Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość długowłosa-przedtem
cześć adam. Mam depreche, bo obcięłam sobie włosy, które były do pasa(bardzo wolno mi rosły). Chciałam troche wycieniować, ale miałam włosy bardzo zniszczone i musiałam to zrobić. Teraz co prawda, moje włosy są gęste i ładniej wyglądam, lecz one były częścią mnie, kochałam je, były ze mną od zawsze. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambii
scielam bo mialam dosc samej sibie i swojej przeszłosci.Załowałam bo nie potrafilam sie w krótkich odnalezc.Teraz jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia_18
ja sciełam włosy przed ramiona a wczesniej były do pasa,strasznie miwypadały i myslałam ze to je wzmocni ale niestety wogóle im niepomogło,wypadają nadal i są coraz ciensze!To już ponad rok.Teraz bardzo załuje że sciełąm i wiem z e niezapuszcze bo są za cieniutkie i delikatne!a może poradzisz coś na wypadanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowe ognisko
witaj haircutter.jestem tu po raz pierwszy, ale ze względu że do poniedziałku miałam włosy do kolan opiszę swoje przeżycia.z moimi włosami nie chciałem się rozstawać jeszcze bardzo długo.mam 21 lat i włosy oprócz super chłopaka były dla mnie skarbem.Niestety , w poniedziałek pojechaliśmy z przyjaciółmi pod namiot.Wieczorwm trochę wypiliśmy.Rano stwierdziłam że moje piękne włosy leżą obcięte obok mnie w namiocie. Jak się okazało, zazdrosna koleżanka po pijaku złapała nożyczki i ścięła je. Co miałam robić?poszłam do fryzjera i powyrównywałam je.Teraz mam włosy do brody. I żałuję ze znów będę musiała zapuszczać moje piękne długie włosy. Po za tym mam prośbę.ze względu na to że obecnie jestem na 2 roku studium fryzjerskiego, kolekcjonuję tzw. zmiany fryzury krok po kroku.Mam prośbę. Czy przesłałbyś mi jakieś ciekawe metamorfozy udokumentowane na zdjęciach?fajnie jakby były to młode dziewczyny a ścinały długie włosy.Potrzebne mi to do pracy licencjackiej.pozdrawiam i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze po pewnym czasie kazda dziewczyna ktora sciela dlugie wlosy bedzie zalowac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fetyszysta
Boze, toz to fetyszysta... on juz sie chyba podniecal piszac tego posta, a co dopiero czytajac wasze wynurzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pechqoe ognisko,nie wiem jak ci na imię ale jwśli podasz mi swój adres mailowy to chętnie podzielę się z tobą swoją kolekcją.Może i ty zechcesz przesłać mi swoją kolekcję fotek i filmików ze strzyżenia długich włosów. adamnorthon@tlen.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZASZECZKA
TEN ADAM HAIRCUTTER CZY JAKIś TAM TO PEWNIE TRZEPIE SE SIUSIAKA DLATEGO ,żE LASKI ZCINAJOM SE WłOSY CO ZA DAłN. ZA PSZEPRSZENIEM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałnie posrany,ja robię byki ale ty to już mnie irytujesz!Nie \"ZCINAJOM\" deklu .To słowo kończy się literką \"Ą\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiaaaaaaa
Ja juz od dawna wiem ze to fetyszysta.Nie mam nic przeciwko pod warunkiem,ze potrafilby sie do tego przyznac jak ten co zbiera zniszczone damskie bluzeczki.Tego szanuje i nawet sama bym mu wyslala jakbym mogla.A ten...zaklada jakies topiki gdzie podaje sie za dziewczyne,ktora chce sciac dlugie wlosy i nie moze sie biedna zdecydowac...I popelnia te same bledy ortogr.i tak samo natretnie blaga o opisy przezyc podczas scinania... A teraz zobaczycie jaki grad obelg sie na mnie posypie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franiaaaaaaaa masz rację, pan haircutter trochę przesadził i był dość nieostrożny, że pozwolił się zdemaskować swoim stylem pisania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj enter po linku
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3297632 (to tak na przyszlość;-)) Poza tym już dawno się zorientowalmze autor tego topiku i cala ta Viki,coma niby włosy do kolan to jedna i ta sama osoba:-oJakiś FETYSZYSTA,którego rajcują wlosy:-POk,niech sobie nim bedzie,jestem tolerancyjna ale do jasnej cholery niech się przyzna do tego kim jest!!!!A nie robi ze wszystkich idiotów,podając sie na tym topiku za fryzjera,na innym natomiast za Viki:-oTak trudno sie przyznac do tego autorze topiku vel Viki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiaaaaaaa
