowalam tego oleju a chcialabym gdyz mam totalnego dola z powodu owlosienia. Mam juz serdecznie dosc nadmiaru wloskow, podraznien po depilacji i ciaglego myslenia o tym zeby nikt nie zauwazyl mojego problemu.Bede bardzo wdzieczna za pomoc.Pozdrawiam was cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×