Elzabeth ja bym nie miala nic przeciwko niemu gdyby napisal:tak,kreci mnie to i tamto...No i ok.Ja to szanuje.Ale facet jest bez jaj i jeszcze naciaga dziewczyny na zwierzenia.A one biedne niejednokrotnie chca jego rady bo wierza ze jest FRYZJEREM!Trzeba z tym skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiaaaaaaa
racja,zapomnialam o enterze,dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cekawa jestem kiedy autor
tego topiku przyzna się,że to on jest tą dziewczyną co niby ma wlosy do kolan i waha się czy je ściąć:-PCzy będzie na tyle odważny aby zdobyć się na szczerość i wyznać prawdę?Czy dalej bedzie ściemnial i podawał się za fryzjera na tym topiku a na innym za tą całą Viki z włosami do kolan:-oWciąż czekam na szczere wyznanie tego niby"fryzjera"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK,drogie panie. Ze kręci mnie to czy tamto , przyznaję. Jestem fryzjerem i kręci mnie ścinanie długich włosów.To są fakty które same zauważyłyście. Może macie rację że jestem fetyszystą bo czasami sam myślę że to jakieś zboczenie że podoba mi się ścinanie długich włosów. Jednak co do topika jakiejś Viki to sory ale to nie moja robota. Pogodziłem się już z brakiem zainteresowania moim topikiem i nawet mi do głowy nie przyszło że mógłbym podać się za kogoś innego i udawać kobietę. A to że ktoś robi tak jak ja masę błędów...W takim razie jak ktoś robiący błędy założy topik o podpaskach albo grzybicy pochwy to też mnie o to posądzicie???Ciekawe jaką nazwę byście wtedy wymyśliły.Teraz jestem fetyszystą. Wejdę na tamten topik bo z waszych opisów dla mnie FETYSZYSTY może on się okazać bardzo ciekawy. Dzięki za link. Pozdrawiam!! Zboczony fetyszysta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynko zajmij sie czyms
ja jestem niska i dlugie wlosy ciagnely mnie w dol. teraz jestem akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASZ TU TOPIK MOZE Z NIEGO
oj dziewczyny, co was obchodzi, że jest fetyuszystą czy kim tam jeszcze :P przecież pogadać można o włosach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Byłem na obu topikach i są OK. Ale ta viki to naprawdę nie ja. Może nie jestem za mądry że wogóle założyłem ten topik \"100 powodów...\" ale otwierać inny jako kobieta?? Na to nie wpadłem. Jeszcze raz dzięki za linki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co myślisz o tym topiku
dziewczyna powinna skrócić czy nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że włosy do kolan to przesada. Powinna je skrócić choć nie wiem czy na krótko. Jako fryzjer musiał bym zobaczyć dziewczynę żeby móc stwierdzić czy będzie jej dobrze w krótkich czy półdługich włosach. Z tego co zdążyłem przeczytać to ona ma już wybraną krótką fryzurę. Kto wie,może będzie dobrze wyglondać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gmord14
witam i i mam takom sprawę, macie może jakies linki , ze zdjęciami fryzur na długie włosy.z góry dzięki.POZDRO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka1991
Hmmm... byłam posiadaczką długich włosów... przynajmniej ja tak myslałam że długich bo tylko do połowy pleców, do pasa nigdy nie miały okazji urosnąć bo zawsze je ścinąłam. W kwietniu b.r. ścięłam włosy do ramion z grzywką. Na początku bardzo mi się podobało, ale teraz już mi się to znudziło i zapuszczam teraz grzywke i włosy :)))) Mam nadzieje że to niepotrwa zbyt długo.. Pozdrowienia dla Adama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naSza
dlugim wlosom brakuje objetosci, sa przyklapniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowieczka
Hmmmm, dawno tu nie byłam :) Nie zgodzę się, jakoby włsom długim barkowało objętości... Nie zawsze tak jest. Chyba, że posiadaczka ma włosy z natury cięzkie i grube. Poza tym są różne środki zwiększające objętośc fryzury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka1991
no ja mam grube włosy :((((...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam długie włosy, mocne i grube i NIGDY samowolnie ich nie zetnę. Jak byłam młodsza miałam ochotę ściąć, ale teraz dziękuje ludziom którzy mnie od tego pomysłu odwlekli. Jedyną \"wada\" moich włosów jest to, ze nie są idealnie proste i muszę się ratować prostownicą... dużo czasu zajmuje mi ich pielęgnacja, układanie itp, ale nie jest to powód dla którego ściełabym moje tyle lat hodowane włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×